,,Opinija tokia, kad rajonų ligoninėse dirba tik ,,lochai“, - prieš kurį laiką viešėdamas Anykščiuose sakė buvęs Sveikatos apsaugos ministras Juozas Olekas. Šitą opiniją esu pajutęs ir savo kailiu, kai Panevėžio ligoninės priėmimo skyriuje seselė, skaitydama Anykščių ligoninės gydytojo surašytą siuntimą išsiviepė: ,,Na, tie anykštėnai - nuolat nesąmonių prirašo“. Višta, kuriai tik iš trečio karto pavyko įstoti į kolegiją, jaučiasi pranašesnė už kvalifikuotą anykštėną gydytoją vien todėl, kad ji gyvena Panevežyje.


Ketvirtadienį Anykščių rajono tarybos posėdyje Anykščių rajono ligoninės direktorius Audrius Vasiliauskas pareiškė, kad jis dėl vietos politikų užgaidų ,,turėjo lėkti iš Vilniaus viršydamas greitį“. Įsivaizduojat - jis lėkė iš Vilniaus? Iš paties Vilniaus! Net pačiame Vilniuje, tikėkimės, gydymo įstaigoje, A.Vasiliauskas ketvirtadienių rytais dirba. Atstovavimas ligoninei Savivaldybės tarybos posėdyje taip pat yra darbas. Kas per erezija lyginti darbą Vilniuje su darbu Anykščiuose!
Vizualizuoju, kaip ,,Santaros“ klinikų vadovas, gerokai pavėlavęs į Sveikatos apsaugos ministeriją, ima paistyti, kaip jis dviejų šimtų greičiu iš Molėtų ,,betonke“ lėkė, kad tik patenkintų ministro kaprizus. Dar geriau atrodytų analogiškas A.Vasiliausko poelgiui kokios mažesnės Vilniaus ligoninės direktoriaus pasiaiškinimas sostinės Tarybai. ,,Ką, nesuprantat, kad turiu per tris darbus plėšytis, o jūs čia su tais savo posėdžiais, su ta savo Vilniaus ligonine į akis lendat “, - tampydamas Artūrą Zuoką už šlipso, rėkautų daktaras. Tokį įstaigos vadovą dėl neadekvatumo išspirtų ir iš Tarybos posėdžio, ir iš darbo. Bet taip būtų Vilniuje. Vilnius, žinia, labai didelis miestas. Toks pat kaip Panevežys, tik didesnis...
A.Vasiliauskas ramiu veidu Anykščių rajono tarybos nariams aiškino, kad buvęs ligoninės vadovas Dalis Vaiginas per 22-ejus metus taip ją nugyveno, kad dabar greičiausiai teks panaudoti to paties D.Vaigino sukauptus taupymo lakštus.,, Biški“ nesąmonė, bet kai žmogus iš Vilniaus, tai jam ,,biški“ daugiau leidžiama...
Bet dabartinio ligoninės vadovo posakis - ,,Dieve, ateini į skyrių, prašai sesutę, kad duotų kitos kolegės telefoną. Rankos dreba, kai jinai pamato mane.“ Suprask - D.Vaiginas taip įbaugino ligoninės personalą, kad jis, praėjus geram pusmečiui nuo tirono sunaikinimo, nepersiorientuoja. Žmonių seselės nebepažįsta, kratosi, dreba, matyt, į lovas iš baimės šlapinasi, o kaltę verčia pacientams. Kita vertus, niekas nežino, ar ligoninėje neliko kokio latentinio D.Vaigino gerbėjo, kuris užsidangstęs langus išsitraukia stabo nuotrauką, užsidega žvakę ir gieda: ,,Ir kiek nedaug teliko...“
Dezinfekuot tą prakeiktą ligoninę, o šalia pastato pasodintą D.Vaigino ąžuoliuką - išraut, sudegint ,,Anykščių šilumos“ katile, o pelenus paleisti pavėjui.
Ponui Leonui Alesionkui, kuris dabar džiaugiasi pagaliau šiame tekste aptikęs savo pavardę, paaiškinsiu – na, nelaikau aš D.Vaigino šventuoju. Bet jo demonizavimas man dar durnesnis nei beatifikavimas.
A.Vasiliauskas man anaiptol neatrodė esąs nei pižonas, nei kovotojas. Tačiau po ketvirtadienio Tarybos posėdžio likau apstulbęs. Arba mano pirmasis įspūdis apie naująjį ligoninės vadovą buvęs neteisingas, arba jam dar niekas nepasakė, kad Kęstutis Tubis nebėra Anykščių rajono meras.
Didysis blogis yra žinia. Kai praneši, kad prasideda krizė, ji būtinai prasideda. Paleiskit į viešąją erdvę melagingą informaciją, kad žlunga konkretus bankas. Greičiausiai tas bankas ir žlugs, nes lietuviško apdairumo vedami mes iš jo atsiimsime ne tik santaupas, bet ir paskolas.
Taip ir su Anykščių ligonine - nuolat girdėdamas, kad Anykščių gydytojai nusenę ,,lochai“, o seselės, pamačiusios A.Vasiliauską, ima kratytis, neramiai laukiu ligų. Per kiek laiko seselei drebulys praeina? Kelios ar keliolika jų kratosi? Ar bepataikys jos švirkštu į užpakalį, jau nekalbant apie kokia kitą, mažiau vertingą ir mažesnių gabaritų kūno vietą?

