Savo pačių mele susipainiojęs Anykščių rajono laikraštis ,,Šilelis“ verčiau nusprendė pralaimėti vieną iš dviejų Anykščių rajono savivaldybės skelbtų informacijos viešinimo konkursų nei atskleisti savo laikraščio prenumeratorių skaičių. Tačiau, panašu, melagingą tiražą nurodančiam ,,Šileliui“ Anykščių rajono biudžeto kąsnis atiteks - antrajam viešinimo konkursui, kuriame pagal jo reikalavimus galėjo dalyvauti ir kopijavimo aparatu dauginamas laikraštis, ,,Šilelis“ pateikė mažesnę kainą nei ,,Anykšta“.


Anykščių rajono savivaldybės administracija prieš kurį laiką paskelbė, o vėliau atšaukė informacijos viešinimo konkursą. Atšauktajame konkurse buvo numatytas vienintelis paslaugos kriterijus - kaina. Po kurio laiko, užuot skelbus vieną viešinimo konkursą, buvo paskelbti net du - viename konkurse svarbi tik paslaugos kaina, antrajame - daugiau dedamųjų: kaina, periodiškumas, tiražas, prenumeratorių skaičius. Pastarajam konkursui pateiktoje medžiagoje "Šilelis" nurodė, jog jų prenumeratorių skaičius yra ... ,,konfidenciali informacija“.

 

Nuomonės apie tai, kas dedasi Anykščių žiniasklaidos rinkoje bei Anykščių rajono valdžios santykiuose su spauda, paklausėme Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) pirmininko Dainiaus Radzevičiaus. ,,Galima slėpti savo amžių ir lytį. Tai privatūs dalykai. Bet žiniasklaidos priemonėms tai negali būti taikoma. Kaip tu gali kalbėti, rašyti apie kitus, jeigu informaciją slepi apie save arba ją pateiki melagingą? Deklaruoti savininkai, tiražai, prenumeratoriai yra aksioma“, - retoriškai klausė LŽS pirmininkas D.Radzevičius. Jis juokėsi, kad tokie konkurentai kaip ,,Šilelis“ ,,Anykštai“ yra ,,Dievo dovana“, nes skaitytojų neapgausi. Kai LŽS pirmininkui paaiškinome, kad ta ,,Dievo dovana“ greičiausiai bus paskelbta vieno iš dviejų savivaldybės informacijos viešinimo konkurso, kuriame svarbi buvo tik paslaugos kaina, nugalėtojais, D.Radzevičius tuo negalėjo patikėti. ,,Tokio pobūdžio konkursas yra absoliutus absurdas. Kaip parduotuvėje pirkti dešros. Jei kilogramą dešros perki - viskas aišku, bet jeigu tu perki šiaip dešros. Kaip mokesčių mokėtojas, aš nenorėčiau, kad valstybė, savivaldybė už mano pinigus pirktų ,,šiaip dešros“. Kiek pasvers - tiek ir bus gerai. Taip nedirbama. Čia turėtų įsikišti Viešųjų pirkimų tarnyba. Turėtų būti peržiūrima, ar yra bent minimalus skaidrumas, nes kriterijai turi būti sudaromi kiek įmanoma skaidriau“, - kalbėjo LŽS pirmininkas D.Radzevičius.

Pasak D.Radzevičiaus, ,,Šilelio“ redakcijos sprendimas konkurso medžiagoje, užuot įrašius prenumeratorių skaičių, įrašyti ,,konfidenciali informacija“, yra tas pats, kas dešros pardavėjo atsakymas pirkėjui: ,,Kiek jums pasvėriau dešros? Komercinė paslaptis! Iš akies... Na, laba diena!“

LŽS pirmininkas sako esąs įsitikinęs, kad Anykščių rajono savivaldybės administracijai nederėtų turėti jokių komercinių santykių su apgavikais. ,,Jeigu jau meluoji ir teiki melavimo paslaugas - tai tik ne valstybės tarnyboje. Valstybei ir savivaldybei leisti pinigus už melo paslaugas... Tegul bus viešinama informacija, bet tik ne su melagio paslaugomis. Mano galva, viešųjų pirkimų tarnybai reikia rimtai pažiūrėti, kodėl buvo sudarytos tokios techninės sąlygos ir ar tai yra skaidru“, - poziciją išsakė LŽS pirmininkas D.Radzevičius.

