Anykštėnė Marijona Fergizienė šįryt redakcijai atsiuntė pranešimą, kuriame cituoja Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodeksą.


"Anykščiuose LR Administracinių nusižengimų kodekso 349 str.negalioja ar nemoka pritaikyti.
Bet gerai pagalvojus , aiškėja, kad nėra kam ir taikyti, nes daugiabučiams administruoti tokio padalinio nėra,yra tik pavadinimas - Anykščių komunalinis ūkis", - rašo M.Fergizienė.

 

Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodeksas 349 str.
Teisės aktuose nustatytų daugiabučio gyvenamojo namo bendrojo naudojimo objektų administravimo (valdymo) pareigų neatlikimas ar netinkamas atlikimas
1. Teisės aktuose nustatytų daugiabučio gyvenamojo namo bendrojo naudojimo objektų administravimo (valdymo) pareigų neatlikimas ar netinkamas atlikimas, išskyrus šio straipsnio 3 dalyje nurodytus pažeidimus,
užtraukia įspėjimą arba baudą daugiabučio gyvenamojo namo savininkų bendrijos pirmininkui ar butų ir kitų patalpų savininkų jungtinės veiklos sutarties dalyvių įgaliotam asmeniui, ar bendrojo naudojimo objektų administratoriui – fiziniam asmeniui arba juridinio asmens vadovui nuo vieno šimto iki trijų šimtų eurų.
2. Šio straipsnio 1 dalyje numatytas administracinis nusižengimas, padarytas pakartotinai,
užtraukia baudą nuo dviejų šimtų iki šešių šimtų eurų.
3. Butų ir kitų patalpų savininkų kaupiamųjų lėšų namui atnaujinti apsaugos reikalavimų nesilaikymas, kai šios lėšos laikomos ne atskiroje kaupiamųjų lėšų sąskaitoje ar į apskaitą įtraukiamos pažeidžiant nustatytą tvarką, ar naudojamos ne pagal paskirtį, paslaugų ir rangos darbų pirkimų, išskyrus viešuosius pirkimus, vykdymas nesilaikant teisės aktuose nustatytų reikalavimų.
užtraukia baudą daugiabučio gyvenamojo namo savininkų bendrijos pirmininkui ar butų ir kitų patalpų savininkų jungtinės veiklos sutarties dalyvių įgaliotam asmeniui, ar bendrojo naudojimo objektų administratoriui – fiziniam asmeniui arba juridinio asmens vadovui nuo vieno šimto penkiasdešimt iki šešių šimtų penkiasdešimt eurų.
4. Šio straipsnio 1 dalyje [Infolex – 3 dalyje] numatytas administracinis nusižengimas, padarytas pakartotinai,
užtraukia baudą nuo vieno šimto penkiasdešimt iki vieno tūkstančio eurų.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Degradavo Marijona

  Nuoroda

  Moteris, kuriai atrodė, kad Tubis laimės mero rinkimus, bando komentuoti kodeksus? Geriau komentuoja orus.

  Prieš 9 mėnesių
 • As

  Nuoroda

  Aš suprantu, kad ši persona nori būt dėmesio centre, bet kad laikraštis šis ją spausdina, tiek suteikia dėmesio, tai visai nesuprantu. O gal jis jau yra šios 'ergizienes pavaldume. Be pusbonkio nesuprasti.

  Prieš 9 mėnesių
 • Alfute

  Nuoroda

  Nu aš arba durna, arba nesuprantu šitos nupirdusios bobos norų...? Nu jei tokia protinga, turi įrodymus - tai duok teisman šitą komunalini...Taigi demokratine valstybe - jos gyventojus gina įstatymai ir teismai..Nu kad laikraštyje papirsčiosi taigi neatleks tau tūbis išskestom rankom ir nesutvarkys tos tavo laiptines ! Duok teisman, o nepirsčiok !

  Prieš 9 mėnesių
 • tai kad

  atsakymas į: Alfute Nuoroda

  nebera pampersu !

  Prieš 9 mėnesių
 • komunalinis

  atsakymas į: Alfute Nuoroda

  mafiozai iš amerikes ? Verda košę juoda ?

  Prieš 9 mėnesių
 • Jooo

  Nuoroda

  Marijona, mažiau rūpinkis asmeniniais reikalais

  Prieš 9 mėnesių
 • Bet tai kaip jai nedaeina

  Nuoroda

  Daugiabučių administratoriumi paskirtas AKŪ, kuris turi Būtų ūkio padalinį, kuris užsiima daugiabučių administravimu. Jei netiki - paklausk Tubio

  Prieš 9 mėnesių
 • kiek METŲ SEDĖS?

  Prieš 9 mėnesių
 • ir vėl

  Nuoroda

  geriau pakomentuotų tubio teismą.

  Prieš 9 mėnesių