Ketvirtadienį Anykščių rajono savivaldybės  valdžia dalyvaus susitikime su sveikatos įstaigų bendruomenių atstovais Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centre.


"Tarp gydymo įstaigų vyksta nenormali konfrontacija.Pasiekdavo tokios žinios, kad Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centras pacientus specialiai nukreipdavo, o gal dar ir dabar nukreipia, ne į mūsų Anykščių, o į Ukmergės ligoninę.Yra noras padaryti tai, kad vyktų susikalbėjimas tarp mūsų pačių įstaigų", - apie susitikimo tikslus "Anykštai" sakė Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Pacientė

  Nuoroda

  Labai sunku susikalbeti su gydytojais ,kai kuriais ,ypač neurologiniame skyriuje.Kada suprasime ,kad už darbą gauname atlyginimą,gydytojas pardavėja,valytoja.Visus gerbti reikia.O gydytojas,davęs priesaika,turi gydyti pacientus
  ir paaiškinti viską,bendrauti.Patekus į priįmimo skyrių tenka išklausyti įvairius moralus ,kai tuo tarpu ligoniui reikalinga skubi medicininė pagalba.

  Prieš metus
 • Paklausti noriu

  Nuoroda

  Gerbiamieji, pasakykite, ar yra Anykščiuose gydytojas, pas kurį gydytis važiuotų ligoniai iš visos Lietuvos?

  Prieš 2 metų
 • Taip

  atsakymas į: Paklausti noriu Nuoroda

  Yra, tik gydymą praktikuoja Vilniuje, nes Anykščiuose nėra tokiįų įrengimų dėl pacientų tyrimo.

  Prieš 2 metų
 • Gera dirbti

  Nuoroda

  Tapo gera dirbti. Darbe nebaisu. Dabar dar į ligoninės priėmimo kambarį bus nebaisu nueiti. Dar jeigu nereikėtų bijoti bobų daktarės ir piktojo akių daktaro nekultūringumo, puiku būtų. Norisi dirbti. Gerai dirbti.

  Prieš 2 metų
 • Nu o ką...

  Nuoroda

  O kaip kitaip.... Pagal įstatymus gal ir nukreipinėja :DDDDDD Kaip gi gimdyti pagal dabartinius valdžios potvakius Anykščiuos išeitų?!!!!!!

  Prieš 2 metų
 • eugenijus

  Nuoroda

  paskaitau komentarus ir issigastu kas liko is garsaus krasto

  Prieš 2 metų
 • Bliam

  atsakymas į: eugenijus Nuoroda

  Kas liko? Ogi nykuma ir besimėtantys iš galiojimo laiko išėję konservuotų kregždžių konservai su komunistiniu įdaru. Toks vaizdelis liko iš to garsaus krašto...

  Prieš 2 metų
 • ha-ha

  atsakymas į: eugenijus Nuoroda

  Kraštas kaip kraštas. Svarbiau kokia yra žiniasklaida !!! Anykštai jau buvo neseniai problemų su "perdozavimu". Daugiau tegu Coca-colos išgeria, nes matau tikrai ne tuo kuo reikia nervus nuleidinėja. Oi... o gal pas juos dažnai "berniukai" lankosi ir nuleidinėja in(nesakysiųką). ........bet žinokit, žiauru, sėdžiu kada Anykščių centre aikštėje ir per petį nusisukusi matau dvi pacankes du "berniukai" "tvarko". Nu jų burnelėm naudojasi, aišku visi nematomi. Pasisekė pastebėti, būna kartais nematomi irgi pasimato, TECHNOLOGIJŲ IŠRASTA ŠIAIS LAIKAIS VISOKIŲ YRA. Vien mane pvz. net iš fb išmetė už vienos tokios atskleidimą visuomenei reklamuojant fb grupėse kaip pardavimą. Ot liuks mūsų dabartinio mero pavardytė ---- KARINĖ PASLAPTIS ! :D :D

  Prieš 2 metų
 • tai va

  Nuoroda

  kas darosi.Girdėjau vieno tarybos nario žmonelė tapo vyr.slaugytoja priėmimo skyrtiuje. Kaip čia gaunasi,? manau gal reikia šioms pareigoms konkurso,ar klystų. Prasideda.