Tuo tarpu Anykščių savivaldybės administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė, ,,Anykštos“ paklausta, kodėl buvo surengti du viešųjų pirkimų konkursai, dėstė, kad pagal pirmąjį, mažiausios kainos konkursą, bus spausdinama nelabai kam įdomi informacija. ,,Išskyrėme vieną, kuriame informacija nėra pati aktualiausia visuomenei. Atrodytų logiška pagal mažiausią kainą skelbti. Kitas - kuo didesnį skaitytojų ratą turėjęs pasiekti konkursas. Ten kaina lemia mažiau. “ - aiškino direktorė.

Plačiau - ,,Anykštoje“

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Donce,

  Nuoroda

  Esi šūdinas provokatorius- toks ir buvai savibledoj.

  Prieš metus
 • Albinas

  atsakymas į: ats. Nuoroda

  Aš šitų nuspirkis buvau ir suvalgau ,mislijau naujobiski koncervai,,,Apaskui tik sužinojau kad čia b....Sudas...Metus laiką iš namų Nejau iš gedas

  Prieš metus
 • Info

  Nuoroda

  Nieko dar nenuspręsta. Taip pareiškė savivaldybės pirkimų komisijos pirmininkas.

  Prieš metus
 • Miškapetris

  Nuoroda

  Be to tubininkai pripratę pasirašinėti Juozu, Pranskūnu. Horkio mokykla ruošė gerus kegebešnikus

  Prieš metus
 • BGK

  atsakymas į: Miškapetris Nuoroda

  Bet kitur dar geriau, kad ir dėdulė ar magnolija, šitų už nusikalstamą veiklą niekas nepaims, nes pačius emėjus kietai laiko

  Prieš metus
 • to BGK

  atsakymas į: BGK Nuoroda

  Magnolija baigė Leningrado mokyklą,nes tai aukštas lygis. Durnesni tik Gorkio

  Prieš metus
 • Juozas

  Nuoroda

  Vaičiūnai, paklausyk tu manęs. Sugrįžk atgal į Ukmergę, įsidarbink fanieros fabrike, įsijunk į ten veikiančios partinės kuopelės veiklą ir pradėk viską iš naujo. Anykščiuose tau nėra šansų pakilti, žinant ligšiolinę tavo veiklą. Nuoširdžiai patariu. O kad mano vardu parašai, gėda...

  Prieš metus
 • Jooo

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Tubiui reikėjo pasirinkti gerą patarėją- gal nebūtų turėjęs tiek problemų ir bėdų.

  Prieš metus
 • ne

  atsakymas į: Jooo Nuoroda

  Niekas nepadės, jei esi komunistas-ateistas.

  Prieš metus
 • D.:)

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Jeigu, kažkam gėda dėl savo vardo, tai Konstitucija nedraudžia kreiptis į atitinkamą Valstybinę įstaigą dėl vardo pakeitimo.
  Tačiau minėti kito žmogaus pavardę viešai , be to žmogaus sutikimo tokios teisės nesuteikia, o dėl savo psichologinės problemos tai nedera taip daryti.
  Nemokamas psichologines konsultacijas teikia Anykšių Gerovės Centras, o psichiatro pagalba pas gydytoją Gustą.
  P.s. pilnatis praeina, bet specialistų pagalba palengvina tai pergyventi. Kreipkitės, nesigailėsit.

  Prieš metus
 • Donaldai,

  atsakymas į: D.:) Nuoroda

  Apgailėtinas stukačius, kiek nuo tavęs nukentėjo vairuotojų...