 

P.S
Sakau, ar reikia varganai Anykščių žemei tos kilnios vilniečio gydytojo aukos? Ar mes ją galime priimti? Ar garbinga? Ar etiška?
P.P.S.
Tikėkimės, kad A.Vasiliauskas gyvena Vilniaus mieste, o ne rajone...

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Claudia Klein

  Nuoroda

  Sveiki ir Sveiki atvykę į „Spotcap“ pasaulines paskolų paslaugas. Mano vardas Claudia Klein, esu skolintoja ir finansų konsultantė.

  Ar jums labai reikia finansinės paramos? Ar jums reikia paskolos įvairiems tikslams? jei jūsų atsakymas yra teigiamas, patarsiu susisiekti su mano įmone per | spotlightglobalservices@gmail.com | arba praneškite mums „WhatsApp“: +4915758108767 | ir turėkite paskolą savo sąskaitoje per 24 valandas, nes mes teikiame puikias paskolų paslaugas visame pasaulyje.

  Mes siūlome visų rūšių paskolų paslaugas (asmeninė paskola, verslo paskola ir daug daugiau), mes siūlome ir ilgalaikes, ir trumpalaikes paskolas, taip pat galite pasiskolinti iki 15 milijonų eurų ir mes suteikiame paskolas už mažą 3% per metus. Mano įmonė padės jums pasiekti įvairiausių tikslų, naudodama įvairiausius paskolų produktus.

  Mes žinome, kad teisėtos paskolos gavimas visada buvo didžiulė problema Asmenims, turintiems finansinių problemų ir kuriems reikia jų sprendimo, daugeliui žmonių taip sunku gauti kapitalo paskolą iš savo vietinių bankų ar kitų finansinių institucijų dėl didelio susidomėjimo. norma, nepakankamas užstatas, skolos ir pajamų santykis, žemas kredito balas ar kitos priežastys

  Nebereikia laukimo laiko ar įtempto banko apsilankymo. Mūsų paslauga yra prieinama 24 valandas per parą 7 dienas - galite gauti paskolą ir užbaigti operacijas bet kada ir kur jums to reikia

  Teikiame 24 valandų pasaulinės klasės paskolų paslaugas. Jei turite klausimų / klausimų? - Siųsti el. Laišką į spotlightglobalservices@gmail.com | arba praneškite mums „WhatsApp“: +4915758108767 | arba per svetainę: https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial ||

  Jūsų šeimai, draugams ir kolegoms nereikia žinoti, kad jums trūksta pinigų, tiesiog parašykite mums ir gausite paskolą.