  Prieš 2 metų
 • Taip ir bus.

  atsakymas į: tai va Nuoroda

  Kultūringa, maloni, graži, turinti išsilavinimą. Negana to - raštinga. Žmogui jau užkliuvo. Neraštingam žmogui. Jam niekad gerai nebus. Nebent išgirs, kad kas mirė, ar namai sudegė. Tai to jam ir linkiu.

  Prieš 2 metų
 • Sss

  atsakymas į: Taip ir bus. Nuoroda

  Mandagumu net nekvepia,bet tik mamytes ikista ,staciokiska,nei ten mandagi,nei prie graziu buvus,gal mamytei ji ir grazi ,bet ne mums

  Prieš 2 metų
 • Cha cha

  atsakymas į: Taip ir bus. Nuoroda

  Nu nelabai jau ten su kultura viskas gerai,gi dirbus terapiniame sk ,nieko gero ,nei su groziu,nei su kultura,kaip gi neikis huk mama jos dirba buhalterijoj ,o ko gi vyras i poliklinika nepadiima sitos mandagios ,juk tokiu graziu ir mandagiu visur reikia,ar ne taip?

  Prieš 2 metų
 • Juokinga

  atsakymas į: tai va Nuoroda

  Nuo kada reikia konkursų slaugytojoms? Būtų visiškas biurokratizmas.

  Prieš 2 metų
 • Mano nuomone

  atsakymas į: Juokinga Nuoroda

  dar ir kaip reikėtų. Nes kitu atveju nesibaigia giminių ir pažįstamų ratas, dovanėlės...

  Prieš 2 metų
 • Citata ir klausimas

  Nuoroda

  Citata iš "Anykštos": "Kartais liūdna būna matyti, kas darosi su Anykščių ligonine, prie kurios statymo, puikaus įrengimo teko ir man kažkada prisidėti. Ne aklas gi esu, ne kurčias, viską matau ir suprantu. Kartais toks piktumas apima, taip gniaužiasi kumščiai, kad rodos paimtumei į rankas kokį „Kalašnikovą“ ir taip pavarytum per kaltus ir už rajono, ir už ligoninės žlugdymą, kad...
  Žinoma, taip nebus, tačiau jei tokią galią ir valią turėčiau, tikrai ne Dalį Vaiginą pirmą prie sienos statyčiau, o tuos, kurie priverstinai „kurortindami“ rajoną, nusmukdė jo ekonomiką, pastūmėjo jaunus darbingus žmones į emigraciją, privertė palikti vaikus ir tėvus. Tuos, kurie atėmė iš Anykščių net gražios, Baltijos kelyje regėtos, ateities viltį. Tuos, kurie šita savo nusikalstama veikla ir Anykščių ligoninę užstatė ant susinaikinimo bėgių. Tai... kas bus toliau, skaitytojau? "
  Klausimas: Kaip manote kas ir kodėl taip parašė?

  Prieš 2 metų
 • todėl

  atsakymas į: Citata ir klausimas Nuoroda

  Todėl, kad užpuolė senatvinis marazmas. Sunku žmogui, visą gyvenimą pragyveno be žmonos.

  Prieš 2 metų
 • Atspėjau?

  atsakymas į: Citata ir klausimas Nuoroda

  Kas parašė? Žinomas Anykščiams Psichopatas, dabar gyvenantis Panevėžy.

  Prieš 2 metų
 • Aišku

  atsakymas į: Citata ir klausimas Nuoroda

  Koks nors nesveikas ir neadekvatus asmuo. Kurorto statusas blogai? Pasakyk tai Druskininkuose ir Birštone. Norite gyventi kaip Didžiasalyje ar Ignalinoje? Pramoniniame Didžiasalyje stovi namai be langų, pas mus sunku nusipirkti. Didžiasalyje pensininkai prisiduria važinėdami į Baltarusiją pirkti pigesnių prekių, pas mus nuomuodami būtus. Kas geriau?