  Prieš metus
 • BGK

  atsakymas į: D.:) Nuoroda

  Deja, tokius pažengusius psichiatras tik gali nukreipt į tam tikrą įstaigą

  Prieš metus
 • Miškapetris

  atsakymas į: D.:) Nuoroda

  Gėda ne dėl vardo, gėda dėl pažiūrų.

  Prieš metus
 • o tai poveikio prekyba

  Nuoroda

  jau netoleruojama savivaldybėje ? A tai ta vagi jau pasodino už # ?

  Prieš metus
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano galva savivaldyvė galėtų savo informaciją viešinti ir platinti per savo valdomas įstaigas ypač kai biudžete trūksta apie pusę milijono eurų.
  Pavyzdžiui Anykšių komunalinis ūkis kartu su sąskaitomis galėtų pateikti savivaldybės skelbiamą informaciją skirtą gyventojams ir įstaigims. Taip pat yra įstaiga, kuri net savo pavadinimu atspindi , kad privalo informuoti visuomenę. Turime puikiai dirbantčią įstaigą Anykščių TVIC.
  Kam dabar išleidžiami pinigai privačių laikraščių savininkams lobtis iš visų mokesčių mokėtojų pinigų?

  Prieš metus
 • Ot mintis

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Komunalinis tuo tikslu įdarbins atstovą spaudai (alga 2tūkst. iki mokesčių), vokai ir ženklai dar kokie 3000 ir per mėnesį bus visi viešinimo pinigai.

  Prieš metus
 • mintis +/-

  atsakymas į: Ot mintis Nuoroda

  taigi žiūrėk natūraliai, o ne iškreiptai. Juozo mintis verta svarstymo.
  1. atstovas spaudai savivaldybėje yra;
  2. sąskaitas už paslaugas komunalinis siunčia taigi ir reklamos įės į tą patį voką su savivaldybės informacija.
  3. TVIC-as turi eksploatuojamą skaidrųjį ekraną kuriame gali transliuoti savivaldybės naujienas, tai pat turi internetinius puslapius.
  4. TVIC -as gauna iš biudžeto pinigų visokiems lankstinukams spausdinti, taigi ir viešinamą informaciją atspausdins.
  IŠVADA: reikia stabdyti tą pirkimą ir taupyti pinigus dėl reikalingų dalykų, kurių niekas nepakeičia-sveikatos apsaugos, švietimo.

  Prieš metus
 • Tikrai

  atsakymas į: mintis +/- Nuoroda

  Geriausias būdas troškūniečiams skiemoniečiams ir viešintiškiams pranešinėti pigiai nupirktame ekrane už 50 štukų. Ot protai- 5 tūkstančiai eurų informacijos viešinimui visam rajonui ir 50 tūkstančių televizoriaus kurio niekas nežiūri pirkimui. Sakyč panašios sumos

  Prieš metus
 • Ona

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Donaldai, galėtum pasirašinėti savo, o ne Juozo vardu. Gėdingai elgiesi!

  Prieš metus
 • Man labai patiko

  atsakymas į: Ona Nuoroda

  stebėti Anykstos sankryžą ir duomenis perduoti poveikio prekiautojui !

  Prieš metus
 • Juozas

  atsakymas į: Ona Nuoroda

  Miela, Onute, juk žinote , kad gali būti gėdinga tik dėl to , kai santuokoje vaikai gimsta panašūs į sutuoktinio draugą arba kaimyną. Dėl Juozo vardo Juozui negėdinga.
  Gražių švenčių linkiu ir nepamirškite nueiti į bažnyčia

  Prieš metus
 • Pavaro

  Nuoroda

  Protestantų apaštalas nykšciuose vyrkauja kad paskelbta informacija, kad informacija apie šilelio prenumeratą yra konfidenciali

  Prieš metus
 • Teisingai

  Nuoroda

  Reikia atsižvelgti į Žilurnalistų sąjungos vadovo nuomonę ir pirkimą anuliuoti. Pirkimai turi vykti skaidriai. Kaina turi būti skaičiuojama taip: išlaidos vienam rajono gyventojui pasiekti. Būtina paprašyti laikraščių pristatymo ir pardavimo sąskaitų iš pašto, spaustuvių ir prekybos taškų. Tai būtų objektyvūs dokumentai. Nors ir arkliui aišku, kad ,,Anykšta" dešimt kartų didesnė už ,,Šilelį"