  Jūsų finansinė laisvė yra jūsų rankose !!

  Prieš 6 mėnesių
 • Susan Benson

  Nuoroda

  Sveiki, ponios ir ponai, ar jums reikalinga finansinė pagalba? Aš Susan Benson. Esu skolintojas, taip pat finansų konsultantas.

  Ar jums reikia verslo paskolos, asmeninės paskolos, hipotekos paskolos ar paskolos, kad užbaigtumėte savo projektą? jei jūsų atsakymas yra teigiamas, rekomenduosiu kreiptis į mano įmonę. Mes teikiame visų rūšių paskolų paslaugas, įskaitant ilgalaikes ir trumpalaikes paskolas. Norėdami gauti daugiau informacijos, parašykite mums el. Paštu: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) arba parašykite man žinutę tiesiogiai „WhatsApp“ telefonu: +447903159998 ir gaukite atsakymą akimirksniu.

  Mes esame išsami finansinių paslaugų įmonė ir esame pasiryžę padėti jums įgyvendinti visus jūsų siekius. Mes specializuojamės veiksmingiausių ir greičiausių struktūrizuotų finansų sprendimų teikimo srityje asmenims ir įmonėms.

  Štai keletas priežasčių, kodėl turėtumėte kreiptis į mus dėl paskolos;
  * Patogumas - galite kreiptis dėl paskolos bet kada ir bet kur.
  * Lanksti suma - jūs nusprendžiate, kiek norite pasiskolinti.
  * Greitas tiesioginis finansavimas - gaukite paskolą per 24 valandas po patvirtinimo.
  * Lanksti palūkanų norma - gera palūkanų norma.
  * Aukštos patvirtinimo normos
  * Lankstus grąžinimas - jums suteikiama galimybė pasirinkti grąžinimo datą kas savaitę, mėnesį ar metus 1–30 metų laikotarpiui.
  * Paprasta internetinė programa.
  * Asmeninės konsultacijos ir patirtis.
  * Jokių paslėptų mokesčių

  Nepraraskite galimybės dėl lėšų trūkumo. Susisiekite su mano įmone dabar, mes galime jums padėti paskolai gauti, nes mes padėjome daugybei asmenų ir organizacijų, kurios visame pasaulyje susidūrė su finansiniais sunkumais

  Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų paskolos pasiūlymą, maloniai atsiųskite mums paskolos prašymą:
  El. Paštas: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com
  „WhatsApp“: +447903159998

  Tarpininkai / konsultantai / brokeriai kviečiami atvesti savo klientus ir yra 100% apsaugoti. Visiškai pasitikėdami dirbsime visų dalyvių labui.

  Prieš 7 mėnesių
 • Bill Johnson

  Nuoroda

  Įteisintos paskolos gavimas visada buvo didžiulė problema klientams, kurie turi finansinių problemų ir kuriems reikia jų sprendimo. Kredito ir užstato klausimas yra tai, dėl ko klientai visada nerimauja ieškodami paskolos iš teisėto skolintojo. Bet .. mes padarėme tą skirtumą paskolų pramonėje. Mes galime susitarti dėl paskolos nuo 5 000,00 iki 500 000 000,00 EUR nuo 3% palūkanų. Prašome nedelsiant atsakyti į šį el. Laišką: billjohnson.loanfirm011@gmail.com

  Prieš 7 mėnesių
 • Susan Benson

  Nuoroda

  Sveiki, ponia ir ponai, ar jums reikalinga finansinė pagalba? Aš Susan Benson. Esu skolintojas, taip pat finansų konsultantas.

  Ar jums reikia verslo paskolos, asmeninės paskolos, hipotekos paskolos ar paskolos, kad užbaigtumėte savo projektą? jei jūsų atsakymas yra teigiamas, rekomenduosiu kreiptis į mano įmonę. Mes teikiame visų rūšių paskolų paslaugas, įskaitant ilgalaikes ir trumpalaikes paskolas. Norėdami gauti daugiau informacijos, parašykite mums el. Paštu: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) arba išsiųskite man žinutę tiesiogiai „WhatsApp“ telefonu: +447903159998 ir gaukite atsakymą per akimirką.

