Lima Zaniewski dėstė, kad Kanados ligoninėse, kuriose ji dirbo, anykštietiškų įspūdžių patirti tiesiog neįmanoma.

Kanados pilietė Lima Zaniewski po paros, praleistos Anykščių ligoninėje, buvo šokiruota. Nuo 1981 metų Kanados sostinėje Otavoje gyvenanti, daug metų šioje šalyje medicinos seserimi dirbusi moteris šią vasarą vieši gimtuosiuose Anykščiuose, tvarkosi mirusių tėvų namuose. Bedirbant per karščius, jai ,,susuko“ nugarą - teko kreiptis pagalbos į medikus.
Ką išgyveno Anykščių ligoninėje, Kanados pilietė ,,Anykštai“ išdėstė raštu.

L.Zaniewski, buvusi Galinytė, pastaraisiais metais į Lietuvą grįždavo kone kasmet, matė, kaip keitėsi mūsų šalis, bet su medikais reikalų Lietuvoje neturėjo. Dabar ji pajutusi, kad, bent jau komunikacijos požiūriu, Anykščių ligoninė liko tokia pat, kaip buvo Brežnevo laikais, prieš jos emigraciją.
,,Karštis alina, norisi permainų ir ne tik gamtoje, politikoje, bet permainų ir tarpusavio santykiuose, ypač gydymo įstaigose. Esame nuolanki tauta: pripratino prie visko, nutylim ir susitaikom, net matydami negeroves. Bijom prabilti, bijom tiesos, ir tai tapo įpročiu.

O man bado akis - negaliu nutylėti, gal kad 40 metų gyvenu svetur - nelabai suprantami dalykai Anykščių gydymo įstaigoje. Todėl noriu pasidalyti savo išgyvenimais ligoninės priėmimo skyriuje. Problema - mano neatsargumas ir ... ligoninės Priėmimo skyrius.
Tik atvykusi į skyrių pajutau, kad medicininės procedūros palauks : pirma finansinės procedūros, juk esu užsienio pilietė. Kaip nueiti į trečią aukštą susimokėti, jei vos pastoviu su dviem ramentais. Liftas yra, bet kaip man jį pasiekti? Kodėl nenuvežus vežimėliu? Bet gal mąstau pagal užsienio standartus... Geroji, taip įvardiju, medicinos sesuo pasitarnauja ir padeda su formalumais, o paprašiusi vandens, gaunu puodelį. Atsigauna ir kūnas, ir siela - parodytas supratimas slopina ir troškulį per karštymetį.
Keistai atrodė apžiūros procedūra. Reikėjo gulti apžiūrai ant taip vadinamos kušetės, kuri nebuvo paruošta - nei vienkartinio užtiesalo, nei palutės. Kūnas lipo nuo karščio prie čiužinio, o mintys sukosi: kas gulėjo? Kieno prakaitas likęs? Viliuosi - ne žmogaus, turinčio odos problemų... Ar ta kušetė tinkamai paruošta - dezinfekuota - kitam pacientui? Ar šitaip taupoma ligonių sveikatos sąskaita, ar tai šiaip abejingumas?...
Neabejoju gydytojų profesionalumu ir kompetencija, tačiau yra vienas ,,bet“ - bendravimas. Jautiesi, lyg būtum kaltas, kad sutrukdei jų laiką, jautiesi, lyg būtum atsidūręs tardymo kabinete, bet tik ne pas pagalbą suteikiantį specialistą. Bendravimas kaip mechaninio roboto, bet tik ne kaip gydytojo. Nepakeliant akių nuo popierių. Pasiteiravusi antrą kartą, išgirdau burbtelėjimą - ,,jau sakiau“. Liūdnai atrodė toks pokalbis. Hipokrato priesaika pamiršta? Pasikabinkit kabinete prisiminimui.
Kai pasiūlė praleisti naktį stebėjimo palatoje - sutikau. Vėl mokestis, bet tai nėra problema, užsienio piliečiui paslaugos mokamos. Problema, kad ten išbuvau visą parą, neturėdama jokios informacijos, už ką moku. Kodėl nepaaiškinti, kas ligoniui priklauso už sumokėtus pinigus, o kas nepriklauso? Komunikacijos - nulis. Tik parą išbuvusi ir susimokėjusi 90 eurų, sužinojau, kad nepriklauso ir rytinis arbatos puodelis. Kodėl nepaaiškinus, kad už papildomą mokestį yra galimybė gauti pietus, vakarienę ar pusryčius? Juk esame ES, o ne Trečiojo pasaulio šalis.
Taip ir išrašė su neišimtu kateteriu rankoje. Paliko - gal prisiminimui, gal kaip suvenyrą. Nežinau, kaip reaguoti į tokį neatsakingumą ir aplaidumą (nei datos, nei kaip išimti). Ką daryti žmogui, kuris nėra medikas? Kai paprašiau išrašo, pasiūlė ateiti kitą dieną. Nesvarbu, ar turiu aš tokią galimybę, ar ne. Tai gal išsiųs man jį paštu? Bet net ir po savaitės - išrašo nėra. Abejingumas, neatsakingumas? Ar toliau tylėti ir taikytis prie tokio požiūrio į žmogų, į pacientą? Ar taip įsišaknijusi praktika, kad to nereikia pastebėti, nes tai yra normalu?
Gal nieko nestebins, kad toje pačioje palatoje gulėjęs pacientas po traumos dejavo, visą naktį prašė vandens, bet taip jo ir nesulaukė iki pat ryto.
Gal tikrai reikalinga geležinė ranka, o ne palaida bala? Linkiu saugios vasaros. Jokiu būdu nesirkit! - ,,Anykštos” skaitytojams patarė L.Zaniewski.

Vidmantas ŠMIGELSKAS

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Julijana

  Nuoroda

  Labai teisingai paraset, daktaru abejingumas zisuris, nieks nesiskaito, bijai ir zodi koki pasakyt nes jautiesi kaltas kad kreipeisi pagalbos, ir cia ne tik Anyksciuose, daugimoj ligoniniu yaip, bet miesteluose situacija blogiausia

  Prieš 2 mėnesių
 • Aldona

  Nuoroda

  Jeigu nori numirti, tai tik i Anykščiu ligonine važiuokite. Su Autore pilnai sutinku.Pati žinau ka reiškia kaip reikejo gimdyti. ka reiskia DaktaresJanuškienes baisus elgesys. Anykščiu ligoninej dirba baisus žmones. Atsakomybes prisiimti nesugeba.Teko vežti toki kaimyneli i ligonine.Senyvo amžiaus žmogutis, bet deja veždami per kolidorius, galetu pacientus užkloti antklodem bet deja ir to nesugebama.Gaudami per skersvejus plaučiu uždegimus, žmones dar labiau miršta. Realybe tokia. O Vidaus ligu skyriaus darbuotojos galetu atsakingiau žiureti i ligonius.

  Prieš 2 mėnesių
 • Saulius

  Nuoroda

  Lenkiu galva ir pagarbiai dekoju už drasa ir parašyta tiesa.Kad daugiau tokiu Drasuoliu o ne tik už nugaros kritikuit.Ačiū.

  Prieš 3 mėnesių
 • Anykstenas

  Nuoroda

  O mane šokiravo kanadiete

  Prieš 3 mėnesių
 • Vygantas

  Nuoroda

  Šaunuolė, Lima! Reikia piliečių ne tik Kanadoje, bet ir Lietuvoje.