  Prieš metus
 • Taigi

  atsakymas į: Teisingai Nuoroda

  Dar reikia skirti laikrašiui nuolatinę dotaciją iš savivaldybės biudžeto. Šis laikraštis yra "kolektyvinis darbas " laikršio tęsinys todėl yra bendras visuomenės turtas, kurį turi išlaikyti ir valdžia.

  Prieš metus
 • Juokinga

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Ta jūsų vadinama dotcija abiems laikraščiams yra komunalinio vadovo 1 mėn atlyginimo dydžio. Štai kaip valdžia rūpinasi apie savo sprendimus informuoti gyventojus.

  Prieš metus
 • Ggg

  atsakymas į: Teisingai Nuoroda

  Briedas. Nuo kada NVO vadovas gali anuliuoti sprendimus? Negyvename prie Brežnevo ar Pinočeto.

  Prieš metus
 • xxx

  Nuoroda

  Panelė direktorė kokia pagal jus informacija yra svarbi o kokia nelabai svarbi ,gal nelabai svarbi tai tokia kad jurzdike kažkas pašiko o janydžiuose smirda gal leiskite skaitytojams patiems spręsti.kažkaip savivaldybėje pakvipo diktatūra,nors ir ne to laikmečio panelė.Dėl nesvarbios informacijos neverta švaistyti biudžeto t.y. mūsų visų pinigų.

  Prieš metus
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Štai kokia protinga Fergizienė,apdovanota medaliais. Ar yra Anykščiuose daugiau moterų apdovanotų medaliais.

  Prieš metus
 • Ne

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  Yra tik ženkliukais

  Prieš metus
 • Skaitytoja

  Nuoroda

  O jeigu patvirtintame, kad “ Anykšta” dėl K.Tubio šmeižimo prarado pusę skaitytojų, tai tiražai beveik susilygina su “Šileliu”

  Prieš metus
 • Klausimas

  atsakymas į: Skaitytoja Nuoroda

  Kiek metų sėdės?

  Prieš metus
 • Būtų gerai

  atsakymas į: Skaitytoja Nuoroda

  Bet kad neteisybė

  Prieš metus
 • M.Fergizienė

  Nuoroda

  “Anykštos” darbo stilius isterika. Prisiminkime autobuso stoties istoriją. “Kaip atrodo autobuso stotis.Neremontuota. Turistai išsigąs ją pamatę ir t.t.” Išsigandę valdininkai išnuomavo stotį su visa teritorija net 50 metų. Šiandien ta stotis ir teritorija labai reikalinga kitiems vežėjams, bet reiks palaukti 38 metus kol atsiims. Paskaičiuokime kiek nuostolio turi rajono gyventojai dėl laikraščio isterikos. Tokių pavyzdžių galima pateikti daugybė.

  Prieš metus
 • šlovė Drakonui

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  M. Fergizienė buvo apdovanota medaliais "50 metų Tarybinei milicijai" (1967 m.) ir "Už nepriekaištingą tarnybą" (1975 m.)....:-)

  Prieš metus
 • žiauru

  atsakymas į: šlovė Drakonui Nuoroda

  Va iš kur tokia meilė tubiui - totalitarinė santvarka apdovanojo savo struktūros palaikymo medaliais. Gėda.

  Prieš metus
 • Jo jo ...

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  Spėju Bitvinskas bus ir rašęs. Poetiškas sakinys

  Prieš metus
 • Nu dajoš

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  Gal reikėjo ne pastatą o autoparką išlaikyti? Ar ne daugelis Leonas jį subankrotino?

  Prieš metus
 • Nieko nuostabaus

  atsakymas į: Nu dajoš Nuoroda

  ko norėti iš tokios, kuriai teisiamas patinka?