  Prieš 2 metų
 • Taigis Kaipgis

  atsakymas į: Aišku Nuoroda

  O kada tu paskutinį kartą Didžiasalyje buvai?

  Prieš 2 metų
 • Kai pagalvoji...

  Nuoroda

  Jei tam, kad išsilaikytų Akušerinis skyrius reikia 300 gimdymų, o per tą patį laikotarpį jame gimdo tik 30, tai kokios gali būti kalbos apie tokio skyriaus išsilaikymą ? Arba dar: jei vidutiniškai per dieną buvo gydoma 1,5 vaiko, tai kokia kalba gali eiti apie tokio vaikų ligų skyriaus išlaikymą?!

  Prieš 2 metų
 • viskas išsispręs

  Nuoroda

  Ligoninė jau pradėjo byrėti. Tuoj visiškai sugrius ir nebebus ko į Anykščių ligoninę nukreipinėti. Dienų klausimas kada sporgs vidaus skyrius. Tada bėgios meras galvą rankomis susiėmęs kaip čia taip nutiko ir sakys, kad nieko nežinojo.

  Prieš 2 metų
 • keista

  Nuoroda

  straipsnyje rašoma apie PSPC, o vistiek kaltas Vaiginas :-) Matyt kažkam labai mozolį nuspaudė. O kad pacientai važiuoja į Ukmergę ar kitus miestus, tai problema ligoninėje konsuluojančiuose gydytojuose (tikrai ne visuose). Kai kurie nemoka su pacientais net kalbėti, kai kurie net nesiteikia perskaityti ką siuntime parašė šeimos daktaras, kai kurie žiūri į diagnostinio aparato ekraną, bet nelabai supranta ką ten mato... Todėl ligoniai ir važiuoja kitur...

  Prieš 2 metų
 • Nepainiok

  atsakymas į: keista Nuoroda

  Tikrai keista, kad nesupranti, jog visi trūkumai ir brokas, kuriuos tu išvardini ir yra pono buvusio ligoninės "vado" palikimas. Naujasis per kelis mėnesius niekaip ligoninės taip nuvaryti dugnan nespėjo.

  Prieš 2 metų
 • Spėjo

  atsakymas į: Nepainiok Nuoroda

  Ir dar kaip spėjo! Nuo 100 tūkst. € pliuso praėjusiais metais, (kai dar A.Vasiliauskas ir koju nebuvo spėjęs sušilti per 3 “darbo”savaites), jau vien per I-a šiu metu ketvirtį - 20 tūkst.€ minusas ! Tai Leonai tu & Tubio kompanijonai tokį naujaji ligoninės “vada”Vasiliauska Audriu norit pagirti? Marazmas totalus!

  Prieš 2 metų
 • Sss

  atsakymas į: Spėjo Nuoroda

  Aisku norim pagirti naujaji vadova,jis nenuvare ligonines,bet nuvare Vaiginas su Almelu ,reikia pripazint tai ,nors ir nesinori pripazint,o Vaiginas nieko vertas teletabis,tik jis vare dugnan ligonine,o dabar dar Almute nu ilganose likus nesamones dar piesia ir pucia,ir galvoja kad ji viena protinga ,o kiti nieko nesupranta.

  Prieš 2 metų
 • Skaitytoja

  Nuoroda

  jau pusmestis sekant spaudą peršasi mintis kad Anykštos redakcija nupirkta tik neaišku ar savivaldybės atstovai ar trijų gydymo įstaigų vadovai.Labai daug dėmesio gydymo reiklams.O nebe matome kitų ir didelių problemų.