  Prieš 3 mėnesių
 • Ona

  Nuoroda

  ne į tą kasą sumokėjo moteris,-reikėjo į pūpsančią kišenę įdėti banknotus, tai kitą patyrimą turėtų.

  Prieš 3 mėnesių
 • Super parašyta

  Nuoroda

  Kad daugiau tokiu žmoniu būtu ,kurie nebijotu parašyt apie betvarke ir nemandagias darbuotojas.gaila ,kad pavrdem nepavare ,perdaug kultūringa moteris.

  Prieš 3 mėnesių
 • Kalbeti, netyleti...

  Nuoroda

  Kaip saunu, kad yra tokiu zmoniu, kurie garsiai kalba apie tokias ypac svarbias mums visiems problemas!!! Saunuole! Jei visi nebijotume kalbeti, reikalauti...butu "priversta" keistis ir mus supanti aplinka...

  Prieš 3 mėnesių
 • Nesirkite

  atsakymas į: Kalbeti, netyleti... Nuoroda

  Kalbėkite, netylėkite, išsakykite konkrečius faktus. Ne tai, kad ištiko šokas, apšalau, pašiupau, be proto papiktino. Iš tokių rašymų nežinia, kas blogai ir ką keisti.

  Prieš 3 mėnesių
 • sanitare

  Nuoroda

  ar ne sios ponios mama buvo gydoma Anyksciu ligonineje? Gal reikėjo vezti i Kanada?

  Prieš 3 mėnesių
 • Baisu

  Nuoroda

  Tuoj ir sita uzdarys manau nebestebina niekas

  Prieš 3 mėnesių
 • Justas

  Nuoroda

  ... šeip jau reikėtų ir pavardes paviešint. Pas mus pilna žudikų baltais chalatais. Ir jie ne tik ligoninėje

  Prieš 3 mėnesių
 • ona

  atsakymas į: Justas Nuoroda

  koks naujas vadovas toks ir personalas ka jau be sakyti bus dar blogiau

  Prieš 3 mėnesių
 • Džiaugiamės Juo

  atsakymas į: ona Nuoroda

  Na tikrai, prie vaigino visas tas pats personalas geras buvo, dabar per gerą pusmetį naujas Vadovas visus sugadino. Talentingas, vadinasi, kad tokį poveikį žmonėms daro.

  Prieš 3 mėnesių
 • Sss

  atsakymas į: Džiaugiamės Juo Nuoroda

  Kaip DVaiginas su APilkauskaite ismokino elgtis,taip dabar naujam direktoriui reikia raudonuoti uz Vaigino ir Almutes palikima.

  Prieš 3 mėnesių
 • onse

  atsakymas į: Sss Nuoroda

  prie vaigino to nebuvo apie tai nebuvo rasyta pacientai buvo patenkinti nesiskunde niekam o dabar patys matot kas yra

  Prieš 3 mėnesių
 • As

  atsakymas į: ona Nuoroda

  Ne naujas vadovas cia kaltas del sito bardakyno Anyksciu ligoninej,jis gi nepakeis situ visu heroju,cia Vaigino ir A Pilkauskaites ismokyti taip elgtis,nes jiems abiems buvo labai grazu ir gera sitam erzelyne,snarglyne dirbti,jie ne tik nemoka elgtis su pacientais,bet ir tarpusavio santykiai ju esti ir grauzti vienas kita,su intrigom,su pletkais uzsieme,uztat ir mazai demesio pacientams skiriama,cia rasau ne apie gydytojus,bet cia apie vidurini personala,tiesa akis bado,norint naujam vadovui ivesti tvarka reikia visas sitas personas ,taip pat ir Almute atleist ,ir priimt visai naujus zmones,bet to nebus uztat sitam letam kaime tokie ir dirba,kaip moka taip ir dirba.

  Prieš 3 mėnesių
 • justui

  atsakymas į: Justas Nuoroda

  Rokiskio ligoninej tau vieta ,ten ne baltais chalatais ir ne zudikai

  Prieš 3 mėnesių
 • Miela mano

  atsakymas į: justui Nuoroda

  Gal tokios tamsos,gludumos,ir atsilikimo niekur nera,kaip Anyksciu ligoninej,nes nera tokios administratores tamsios ,kaip A Pilkauskaite,visur zmones ,kaip zmones ,o sita tamsuole,viduramziais ji dar gyvena,ir vaidina tobula,ziurint i ja pasidaro ziauriai graudu,kad tokio amziaus panele nezino savo vietos,laiko save visagale,as sventai tikiu ,kad ateis laikas ,kai baigsis sitos paneles A Pilkauskaites kadencija,ir pataps nieku,kaip ji elgesi su zmonemus ,taip zmones elgsis su ja ,kiek ji zmoniu iskausdinusi,zeminusi visais imanomais budais,panele pamastyk.

  Prieš 3 mėnesių
 • Apie Almą

  atsakymas į: Miela mano Nuoroda

  Nereikėjo jai taip suvaryti ligoninę- slaugytojų tai nėra, kiek reikia. Anksčiau ji vis sakydavo, kad norinčių eilė iki bažnyčios. Dabar vieną kokią labai palankią per kelias vietas dirbti pavaro. Su viltim, kad nukentės ligonis ir užklius Direktorius.

  Prieš 3 mėnesių
 • ?

  atsakymas į: Justas Nuoroda

  Apie ką čia? Ar komentatoriui reikia psichologinės pagalbos ar pagalbos žmonių su mėlynais, žaliais chalatais, dirbančių medicinos įstaigose?

  Prieš 3 mėnesių
 • Man baisu.

  atsakymas į: Justas Nuoroda

  O kur dar?

  Prieš 3 mėnesių
 • saunuole

  Nuoroda

  Lima.kad paviesino...Gerumas ir zmoniskumas nekainuoja.!!!.tas savybes zmogus arba turi arba -ne..Dauguma linke uz akiu skustis,,nepasitenkinima reiksti .apkalbeti..O akyse veidmainiskai sypsotis ir galva linkseti...Tai tiek ir turim..Vergu sindromas.su baime viduje...

  Prieš 3 mėnesių
 • Replika

  atsakymas į: saunuole Nuoroda

  Tai šis laiškas į redakciją ir yra skundas už akių, o ne vietoje tiems, kas asmens netenkino.
  Pagal etikos kodeksą informacija, nepatikrinta iš kitų šaltinių. taigi, gali būti ir nepagrįsta.

  Prieš 3 mėnesių
 • komentr."tam komentr."ir"to koment"

  Nuoroda

  Tai tamsta dar neišsivadavęs iš savo vergovinių minčių,nes bijai savo nepasitenkinimą reikšti drąsiai,su tikrais faktais,o svarbiausia-pasirašydamas savo tiktą pavardę.Ko slepiesi už kitų nugarų,nedrįsti?...

