Artėjantį šeštadienį, liepos 13-ą dieną, Anykščių kartodrome vyks "BMW Lietuvos kartingo čempionato" 3-iojo etapo varžybos. Kadangi šiais metais čempionatas sudarytas iš penkių varžybų etapų, galima sakyti, kad Anykščiuose greičiausi mūsų šalies kartingo lenktynininkai minės sezono vidurį. Jau vyko varžybų etapai Vilniuje ir Smalininkuose, o po šeštadienio lenktynių Anykščiuose šį sezoną sportininkų dar lauks du "BMW Lietuvos kartingo čempionato" etapai.

  Anykščių kartodromas yra viena iš lietuviškų trasų, kur gali vykti tarptautinio lygio varžybos. Operatoriams atnaujinus dangą sportininkai pastebi, kad didžiojoje trasos dalyje asfaltas yra  lygus, be to Anykščių kartodrome nestinga įvairiausios konfigūracijos posūkių, reikalaujančių sportininkų meistriškumo. O kadangi trasa yra greita, joje itin efektingai atrodo pačia galingiausia technika važiuojančių sportininkų kovos.

    "BMW Lietuvos kartingo čempionatą" organizuoja 20-ies metų veiklos sukaktį mininti Lietuvos kartingo federacija. Pasak organizatorių, pagrindinės kryptys, kurioms pastaraisiais metais skiriama daugiausiai dėmėsio - orientaciją į jaunuosius lenktynininkus bei europines klases, o taipogi saugumas ir masiškumas.

    Augantis dalyvių skaičius, galima sakyti, iliustruoja  savotišką šios sporto rūšies renensansą Lietuvoje. Viena iš augančio masiškumo priežasčių - Lietuvos kartingo federacijos taryba sujungė įvairių serijų varžybas į vieną didžiulį renginį. Tad gausus dalyvių būrys į Anykščius susirinks ir artėjantį šeštadienį. Be "BMW Lietuvos kartingo čempionato" 3-iojo etapo varžybų Anykščiuose vyks Lietuvos kartingo federacijos taurės, „ART Kart“ taurės,  „Rotax Lithuania Challenge“ ir „Mėgėjų kartingo akademijos“ lenktynės.

Pranešimas spaudai

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Romas

  Nuoroda

  Įėjimas laisvas.

  Prieš 4 mėnesių
 • As

  Nuoroda

  Kiek kaina???

  Prieš 4 mėnesių
 • Romas

  Nuoroda

  Etapo lenktynės liepos 13 d. Šeštadienį vyks tokia tvarka:
  9.30 - treniruotė
  11.00 - kvalifikacija
  12.00 - važiavimai
  Apie 18.00-19.00 apdovanojimai

  Prieš 4 mėnesių