  Prieš 2 metų
 • Skaitytojai

  atsakymas į: Skaitytoja Nuoroda

  Gal ir galima buvo įtarti, kad "Anykšta" papirkta, kai aktyviai prakišinėjo "baurakarbauskinį", antru nuo galo likusį projektą "Vaiginą į merus". Neginčiju, kvailai ir neatsakingai atrodė. Bet tai, kad laikraštis skiria pakankamai dėmesio sveikatos priežiūros paslaugų teikimo Anykščių rajone problemoms, yra gerai ir kaltinti jo "parsidavinėjimu" nereikėtų. Nebent jūs tai galite įrodyti. Galite?

  Prieš 2 metų
 • NEMELUOK!

  atsakymas į: Skaitytoja Nuoroda

  Nėra didesnių ir svarbesnių problemų kaip žmogaus sveikata. Visos kitos nebe taip svarbios.

  Prieš 2 metų
 • Ona

  atsakymas į: NEMELUOK! Nuoroda

  Teisingai. Neveltui sakoma- kas valdo sveikatos priežiūrą ir ligoninę-tas valdo Anykščius...

  Prieš 2 metų
 • Aišku

  atsakymas į: Ona Nuoroda

  Oho. Žinosiu. Audrius Vasiliauskas tikrasis meras. Ačiū, kad apšvietėte.

  Prieš 2 metų
 • Pastaba

  atsakymas į: Aišku Nuoroda

  Gal tyčia norite suklaidinti kitus, o gal iš nežinojomo. Valdyti ir vadovauti nėra tas pats. Valdo- tai disponuoja turtu, žmogiškais resursaus ir kt. Vadovauja- tai atlieka pareigas pagal apibrėžtus Valdytojo įgaliojimus ir pareigybines instrukcijas tam tikroje srityje.
  Ramios dienos ir sveikatos!

  Prieš 2 metų
 • Taigi taip

  Nuoroda

  Dar daug Tubio paliktų bombų laukia. Senas komunistas gerai išmanė strategiją " skaldyk ir valdyk"

  Prieš 2 metų
 • Taigi ne

  atsakymas į: Taigi taip Nuoroda

  Dar vienas kliedesys antitubiška tema. Matyt iš Pravieniškių.

  Prieš 2 metų
 • Ne

  atsakymas į: Taigi taip Nuoroda

  Blogai, kai darbuotojai supranta, kad norint įtikti viršininkui reikia skųsti, teikti informaciją. Dar blogiau, kai supranta, kad viršininkas informacijos netikrina, o pasitiki. Gal būt tai duoda rezultatų vykdant kriminalinės policijos operacijas, bet normaliame pasaulyje pasėja blogą atmosferą, nebaudžiamumo nuotaiką ir t.r. Stiprybės gerb. Obelevičiui bandant pataisyti padėtį.

  Prieš 2 metų
 • Nesutinku

  atsakymas į: Ne Nuoroda

  O kas draudžia tą informaciją patikrinti, jeigu kalba tai ne iš piršto išlaužia, tai tikrint reikia.

  Prieš 2 metų
 • Pacientė

  Nuoroda

  Gražinkit kardiologę Prabišienę.Nes tikrai visi važiuoja pas ją į ukmergę.Gera nuosekli kompetentinga specialistė.

  Prieš 2 metų
 • Ar ji viena?

  atsakymas į: Pacientė Nuoroda

  Kardiologė nėra koks daiktas, kad galima būtų paimti, grąžinti ,skolinti. Ėdama buvo, ta ir ieškojo darbo kitur.

  Prieš 2 metų
 • As

  atsakymas į: Ar ji viena? Nuoroda

  Tai gi zinom kaip elgese su ja ,jei sugeba daktarus suest ziurkes,tai ka kalbet kitiems zemesniems uz gyd,va kokia garbinga ligonine,Vaigino ir A Pilkauskaites palikimas.

  Prieš 2 metų
 • M

  atsakymas į: Pacientė Nuoroda

  Pritariu

  Prieš 2 metų
 • Benamis

  Nuoroda

  Mūsų valdžia nori mus aptverti į gardą, kaip vieno naujo politiko galvijų bandas ir įleisti į narvus tik ten, kur pono valia.
  Bet ir galvijai nevisada paklusta ir išsiveržia iš aptvarų, ypač ten, jeigu juos tik dirbtiniu piemeniu "prižūri" , be žmogaus, kuris rūpintūsi banda....
  Visur reikia žmogiško supratimo ir atsidavimo darbui, taigi ir politiniam, valdžios darbui , taip pat.

