Nuo šiandien, antradienio, liepos 9 d., 9 val., Dainuvos slėnyje uždaromas praėjimas Šventosios taku, nes vyksta „Devilstone“ paruošiamieji darbai. Festivalis pradėtas statyti jau nuo sekmadienio, o takas uždaromas šiandien tam, kad būtų galima kokybiškai paruošti festivalį tokį, koks jis yra suplanuotas. „Devilstone“ teritorijos įrengimui iš viso būtinos keturios dienos.

 Šiuo metu festivalio teritorijoje važinėja daug sunkios technikos, vežami stambiagabaričiai daiktai, statomos scenos ir kitos konstrukcijos. Visas Dainuvos slėnis yra pavirtęs į didelę statybų aikštelę, kurioje vaikštinėti gali būti ir pavojinga. Šiandien slenyje dirba daugiau nei 150 žmonių, o rytoj čia dirbs beveik 200 žmonių personalas. Atitverdamas Šventosios taką festivalis siekia užtikrinti ir saugumą festivalio turtui. Šventosios takas bus uždarytas visą festivalį ir bus atidarytas sekmadienį, liepos 14 d., 18 val.

„Devilstone“ taip pat primena, kad ketvirtadienį bei penktadienį galimos spūstys Vilniaus gatvėje, nes tomis dienomis tikimasi didžiausio festivalio lankytojų srauto. Automobilių eilė nuo Dainuvos slėnio gali nusidriekti ir už žiedo, esančio šalia kapinių.

Renginio organizatoriai teigia, kad nuo triukšmo pernelyg nenukentės aplink gyvenančių anykštėnų ramybė, mat renginio garso sistemos sukomplektuotos tokios, kad garsas būtų labiausiai sukoncentruotas prie scenų. Kad Dainuvos slėnyje vyksta renginys, žinoma, jausis ne tik iš garso, bet ir padidėjusio žmonių skaičiaus mieste.

„Devilstone“ organizatoriai atsiprašo už laikinus nepatogumus bei prašo Anykščių gyventojų, supratingumo – juk šis tik kartą metuose vykstantis festivalis kasmet tampa švente ir patiems anykštėnams, ir svečiams iš kitų Lietuvos bei užsienio miestų.

Festivalio organizatorius „ALT events“ neslepia ambicijų Anykščiuose puoselėti ir kurti reikšmingiausią ir didžiausią alternatyvios muzikos ir meno festivalį regione. 

Organizatorių pranešimas

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • 30 metu

  Nuoroda

  rajona valde ir valdo setonai ,pripratot ir turbut to esat verti ,niekas cia jusu nei klaus ,nei prasis

  Prieš 4 mėnesių
 • Ei

  Nuoroda

  Velnio parklupditieji, garbindami šetoną ir vartodami alų ir ne tik, neužsilenkit! Nebus kam šetono garbint!

  Prieš 4 mėnesių
 • Pamatys

  Nuoroda

  lankytojai katastrofišką Anykščių eismo organizavimą. Spūstys tikėtinos nuo Bikuvos žiedo.

  Prieš 4 mėnesių
 • Anyk62

  Nuoroda

  Anykščius apsėdo velniai!

  Prieš 4 mėnesių
 • tai biznis krautuvems..alus liesis laisvai..

  Prieš 4 mėnesių
 • Boo

  atsakymas į: o Nuoroda

  O per miesto šventę geria tik švęsta vandenį, nuo kurio vieni kitiems daužo snukius.

  Prieš 4 mėnesių
 • Auleli

  atsakymas į: Boo Nuoroda

  Tu gal cia maisai su miesto svente, abejoju ar turi kapeiku ieiti i vidu, todel lempas ir kalbi, juk niekad viduj nesi buves, jei per miesto sventes dauzosi snukiai, tai tame festivali visi linksminasi ir gerai leidzia laika

  Prieš 4 mėnesių
 • Trinidada

  Nuoroda

  Siaubas! Kas leidžia žaloti A. Baranausko apdainuoto Anykščių šilelio aplinką, Anykščių tradicijų išpuoselėtą kultūrą bei trikdyti anykštėnų poilsį ir ramybę?

  Prieš 4 mėnesių
 • Trydadadai

  atsakymas į: Trinidada Nuoroda

  O kas tau sakė, kad A.Baranauskas turėjo balsą, klausą ir apdainuodavo butent šį mišką? Poemą tai tikrai jis parašė. O kad dainavęs būtų... duomenų nėra.

  Prieš 4 mėnesių
 • ???

  atsakymas į: Trinidada Nuoroda

  Kas čia ką žaloja? Nueik pas Gustą, jei smegenys sužalotos

  Prieš 4 mėnesių