Anykščių rajono savivaldybė dar kartą paskelbė konkursą, kurio metu numatoma pirkti apleistų ir neefektyviai naudojamų pastatų Anykščiuose Tilto g.1., Tilto g.2., Tilto g. 3., Muziejaus g.1 atnaujinimo bei jų gerbūvio sutvarkymo darbus.Pirkimo sąltgose numatytas prekybos paskirties pastato rekonstravimas Muziejaus g. 1., automobilių stovėjimo aikštelės įrengimas Gegužės g., A. Vienuolio g. viešųjų erdvių sutvarkymas.
Rekonstravus Tilto g. esančio sporto paskirties pastato, sveikatos paskirties pastato, gyvenamojo namą su priklausiniais, juos planuojama pritaikyti visuomenės poreikiams.
Rangovų pasiūlymų bus laukiama iki rugsėjo 2 dienos. Anykščių rajono savivaldybės norėtų, kad visi darbai būtų atlikti per 15 mėnesių.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Serifas

  Nuoroda

  Kaime imone su 5 darbuotojas ir prasideda dangos darbai jau bloga nuo svogriu krasto

  Prieš 4 mėnesių
 • Įdomu

  Nuoroda

  būtų sužinoti kokie užsakovų pageidavimai pateikti rangovams

  Prieš 4 mėnesių
 • O gal

  Nuoroda

  Reiketu istirti, kiek pabango per ta laika, kol buvo tiriamas konkursas satybos kainos ir kiek galejo sutaupyti, jei butu emesi statyti tuo laiku, kai buvo dar pigu? Va cia esme yra

  Prieš 4 mėnesių
 • tai

  atsakymas į: O gal Nuoroda

  Tubis, per savo pigų politikavimą, dar ne tiek nesąmonių pridarė.

  Prieš 4 mėnesių
 • Pastaba

  Nuoroda

  Sunku rangovams priimti sprendimą dėl užsakymo, kai užsakovas neturi kvalifikuoto specialisto, kuris atsakytų į kylančius klausimus dėl projektinių sprendinių tinkamumo ir atitikimo.

  Prieš 4 mėnesių
 • 1 iš ažupiečių

  Nuoroda

  Tilto, kadaise Gegužės 1- osios (ilgus metus prie rusų) buvo pagrindinė akmenimis grįsta Ažupiečių transporto arterija. Jos likę ne tiek ir daug. Ir ta pati "palaidota" asfaltu. Akmeninis Brukas būtų ir istoriškai tikresnis, ir Anykščių kraštovaizdžui priimtinesnis, nei nuotraukoje matomas standartinis, tarsi visai nesvarbu kokiame didmiestyje ir kurioje šalyje esantis grindinio projektas. Sakysite, dviračiais ar vežimėliais vėžinis nebus patogu? Gal. Tačiau šalia juk nesunku suprojektuoti takelius ir jiems, paliekant autentišką gatvės struktūrą. O vaikštinėti ar automobiliams važiuoti grindinys nėra kliūtis. Kita vertus tokioje trumpoje atkarpoje greitai nepalakstysi. Puiku! Lakstyti visai ir nebūtina, natūraliai būtų ribojamas automobilių greitis.
  Kartais kalbama apie paveldą ir jo paisoma. Šiuo projektu nuo jo, deja, tik tolstama. Na, nebent tokie atsakingų užsakovų norai ir požiūris.

  Prieš 4 mėnesių