UAB Anykščių komunalinis ūkis planuoja įsidiegti klientų aptarnavimo ir atliekų surinkimo monitoringo informacinę sistemą.


Klientų aptarnavimui skirta informacinė sistema turi automatizuoti klientų duomenų bazės palaikymą, spręsti su klientų aptaranavimu susijusius uždavinius, užtikrinti atsiskaitymui už suteiktas paslaugas reikalingų duomenų surinkimo paprastumą ir tikslumą bei paruošti ir atspausdinti sąskaitas už suteiktas paslaugas. Sistema realiu laiku leistų gauti informaciją apie surinktus atliekų kiekius ir kitą aktualią atliekų surinkimo proceso informaciją. Sistemos pagalba gauta informacija galėtų keistis Perkančiosios organizacijos administratorius ir atliekų surinkimą vykdančios organizacijos atliekų vežimo mašinų (šiukšliavežių) vairuotojai, kas padėtų optimizuoti atliekų surinkimo veiklą.
Šiuo metu yra paskelbtas šios paslaugos viešasis pirkimas.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Pasiūlymas

  Nuoroda

  Pastatykime ir Anykščiuose, kaip yra kitur, konteinerius rūbams.Juk tikrai bus jais pasinaudojančių.Dabar žmonės neša ir stato šalia konteinerių maišelius su rūbais, o valytojos sumeta į konteinerius.

  Prieš 4 mėnesių
 • DIRBTI

  Nuoroda

  O gal tiesiog laiku vežti pilnus šiukšlių konteinerius, kur jie stovėjo pavalyti, grąžinti juos išplautus. Be duomenų bazės ir monitoringo. Dirbti reikia.

  Prieš 4 mėnesių
 • Ats.

  atsakymas į: DIRBTI Nuoroda

  Tam juodam darbui ir taip pinigų trūksta. Darbuotojams atlyginimus mokėti už tai reikia. Sistemą įdiegs protingi ir dar už aptarnavimą protingais įkainiais pasiims. Kas gali pamatuoti protinio darbo kainas?

  Prieš 4 mėnesių
 • Išsipisinėja iš

  Nuoroda

  Žmonių įvairiausiais būdais, vėliau dar sugalvos konteinerių apsraidimo apžiūros kokį aparatą įsigiti vieną amfibija jau prirovė žolė š ir supus numesta kuriam potvari

  Prieš 4 mėnesių
 • eugenijus

  Nuoroda

  modernesnes kaip ANYKSCIU AMFIBIJA dar Lietuvoje nera

  Prieš 4 mėnesių
 • Durnuma

  atsakymas į: eugenijus Nuoroda

  Tada lai pastato kur prie Lajų tako ar Vorutos piliakalnio, kad garsintų Anykščiua.

  Prieš 4 mėnesių
 • Laba diena

  Nuoroda

  o kada įstaiga pateikė steigėjui pirkimo poreikį? Ar buvo savivaldybės taryboje svarstomas šis projektas? Kada bus paskelbta nauja įmonės valdybos sudėtis, jeigu jau tokia sudaryta?
  Prašom daugiau informacijos ir viešumo. Neatsipalaiduokite – kai jūs poilsiaujate, dirba "vagys"! :)

  Prieš 4 mėnesių
 • Onute

  Nuoroda

  tai ce pro televizoriu pre kulturas namu rodys kaip surenka siukslas ir kur jas deda kad miskuos gal nesupiltu soferis.

  Prieš 4 mėnesių
 • Jo

  Nuoroda

  Atkatu bus?

  Prieš 4 mėnesių
 • Atsakymas

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  Tubio nebėra. Kokie dar klausimai.

  Prieš 4 mėnesių
 • BGK

  atsakymas į: Atsakymas Nuoroda

  Reiškia- bus

  Prieš 4 mėnesių
 • Trinidada

  Nuoroda

  Siūlau kaupti lėšas miesto infrastruktūrai gerinti, gatvėms rekonstruoti - taip padarysime gerą darbą anykštėnams. Šis projektas nėra pirmo būtinumo.

  Prieš 4 mėnesių
 • ii

  Nuoroda

  reikia pirkti tokią įranga ,kad matytusi kas veža visokias atliekas iš privačių namų,kaimų į Ramybes,Pušyno,įvažiuojant Ramybes Norfon...o čia pinigai niekalui,susitvarkė ir be šios įrangos,koks miestelis..ant rankos delno telpa nuo kalniuko žiurint,perka visi pastoviai kažkokius niekus ir pastoviai..

  Prieš 4 mėnesių
 • Komentarui ii

  atsakymas į: ii Nuoroda

  Iš privačių namų šiukšles vežti galima, jei kas nežinojot. Nes iš privačių namų mėlynos spalvos konteinerius veža vieną kartą i mėnesį. Ka daryti kai netelpa gal ant gatvių krauti. Išvežimo grafikas baisus liepos 1d. Išvežė dabar vež rugpjūčio 12d. Kur dėti šiukšles. Gal i mišką?

  Prieš 4 mėnesių
 • AKŪ

  atsakymas į: Komentarui ii Nuoroda

  Laba diena,
  jeigu Jūsų namų ūkis kaupia daug šiukšlių, galite užsisakyti didesnės talpos konteinerį arba papildomas išvežimo paslaugas.
  Maloniai prašome susisiekti žemiau nurodytų kontaktiniu telefono numeriu dėl teikiamų paslaugų užsakymo:
  8 381 51478

  Prieš 4 mėnesių
 • AKŪ

  atsakymas į: AKŪ Nuoroda

  O tai gal geriau dažniau šiukšles vežt, tada ir žmonės iš daugiabučių neverks, kad kiti šiukšles atveža. Nes už šiukšles pinigus tai nemažus lupa. O veža karta per pusantro mėn. Tos šiukškes puva ir smirdi. Paimti didesni konteineri pudyti šiukšles ir uostyti smardve nera logiška. Užsisakyti papildoma išvežima už kurį reikės papildomai mokėti irgi logikos jokios geriau tada i miesto konteineri išmesti

  Prieš 4 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: AKŪ Nuoroda

  jūs norite, kad jūsų asmenines šiukšles vežtų už kitų mokamus pinigus, kad daugiabučių gyventojams padidintų rinkliavos mokestį? Matomai ir darbe taip slepiatės už kitų, o atlyginimą imate kaip už savo įdėtą darbą.

  Prieš 4 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Aš siulau vežt dažniau, susimokėsiu tiek kiek reikia tik didelio konteinerio po langais nenoriu! Ir tavęs pinigu sumokėti neprašau.! Skaityk žmogau, o ne komentuok ko nesupratai

  Prieš 4 mėnesių
 • Kad

  atsakymas į: ii Nuoroda

  Kas veža niekam neįdomu. Geriau tegu veža į bet kurį konteinerį, nei į mišką.

  Prieš 4 mėnesių