2016-aisiais į Seimą Anykščių - Panevėžio apygardoje netikėtai išrinkta ir greitai po skandalų iš jo pasitraukusi Greta Kildišienė užsiima verslu. Portalas 15 min.lt domėjosi, kokia eksparalmentarės verslo padėtis, ir atskleidė, kad po sėkmingų 2017-ųjų, 2018-ieji G.Kildišienės verslui buvo sudėtingi.

 

,,G.Kildišienė susikoncentravo į savo vadovaujamos įmonės „Amatas“ (anksčiau vadinosi „Greta Gretos“ ) veiklą. 2017 metų duomenimis, įmonės akcininkėmis G.Kildišienė buvo kartu su savo mama Vladislava Mikalauskiene, Registrų centre dokumentų apie akcininkų pasikeitimą kol kas nėra. Registrų centrui pateikti duomenys rodo, kad „Amatas“ per 2017 metus gavo 281 tūkst. eurų pajamų, tai yra net 60 kartų daugiau nei ankstesniais metais, o grynasis įmonės pelnas tais metais sudarė 158 tūkst. eurų. Tačiau per metus „Amato“ situacija pasikeitė kardinaliai.

Registrų centrui neseniai pateiktoje finansinėje ataskaitoje už 2018 metus nurodoma, kad pajamos per metus siekė per 47 tūkst. eurų. Darbuotojų, kurių, „Sodros“ duomenimis, pernai buvo trys, algoms per metus išleista per 73 tūkst. eurų. Metai buvo baigti su 59 tūkst. eurų nuostoliu“, - rašo 15 min.lt

2017 metais G.Kildišienė milžinišku 30 tūkst. tiražu išleido autobiografinę knygą ,,Atvirai“. Šios knygos leidėjas - G.Kildišienės ir jos mamos įmonė ,,Amatas“.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Gaila

  Nuoroda

  Zmoniu gaila juokesi iskitu patis I save paziurekyte ..komentatorei gaila man jusu ip adresa paziuri komentatorius jus nors namus susitvarkykite...it save paziurekite...maziau kitu bedomis givenkite

  Prieš metus
 • Gorkis

  Nuoroda

  Tubi, kas darosi? Tokia moteris, o bankrutuoja. Negi nebeturi miško? Negi nėra širdyje atjautos?

  Prieš metus
 • Serifas

  Nuoroda

  Greta saunuole spjauk ant apkalbu ....paviduolei ir tik ziuri kaip I kasti...Bet karavanas vazuoja

  Prieš metus
 • Pradinukas

  atsakymas į: Serifas Nuoroda

  Kada bus pasiūti tautiniai kostiumėliai ir mums. Ponas Antanas, kuris dirba Seime, vieniem davė, o kitiems žafėjo, kad ponas Ramūnas pasirūpins ir ponia greitai pasius.
  Ar jie melavo?

  Prieš metus
 • Atspejau

  atsakymas į: Serifas Nuoroda

  Kęstuti, tu guodi?

  Prieš metus
 • Ką ten loti

  atsakymas į: Serifas Nuoroda

  Karavanas važiuoja į bankrotą.
  Gretai, Tubiui, Ramūnui... Visiems.

  Prieš metus
 • Boba

  Nuoroda

  Kodėl man turėtų būti svarbu, kaip jai sekas. Ar jau rašyti nėra apie ką?

  Prieš metus
 • Teisutis

  Nuoroda

  Nevarykit ant Gretos, faina grazi moteris papuolusi ant Maldeikienes kelio, beja kaip ir Marciulionis.Abu isaukleti pagal senoves tradicijas,kurios byloja, kad reikia duoti durniai kelia.Taip abu ir padare.

  Prieš metus
 • Pastaba

  atsakymas į: Teisutis Nuoroda

  Durnai kelią buvo atvėręs turtingas politikas. Ir nerike čia tau prieš visus seilėtis kaip kabiliui per rują.

  Prieš metus
 • Ai ai...

  Nuoroda

  Vai vai,kokia "įžymybė"su proftechniniu išsilavinimu !O dar su tokiu ïntelektu",kad papuolė į Seimą ši "gražuolė"(kas jai padėjo tą padaryti aišku visai Lietuvai,todėl tapo nebeįdomi,nes panašių barakudų pilna visur...kur tik suuos neblogai atrodantį ir pinigingą senį-kaip mat savo "plunksnas" paskleis.Kvaili seniai,turėdami šeimas,"susimauna"dėl tokių"gražuolių",o paskui pirštus sau graužia...

  Prieš metus
 • To Ai, ai

  atsakymas į: Ai ai... Nuoroda

  Kadangi Tubis jau ne pirmoje santuokoje, tai nieko naujo ir nepapasakojai.

  Prieš metus
 • Bitės vogė ir vogs

  Nuoroda

  Tikrai balsuosiu už ją. Tokį sprendimą priėmiau todėl, kad ji atstovauja politinę jėga, kuri nėra buvusi valdančiojoje daugumoje. Antra - G.Kildišienė yra labai smalsus ir pasiruošęs asmuo. Jos temų ir žinių spektras yra platus. Matau, kad tai yra ryžtingas ir pasiruošęs Anykščiams padėti žmogus. Su jokiomis interesų grupėmis jos nesieja asmeniniai ryšiai, tikiu, kad ji dirbs ne sau, o visam Anykščių kraštui. Su G.Kildišiene pabendravau gal valandą – savo žiniomis ir ryžtu ji mane tiesiog nustebino. Antrajame ture aš galiu rinktis iš dviejų kandidatų, pasirinkau tą asmenį, kuris, mano galva, bus geresnis Anykščių interesų gynėjas“, - kalbėjo Anykščių rajono meras K.Tubis. Politinė reklama Užs. Nr. 1294

  Prieš metus
 • Okas

  Nuoroda

  Man tie daugiabučiai aš kaime gyvenu o anksčiau kalėjme

  Prieš metus
 • Taigi

  Nuoroda

  Karbauskis nebefinansavo?

  Prieš metus
 • M.Fergiziene

  Nuoroda

  Sergame dėl G.Kildišienės verslo, o nesirūpinama, kad Anykščiuose neįkurta daugiabučiams administruoti įmonė.

  Prieš metus
 • Gandas

  atsakymas į: M.Fergiziene Nuoroda

  Sklinda gandas , kad Greta prades administruoti J.Biliuno 18 gyvenancius vyrus ir taip pataisys savo paslyjusia finansine padeti.

  Prieš metus
 • keistuolė

  atsakymas į: M.Fergiziene Nuoroda

  tai įkurk, kas trukdo?

  Prieš metus
 • M.Fergiziene

  Nuoroda

  Sergame dėl G.Kildišienės verslo, o nesirūpinama, kad Anykščiuose neįkurta daugiabučiams administruoti įmonė.

  Prieš metus