  Esame išsami finansinių paslaugų įmonė ir esame pasiryžę padėti jums pagerinti ilgalaikius ir trumpalaikius finansinius tikslus. Mes specializuojamės veiksmingiausių ir greičiausių struktūrizuotų finansų sprendimų teikimo srityje asmenims ir įmonėms.

  Štai keletas priežasčių, kodėl turėtumėte kreiptis į mus dėl paskolos;
  * Patogumas - galite kreiptis dėl paskolos bet kada ir bet kur.
  * Lanksti suma - jūs nusprendžiate, kiek norite pasiskolinti.
  * Greitas tiesioginis finansavimas - gaukite paskolą per 24 valandas po patvirtinimo.
  * Lanksti 3% palūkanų norma.
  * Aukštos patvirtinimo normos
  * Lankstus grąžinimas - galite pasirinkti grąžinimo datą kas savaitę, mėnesį ar metus 1–30 metų laikotarpiui.
  * Paprasta internetinė programa.
  * Asmeninės konsultacijos ir patirtis.
  * Jokių paslėptų mokesčių

  Nepraraskite galimybės dėl lėšų trūkumo. Susisiekite su mano įmone dabar, mes galime jums padėti paskolai gauti, nes mes padėjome daugybei asmenų ir organizacijų, kurios visame pasaulyje susidūrė su finansiniais sunkumais

  Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų paskolos pasiūlymą, maloniai atsiųskite mums savo paskolos prašymą:
  El. Paštas: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com
  „WhatsApp“: +447903159998

  Tarpininkai / konsultantai / brokeriai kviečiami atvesti savo klientus ir yra 100% apsaugoti. Visiškai pasitikėdami dirbsime visų dalyvių labui.

  Prieš 9 mėnesių
 • Susan Benson

  Nuoroda

  Sveiki, ponia ir ponai, ar jums reikalinga finansinė pagalba? Aš Susan Benson. Esu skolintojas, taip pat finansų konsultantas.

  Ar jums reikia verslo paskolos, asmeninės paskolos, hipotekos paskolos ar paskolos, kad užbaigtumėte savo projektą? jei jūsų atsakymas yra teigiamas, rekomenduosiu kreiptis į mano įmonę. Mes teikiame visų rūšių paskolų paslaugas, įskaitant ilgalaikes ir trumpalaikes paskolas. Norėdami gauti daugiau informacijos, parašykite mums el. Paštu: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) arba išsiųskite man žinutę tiesiogiai „WhatsApp“ telefonu: +447903159998 ir gaukite atsakymą akimirksniu.

  Esame išsami finansinių paslaugų įmonė ir esame pasiryžę padėti jums pagerinti ilgalaikius ir trumpalaikius finansinius tikslus. Mes specializuojamės veiksmingiausių ir greičiausių struktūrizuotų finansų sprendimų teikimo srityje asmenims ir įmonėms.

  Štai keletas priežasčių, kodėl turėtumėte kreiptis į mus dėl paskolos;
  * Patogumas - galite kreiptis dėl paskolos bet kada ir bet kur.
  * Lanksti suma - jūs nuspręsite, kiek norite skolintis.
  * Greitas tiesioginis finansavimas - gaukite paskolą per 24 valandas po patvirtinimo.
  * Lanksti 3% palūkanų norma.
  * Aukštos patvirtinimo normos
  * Lankstus grąžinimas - jums suteikiama galimybė pasirinkti grąžinimo datą kas savaitę, mėnesį ar metus 1–30 metų laikotarpiui.
  * Paprasta internetinė programa.
  * Asmeninės konsultacijos ir patirtis.
  * Jokių paslėptų mokesčių

  Nepraraskite galimybės dėl lėšų trūkumo. Susisiekite su mano įmone dabar, mes galime jums padėti paskolai gauti, nes mes padėjome daugybei asmenų ir organizacijų, kurios visame pasaulyje susidūrė su finansiniais sunkumais

  Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų paskolos pasiūlymą, maloniai atsiųskite mums paskolos prašymą:
  El. Paštas: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com
  „WhatsApp“: +447903159998

  Tarpininkai / konsultantai / brokeriai kviečiami atvesti savo klientus ir yra 100% apsaugoti. Visiškai pasitikėdami dirbsime visų dalyvių labui.