  Prieš metus
 • Marijona

  atsakymas į: Nieko nuostabaus Nuoroda

  Kiek metų duos Tubiui?

  Prieš metus
 • Juozas

  Nuoroda

  Skaidyti prekių ar paslaugų pirkimo įstatymas draudžia. Šią situaciją turėtų įvertinti ar išaiškinti aukštesnė žinyba.

  Prieš metus
 • Nemeluok

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Niekados nedraudė, nedraudžia ir dabar. Svarbu, kad būtų pasirenkamas pirkimo būdas tinkamas konkurso pirkimo sumai.

  Prieš metus
 • Romaldas

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Ir atšaukti paskelbtą konkursą dėl neįrodytos " klaidos" ir pakeisti sąlygas naujai skelbiant

  Prieš metus
 • Ggg

  atsakymas į: Romaldas Nuoroda

  Nieko naujo. Tokia praktika yra įprasta ir joje nieko blogo. Pagal VP įstatymą privalu klausti potencialių tiekėjų ar nėra pastabų. Jei pastabų daug, tai keičiamos visos pirkimo sąlygos.

  Prieš metus
 • Pastaba

  atsakymas į: Ggg Nuoroda

  Gal galite paviešnti tokių užklausų registraciją dėl šio pirkimo iš pirkimų komisijos darbo protokolo?

  Prieš metus
 • Ggg

  atsakymas į: Pastaba Nuoroda

  Jei būčiau komisijos narys, tai žinočiau. Dabar dėstau, tai kas žinoma, bet kuriam su viešaisiais pirkimas susiduriama daugiau nei du kartus. Stebiuosiu, kaip buvęs Vyriausybės atstovas apskričiai nusikalba Nykščių portale. Ko norėti iš Lietuvos, jei tokie žmonės užima aukštas pareigas?

  Prieš metus
 • Cc

  atsakymas į: Ggg Nuoroda

  Kur ta pavadinta klaida, kurios niekas neparodė? Už kiek ji suburta?

  Prieš metus
 • Oho

  Nuoroda

  Anykšta tapo savikritiška taip įvardindama antraštę.
  Beje, oficialiame informacijos šaltinyje, kur skelbiama įmonės pateikta informacija, www.rekvizitai.lt , UAB Anykštos redakcija skelbia, kad laikraštis ANYKŠTA leidžiamas 3 kartus per savaitę.
  Nekaltas melas, kurį pirks savivaldybė už mokesčių mokėtojų pinigus. Smagu ir gera # Anykščiose #....

  Prieš metus
 • Jj

  atsakymas į: Oho Nuoroda

  Anykštai rekvizitai.lt nepriklauso...

  Prieš metus
 • Pastaba

  atsakymas į: Jj Nuoroda

  Į rekvizitai.lt informaciją pateikia tik įstaigos vadovas arba jo įgaliotas asmuo. Kita informacija talpinama iš oficialių šaltinių. Taigi pasakos Anykšių bobutėms Onutėms ir diedukams Juozukams atskiroje rubrikoje " teisigas melas už jūsų pinigus"

  Prieš metus
 • Tikrai tau negerai su galva

  atsakymas į: Pastaba Nuoroda

  Pažiūrėk atidžiau kas tuose Rekvizituose. Patiks. Ir dar įdomios 2000m telefonų knygos.

  Prieš metus
 • Gg

  atsakymas į: Pastaba Nuoroda

  Ar tu durnas ar Tubis?

  Prieš metus
 • Nuoroda

  o ką žiūri mokesčių inspekcija, juk padauginus prenumeratą iš kainos matysis kiek reikia mokėti mokesčių

  Prieš metus
 • Pritariu

  Nuoroda

  Vaiginas turi skonį, proto, juridiškai raštingas. Tokių nesąmonių jis būtų nepridaręs.

  Prieš metus
 • Negerai

  Nuoroda

  Reikėjo rinkti Vaiginą būt nedręs tokių čiūdų. Protingas žmogus, be to su pažiūrom.

