Rugpjūčio 22–24 dienomis pirmą kartą Anykščiuose vyks Europos jaunimo parlamento Lietuvoje organizuojama jaunimo regioninė konferencija – Anykščiai 2019. Renginio metu planuojama suburti 70 aktyvių moksleivių bei studentų iš visos Europos diskutuoti pagrindine tema – ,,Šį kartą balsavau, kas toliau?“ – jaunimo įsitraukimą į regioninės, nacionalinės ir tarptautinės politikos klausimus visoje Europoje.

 Europos jaunimo parlamentas – tai tarptautinė jaunimo organizacija, apimanti 40 šalių bei organizuojanti per 500 renginių, kuriuose dalyvauja daugiau nei 30 tūkstančių aktyvių moksleivių ir studentų. Europos jaunimo parlamentas Lietuvoje veikia nuo 2012 metų ir yra suorganizavęs per 20 didelio masto bei 50 mažesnių renginių visoje Lietuvoje.

Organizacijos renginiai sukuria jaunimo platformą, kuri užtikrina saugią bei perspektyvią erdvę jaunimui išreikšti savo idėjas, mintis ir būti išgirstam ne tik bendraamžių, tačiau ir mokytojų, valdžios atstovų. Unikali renginių struktūra užtikrina ne tik  akademinių žinių bagažo didinimą, bet ir lyderystės, komunikacijos bei tarpkultūrinio bendradarbiavimo sričių jaunų žmonių asmeninį tobulėjimą.

Europos jaunimo parlamentas Lietuvoje bei Europos jaunimo parlamento regioninės konferencijos – Anykščiai 2019 organizatoriai kviečia Anykščių jaunimą registruotis ir nepamirštamai praleisti paskutines vasaros dienas su būriu aktyvių bei smalsių bendraminčių iš visos Europos!

Anykščiai 2019  dalyvio registracija: https://forms.gle/E4Pg3L3LUze6TGVd9
Oficialus Anykščiai 2019 Facebook puslapis: https://www.facebook.com/AnyksciaiRS2019/
Europos jaunimo parlamento Lietuvoje oficialus Facebook puslapis: https://www.facebook.com/EYPLithuania/

Organizatorių pranešimas

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.