  Prieš 9 mėnesių
 • Claudia Klein

  Nuoroda

  Sveiki ir Sveiki atvykę į „Spotlight Global Financial Services“, mano vardas Claudia Klein, esu skolintoja ir finansinė konsultantė.

  Ar jums labai reikia finansinės paramos? Ar jums reikia paskolos įvairiems tikslams? jei jūsų atsakymas yra teigiamas, patarsiu susisiekti su mano įmone per | spotlightglobalservices@gmail.com | arba praneškite mums „WhatsApp“: +4915758108767 | ir turėkite paskolą savo sąskaitoje per 24 valandas, nes mes teikiame puikias paskolų paslaugas visame pasaulyje.

  Mes siūlome visų rūšių paskolų paslaugas (asmeninė paskola, verslo paskola ir daug daugiau), siūlome tiek ilgalaikes, tiek trumpalaikes paskolas, taip pat galite pasiskolinti iki 15 milijonų eurų. Mano įmonė padės jums pasiekti įvairiausių tikslų, naudodama įvairiausius paskolų produktus.

  Mes žinome, kad teisėtos paskolos gavimas visada buvo didžiulė problema Asmenims, turintiems finansinių problemų ir kuriems reikia jų sprendimo, daugeliui žmonių taip sunku gauti kapitalo paskolą iš savo vietinių bankų ar kitų finansinių institucijų dėl didelio susidomėjimo. norma, nepakankamas užstatas, skolos ir pajamų santykis, žemas kredito balas ar kitos priežastys.

  Nebereikia laukimo laiko ar įtempto banko apsilankymo. Mūsų paslauga yra prieinama visą parą, be išeiginių - galite gauti paskolą ir užbaigti operacijas bet kada ir kur jums to reikia.

  Teikiame 24 valandų pasaulinės klasės paskolų paslaugas. Jei turite klausimų / klausimų? - Siųsti el. Laišką į spotlightglobalservices@gmail.com | arba praneškite mums „WhatsApp“: +4915758108767 | & gauti atsakymą akimirksniu

  Mūsų svetainėje galite lengvai patikrinti mus: || https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial ||

  Jūsų šeimai, draugams ir kolegoms nereikia žinoti, kad jums trūksta pinigų, tiesiog parašykite mums ir gausite paskolą.

  Jūsų finansinė laisvė yra jūsų rankose!

  Prieš 10 mėnesių
 • Susan Benson

  Nuoroda

  Sveiki, ponia ir ponai, ar jums reikalinga finansinė pagalba? Aš Susan Benson. Esu skolintojas, taip pat finansų konsultantas.

  Ar jums reikia verslo paskolos, asmeninės paskolos, būsto paskolos ar paskolos, kad užbaigtumėte savo projektą? jei jūsų atsakymas yra teigiamas, patarsiu kreiptis į mano firmą. Mes teikiame visų rūšių paskolų paslaugas, įskaitant ilgalaikes ir trumpalaikes paskolas. Norėdami gauti daugiau informacijos, parašykite mums el. Paštu: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) arba parašykite mums žinutę tiesiogiai „WhatsApp“ telefonu: +447903159998 ir gaukite atsakymą akimirksniu.

  Esame išsami finansinių paslaugų įmonė ir esame pasiryžę padėti jums pagerinti ilgalaikius ir trumpalaikius finansinius tikslus. Mes specializuojamės teikdami struktūrizuotus finansinius sprendimus asmenims ir įmonėms efektyviausiu ir greičiausiu būdu.