  Prieš 3 mėnesių
 • Nepatikusiems komentr."komentatoriams"

  Nuoroda

  Komentuokit,rašykit,gerbiamieji,jeigu jau kilo toks noras karščio nualintiems.Tačiau gal būtų PADORIAU laikytis paprasčiausio mandagumo bei kultūringumo savo rašliavose.Kodėl nesiryžtate įvardinti tų,kurie taip jau prastai dirba ligoninėje,kuriuos liežuviais pliekiate,su jais susidurdami-veidmainiaujate?O tai nėra šlykščiau...matomai jums tai ĮPRASTA?Tad nebesislėpkite,prisimetę "visokiom dukrom,solveigom ir t.t.)Nepatiko aptarnavimas-išsakykit tiesiogiai tam,kas jus aptarnavo,tada tie aptarnaujantys stengsis daugiau ir nedarys klaidų-rezultatas bus abipusis.Lengviausia ir didelio intelekto nereikia už akių šmeižti,įžeidinėti,net su necenzūriškais žodžiais,o apsisukę vėl bėgsite bei liežuvius "paploninę" "giedosit"kitą giesmelę? Štai kur veidmainiai!

  Prieš 3 mėnesių
 • Pirmyn Anykštėnai

  Nuoroda

  Manau, kad Tubio marionete Donaldas, turėtų laikinai pamiršti auksinį žvakių verslą ir vėl užsiimti ligonine.

  Prieš 3 mėnesių
 • dukra

  Nuoroda

  Mama gulejo priemimo palatoj,pasidare bloga,atsikele ejo i tualeta ir nugriuvo,gulejo ant grindu ,tai gerai,kad pamate zmogus gulintis toj palatoj ir iskviete medikus,o kai atejo sako kelkites,jo jus cia gulit ant grindu,o kazin kaip butu pasibaige,jei nepamate?O juk palata stebima...

  Prieš 3 mėnesių
 • Sveikite

  Nuoroda

  Gerai, kad rašo, bet norisi konkretumo dėl personalo darbo, elgesio. Jie gi turi pavardes. Gal tai disciplinuotų?

  Prieš 3 mėnesių
 • Solveiga

  Nuoroda

  Ačiū už tiesą.Ligoninėje personalas nežinot kas yra mediko etika.Jokios pagarbos ligoniui, jo šeimai.Naktinės pamainos slaugytojos jau 22:00 eina miegot, ar jas kas tikrina.Ir labai abejoju ligoninės neurologės kompetencija.Ligoninės direktorius turėtų atlikti patikrinimą dėl tokių neigiamų komentarų.Didelis ačiū iš kitų miestų atvaziuojantiems budintiems gydytojams.

  Prieš 3 mėnesių
 • Solveiga

  Nuoroda

  Ačiū už tiesą.Ligoninėje personalas nežinot kas yra mediko etika.Jokios pagarbos ligoniui, jo šeimai.Naktinės pamainos slaugytojos jau 22:00 eina miegot, ar jas kas tikrina.Ir labai abejoju ligoninės neurologės kompetencija.Ligoninės direktorius turėtų atlikti patikrinimą dėl tokių neigiamų komentarų.Didelis ačiū iš kitų miestų atvaziuojantiems budintiems gydytojams.

  Prieš 3 mėnesių
 • Tam :Komentatoriams

  Nuoroda

  Va tokie kaip TAMSTA ir turim toki vergovini gyvenima ,nes privalom bijot savo nuomones ,fui.

  Prieš 3 mėnesių
 • Problema

  Nuoroda

  Műsų didżiausia problema ,- susitaikymas su negerovemis ir jei kas išdrysta parašyti kai kuriems bamba griaużia ,nes patys bijom ,geriau tyleti ir vergaut ,bet už akių kalbet .Dżiaugtis reikia,kad atsirado nebailys žmogus,tik dekot reikia .

  Prieš 3 mėnesių
 • Ats.to :komentatoriams

  Nuoroda

  Geda skaityt tavo kometara .Tikriausia esi iš tu "Gailestinguju seseliu " ,kad taip bado koentatoriu palaikymas žemietei .Jei tvarka būtu ,niekas nesiskųstu ,o dabar ,kas turejo reikalu su priemimu ligonines,palaiko autore ,o tamstai akis bado sita TIESA.

  Prieš 3 mėnesių
 • Komentatoriams

  Nuoroda

  Na,baikit,"rašytojai"komentuoti ar rašinėti kas ant liežuvio?Kaip jums NE GĖDA!Na gal visur atsiranda vienokių ar kitokių problemų,juk žmonės dirba,kurie kartais klysta...bet kad kaip išprotėjusiems "pilti šiukšles" ant šios įstaigos,kurioje gal būt lankėtės su savo sveikatos problemom ne kartą,o jeigu ne-tai gal teks kreiptis pagalbos į vietinius medikus,kaip tada jausitės žiūrėdami jiems į akis?Juk nėra taip baisu,kaip "nupiešė"ši moteris.O gal tai jums įprastas dalykas už akių,neįvardinant savo tikrosios pavardės,šmeižti,menkinti,įžeidinėti?..ir dar drįstate labai nemandagiai ir netaktiškai išsakyti savo nepasitenkinimą,kuriam toną davė ši nesusipratusi,nemandagi žemietė...o galėjo pati kreiptis pas ligoninės vadovą asmeniškai ir jam išsakyti kuo ji nepatenkinta buvo, gavusi med.pagalbą šioje įstaigoje,kas jos netenkino?Tada efektas būtų buvęs didesnis ir būtų pasielgta garbingai,juk ligoninė kaip dirbo taip ir dirbs,kaip gydė anykštėnus-taip ir gydys.O save įvardinusi"kanadiete"išvyks kitų ligonių slaugyti,"nurimusi",bet jau "užkūrusi" nepasitenkinimo ugnį,kuri nieko neduos vietiniams,tik dar ilgai "virs" neigiamos emocijos...ir kam tai naudinga?...Tai gal jau mes "įpratom"kitus menkinti,įžeidinėti,visus suniveliuojant į vieną grupę?Pasidarė "norma" rėkti,šaukti,kritikuoti net dažniausiai be reikalo?Ar negalima savo nepasitenkinimus reikšti CIVILIZUOTAI, KULTŪRINGAI ir MANDAGIAI?Bet ne...geriau visus "dėti į šuns dienas:kaltas ar ne kaltas?

  Prieš 3 mėnesių
 • Komentatoriui

  atsakymas į: Komentatoriams Nuoroda

  O man gėda prieš Limą, kad iš tikrųjų tai MES turėjome jau seniai netylėti, nesitaikstyti su tokiais pažeminimais. Bet ne - bijome. Ir tylime, kaip kad Komentatorius siūlo. Reiškiame nepasitenkinimus CIVILIZUOTAI, KULTŪRINGAI ir MANDAGIAI, t.y. smūgiui atsukame kitą žandą ir grįžtame iš ligoninės laimingi - kad nors ir pažeminti, bet dar gyvi.

  Prieš 3 mėnesių
 • Ona

  Nuoroda

  I Anykščiu ligonine tai tik numirt.

  Prieš 3 mėnesių
 • Taigis kaipgis

  Nuoroda

  Moteris per švelniai dar paraše! Reikejo dar pavardem varyt tas darbuotojas.Ponia matosi inteligentiška,be pavardżiu ,švelniai savo nuomone išreikške.O visi gynejai tikriausia sedi prie kompo priemime ir rašo sau pagyrimus. Geras straipsnis.

