Gyventojai pasigenda komunikacijos su Anykščių rajono savivaldybe. Į tai dėmesį atkreipė skaitytojas Egidijus Kličius.


"Anykščių raj. valdžios su gyventojais komunikacijos. Kalbu iš savo patirties. Buvo raštu kreiptasi dėl vėjo jėgainių projekto Staškūniškio kaimo apylinkėse (Kurklių sen.) liepos 2 d. - iki šiol jokio atsakymo ar paaiškinimo į mums rūpimus klausimus negavone. Dėkingi, kad išklausė ir skyrė daug mero svarbaus laiko, bet tikrai to nepakanka produktyviai komunikacijai. O laikas eina ir planuojamos vėjo elektrinės 325m-340m-365m-385m-400m-485m-525m-605m nuo gyvenamųjų namų yra nenormalu!!! Jėgainių aukštis siekia ketvirtį kilometro (199,5 m ir 238,5 m). Neigiamas poveikis vietos gyventojų sveikatai jau 30 metų įrodinėjamas ir įrodytas ne vieno pasaulio mokslininko, o Anykščių valdžia gal mato tik privalumus šios "žaliosios" energijos gavybos būdo?", - "Anykštos" feisbuko paskyroje pasisakė skaitytojas.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Manau, kad...

  Nuoroda

  Staskūniškio boboms reikia orgazmo, o ne komunikacijų!!! :)

  Prieš 4 mėnesių
 • Kliero

  Nuoroda

  Klausimai Anykščių raj.merui yra tuo adresu, kadangi savivaldybė turi galių priimti vietos reglamentus dėl atstumų, kuriais vadovautųsi vėjo jėgainių statytojai (kaip tai padarė Klaipėdos raj. savivaldybė). Dabar gi dėl spragų įststyminėse bazėse remiamasi HN 33:2011 higienos normomis dėl garso gyvenamosiose patalpose, kurios nėra tinkamos kalbant apie vėjo jėgaines. O kodėl nestato vėjo jėgainių laukuose, kur nėra gyventojų - būtent ir yra adresuotas merui. Staškūniškio atveju nuo paties miestelio artimiausios jėgainės nutolusios apytikriai 1.5 km, bet vat tuose laukuose ir yra gyventojų. Nedaug, bet yra. Ir jie taip pat žmonės, kurių gyvenimai griaunami.

  Prieš 4 mėnesių
 • Nafania

  Nuoroda

  Jo,va kad ir sitoj foto,trys malunai,aplink nei gyvos dvasios...

  Prieš 4 mėnesių
 • Pastaba

  Nuoroda

  Niekaip nesuprantu,ko nestato toli nuo namu kur laukuose?

  Prieš 4 mėnesių
 • manyčiau, kad

  Nuoroda

  manyčiau, kad


  čia klausimai ne tuo adresatu. Maždaug, jei klaustum savivaldybės ar mero apie nuolaidas Maximoje, ar laimės valandas Norfoje.

  Prieš 4 mėnesių