Trečiojo Anykščių rajono mero patarėjo etatas kol kas yra laisvas. Pagal valdančiosios koalicijos susitarimą, ši darbo vieta atiteko socdemams, tačiau partijos Anykščių skyriaus pirmininkas, vicemeras Dainius Žiogelis "Anykštai" sakė, jog nėra kur skubėti.

 

"Gal 20 etatų savivaldybėje laisvų. Reikia ieškoti Statybos, Kultūros skyrių vedėjų, bent vieno iš seniūnų. Kuo greičiau užimti patarėjo etatą nėra mūsų prioritetas." - aiškino Anykščių socdemų lyderis.  

Priminsime, jog mero Sigučio Obelevičiaus patarėjais jau dirba konservatorė Gabrielė Griauzdaitė Patumsienė ir "valstietis" Dalis Vaiginas. 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • klausimas

  Nuoroda

  kaip čia komentaruose diskutuojama apie mero stiprią komandą, tai gal kas žino ką dirba ''stiprus'' patarėjas nuo valstiečių partijos. Kokiais klausimais galima būtų kreiptis gyventojams?
  Prie Tubio patarėjų tai buvo skelbiama kokias sritis kuruoja ir kada priima interesantus.
  Gal nauji patarėjai nedirba, vienas į asociacijų susirinkimus vaikšto su senais bičiuliais pasikurkuoti, kita patarėja kalvio ieško, kad pakaustytų pagal mero pageidavimą?

  Prieš metus
 • tiesa

  Nuoroda

  patarėjai -tai politinio pasitikėjimo postai, kurie skiriami už nuopelnus politinės partijos veikloje rinkimų metu. Tik vėliau lipdomi pareigybiniai nuostatai, pritraukiant prie politikui priimtinos kuravimui veiklos.

  Prieš metus
 • Juozas

  atsakymas į: tiesa Nuoroda

  Jūs apibūdinot iškreiptų veidrodžių karalystę... Patarėjai turi būti parenkami pagal kompetenciją- kad žmogus, užimantis pareigas sugebėtų patarti merui. Ir ne prie ko politiniai ar meilės nuopelnai. Postų dalybos pažįstamiems, kursiokams ar partinukams turi nukeliauti į praeitį

  Prieš metus
 • tiesa2

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Tamsta diskutuojate teisingai, bet ar neprieštaraujate sau viduje? Asmuo iškėlęs save į politiką, anksčiau aktyviai nedalyvavęs politinėje veikloje, akivaizdžiai atmetamas rinkėjų, kaip netinkamas būti lyderiu. Tačiau pagal politinę savivaldos formavimo sistemą, turėdamas stiprų partijos skyriaus palaikymą, pasiima vadovaujantį postą savivaldoje, kurio veikla net neapibrėžta pareigybiniu aprašymu, darbo veiklos kryptimis, atsakomybėmis ir įsipareigojimais.
  Taigi koks gali būti laukiamas rezultatas iš tokio asmens veiklos savivaldoje? Galimai asmeninių ambicijų tenkinimas, paminat visuomenės interesus. Tiesa tokia ar ne?

  Prieš metus
 • Juozas

  atsakymas į: tiesa2 Nuoroda

  Galbūt. Faktas tas, kad valstybės tarnyboje kiekviena pareigybė, kiekvienas postas turi būti reikalingas konkrečioms funkcijoms vykdyti. Asmuo, priimamas į mero patarėjo postą, turi turėti žinių ir patirties šiam darbui atlikti. Jis turi patarti, sugebėti vertinti ekonominę- ūkinę situaciją, kurti projektus ir t.t. Partiškumas ar nuopelnai rinkimų metu neturi turėti jokios reikšmės. Daug merų šalyje visai atsisako patarėjų paslaugos, matyt, jie elgiasi atsakingai ir pragmatiškai. Postai savivaldybėje negali būti dovanojami už kažką tai- jie turi būti motyvuoti ir reikalingi.

  Prieš metus
 • Hm

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Norite paskyti, kad visi, dabar patekę pafal sąrašus į tarybą patys nėra atsakingi už tai, ksd savivaldybė pasiektų geresnių rezultatų , turėdama kompetetingą vadovų ir caldininkų komandą? Atrodo , pagal Jus, visa atsakomybė perkialuama merui, nors jis nėra vienasmenis savivaldybės vadovas.

  Prieš metus
 • Juozas

  atsakymas į: Hm Nuoroda

  Meras atsako už tarybos ir savivaldybės darbą. Jis atsako už efektyvų įstagų ir organizacijų, esančių savivaldybės pavaldume, darbą. Jis atsako už anykštėnų gerovę. Nuo jo priklauso: materialinių, finansinių ir žmogiškųjų resursų naudojimas rajono gyventojų reikmėms, įstatymų laikymąsis, ar sąžiningai vyksta konkursai, geras psichologinis klimatas ir dar daug daug kas... Todėl jis turi surinkti gerai dirbančią komandą, kuri visomis išgalėmis siektų rajono vizijos ir strateginių tikslų įgyvendinimo. Ir, pabrėžiu, toje komandoje neturi būti postai, kurie padalinti po rinkimų dovanų forma. Štai tokią savivaldybę žmonės gerbs, mylės ir negailės jai finansinių resursų.

