Anykščių rajono vicemeras Dainius Žiogelis penktadienį 10 valandą kviečia statybinių organizacijų atstovus aptarti Tilto gatvės projekto. Maksimali Tilto gatvės projekto kaina -  2,2 mln. eurų. Iki šiol buvo skelbti keturi rangos darbų konkursai, tačiau nei karto nebuvo sulaukta nei vieno pasiūlymo.

Tiesa, per pirmuosius tris konkursus nurodyta maksimali projekto kaina buvo 450 tūkst. eurų mažesnė. "Verslininkus į pasitarimą kviečiame per viešųjų pirkimų sistemą. Ko gero,tokiu būdu pasitarimą organizuojame mes pirmieji Lietuvoje. Mūsų tikslas suprasti, ko trūksta, kad šis projektas būtų įgyvendintas. Ar priežastis, jog niekas jo nesiima,yra tik kaina, ar yra ir kitų kažkokių dalykų",- 'Anykštai" sakė D.Žiogelis.    

 

Meras Sigutis Obelevičius penktadienį dalyvaus Lietuvos respublikos Prezidento Gitano Nausėdos inauguracijoje.  

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • komentr."...kodėl tu toks durnas"

  Nuoroda

  Iš jūsų klaidingos"rašliavos'tikrai galima suprasti,jog pačiam\pačiai kažkas negerai su protu.Kodėl nesilankote pas Gustą?

  Prieš 4 mėnesių
 • Kodėl?

  Nuoroda

  Kodėl Tilto gatvė?Ar ji reprezentacinė?Kodėl nesiimama tvarkyti tų erdvių,kurios pirmiausia gadina miestelio vaizdą tai:autobusų stoties "aikštė",kuri po pietų tampa tuščia,bet vaizdelis jos nekoks...Kodėl RIMTAI neplanuojamas miestelio centro"apvalymas"nuo didelių krovininių mašinų,kurios "pilia"per centrą ar tai būtų ruduo,ar vasara-dulkių ,purvo purslai tyška...Kodėl neplanuojamas taip reikalingas apvažiavimas,vietoj kažkokios smulkios gatvių "kosmetikos"?

  Prieš 4 mėnesių
 • Kodėl.tu.toks.durnas.

  atsakymas į: Kodėl? Nuoroda

  Kas duos reikalingus 45 milijonus eurų apvažiavimui ir tiltui? Auksinė žuvelė? Jei jau pradedi svaigti, tai kur metro? aerodromas? O baisesnio pastato maisto centre tikrai nėra. Baisesnis už seną ligoninę ir buvusį knygyną. Gal kada nors pasižiūrėk, prieš viešai nusikalbėdamas

  Prieš 4 mėnesių
 • susitvarke su

  Nuoroda

  darzelio vedeja susitvarkis ir cia

  Prieš 4 mėnesių
 • Pagaliau

  Nuoroda

  prasideda procesas, kuris turėjo vykti prieš 3 metus,
  Ar dalyvaus "architektas" Indriūnas?

  Prieš 4 mėnesių
 • Paguldėt partizaną Ant gatvės akmenų. Bet koks likimas laukia Išgamų stribų?

  atsakymas į: Pagaliau Nuoroda

  Bet tada buvo Tubis ir Gališanka. Todėl niekas nevyko, nes buvo bandoma prisiūti kriminalą. Ačiū Dievui, teisėsaugoje mažėja senų komunistų, tokių kaip Tubis, ir "prisiūti" nepavyko. Lietuva valosi nuo komunistų klano.

  Prieš 4 mėnesių