  Štai keletas priežasčių, kodėl turėtumėte kreiptis į mus dėl paskolos;
  * Patogumas - galite kreiptis dėl paskolos bet kada ir bet kur.
  * Lanksti suma - jūs nusprendžiate, kiek norite pasiskolinti.
  * Greitas tiesioginis finansavimas - gaukite paskolą per 24 valandas po patvirtinimo.
  * Lanksti 3% palūkanų norma.
  * Aukštos patvirtinimo normos
  * Lankstus grąžinimas - galite pasirinkti grąžinimo datą kas savaitę, mėnesį ar metus 1–30 metų laikotarpiui.
  * Paprasta internetinė programa.
  * Asmeninės konsultacijos ir patirtis.
  * Jokių paslėptų mokesčių

  Nepraraskite galimybės dėl lėšų trūkumo.

  Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų paskolos pasiūlymą, maloniai atsiųskite mums savo paskolos prašymą:
  El. Paštas: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com
  „WhatsApp“: +447903159998

  Tarpininkai / konsultantai / brokeriai kviečiami atvesti savo klientus ir yra 100% apsaugoti. Visiškai pasitikėdami dirbsime visų dalyvių labui.

  Prieš 10 mėnesių
 • mr oscar

  Nuoroda

  Sveiki

  Ar jums reikia skubios paskolos, kad patenkintumėte finansinius poreikius? Mes siūlome paskolas nuo 2 000 iki 50 000 000 000 eurų, esame patikimi, stiprūs, greiti ir dinamiški, be kredito kontrolės ir šiuo pervedimo laikotarpiu siūlome 100% užsienio paskolos garantiją.

  Paštas: ecofinance2020@gmail.com

  Ar jums reikia tiesioginės, lengvos ir prieinamos paskolos, kad galėtumėte sumokėti už skolas, pradėti verslą ar dėl kokių nors kitų priežasčių? Jei taip, susisiekite su mumis ir pateikite paskolos prašymą. Mes siūlome prieinamą 3% paskolą vietiniams ir tarptautiniams skolininkams. Esame sertifikuoti, patikimi, patikimi, efektyvūs, greiti ir dinamiški ir dirbame kartu. mes suteikiame ilgalaikę paskolą daugiausia nuo 2 iki 50 metų.


  Jei jus domina, susisiekite su mumis per

  Pašto adresas: ecofinance2020@gmail.com

  „Whatsapp“: +79258159150

  Linkėjimai,
  Ponas Oskaras
  ecofinance2020@gmail.com
  ecofinance2020@gmail.com

  Prieš 11 mėnesių
 • Steve Hoffman

  Nuoroda

  Sveiki ponios ir ponai
  Ar jums labai reikalinga finansinė parama (paskola)?
  Daugybė žmonių susiduria su nesavalaikiais finansiniais iššūkiais ir dauguma jų negali gauti paskolų iš vietinių bankų ar kitų finansų institucijų dėl aukštų palūkanų normos, nepakankamo užstato, skolos ir pajamų santykio, žemo kredito reitingo ar kitų priežasčių.

  Jei jums reikia skubios paskolos, patarsiu susisiekti su mano įmone ir mes padėsime jums gauti paskolą.
  Mes siūlome visų rūšių paskolų paslaugas (asmeninę paskolą, verslo paskolą, hipotekos paskolą ir daugelį kitų), taip pat siūlome ilgalaikes ir trumpalaikes, užtikrintas ir neužtikrintas paskolas, taip pat galite pasiskolinti iki 20 milijonų eurų. Mano įmonė padės jums pasiekti įvairių tikslų, pasitelkdama platų paskolų asortimentą.

  Daugiau informacijos; čia yra mūsų kontaktinė informacija.
  Kontaktinis el. Paštas: novicapfinancialservices@gmail.com
  Kontaktinis numeris: +31642117819 („WhatsApp“)

  Nebereikia laukti ir nedaryti streso banke. Mūsų paslauga teikiama visą parą - galite gauti paskolą ir atlikti savo operacijas bet kada ir kur jums reikia.