  Prieš 3 mėnesių
 • 100%

  Nuoroda

  Superinis straipsnis ! Šaunuole!kad netylejai . O mes,visi bijom ,tik už nugaros pletkavojam apie kyšininkus dsktarus ,bjaures seseles ir t.t.Ačiű ačiū

  Prieš 3 mėnesių
 • Liuks

  Nuoroda

  Tiesu tiesa, geras straipsnis

  Prieš 3 mėnesių
 • tai, kad ir reanimacijoj ne kas geriau.

  Prieš 3 mėnesių
 • Ar juoktis...

  Nuoroda

  Ar juoktis,ar verkti reikia iš"džiaugsmo",jog atsirado dar nepripažinta miestelio "didvyrė" naujai save pateikusi"garsenybė"-Lima Galinytė?...Ar nebūtų laikas miesto valdžiai įtraukti šią personą į anykštėno garbės vardo suteikimo konkursą nes šitaip "didvyriškai" pasielgė,nes protingiau turbūt nesugebėjo?..

  Prieš 3 mėnesių
 • M.N.

  atsakymas į: Ar juoktis... Nuoroda

  Ar tik pats nebusi šios ligoninės (jai ją taip galima pavadinit) darbuotojas? tarybinio sukirpimo šutvės, kurie save laiko labai svarbiais, o ištikro yra sovietinės liekanos.

  Prieš 3 mėnesių
 • Asta

  Nuoroda

  Šaunuole straipsnio autore. Dar ne toki bučiau parašiusi apie priemimo skyriaus personala. Po šiai dienai išliko medikiu pajuokos KO ČIA KREIPETES. Nebesinori prisimint tik palinketi ten dirbančioms geriau nesirkit

  Prieš 3 mėnesių
 • pacientė

  Nuoroda

  puikus straipsnis,gal dar per švelniai parašyta,o naujasis direktorius nieko negali padaryti,nes pats ligoninėje pasirodo kaip jaunas mėnulis.

  Prieš 3 mėnesių
 • Ar ne?

  atsakymas į: pacientė Nuoroda

  Jis negali nakvoti ligoninėje. Dirba darbo valandomis. Viršvalandžių sėdėjimas įrodo nemokėjimą dirbti.

  Prieš 3 mėnesių
 • Sss

  atsakymas į: Ar ne? Nuoroda

  Virsvalandzius dirbo tik D Vaiginas su savo A Pilkauskaite,kabinete uzsidaro administracijos duris uzsirakina ir vadinasi dirba,nes jiems kartu taip gera budavo ,o cia naujas direktorius protingas turi namus skuba namo ,o ne trinasi ,ir gulineja ligonineje,ir tas kas jam palikta ,ir tas kas auginta 22 metus,naujas direktorius situ piktzoliu neisraus per diena .

  Prieš 3 mėnesių
 • socialine darbuotoja

  Nuoroda

  Teko dirbt su ponios Limos mama,tai tokios rūpestingos ir nuostabios dukros ,kaip p.Lima ,neteko sutikti .atskrisdavo kasmet,kad prižiuret mama,o kiti anyksčiuos gyvendami nesugeba aplankyt tevu.Sekmes ir sveikatos ,miela p.Lima ir nekreipkit demesio i nesveiku ir pagiežingu žmoniu komentarus.Ačiū už straipsni.

  Prieš 3 mėnesių
 • klasiokas

  Nuoroda

  Šaunuole kad isdrysai parašyt tiesa apie ta bardakyna.Kažkas nesamone raše gal sumaiše,bet Lima iš anykščiu o ne burbiškio,gal pavarde panaši tik.

  Prieš 3 mėnesių
 • Miela mano

  atsakymas į: klasiokas Nuoroda

  Cia tas kas rase p L Galinytei,tai jis yra nuo to krasto,ir dirba priemime

  Prieš 3 mėnesių
 • Pritariu p.Limai

  Nuoroda

  Kokia cia ligonine..atsipeikekite-ambulatorija.Tereikia pabuvot kaimyniniu rajonu gyd istaigose ir suprasite:savi istatymai,taksos ,isisaknijusi korupcija,neprofesionalumas...Uzdaryt kuo greiciau!Anyksciu,,ligonine,,-paskutine stotele i kapines.Linkiu nesirgti Anyksciuose,o jei taip nutiks,paaukokite pusvalandi(kuri sedetumet priimamajame)ir nuvykit i Panevezi.

  Prieš 3 mėnesių
 • kanadietei - anykštietei

  Nuoroda

  Tai toks palikimas liko

  Prieš 3 mėnesių
 • Baba no mama

  Nuoroda

  Saunuole lima, teisybe parase. Esu mates kaip zmogus visiskai nudeginta rankos oda lauke 1.30h, o priemimo sesele neleido ne vandens isipilt,kad imerkti ranka. Ziauru musu toj ligoninej. Kitas atvejis kaip 2 dienas nemate nesciosios mirusio gudikio isciuose. Apgailetina

  Prieš 3 mėnesių
 • Emilija

  Nuoroda

  Man pacei teko susidurti su ligone ir tevukui, as pasibaisejau kas darosi ten Anyksciuose, kol neatvažiavo medike is klauno klyniku tikrai neminesiu vardu, taip ir but senas zmogus dasibaigias toj palatoj, zmoniu tikrai neziuri jei negauna kysiu ????????????????, todel stengiuosi geriau vaziuoti y kita miesta susimoketi pinigus, kad tik nepakliuti pas juos

  Prieš 3 mėnesių
 • Na tai

  atsakymas į: Emilija Nuoroda

  reiškia korupcija įsisenėjusi ir kyšininkavimas tai savaime suprantamas dalykas.
  Daug reikės naujam direktoriui sveikatos įdėt kol išvalys nuo piktžolių šią dirvą...
  O pacientai dažnai yra neteisųs, bet turi laisvę pasireikšti per žiniasklaidą..., na ir liejasi laisvai, kaip Anykštos vanduo

  Prieš 3 mėnesių
 • Šaunuolė Lima.

  Prieš 3 mėnesių
 • Julė

  Nuoroda

  kaip tik apie ligoninę tai tuoj apie kažkokią Almutę Pilkauskaitę ir tik apie ją vien blogi atsiliepimai, net jos nepažįstant, susidaro nuomonė, kad tokie komentarai jau kenkia ligoninės prestižui, o gal ji yra labai reikli ir principinga darbuotoja, kad vis užkliūna

  Prieš 3 mėnesių
 • Laima

  atsakymas į: Julė Nuoroda

  Taip Almutė yra reikli ir sau ir kolegoms. Ji puiki profesionalė. Netikėkite komentarais. Pažįstu jos šeimą. Nuostabūs žmonės. O Almutė - medikė iš pašaukimo.

  Prieš 3 mėnesių
 • As

  atsakymas į: Laima Nuoroda

  Almutes pasaukimas tik ne mediku,jokio pasiaukojimo,jokio iskirtinumo,dar prasciau dirba negu kitos slaugytojos,tegu basonus panesioja,paziuresim kur bus jos padaukimas,tegu gauna minimuma palatas pavali,tualetus,va tada ir matysim jos pasaukima,nebereikia tik mums pasakoti apie jos pasaukima,tiek algos gautumet ,tai mes butumem tikrai is pasaukimo,o cia juokina svieta,visiems iki slykstumo mieloji mano,vemsiu.

