Vakar popietę (13.08 val.) Anykščių rajone, magistraliniame kelyje A6 Kaunas–Zarasai–Daugpilis, pirminiais duomenimis, į kelią įbėgus stirnai, motociklą „Suzuki Intruder 800“ stabdė jį vairavęs 42 metų vyras, Suomijos pilietis, ir griuvo. Įvykio metu nukentėjo vairuotojas (sužeista ranka), jis nuvežtas į ligoninę.

 

Vakare (19.28 val.) Anykščiuose, J. Basanavičiaus gatvėje, automobilis „Chevrolet Spark“, vairuojamas 60 metų vyro, sukdamas į kairę (kiemą), nepraleido priešpriešiais važiavusio motociklo „Yamaha XJ6“ ir su juo susidūrė. Nukentėjo motociklą vairavusi 29-erių moteris (sužeista dešinė ranka), ji nuvežta į ligoninę.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Motociklas

  Nuoroda

  Manau motociklininkai ne tik kad vaziuoja nepamatuodami savo galimybiu, sukeldami sau ir kitiems gresme, bet nereatai ir ne itin tvarkingomis priemonemis. Draugui dovanojome padangas https://www.trafic.lt/visos-prekes/padangos/motociklu-padangos nes pats nezinau kelis metus nekeite, motyvuodamas, jog keik tos vasaros buna ir nedaug tevaziuoja. Truksta atsakomybes, ypatingai jauniems motociklu vairuotojams

  Prieš 11 mėnesių
 • lietuvaiciai

  Nuoroda

  ....nuo laisves, intrigu ir naglumo-stogelis pavaziavo....o dar jeigu ivertinsim kaitra gatveje, tai keliuose vaziuoja visagaliai su stogu nuvaziavusiu....vaziuoja tol kol buna bumt....arba lavonas, arba invalidas, tada jam dar invalidumo suma padidink-neisgyvena matai jie...

  Prieš metus
 • Mašinu vairuotojams

  Nuoroda

  Pradekit pagaliau gerbti motociklininkus, kiek galima matyt avariju kai mašinos nukerta motociklistus, atsibodo būt nematomu negi mes esame ne eismo dalyviai??

  Prieš metus
 • nustumt juos motociklistus nuo kelio

  Nuoroda

  lakstunai baisiuoni.dar baisesni nei girtuokliai .o moteriskes motociklininkes ...............aikit vaiku gimdyyyyt... ........ nebirbi .

  Prieš metus
 • Rašančiam X

  Nuoroda

  Kaltas tas, kuris suko į kiemą ir nepraleido iš priekio važiuojančio ir vienareikšmiškai. Kur kas žiūrėjo esmės čia neturi.

  Prieš metus
 • Kas mate ivyki , kalta motociklo vairuotoja , tuo metu buvo galva pasukus ir ziurejo atgal , o greitis tai buvo smarkiai virsytas nei leidziamas,tai ir atsitrenke i masina.

  Prieš metus
 • Avarijas

  Nuoroda

  Padaro daugiausiai jauni, o čia pabrėžiama , šitas senis,, yra pas žmones toks laiko tarpas kai kiekvienas tam tikrą laiko dalį nieko nemato, yra jaunų žmonių o žabalu prie ko čiasenumas

  Prieš metus
 • Matyt

  Nuoroda

  Nesmerkit , gal tik issilaike teises , reiketu jam lauko keliais pasitreniruot vaziuot , o ir amzius daro savo ..

  Prieš metus
 • Ar

  Nuoroda

  Pac. Turi teisę

  Prieš metus
 • Irute

  atsakymas į: Ar Nuoroda

  Tai sitas senis kaip gali vairuot , jeigu i kiema ivaziuodamas jau padaro avarija , tai kaip jis gatveje vaziuoja , jam geriausia dabar parduot arba kam nors padovanot masina , o tai sansu toliau vairuot nera.

  Prieš metus
 • Seniui atimt teises 5 metam , pavaikscios savo kieman salygatviu ir uzmirs kad turejo masina ir teises.

  Prieš metus