2019-07-12

Mūsų meška?

Ukmergės rajone Želvos seniūnijoje medžiotojų vaizdo kamera užfiksavo mešką. Apie tai praneša portalas agroeta.lt. 

"Tadas Stepučinskas portalui "Agroeta" atsiuntė ketvirtadienio vakarą Ukmergės rajone, Želvos seniūnijoje prie Tolučių kaimo užfiksuotą mešką. Medžiotojų palikta vaizdo kamera įrengta tik  4 kilometrai nuo Želvos miestelio. Iš kadrų matyti, jog viename jų meška susidomėjusi vaikštinėja aplink laižomąją druską. Tokia druska, skirta laukiniams žvėrims (KNZ WILD), Lietuvoje prekiauja bendrovė „Konkordija“. Tačiau įdomu tai, kad meškos jau fiksuojamos ne tik šiaurės rytų Lietuvoje, bet ir kaip rodo šis atvejis, plėšrūnai pasiekia net Lietuvos vidurį. Kadruose matyti, kad meška iki šeryklos atšlepsėjo 21 valandą 46 minutės ir čia užsibuvo ne mažiau kaip 5 minutes."- rašo portalas agroeta.lt. Priminsime, jog prieš pusantro mėnesio meška "nusifotografavo" Dabužių miške. Ją taip pat užfiksavo medžiotojo videokamera. Nuo Dabužių iki Želvos - apie 30 km. Tikėtina, kad kameros užfiksavo tą pačią mešką. 

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • O kam

  Nuoroda

  Eiti grybauti viena ar išvis grybų bus o kita juk dar ne ruduo

  Prieš 4 mėnesių
 • Veronika

  Nuoroda

  Cia prijaukinta meska , jeigu butu laukine tai tunotu misko tankmeje ir tik nakti iseitu aviu pjaut arba biciu avilius draskytu ir medu skanautu.

  Prieš 4 mėnesių
 • Mačiau

  Nuoroda

  Vakar pasgėris buvau, tai dvi meškas mačiau, vieną prie Svedasų, kitą prie Debeikių. Neikit bobos grybaut, sutiksta kur meškų, bus blogai.

  Prieš 4 mėnesių
 • Ne

  Nuoroda

  ne,ne mūsų,o Zobovo

  Prieš 4 mėnesių
 • Jau

  Nuoroda

  Lietuvoi vaikšto neviena, aš jau mačia pėdsakus ir niekaip nesupratau , nesitikėjau kad tai meškos jau prie drabužių durpyno gal kokie 8 metai atgal, galvojau kokią čia būtybė vaikšcijo

  Prieš 4 mėnesių
 • Nu sektantai

  Nuoroda

  fas meškos maitinti! Jai delikatesas - smegenys.

  Prieš 4 mėnesių