Gegužės 28 –osios naktį kavarskiečio medžiotojo Alvydo Eimonto kamera Dabužių miške nufilmavo mešką. Lepečkojė, kaip ir dera gerai išauklėtam šiuolaikiniam žvėriui, apsilankė medžiotojų įrengtoje žvėrių ,,valgykloje“.
Ar bijote meškų? Kaip elgtis jas sutikus? – teiravosi ,,Anykšta“.

 

Irena VAITKIENĖ, ,,Miško festivalio“ Anykščiuose organizatorė:
- Mes, ,,Miško festivalio“ organizatoriai, džiaugiamės, kad meškos grįžta į mūsų miškus. Įdomu, iš kur ji atklydo? Ar apsigyvens Anykščių giriose, ar trauks kur toliau? Smagi naujiena. Dabar rengiame ,,Miško festivalio“, vyksiančio birželio 19-23 dienomis Anykščiuose, programą. Šio festivalio devizas - ,,Visi nori išlikti“. Nori gyventi ne tik žmonės, bet ir paukščiai, vabaliukai, augalai. Mes norime atkreipti dėmesį į nykstančias rūšis ir raginame tausoti aplinką. Festivalio metu archeologas, profesorius Vykintas Vitkevičius rengs žygį į Kavarską. Ką gi, eisime triukšmaudami, kad atbaidytume mešką. Nors mes, žmonės, dažnai esame pavojingesni.
Bitininkams meška gali pridaryti rūpesčių

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • A musu miski

  Nuoroda

  gyvena piktas Wylkas Pylkas. Galit atveit i tu pabaidyt

  Prieš metus
 • Elvyra

  Nuoroda

  Dabuziu bendruomeniai reiketu miske prideliot indeliu su medumi ir taip prisijaukinti meska , vaikams ir suaugusiems butu idomu , o ir turistai su malonumu vaziuotu ziuret , gal ir palikuoniu meskiuku atsirastu ir taip butu atkurta mesku isnykstanti populiacija.

  Prieš metus