  Prieš 3 mėnesių
 • As

  atsakymas į: Laima Nuoroda

  Jei nebutu geresniu ir puikesniu,butu puikiausia ir geriausia,o dabar tustybe,garbetroska,tamsuma,gluduma,prie ko cia seima,nei viena mama nenori ,kad jos vaikas butu negeras,bet deja,nieko is jos nera,net grafiku nesustatydavo laiku,nu cia kai dar D Vaiginas buvo,prilipusi prie jo ir neturedavo.kada,o dabar prie sito direktoriaus jau grafikai laiku zmones nors tuo dziaugiasi,nebe taip plakasi per ligonine,gal jau nebegalima taip dirbti vienu laiku,per kelias darbo vietas,nereikia cia agituot zmoniu netiketi ,juk visi zino ja iki skausmo,tikekite ,nes tai yra tiesa,uztat nuo to ir prasideda betvarke.Va taip zinoma Julyte.

  Prieš 3 mėnesių
 • As

  atsakymas į: Julė Nuoroda

  Oi tik nebereikia zinom nes jos reikluma,oi zinom o kur gi jos reiklumas grafikams buvo pradinges,kad zmones nezinojo kada jiems,ir kaip eiti i darba,zinom oi zinom iki skausmo,tik nebereikia apie jos reikluma kalbet,pati sau tegu buna reikli ,pati nesugeba,kaip moka taip dirba,o ne taip kaip turetu but,suprantu nebera Daliuko paguostu sita reiklia,mat isskyre abu,nes per daug reiklus buvo gal vienas kitam

  Prieš 3 mėnesių
 • Limai Galinytei

  Nuoroda

  Juokinga ir graudu,kai rašot,kai pasipiktinot tais,kurie jums suteikė medicininę pagalbą.Medicinos personalas darė ką sugebėjo,kad pati jaustumeisi geriau.O kad atvykai,ieškodama priekabių ir viešai per redakciją išreiškei savo "pasipiktinimą" ligoninės darbuotojais,tai labai ne etiškai ir negarbinga.O gal nežinote kas ta garbė?O gal pati užmiršote,kai dar gyva buvo jūsų motina,kurios nelabai norėjote prižiūrėti protarpiais atvykusi į Burbiškį,tik "šokdinote"kitus,nerodėte net menkiausios pagarbos tiems žmonėms,kurie valgydino,prausė ar kitaip padėjo jūsų mamai.O gal net nesugebėjote logiškai pamąstyti kas vyksta aplinkui,išskyrus panieką kitiems?Kas jums davė teisę kitus šmeižti ar nepelnytai įžeidinėti,save "laikydama"didele užsieniete iš Burbiškio kaimo?O gal tolerancijos niekas nemokė?Norint kitus kaltinti-pirmiau reiktų kritiškiau pažiūrėti į save,ponia/panele...

  Prieš 3 mėnesių
 • Lapiukas

  atsakymas į: Limai Galinytei Nuoroda

  Kas rašo Limai Galimybei?
  Kad graudu darosi,kad ji šmeižia ligoninės ,personalą,kad jai buvo suteiktos paslaugos????Yra vienas didelis bet:Jug poniai buvo suteikta medicininė pagalba ir medicinos personalas tai teikė ne už dyką,o gavę grynuosius.Tai kodėl gi ne pasakius kad ir gerų žodžių,tik jei būtų už ką?
  Pilnai pritariu nuomonei kad yra abejingumas pacientui,o kai nepasiseka kas iš gydytojo pusės , toliau gražioje firmoje pasistengia vengti ligonio,tarsi apie tai nebuvo kalbos su pacientu vizito metu,ar siuntime nebuvo pažymėta,kad pacientas bus nukreiptas į NDNT,tada ir tyrimo neskyrė ir medicinos dokumentuose neminima ????ir t.t

  Prieš 3 mėnesių
 • Patikslinu Limai Galinytei

  atsakymas į: Limai Galinytei Nuoroda

  Brangioji ponia/panelė, Jūs kažką painiojate. Lima gimė ir gyveno tik Anykščiuose, tėvų namuose, ir pro Burbiškį, gal tik, pro šalį teko pravažiuoti. Ieškokit kitos Limos Galinytės, kuri Burbiškyje nežiūrėjo savo mamos. Ši Lima, kai tik sužinodavo, kad mamos sveikata pablogėjo, lėkdavo pas mamą ir iš kito pasaulio galo.

  Prieš 3 mėnesių
 • Liuks

  atsakymas į: Limai Galinytei Nuoroda

  Tikra teisybe

  Prieš 3 mėnesių
 • Pss

  atsakymas į: Limai Galinytei Nuoroda

  Lima Galinyte parase tiesa ,kas nepatiko,nors ji ir is Burbiskio kaumo ,bet pasake ir parase tiesa,bardakas pas jus ir tiek,visi zino,o gintis reikia suprantame.

  Prieš 3 mėnesių
 • As

  atsakymas į: Limai Galinytei Nuoroda

  Saunuole Galinyte ,kad viska parase,matot kaip nepatinka tiesa,tiesa sako Galinyte tiesa,baisi betvarke ligoninej,nesiskaitymas,matot kaup puolet gint tu kurie neverti gynybos,juokinga ,nes ka parase Galinyte tai tikru tikriausia tiesa,ne LGalinyte isjuokit,o jus patys pries zmones apsijuoke,nes nemokat elgtis su pacientais,nieko neissiginsit,nes kaip elgiates su ligoniais jie taip ir paraso api,e jus,bet kazkodel nepatinka,mokykites kulturos,nes dirbat su zmonem,bet sito pas jus stygius,nei kulturos,nei supratimo,tik abejingumas tame priemime,ir patycios is zmoniu.

  Prieš 3 mėnesių
 • Ir man

  Nuoroda

  neseniai teko kreiptis į ligoninės priimamąjį. Skausmai buvo tokie, kad man buvo nesvarbu kas prieš mane ant tos kušetės gulėjo... Ir gydytojai ir slaugytojos dirbo savo darbą, atliko procedūras, bet iš vienos slaugytojos išgirdau "matosi, kad neapsimeta". Net gydytojas į ją pasisukęs pažiūrėjo :-) Tai buvo viena iš keliato ten besirūpinančių manimi, tai ar galiu skyti, kad visos ten tokios grubios ir piktos. Tiesa, ryte kai po gydytojos vizitacijos išėjau iš ligoninės (stebėjimo palatos), tai gal niekas ir nepastebėjo, nes visos susėdusios kažką gyvai kalbėjosi. O gal pamainą perdavinėjo?... Visur viskokių pasitaiko ir su visokiom nuotaikom, bet mūsų ligoninėje daugelis puikių ir atskingų ir gydytojų ir slaugytojų.

  Prieš 3 mėnesių
 • Miela mano

  atsakymas į: Ir man Nuoroda

  Aha tikrai gydytojai tai geri ,nu bet slaugytojos,kaip kurios priemime,tai absurdas,o kur gi Almutes reiklumas,kad nemoko savo heroju kulturos,o kur sk vyresnioji,gal paciai su kultura ne kas

  Prieš 3 mėnesių
 • Medike

  Nuoroda

  Labai skaudu, kad vietoj to kaip tokios profesijos kaip slaugytojos ar med. sesutes turi but gerbiamos, nes tik jos atlieka ta juoda, sunku, pasiaukojanti darba ir taip ant ju rasoma. Geda ir tai rasinetojai,, mano miela,, ir kitiems kurie tersia savo lizda. Manau kad tai yra tik savu darbuotoju komentarai. Gaila kad administracija nesiteikia issiaiskinti kas tas,, rasytojas,,, reiktu viesai paskelbti, kad viena kart ta tema pasibaigtu. Sekmes ir kantrybes Jums mielos slaugytojos.

