Ketvirtadienį, liepos 11 d. 17 val., Anykščių rajono savivaldybėje (304 kab.) vyks viešas projekto „Senosios Anykščių koplyčios-Anykščių menų centro teritorijos, Vilniaus g. 36, Anykščių m., Anykščių r. sav., sutvarkymo techninis darbo projektas” projektinių pasiūlymų svarstymas.


Projektinius pasiūlymus galima peržiūrėti Savivaldybės internetinėje svetainėje www.anyksciai.lt nuorodoje Statinių projektiniai pasiūlymai.

 

Anykščių rajono savivaldybės inf.

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Juozas

  Nuoroda

  Savivaldybei teikiant užduotį, o architektams projektuojant reikia prisiminti, jog teritorija prie koplyčios yra k a p i n ė s- čia palaidoti šimtai anykštėnų. Niekas nedraudžia jų remontuoti, tvarkyti ar statyti naujų mažosios architektūros elementų, tačiau jie neturi būti orientuoti į tokias veiklas, kurios nebūdingos šiai vietai. Kapinės ne pramogų, poilsio ar intensyvaus judėjimo vieta. Tai atminties, susikaupymo, pagarbos vieta ir visos aplinkos detalės bei architektūriniai sprendimai turi būti sutelkti tam.

  Prieš 10 mėnesių
 • Užteks !

  Nuoroda

  Gana mulkint žmones šitais projektais ,visi žinom ju tiksla.Geriau padarykit tureklus dainu slenyje ,nes negalima nusileist prie upes nei vyriasniam ,nei su vežimeliu ,o ypač rudeni ar kai palyja .Laukim nelaimes ,tada susirūpinsit ,kai kaźkas susižeis ,kas atsakys už aplaiduma? Žiūrekit projektu kur yra būtina ,o ne pinigu švaistyma.

  Prieš 10 mėnesių
 • Kiek galima?

  Nuoroda

  Gyventojai priešinasi prieš koplyčios aplinkos projektus ,bet vistiek savivaldybe kiša savo ptojektus.Palikit ramybej Kapinaites ! Sutvarkyta dabar ir užtenka.Ar čia kažkam labai rūpi pinigai ?

  Prieš 10 mėnesių
 • savivaldybes klerkams

  Nuoroda

  Žvakučių nesugebate uždegti per Vėlines ant buvusiu kapinių šalia senosios koplyčios - o svaigstat su projektais ? Aaaa , bizniuką sukate , ir vel poveikiu prekiaujate ? Šaunuoliai, sveikiname :-)

  Prieš 10 mėnesių
 • nuoroda

  Nuoroda

  Nuoroda be issidirbinejimu i savivaldybes svetaines puslapi kuriame yra projektinis pasiulymas
  https://www.anyksciai.lt/turinys/statiniu-projektiniai-pasiulymai/300

  Prieš 10 mėnesių
 • zirzeklis

  Nuoroda

  kur žurnalistų naujienos iš pristatymo ir projekto svarstymo? Ar visi į muzikos festivalį išėjo 'pažeidimų" ieškoti ?

  Prieš 10 mėnesių