  Prieš metus
 • Claudia Klein

  Nuoroda

  Sveiki, Sveiki atvykę į „Spotcap Global Loan Services“. Mano vardas Claudia Klein, aš esu skolintojas, taip pat paskolų konsultantas.

  Ar jums labai reikia finansinės paramos? ar jums reikia paskolos įvairiems tikslams? jei jūsų atsakymas yra teigiamas, aš patarsiu kreiptis į mano firmą per | spotcapglobalservices@gmail.com | arba praneškite mums per „WhatsApp“: +4915758108767 | ir turėkite paskolą savo sąskaitoje per 24 valandas, nes mes teikiame puikias paskolų paslaugas visame pasaulyje.

  Mes siūlome visų rūšių paskolas (asmeninę paskolą, verslo paskolą ir daugybę kitų), siūlome ir ilgalaikes, ir trumpalaikes paskolas, taip pat galite pasiskolinti iki 15 milijonų eurų. Mano įmonė padės jums pasiekti įvairių tikslų, pasitelkdama platų paskolų asortimentą.

  Mes žinome, kad teisėtos paskolos gavimas visada buvo didžiulė problema Asmenims, kurie turi finansinių problemų ir kuriems reikia jos sprendimo, daugeliui žmonių dėl didelių palūkanų yra taip sunku gauti paskolą nuosavam kapitalui iš savo vietinių bankų ar kitų finansų institucijų. norma, nepakankamas užstatas, skolos ir pajamų santykis, žemas kredito reitingas ar kitos priežastys.

  Nebereikia laukti ir nedaryti streso banke. Mūsų paslauga teikiama visą parą - galite gauti paskolą ir atlikti savo operacijas bet kada ir kur jums reikia.

  Mes teikiame 24 valandų pasaulinės klasės paskolų paslaugas. Klausimams / klausimams? - Siųsti el. Laišką į | spotcapglobalservices@gmail.com | arba praneškite mums per „WhatsApp“: +4915758108767 | Ir akimirksniu gaukite atsakymą.

  Jūsų šeimai, draugams ir kolegoms nereikia žinoti, kad jums trūksta pinigų, tiesiog parašykite mums ir gausite paskolą.

  Jūsų finansinė laisvė yra jūsų rankose!

  Prieš metus
 • Ateis,

  Nuoroda

  kai reikalas prispaus kiaulės akimis.

  Prieš 2 metų
 • Į pagalbą Šmigelskui ir Vaiginui

  Nuoroda

  Premjeras SKVERNELIS: „Jei ir toliau tos ligoninės, kurios yra nerentabilios, neturi pacientų, kur 80 proc. to regiono pacientų renkasi kitas gydymo įstaigas, jei mes tokioms ligoninėms ir toliau pirksime brangią įrangą, su kuria paprasčiausiai nėra specialistų kam darbuotis, o tokio tipo ligoninėje atlyginimas gydytojo gali siekti 2000 eurų, tai kažkas sistemoje yra negerai.“

  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/tiesa-ar-melas-s-skvernelis-yra-ligoniniu-kur-80-proc-to-regiono-pacientu-nesigydo-56-892488?copied

  Prieš 2 metų
 • Gydytojas mylintis Anykščius

  Nuoroda

  Autoriaus požiūris apie ligoninę, jos gyvenimą, puikius žmones dirbančius joje yra labai paviršutinis ir šališkas. Gerbiu Jūsų nuomonę, tačiau matau visišką nesupratimą apie dirbančių joje kasdienybę, sunkius budėjimus, pasiaukojimą, daugelio anykštėnų supratimą apie tai...Linkėčiau autoriui...tiesiog...pamatyti savo akim tą sunkų darbą

  Prieš 2 metų
 • Be be be...

  atsakymas į: Gydytojas mylintis Anykščius Nuoroda

  Visos meilės baigiasi seksu! Pavaryk !!! :)

  Prieš 2 metų
 • Žurnalistui

  atsakymas į: Gydytojas mylintis Anykščius Nuoroda

  Baisokas palinkėjimas. Jei slaugytojos nepataikys švirkštu į užpakalį, tai į priekio organus būtinai pataikys. Iš kelinto karto. Ir taps organai dideli, galima bus didžiuotis, visi pavydės. Taigi nėra blogo, kuris neišeina į gerą.