  Prieš 3 mėnesių
 • Medikei

  atsakymas į: Medike Nuoroda

  O gal vietoje to, kad imtis seklių darbo ir aiškintis, kas išdrįso "teršti" jūsų lizdą pabandytumėte tapti GAILESTINGOSIOMIS seselėmis? Oi, kiek jums dar reikia pasistengti! Teko ir man atvežti sunegalavusią mamą į priėmimą. Jautėmės abi kaltos, kad sutrukdėme skyriaus ramybę. Suprantu - gydytojas neskubėjo ateiti iš skyriaus apžiūrėti. Bet tos vadinamosios gailestingosios seselės tai buvo šalia. Ir nei viena nesiteikė, nors dėl vaizdo, jeigu ne iš pareigos, paklausti kaip ligonė jaučiasi, paaiškinti situaciją. Daugiau nei valandą tyliai mama kentėjo, bijodama šiurkštaus seselių žodžio ar žvilgsnio. Drąsinau mamą, bet geriau nesijaučiau ir aš.

  Prieš 3 mėnesių
 • o ka cia aiskintis ?

  atsakymas į: Medike Nuoroda

  Tai gi aiškiai parašyta - Kanados pilietė Lima Zaniewski...Visi žinom kad ten priėmime "pekla" ! Ka ti be ieškot "ruroj smegenu" ?

  Prieš 3 mėnesių
 • irena

  Nuoroda

  puikus, informatyvus, teisingas straipsnis- deja, taip yra, deja. Kol mes tysėsime, kentėsime, visa tai tęsis, bet- mes lietuviai- baudžiauninkų palikuonys..

  Prieš 3 mėnesių
 • taip

  Nuoroda

  Tikrą tiesą parašė. Dar reikėjo padaryt eksperimentą ir tuos 90 eurų duot daktarei.Būtų pakeista situacija kardinaliai.

  Prieš 3 mėnesių
 • Sss

  atsakymas į: taip Nuoroda

  Siaip daktarai gana geri,nezinau as apie davimus pinigu ,neduoda ir nepraso,o jei duoda patys kalti,bet jau dauguma slaugytoju apsaugok dieve nuo tokiu paraziciu,tamsa ,atsilikimas ,gluduma,jos gi nieko nemoka,pasakykit man ka gi cia reikia moket ir sugebet sitoj kaimo ligoninej,cia gali dirbt slaugytojos ir be jokio mokslo,tokioj ligoninej kaip moki taip dirbi ,ir gerai bus,kas cia tie pacientai nulis sveiku,mes gi zvaigzdes,juk mes taip aukstai,juk mus globoja ,saugo,moko nesamoniu kur niekur pasauly taip nera,nes pati Almute yra tamsa ,atsilikimas,gluduma,ir zemas lygis kulturos.

  Prieš 3 mėnesių
 • Vaikui buvo lužusi ranka,pralaukėm 4 val. nors gipsą uždėjo per 3 mim,niekam nerūpėjo jog jam skauda.

  Prieš 3 mėnesių
 • Jo

  Nuoroda

  O tai ligonines direktorius negaletu byski tvarkos ivest?Nebesuprantu.Jaigu parduotuves kasoje dirbtu nemandagi pardaveja-faktas kad butu atleista.Tai kodel negalima sudrausminti seseliu-kas ce per zvaigzdes is dangaus?

  Prieš 3 mėnesių
 • Miela mano

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  Ka ten tas direktorius sutvarkys sita gyvaciu lizda,cia gi nuo seno jau tokia tvarka,labai patinka Almutei Pilkauskaitei kaip sitos eda zmones,ir salia esancius kolegas grauzia,tokias gi Almute uzstoja,glaisto,o anksciau DVaiginas viska uzglaistydavo ir Almutes klaidas ir jos heroju issidirbinejimus,Anyksciu ligoninej slaugytojos gali net daktarus isjuokt,nes nuleks pas Almute su liezuviu,o Almute sakys gerai padarei pas mus per daug darbuotoju eskim ,grauzkim ir iseis ,nes man nepatinka,kazin kam sita Almute reto klaikumo ,ir negrazumo patinka ,slykstynes jos ne tuo uzsiima kuo reikia,nebera Almutes Daliuko nebera globos Almutei,nors reto bjaurumo sita ilganose, bet vistiek Daliukas uzstodavo.

  Prieš 3 mėnesių
 • Taigi aha !

  atsakymas į: Miela mano Nuoroda

  Koks keistas tavo būdas pasakyti Almutei, kad ji tau patinka ir prisipažinti meilėje...

  Prieš 3 mėnesių
 • As

  atsakymas į: Taigi aha ! Nuoroda

  Kas gi ja gali tokia mylet,reto bjaurumo,ir slykstumo ,bjauru vien jos balseli isgirdus,nu prie sito direktoriaus,jau nebe kvykia liezuveli paleidus per ligonine,aciu dievui jau ir grafikus laiku padaro,o budavo prie DVaigino prisiglaudus ir sekioja is paskos,tai neturedavo laiko,o sitas matyt neprisileidzia tokios artyn,vyt reikia tokia salin,nezino savo vietos persona.

  Prieš 3 mėnesių
 • Pacientas

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  Straipsnyje minima pacientė nesikreipė į ligoninės administraciją. Tai gal ir problemos nebuvo? Visokių atvejų, žmonių nuotaikos pasikeitimų esti, visokių rašytojų yra...

  Prieš 3 mėnesių
 • As

  atsakymas į: Pacientas Nuoroda

  Ten gi administracijos nera,ten gi Almute administratore,ka gi tokia padarys ir pasakys ,kad ji pati taip elgiasi,intrigante baisi,melage su ja kalbet reikia diktafonas salia turet meluoja meluoja ir pamirsta bemeluodama ka ana karta kalbejo,baisi garbetroska,ji nieko nesugeba tik zmones esti ir per galvas visiems lipti,reikia tokia vyt lauk is sitos ligonines,va tada gal po biskeli prieitu ir prie tvarkos,matytu herojas ,kad sita istrenke ir mane istrenks,gal bijotu tada,o dabar bardakas ir toliau klesti,saunuole sita moteris kad isviesino sita palaida bala,kad daugiau tokiu zmoniu.

  Prieš 3 mėnesių
 • Airinê

  Nuoroda

  Panašių istorijų esu ne kartą girdėjusi iš draugų ir artimųjų, o taip pat ir pati patyriau. Poniai Limai tik reikia padėkoti, kad atvirai prabilo apie esamą situaciją mūsų ligoninėje. Šis atviras laiškas tikiuosi privers kai kuriuos medikus susimąstyti.