  Prieš metus
 • norėjai paskayt,

  atsakymas į: Negerai Nuoroda

  kad viską būtų tyliai atidavęs nemeluojančiam laikraščiui.

  Prieš metus
 • Patiko

  Nuoroda

  Gerai Radzevičius pavarė!

  Prieš metus
 • Aha

  atsakymas į: Patiko Nuoroda

  Dabar ,,Šileliui" žurnalistų sąjungos pirmininkas šališkas. Šventas tik Tubis ir da byškį Gališanka

  Prieš metus
 • Deja,

  atsakymas į: Patiko Nuoroda

  Šališkai. Nurodoma konfidenciali infirmacija gali būti pateikiama papildomai užklausus pirkimo komisijos pirmininkui ir ji neskialbiama nesusijusiems su pirkimų komisijos darbu asmenims.

  Prieš metus
 • Nu joooo

  atsakymas į: Deja, Nuoroda

  Koks čia šališkumas, jeigu patys parašė, kad negali pasakyti kur tą ,,Šilelį" sudegina

  Prieš metus
 • algis

  Nuoroda

  kiek klausiau nei vienas kaimynas silelio neskaito

  Prieš metus
 • antanas

  atsakymas į: algis Nuoroda

  anykstos taip pat..

  Prieš metus
 • Moteris

  atsakymas į: antanas Nuoroda

  Šiandien ,,Anykštos" redakcijoje pasinaudodama gera akcija laikraštį užsisakiau kitiems metams. Patikėkit, turėjau palaukti eilėje. Prieš mane buvo net keturi žmonės taip pat atėję užsisakyti laikraščio.
  Ne kiekvienoje Anykščių krautuvėje pamatysi eilę.
  Tai kiek ateina per mėnesį?

  Prieš metus
 • Aš ir klausiau

  atsakymas į: algis Nuoroda

  Skaito Lino bažnyčia ir keli iš Ažuožerių. Gudelis dykai duoda

  Prieš metus
 • Nr 5

  Nuoroda

  Prižiūrėtojos ir plikio darbas. Ar Sigutis su Dainium akli?

  Prieš metus
 • Koma

  atsakymas į: Nr 5 Nuoroda

  Dainius ne durnas vyras. Jis galvoja kad kalta liks administracija, kaip kaltas liko Kapitonas. Deja politinės patirties stygius ir grynas protas ne tas pats.

  Prieš metus
 • Svarstykles

  atsakymas į: Koma Nuoroda

  Vienam laikraštyje rašė, kad reikia prisiminti kas buvo žadėta varstant redakcijos duris, prasidėjus rinkiminei kampanijai....

  Prieš metus
 • Cirkas

  Nuoroda

  Paslaptis kiek laikraštį užsisako. Juokinga

  Prieš metus
 • Ieva

  Nuoroda

  Konkursai turėtų būti skaidrūs, su kaip įmanoma daugiau saugiklių, nes straipsniai užsakomi už viešuosius pinigus. Žurnalistų sąjungos pirmininkas D. Radzevičius dėl to yra teisus. ,,Anykšta" teisingai iškėlė problemą. Jeigu ,,Šilelis" turi 3000 tiražą, tai kodėl nesako, kiek žmonių ir kokiuose paštuose laikraštį prenumeruoja. Savivaldybė daro mums gėda prieš visą Lietuvą skelbdama konkursus, iš kurių naudos turės oligarchai Čypas ir Trinkūnas. O kaip džiaugėsi Obelevičius, kad pasirinko jaunas nekorumpuotas ir profesionalias admininstracijos vadoves. Štai jums ir jaunoji Ligita ir mažiau jauna Veneta. Neskaidri veikla vos pradėjus dirbti. Neskanu skaityti. Matyti, kad ši valdžia nėra sąžininga. Tai rodo ir konkursas Šapokai.