  Prieš 2 metų
 • Karamba Bliamba !

  Nuoroda

  Va ir pradėjo lysti visos ylos iš maišo. Laikas ir merui S.Obelevičiui, ne tik vicemerui D.Žiogeliui, pradžiai perskaityti bent jau Lietuvos Respublikos Sveikatos sistemos įstatymą. Gana vietinių "vaigininių poniatkių" Anykščių rajono medicinoje! Kitaip gerai nebus. Prarasite ligoninę.

  Prieš 2 metų
 • nedai

  Nuoroda

  nesiginciju dirbu vairuotoju ir per gyvenima turejau ne viena incidenta bet tai nereiskia kad esu blogas vairuotojas

  Prieš 2 metų
 • o ką daryti?

  Nuoroda

  Kur žmogui kreiptis, jei rimtos bėdos su akimis arba oda? Šiušo visi bijo, Valatka - visiškas "šundaktaris", dar ir akušerinio normalaus nėra. Tai ir važiuoja visi į Ukmergę.

  Prieš 2 metų
 • Užuojauta

  atsakymas į: o ką daryti? Nuoroda

  Šiušas piktas kaip šuva. Nekanda? Gal dantis taupo.
  vaigino gi klasiokas ar kursiokas. Geresnio nebus.

  Prieš 2 metų
 • Negi neaisku?

  atsakymas į: o ką daryti? Nuoroda

  O kam tas normalus akuserinis? Anykstenai vistiek praktiskai nesipisa. Aiskiai nemoka to daryt, nes pagal statistika ivyksta maziausiai vaisingu ikisimu per metus visoje Lietuvoje...

  Prieš 2 metų
 • Tam negi neaišku?

  atsakymas į: Negi neaisku? Nuoroda

  Na kaip anykštėnai nesi... Tik sutemsta, šviesos tik gęsta, tik braška, traška. Tai ką jie daro, negi barščius srebia? Pagal statistiką tamsoje į burną nepataikytų, barščiai laistytųsi.

  Prieš 2 metų
 • Tai važiuojam kitur

  atsakymas į: o ką daryti? Nuoroda

  Akušėrio- ginekologo normaliai besielgiančio nėra. Ligoninėj ponia pamiršusi bet kokias kultūros normas, Arba jų nežinojusi jų niekad. Atvažiuojančių daktarų nežinau,gal ir geri.

  Prieš 2 metų
 • Tikrai taip!

  atsakymas į: o ką daryti? Nuoroda

  O kur dar Vaigino įdarbinti iš kitur išmesti alkoholikai? Labai norite pas juos gydytis? Tiesiog veržiatės, a ne?!

  Prieš 2 metų
 • Lietuvis

  Nuoroda

  Ar tai dar Tubio vykdyta akcija, siekiant sukompromituoti potencialų konkurentą meru rinkimuose? Neteigiu, bet žinant Tubio pomėgį politikuoti, labai panašu.

  Prieš 2 metų
 • Koks tu lietuvis?!

  atsakymas į: Lietuvis Nuoroda

  Tubiui ir praeitos kadencijos savivaldybės tarybai reikia padėkoti, kad praregėjo ir pamatė, kas dedasi Anykščių ligoninėje. Kiti buvo akli ir nekontroliavo.

  Prieš 2 metų
 • As

  atsakymas į: Koks tu lietuvis?! Nuoroda

  Cia tiesa,tik Tubis ,tik jo deka nuo lovio pasalintas Vaiginas,nes pats nebesuvoke ,kad jau priede ir laikas nuo lovio atsitraukt ,reikejo mat per pykcius nuvyt ji,ir prie Vaigino viskas buvo uzglaistyta,Ir Almutes dideles klaidos,ir Almutes heroju nekultura,nemokejimas dirbt,o va dabar viskas lenda i viesuma,saunu,kad dabar visi mato kokie darbuotojai dirba sitoj garsioj ligoninej,baisu apsaugok dieve nuo tokiu ,kaip kuriu darbuotoju,kad tik nesusirgt,kad nereiktu situ heroju fizionomiju matyt.,balbatavimu girdet,slykstu.

