Prie inciatyvos "Atverk duris vasarai" Anykščių rajone prisijungė tik dvi Anykščių rajono bendrojo lavinimo mokyklos - Anykščių Antano Vienuolio progimnazija bei Viešintų pagrindinė mokykla - daugiafunkcis centras.

 Prie akcijos jau ketvirtus metus kviečiamos prisijungti ne tik mokyklos, bet ir bibliotekos, muziejai, kitos įstaigos. Akcijos tikslas -  atverti duris vasarą ir suteikti vaikams galimybes prasmingai leisti atostogas. Suaugusieji vasarą kviečiami tapti vaikų vadovais ir organizuoti edukacinius užsiėmimus: sporto varžybas, kūrybines dirbtuves, knygų skaitymo popietes bei kitas veiklas. Erdvė turi būti nemokama ir saugi. Veiklos trukmę nusprendžia veiklos iniciatoriai.
Anykščių rajone prie iniciatyvos "Atverk duris vasarai" taip pat yra prisijungusi Anykščių L. ir S.Didžiulių viešoji biblioteka bei Anykščių regioninio parko direkcija.
Projektą „Atverk duris vasarai“ organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Mama

  Nuoroda

  Labai džiaugiuosi ir dėkoju vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkėms už energiją, patirtį, kūrybiškumą, iniciatyvas.Sėkmės jums.

  Prieš 4 mėnesių
 • Energija

  atsakymas į: Mama Nuoroda

  Štai ką reiškia penki puodeliai kavos per dieną!

  Prieš 4 mėnesių
 • ?

  atsakymas į: Energija Nuoroda

  Barmenas sako, barmenas žino...

  Prieš 4 mėnesių
 • Alio, valdžios vyrai!!!

  Nuoroda

  Kodėl uždaryta Raguvėlės mokyklos sporto salė? Gal čia Sapkauskienes privati nuosavybė?
  Stovi graži mokykla, o tuščia. Leiskit jaunimui sportuot!

  Prieš 4 mėnesių
 • Liudna svente

  Nuoroda

  Kas nori dirbti už dyka

  Prieš 4 mėnesių
 • dd

  atsakymas į: Liudna svente Nuoroda

  o kiek jau darbo turi toks menų inkubatorius, ar bibliotekų filialai? Geriau ramiai pasėdėt , o ir privačius reikalaus darbe patogiai susitvarkyti, kai niekas netrukdo gera.

  Prieš 4 mėnesių