  Prieš metus
 • Rotaru

  atsakymas į: Ieva Nuoroda

  Visi savi. Chebra ir Čypas ir Pakeltis ir Žiogelis ir Blazarėnas

  Prieš metus
 • Mindaugas

  atsakymas į: Ieva Nuoroda

  Mergos prilindo prie valdžios ir elgiasi kaip ir visi iki jų. Geri visi politikai, kol juos išrenki. Tada prasideda postai, mašinos, amfibijos. Šiuo atveju visai nesistebiu. Juk Obelėlė buvo Tubio pavaduotojas kai tas į Kinijas gražias ponias vežiojosi ir pirko amfibijas. Ar girdėjote kad būtų Sigutis ar konservatoriai viešai pasakę, kad negerai darai Kęstuti. Tylėjo ir ėmė algą. Vienas Lukas Pakeltis ir socialdemokratai nebijojo. Ir ,,Anykšta" kas be ko. Ačiū redakcijai už drąsą. Matau nepraradote aštrumo. Skaičiau , skaitysiu ir dar tetai Valei užsakysiu. Varykit ir toliau, neduokit užpelkyti.

  Prieš metus
 • Vvswtu

  Nuoroda

  Nu ir vrieni šmigelskai

  Prieš metus
 • Juozas(ne tas)

  Nuoroda

  O kur gi svari Leono nuomonė? Jis išminčius, guru ir sąžinė.

  Prieš metus
 • Jo

  atsakymas į: Juozas(ne tas) Nuoroda

  Dar ir autoriteto Alfryydo trūksta...

  Prieš metus
 • Tikrai ne

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  Ačiū Dievui, Levonas konsultuoja Tubį teismo kalbai. Neturi laiko virtualioms diskusijoms. Be to ir neparanku. Ką padarysi, kad Bitvinskas meluodamas uodegą įsidilgino.

  Prieš metus
 • Pirmininkas

  Nuoroda

  kalba panašiai kaip rievėse Šmigelskas. Akivaizdu, kad taktika derinta iš anksto. Kajuk bus šileliui! Benzopjūklą laukia.

  Prieš metus
 • hihihi

  atsakymas į: Pirmininkas Nuoroda

  O turėtų kalbėti kaip Bitvinskas ar Tubis? Akivaizdu, kad nusišnekėjot.

  Prieš metus
 • Seubas

  Nuoroda

  Baikit vieną kartą. Kituose rajonuose žmonės kaip žmonės. Anykščiuose durdomas. Miestas ant smėlio ne kitaip

  Prieš metus
 • Jau prasideda

  Nuoroda

  Pažiūrėkit į antradienio ,,Anykštos" antraštes. Gudrūs Pakelčiukas ir Veršulytė. Jiems didžiausia nauda, kad bus papjauti koncervai ir valstiečiai

  Prieš metus
 • Sveki atvykę

  atsakymas į: Jau prasideda Nuoroda

  Į kraugerių kraštą Anykščius. Čia nuolat liejasi kraujo upės iš perkąsto tavo artimojo kaklo.

  Prieš metus
 • Nusiboooo

  Nuoroda

  Vėl prasidės pjautynės

  Prieš metus
 • Nu taip

  Nuoroda

  Pajarckienė prirašė tą nulį. Linelis mįslija, kad nulis nieko nereiškia. Jis juk lietuvių kalbos, ne matematikos mokytojas.

  Prieš metus
 • Tai jo

  Nuoroda

  O kam tu manai buvo padaryta du ir su tiražu? Tam kad švogeris nutekintu tiražą kuris liko slaptas ????

  Prieš metus
 • Tai jo

  Nuoroda

  Tai jo šilelis gi mažas anykšta su savo "dideliu tiražu" su spalvotu spausdintuvų spausdina, o klausimas o ko jūs savo nepaviešinate? Gal irgi tik tūkstantį tiražą turite?

  Prieš metus
 • ///

  atsakymas į: Tai jo Nuoroda

  Anykštos tiražas yra viešas.

  Prieš metus
 • 999

  atsakymas į: /// Nuoroda

  Su 999 prenumeratoriams?

  Prieš metus
 • klaustukas

  Nuoroda

  O tai tikrai Bitvinskas toks durnas?