  Prieš 3 mėnesių
 • Snypst

  atsakymas į: Airinê Nuoroda

  Oi neprivers ,kol A Pilkauskaite dirbs Anyksciu ligoninej niekas nepasikeis,nes ji pati palaida bala,jos vien elgesys ,jai ne su zmonem dirbt,gal fermoj ji tiktu,nu bet ne ir gyvuliai tokios slykstesis,vyt tik tokia is ten ir kartu jos sitas personas su slyksciais liezuviais,o tada jau butu galima laukt pokyciu,o dabar taip ir bus tarp situ nabagiu,cia gi kaimas,jos gi nieko nesugeba nei palutes patiest,nei ligonio aprengt,ir nurengt,rankos nukris,gerai ,kad liezuviai jom dar nenukrenta,jos gi niekur kitur ir nepadirbtu,nes nesupranta kaip reikia dirbt,jos gi mazo protelio,o sitoj ligoninej ka gi cia reikia sugebet,uztat tokios ir dirba

  Prieš 3 mėnesių
 • 00

  Nuoroda

  žmogus parašė ne be reikalo,ir niekas neturi teisės nurodinėti kur reikia grįžti ar ne..,kad taip būna ne vienas yra patyręs ir nereikia čia įžeidinėjimų,,,teisybė akis drąsko matomai

  Prieš 3 mėnesių
 • гость

  Nuoroda

  Panele , o gal Ponia , mūsų kaime tokias vadina - FY... .... Gal grįžk į savo jankyną , ir ten piktinkis .... Gal ir man bus bjauru gulėti ant kušetės , su tavo likusiomis išskyromis ..... Įdomu , kiek aptarnauji amerikaniškų bomžų , kurie ir neišgali susimokėti ? Manau , kad būtų paprašyta ne 90 evrikų ...................

  Prieš 3 mėnesių
 • M.N.

  atsakymas į: гость Nuoroda

  Tai ir sėdėk savo kaime po šluota!!!

  Prieš 3 mėnesių
 • Sss

  atsakymas į: гость Nuoroda

  Oi tiesa akis bado,saunuole moteris ,kad paviesino,taip ir reikia daryt,nes taip ten yra,ir nereikia cia piest kitaip,visi mato ,kas dedasi ligoninej,o kai paraso tiesa nepatinka,visur sitoj ligoninej baisu,bet priemime,tai tikrai siaubas,pradarys langeli paklaus ko cia atejai,subalbatuos kazka,galvas purto vaidina nezinia ka ,sleikstukes

  Prieš 3 mėnesių
 • 33

  Nuoroda

  tikra tiesa

  Prieš 3 mėnesių
 • Jis

  Nuoroda

  Nebijojo moterytė parašyti nes ji svečias,o mes bijom nes teks susitikti bijom rašyti.

  Prieš 3 mėnesių
 • Nu

  atsakymas į: Jis Nuoroda

  Tegul savo jankina žiūri,ar gauna maisto talonus ?

  Prieš 3 mėnesių
 • ساذج

  atsakymas į: Jis Nuoroda

  Bailūs yra tie, kurie labai rūpinasi, "ką žmonės pasakys". Nors tie žmonės tėra tik kelios pusseserės, kaimynė Zita ir bendradarbė Vidutė.

  Prieš 3 mėnesių
 • Nuoroda

  Ačiū kad parašėt,kad iždrysot sveikatos jūms.Tikra tiesa visai palaida bala.Beširdžiai dyrba tik pinigai,pinigai,o kas neturi jų tai mirk.

  Prieš 3 mėnesių
 • Mama

  Nuoroda

  Šaunuole jūs kad iždrysot parašyti.Taip tikrai mūsu ligoninėje baisūs dalykai dedasi.Kur tas vedėjas ar jis nieko nemato. Tikrai seniau taip nebuvo baisu kaip dabar.Mes bijom priimamajo nes ten dirba tokios piktos slaugytės.Na gydytojai jei duosi pinigų tai paguldys į palata neduodi eik namo kaip nori,kad ir nepaeini.Nei seno nei jauno nežiūri.

  Prieš 3 mėnesių
 • Uk

  atsakymas į: Mama Nuoroda

  Jo ir aš susimokėjau viskas gerai tik dėl x reikės ilgai laukiau

  Prieš 3 mėnesių
 • Oatawa

  atsakymas į: Mama Nuoroda

  Baisu...

  Prieš 3 mėnesių
 • Žinau

  atsakymas į: Mama Nuoroda

  Ir vėl nori ligoniai iš ligoninės padaryti palangą ne čia atvykote

  Prieš 3 mėnesių
 • BGK

  atsakymas į: Mama Nuoroda

  pasistenk tarpą padaryt, o ne iš eilės pilt komentarus, višta tu

  Prieš 3 mėnesių
 • ?

  atsakymas į: Mama Nuoroda

  Jūs esate autorės mama?

  Prieš 3 mėnesių
 • Juozas

  atsakymas į: Mama Nuoroda

  Tai jūs darote prekybos poveikį prieš gydytojus. Labai blogas jūsų moralės lsipsnis. Taip anykštėnai neturi elgtis.

  Prieš 3 mėnesių
 • Donaldai,

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  tavo šefas prekiauvo poveikiu, tai dabar laukia teismo...

  Prieš 3 mėnesių
 • Tikrai taip

  Nuoroda

  Gal jum neteko susidurti su ta pagyvenuse med seserim kur ekoskopuose su gyd.Saugunu dyrba?Puikus gydytojas,nu bet jau jo sesele-tiesiog zveris,sakytum muzikas nuo plugo nuplestas.Baisu net pasisveikint i kabineta izengus

  Prieš 3 mėnesių
 • Jo

  atsakymas į: Tikrai taip Nuoroda

  Vergui visada blogai?

  Prieš 3 mėnesių
 • va cia tai gerai, nors vienas zmogus isdryso parasyti, ten ne tik priemime problemos...

  Prieš 3 mėnesių
 • Buvęs pacientas

  Nuoroda

  Na,ne viskas ligoninėje taip blogai...gal pasitaiko išimtinų negražių atvejų ligonio atžvilgiu,bet juk į šią įstaigą kreipiasi ligoniai(o jie dažniausiai dėl savo negalavimų būna pikti,nekantrūs ar įžeidūs...)Tačiau priėmimo skyriuje juk budintys medikai stengiasi padėti atvykusiems ligoniams.Teko pernai susidurti su sveikatos problema,tad buvau maloniai nustebintas tiek gydytojų:.gerb.gyd.S.Rainienės,R Lapinsko(ačiū jiems) atjauta,dėmesingumu,profesionalumu.Kitas medicinos personalas(vid.ligų skyriuje) taip pat buvo dėmesingas,rūpestingas su ligoniais.Ačiū visiems.Tad labai neteisinga savo asmeninę nuomonę išreikšti vien neigiamu požiūriu,gerbiamoji Lima Galinyte.Nelyginkit Kanados su provincijos ligonine,nes PAKOL KAS tai nelyginami dalykai...Tik labai keista,kad jūs atvykusi į prašytis pagalbos į medicinos įstaigą-"įžvelgėte" visą puokštę(pagal Jus)negerumų.O matėte kas "negerai"?Įdomu,ar sugebėjote nors nuoširdžiai padėkoti medikams,nes "savo" Kanadoje būtumėte ne tiek sumokėjusi nors ir už vieną naktį! Labai abejotina ar taip jau buvo blogai ligoninėje apie kurią taip nepelnytai"nušvietėte"?O gal tai buvo ne vien jūsų fizinė trauma?...

  Prieš 3 mėnesių
 • Pacientui

  atsakymas į: Buvęs pacientas Nuoroda

  Vadinasi Tamstos taip ir nepagydė. Perskaitykite straipsnį dar kartą.