  Prieš metus
 • Hm

  atsakymas į: Hm Nuoroda

  Atsiprašau, kaikurios raidės tėkste subėgo....
  Karštis!

  Prieš metus
 • ccc

  Nuoroda

  Bet jei jau p. Vaiginas gali patarinet tai ir p. Gizinskas galetu.

  Prieš metus
 • Paklausimas

  Nuoroda

  O tai kelis patarimus oer dieną turi duoti merui patarėjas - valstietis, kad algą gautų ne dykai ?

  Prieš metus
 • Sigita

  atsakymas į: Paklausimas Nuoroda

  Šiuo metu baigama paruošti pareigybinė instrukcija, kurią patvirtins administracijos direktorė ir meras. Patarėjas vykdys pareigas pagal pareigybinius nuostatus ir atsiskaitys tiesioginiam vadovui. Dabar patarėjas susipažysta su bendrąja darbo specifika savivaldybės administracijoje.

  Prieš metus
 • Juozas

  atsakymas į: Sigita Nuoroda

  Pareigybinė instrukcija ar pareigybės aprašymas (valstybės tarnautojui) turi būti patvirtintas prieš priimant asmenį į darbą. Žmogus, siekiantis užimti vienas ar kitas pareigas, turi žinoti, koks jo laukia darbas, kokia atsakomybė, kokios teisės ir pareigos. Negali kartotis tai, ką jau matėme, kai mero patarėjo darbas- nešioti papkę ir "gęsinti" nepatinkančią nuomonę portaluose.

  Prieš metus
 • Patarėjas

  Nuoroda

  Isteigtas patarėjas pagal pačio Antano projektą. Kokios dar merginos iš socdemų, jos tik sumaišys tikro patarėjo planus.

  Prieš metus
 • skaitytojas

  Nuoroda

  O ko gerbiamas p. Gizinskas blogai

  Prieš metus
 • Tai kad...

  atsakymas į: skaitytojas Nuoroda

  Tavo vienintelio "gerbiamas p." yra ne blogai - jis yra labai blogai!

  Prieš metus
 • Kristina

  Nuoroda

  Gal reiktu pasiulyt gerb. A.Savickui , turi sukaupes darbo patirti ivairiose srityse , dirbo atsakinguose postuose .

  Prieš metus
 • Juozas

  atsakymas į: Kristina Nuoroda

  Vertinkime visus esamuoju kaiku ur kritiškai.
  Kita vertus, bet tai tik mano nuomonė, nekoks įvaizdis iš atliekų rūšiavimo aikštelės vadybininko į patarėjus. Laikas solidiems žmonėms pagyventi be atsakingų pareigų, pagal užtarnautas galimybes. Juk iš gebiamo buvusio kandidato į merus, dabartinio patarėjo ne ką girdime apie pateiktus sprendimų pasiūlymus merui.

  Prieš metus
 • Soc. darbuotoja

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Donaldai, ar nenorėtum padirbėti viešuosius darbus už bedarbio pašalpą? Parinksime nesunkų, pagal tavo išgales miesto tvarkymo ar gyvuliukų priežiūros darbelius. Nesėdėsi kitiems ant sprando..

  Prieš metus
 • Donaldas

  atsakymas į: Soc. darbuotoja Nuoroda

  Mieloji, jeigu jums rūpi kažkam padėti ir jažkuo pasirūpinti, galite prisijungti prie savanoriškai veikiančių organizacijų veiklos.
  Dabar ,galimai, jūs taip pat užimate darbo vietą iš socialinio fondo finansuojamų lėšų.
  P.s. jeigu trūksta dėmesio ar jaučiate nerimą dėl savojo "Aš", kreipkitės į socilinės gerovės centrą konsultacijai. Čia jums padės.

  Prieš metus
 • Ona

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Kodėl nepasirašai savo, Vaičiūno vardu?

  Prieš metus
 • Vaičiūnas

  atsakymas į: Ona Nuoroda

  Tamstą ir kitus komentatorius įspėju, kad neminėtumėte mano pavardės viešoje informacijoje nes aš tokio sutikimo nedaviau Jums. Jeigu dar kartosis įvairūs rašinėjimai į komentarus, minint mano pavardę, teks kreiptis į atitinkamas institucijas dėl asmens duomenų apsaugos pažeidimo.
  Pagarbiai

  Prieš metus
 • 2015

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Savickas irgi buvo kandidatas į merus

  Prieš metus
 • Diedukas

  atsakymas į: 2015 Nuoroda

  Mano bobutė prieš 70 metų buvo graži panelė, o dabar tik graži bobutė.

  Prieš metus
 • būk

  Nuoroda

  Dainiau principingas ir nepriimk 3-ios patarėjos

  Prieš metus
 • Lėtas

  Nuoroda

  Lėto miesto lėti vadovai- lėtas darbas niekur nepabėgs artimiausius 4 metus.

  Prieš metus
 • ccc

  Nuoroda

  Pasiulykit p.Gizinskui patarejo vieta

  Prieš metus
 • Tai kad...

  atsakymas į: ccc Nuoroda

  ne Balandžio pirmoji...

  Prieš metus
 • Visa kaladė

  atsakymas į: ccc Nuoroda

  Marijona, Alesionka, Girskus V. Ir Gižinskas.

  Prieš metus