  Prieš 2 metų
 • Taip

  atsakymas į: Koks tu lietuvis?! Nuoroda

  Ačiū STT, kad praregėjo ir išsivedė Tubį.

  Prieš 2 metų
 • augis

  Nuoroda

  poliklinikoje dare kraujo tyrimus eme is venos turiu labai pagirti darbuotojas saunios greitos is karto matosi savo srities zinoves-aciu

  Prieš 2 metų
 • Neda

  atsakymas į: augis Nuoroda

  Tai jums pasisekė, Iki šių metų žiemos ir man pasisekdavo, Bet viena ponia laborantė tarė, kad iš ne pavirešinės venos, o iš giliau. Kaip tarė, -taip ir padarė. Iki šios dienos ranką skauda toje vietoje, Gydytoja sakė, matomai, uždegimas. Tai va taip ir sugadina deguto šaukštas statinę. Ir eiti jau į tą kabinetą nebenorėsiu...

  Prieš 2 metų
 • Nuoroda

  pacientas turiu teisę rinkti gydymo įstaigą ir specialistą ir nieks man neuždraus vykti kur man patinka. O iki Ukmergės lygio mums dar labai toli, iš Jų yra ko pasimokyti pradedant jau registratūra.

  Prieš 2 metų
 • Ligonė

  atsakymas į: Nuoroda

  Pritariu Jums, jeigu kalbate apie darbuotojas dirbančias registraturoje.

  Prieš 2 metų
 • Tikrai taip!

  atsakymas į: Nuoroda

  Tikrai taip, jūs turite teisę rinkti gydymo įstaigą ir specialistą ir niekas jums neuždraus vykti kur jums patinka. Tai jums garantuoja LR Konstitucija, ES teisės aktai ir Lietuvos Respublikos įstatymai. Niekas negali šitų Jūsų teisių suvaržyti ar kitaip jas apriboti.

  Prieš 2 metų
 • Maryte

  Nuoroda

  Anyksciu ligonineje nera nei vieno gero specialisto, o Ukmergeje malonu lankytis, reiskia daro kazka netaip jei daugelis bega is savo miesto.Uz klaidas reikia moketi, tokia realybe.

  Prieš 2 metų
 • onse o

  atsakymas į: Maryte Nuoroda

  nera vaigino nera tvarkos prie vaigino buvo kitaip maziau reikejo vazinet kitur

  Prieš 2 metų
 • Sss

  atsakymas į: onse o Nuoroda

  Dieve kad tik negristu tie Vaigino laikai,slykstu net prisimint ,kaip trindavosi su Almute abu,nepavydu ,bet gaila tokiu nabagu,slykstynes

  Prieš 2 metų
 • Nu

  atsakymas į: onse o Nuoroda

  tai tu paprašyk, kad anas ateitų iš Bilūno g. čia pasėdėt poliklinikoj. Gal ir patarimų daugiau sugalvos būdamas prie žmonių ir kitos medikų bendruomenės. Lauksma su pyragu.

  Prieš 2 metų
 • Anykstėnė

  Nuoroda

  Tai pasikvieskit normalių konsultantų ir nebereikės niekur važiuoti.o dabar,visi nusene,dirba kad tik pinigus paimtu

  Prieš 2 metų
 • Nuoroda

  Anykščių ligoninėje tik mirti pagreitina.

  Prieš 2 metų
 • xxx

  Nuoroda

  na taip teisingai ka gali anyksciu medikai ogi nieko nebent pagreitint iseit pas ausciausiaji zinau ta 100 procentu gulejo abu tevai tevas mama tai pagreitino labai greit o jus dar diskutuojat kur siust ligoni

  Prieš 2 metų