  Prieš metus
 • Jonas

  atsakymas į: klaustukas Nuoroda

  Vyskupai durni nebūna. Jie būna palaiminti.

  Prieš metus
 • pvz.

  atsakymas į: klaustukas Nuoroda

  Dalina labai norali motera, gaila, kad pasitraukė į šalį...

  Prieš metus
 • Skaitytojas

  atsakymas į: pvz. Nuoroda

  Dalina tikrai kultūringa ir tauri žurnalistė

  Prieš metus
 • G

  atsakymas į: Skaitytojas Nuoroda

  Tubi, tu?

  Prieš metus
 • Tubius

  atsakymas į: G Nuoroda

  Ne. Leonas čia.

  Prieš metus
 • Startas

  Nuoroda

  Šį straipsnį laikyki karo pradžia, ar kaip?

  Prieš metus
 • Ar nebuvo aišku

  Nuoroda

  Nereikėjo anykštai susidėti su visokiais vaiginais ir baurom. Nereikėjo šlovinti ir garbinti. Dabar patys pamatėt kad švogeris supančiotas parašais ir stebėjimais pro račkaičių langus dėl to viskam vadovauja kalėjimo prižiūrėtoja prieš kurią buvo nutraukta byla tik dėl to kad pažadėjo dirbti tiems kam dirba švogeris.
  Gaila nuoširdžiai anykščių žmonių nes tubis jeigu būtų perrinktas šituos minkštadūšius savanaudžius būtų visus susodinęs. .
  Nereikėjo gražinutei pakelti kardą prieš tubį matai dabar ką atvedei valdžion.

  Prieš metus
 • F

  atsakymas į: Ar nebuvo aišku Nuoroda

  Tubiui reikia kameroje draugų? Rinks komandą durnių lošti?

  Prieš metus
 • O tai Sileli spausdina tik 1egz. spaustuve , o kitus egz. pats Bitvinskas per nakti kopijavimo aparatu kopijuoja ?????

  Prieš metus
 • Ot gerai

  atsakymas į: O Nuoroda

  Žinos ,,Anykšta" kaip prieš Tubį loti. Prie jo ,,Anykštoje" spausdinosi savivaldybė. Bet buvo vis mažai pinigų.

  Prieš metus
 • Istorijai

  atsakymas į: Ot gerai Nuoroda

  Prie Tubio konkursas buvo paprastas, jokių ekonominių reikalavimų, jokių reikalavimų tiražui. Bet Šilelis pabandė užsidirbti ir užsiprašė per didelės kainos. Laimėjo Anyksta. Tada Tubis bandė greitai išspausdinti konkurse nupirktą kiekį. Atsiminkite kokios paklodės apie bet ką buvo spausdinamos. Planavo po rinkimų paskelbti nauja didelį konkursą ir tikėtis, kad laimės Šilelis. Bet tauta nerinko Tubio ir pažadas liko pažadu. Atėjusi nauja valdžia padarė du konkursus, t.y. įvedė ekonominio naudingumo sistemą. Tai sukėlė Šilelio įniršį. Net kelis kartus perrašė straipsnį, pakalbino nuo milicijos laikų Tubiui žinomą Alesionką ir t.t.

  Prieš metus
 • Nu ne..

  atsakymas į: O Nuoroda

  Atspausdina gal kokius 500

  Prieš metus
 • Patarimas Anykštai

  Nuoroda

  Viskas tik į naudą. Na supraskit pagaliau, kad visi politikai yra to paties kirpimo - kol jų nemušit, tol nesiskaitys. Geri politikai būna tik kai atsiduria opozicijoje, kai išeina į valdžią jiems pofig logika.

  Prieš metus
 • Aišku

  Nuoroda

  Kapac ir šitiem bus.

  Prieš metus
 • geras

  Nuoroda

  "Jeigu jau meluoji ir teiki melavimo paslaugas" - gera frazė...

  Prieš metus
 • Melavimo paslaugos

  atsakymas į: geras Nuoroda

  koks tel nr?

  Prieš metus