  Prieš 3 mėnesių
 • As

  atsakymas į: Buvęs pacientas Nuoroda

  O kuriai ten raganai dekoti turiu omeny seseles,gyd tai geri ,o sitos raganos seseles,tegul Almute siuncia etikos kursuose,sitas savo herojes,anksciau tokia buvo nemandagi balbatuoja nesuprasi ka,vaidina ,dabar gal nebedirba ,kad nebesimato priemime.

  Prieš 3 mėnesių
 • Personalas

  Nuoroda

  Yra ir kita medalio pusė, kuri neparodoma. Kokiomis sąlygomis personalas ir gydytojai turi teikti paslaugas paciantams ir kokį atlygį moka valstybės įstaiga už tokių instrukcijomis ir atsakomybėmis įpareigojantį darbą.
  Žurnalistui ir pacientams vertėtų pirmiau išklausyti ir antros pusės atsiliepimus, prieš publikuojant viešai vienašališką, galimai emocinę nuomonę.
  Linkime sveikatos.

  Prieš 3 mėnesių
 • Miela mano

  atsakymas į: Personalas Nuoroda

  Zmones nekalti,kad seselem blogos salygos nepatinka tegul nesdinasi,kas ten sitas intrigantes laiko,kokia Almute tokios ir slaugytojos,laksto su paskalom kad tik Almelai isiteiktu o ta klauso paskalu liezuvi patiesus,bu nabages

  Prieš 3 mėnesių
 • Tai

  Nuoroda

  Kol nepradesit komentaruose rasyti pavardziu o ne apibrezti koju formu-niekas nepasikeis.I akis pasakyti bijot tai pilan purva per komentarus,o paskuj pacios skyriuose juoketes

  Prieš 3 mėnesių
 • Tai tai

  atsakymas į: Tai Nuoroda

  Bla bla bla

  Prieš 3 mėnesių
 • Kultura

  Nuoroda

  Ligonineje turbut kulturingos turi buti tik valytojos.Geda uz toki personala,geda uz jo kultura,uz aptarnavima.Laimingas veidas bus parodytas tik i kisene ikisus pinigu.Su sokoladais sypsenos neissireikalausit-nevarkit.

  Prieš 3 mėnesių
 • Nu

  atsakymas į: Kultura Nuoroda

  Pigūs vergai nori babkiu į kišenę?

  Prieš 3 mėnesių
 • Heraklio reikia

  Nuoroda

  Ir kaip gi reikia Heraklio, kuris per kelis mėnesius pajėgtų iškuopti šitas per 20 metų pristovėtas "Augijaus arklides" !
  Linkiu sėkmės naująjam direktoriui šiame sudėtingame užsisenėjusių chroniškų problemų sprendime.

  Prieš 3 mėnesių
 • Gandras

  Nuoroda

  Ko cia nesuprantat? Reikia duoti pinigu i kisene ir visos bedos issisprendzia.

  Prieš 3 mėnesių
 • eugenijus

  Nuoroda

  saunuole pasake ka mato LIETUVOJE nes mes jau nebematome nuo Breznevo laiku tik zemyn uztwekdavo ne taip pirsteleti ir milicija arba greitoji cia pat o dabar be jokiu sankciju gali tave sekti istisus desimtmecius

  Prieš 3 mėnesių
 • Uzsienietis

  Nuoroda

  Ne ligoninė, o kažkokių šundaktariu irštva !

  Prieš 3 mėnesių
 • Oooo

  atsakymas į: Uzsienietis Nuoroda

  Viena jau......

  Prieš 3 mėnesių
 • As

  Nuoroda

  Taip ir mano mama isleido su dovanele kateteriu bobute gali pati issiimt arba gal vel reiks

  Prieš 3 mėnesių
 • Asta

  Nuoroda

  Teko šįmet ir man susidurti su ligoninės priėmimo skyriumi. (dėl padidinto kraujo spaudimo). Man patiko puikus gydytojų aptarnavimas. Per 4 val. susitikau su 3 gydytojais ir med. seselės malonios. Viskas ten gerai. Kai perskaitau neigiamus atsiliepimus apie Anykščių ligoninę, tai susidaro nuomonė jog jie būtų "užsakomieji".

  Prieš 3 mėnesių
 • Paciente

  atsakymas į: Asta Nuoroda

  Taip susidaro toks vaizdas, kad straipsnis užsakytas

  Prieš 3 mėnesių
 • As

  atsakymas į: Asta Nuoroda

  Tik nebejuokinkit su personalu,ir ju mandagumu,pats zemiausias lygis,gyd tikrai geri,bwt sitos slaugytojos ,aisku ne visos bet nabagiu nabages,intrigantes,ne oacientu ziuri,bet kaip pletkus nesiot,bjaurybes.

  Prieš 3 mėnesių
 • n

  atsakymas į: Asta Nuoroda

  Tikriausiai buvote ju pazistama ponia Asta.

  Prieš 3 mėnesių
 • Uk

  atsakymas į: n Nuoroda

  Vdfc

  Prieš 3 mėnesių
 • Miela mano

  atsakymas į: n Nuoroda

  Tai aisku,kad gal buvo pazistama,o gal is tu paciu raso pacios save giria,klaiku,ten tik geri gyd ir valytojos,o slaugytojos tai vienetai kur yra tikras zmogus,be kulturos,kaip zverys,saiposi is pacientu,ir pacios viena is kitos tyciojasi,intrigu pasaulis toj ligoninej,vaidina nezinia ka ,kad nors butu kam vaidint,cirkas tikras,koks skirtumas ar uzsienietis parase ar mes rasom visi gi mato ,kad nemoka elgtis su zmonem,tegul Almute savo herojes mokina kulturos ,nebera Vaigino nebera kam uzglaisto ,pradeda zmones rasyt sita bardaka

  Prieš 3 mėnesių
 • As

  Nuoroda

  Visiskai sutinku,priemimas yra toks,ten be jokios kulturos zmones dirba ,ten palaida bala buvo ir bus,Almutes nu administratores ismokytos taip elgtis,jos nesupranta ,kad reikia palute patiest ar su ligoniu grazia elgtis,o pacios nori ,kad su jomis elgtusi graziai,slykstynes,bjaurybes ten dirba ,aisku ne visos yra ir geru zmoniu ,bet vienetai,Almutes Pilkauskaites herojems viskas leista,nebereikia kreiptis i Anyksciu ligonine,yra kitu ligoniniu kur elgiasi graziai su pacientais.

  Prieš 3 mėnesių
 • Jo

  Nuoroda

  Žiurkiai nepatiko ?

  Prieš 3 mėnesių
 • Miela mano

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  Kur cia ziurkes,ar cia priemime laksto,ar cia tie kas tiesa raso,tiesa tikra tiesa tokios ten dirba priemime,be kulturos,pradarys langeli balbatuoja nesuprasi ka sako,ten tokia maza dirba klisom kojom,irgi bjauri,niekojos nesugeba tik su ilgais liezuviais pas Almute lakstyt ir paskalas nesiot,o va graziai elgtis nesugeba,cha cha

  Prieš 3 mėnesių
 • jo

  atsakymas į: Miela mano Nuoroda

  Kanados pilietė

  Prieš 3 mėnesių