  Prieš 2 metų
 • Išvada

  Nuoroda

  Paskaičius žurnalisto rašinį ir kaikurių ,aktyvių portalo intervių dalyvių komentarus, darau išvadą, kaf visai teisingai vykdė valdymą praeitos kadencijos Anykščių valdžia. Ir patirties pasidalinti važynėjo ir vietoje su svečiais dalinosi ir seminarus lankė ir kt. Tik, kad oponentai vis neigiamai informaciją formuodavo ir kalė prie lentos...
  Jeigu aš klystu, gal Juozas savo komentarais pataisys.
  Neperkaiskite, nes gydytojai dėl jūsų neatsargumo sveikatos nepridės!

  , manau Juo

  Prieš 2 metų
 • Aha

  atsakymas į: Išvada Nuoroda

  Teisingai vykdė praeitos kadencijos Anykščių valdžia valdymą, todėl ir prakišo rinkimus...
  Beje, apie klaidas ir pamokas būtų įdomu padiskutuoti.

  Prieš 2 metų
 • Replika

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  Rinkimų niekas nepralaimi. Vieni pakeičia kitus posėdžių salės kėdžių vietose. Kas nepateko, tai ir nebuvo valdžia....

  Prieš 2 metų
 • senjorė

  Nuoroda

  Pasirodo A.Vasiliauskas Anykščių gelbėtojas. tikriausiai savo piniginę gelbėja o ne anykštėnus

  Prieš 2 metų
 • Jo jo jo!

  atsakymas į: senjorė Nuoroda

  Nusenai...

  Prieš 2 metų
 • As

  atsakymas į: senjorė Nuoroda

  Oi ne jis tik naujasis direktorius ,o gelbetojas tai Vaiginas su Almelu,taip gelbejo ,kad visai nugelbejo,matot jie nesugeba nieko daugiau gelbet tik vienas kita gelbeja,dabar Pilkauskaitei taip liudna be Daliuko ,kad Daliukas is tos sirdgelos ,kad Almute liko viena pjauna ,eda direktoriu ir nori grist i ligonine,va cia tai bachuras ,va cia tai gelbetojas,jis ligonine tai dar labiau nuvarys jam tas vienodai ,bet ka reiskia prie Almutes buti ,nu tokia grazi,reto grozio,Daliukas net prota pamete nuo sitos ilganoses.

  Prieš 2 metų
 • Juozas

  atsakymas į: senjorė Nuoroda

  Šios kadencijos valdžia į vadovų postus statys anykštėnus. Karjerą turi daryti mūsų žmonės- sirkime už savuosius ir jie pateisins viltis.

  Prieš 2 metų
 • Manau

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  prasta mintis. Kai tokioms įstaigoms vadovauja anykštėnai, pakvimpa korupcija. Vieni kitus užstoja, dangsto.

  Prieš 2 metų
 • Juozui - Lady Gaga

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Tu smirdi ... diskriminacija. Statyti visur tik anykštėnus yra tas pats, kas statyti visur tik konservatoius arba tik socdemus, tik baltaodžius arba tik geltonąją rasę, tik musulmonus arba tik katalikus, tik vokiečius (arijus) arba tik anglosaksus, tik fašistus arba tik bolševikus ir t.t., Taip Juozeli jau buvo. Prie ko privedė - žinom. Šūkis "Nors ir durnas, bet savas" tinka ir partijoms, ir banditų gaujoms. Va taip išeina, kai nemąstai ką rašai. Tu to nori? Geras būdas kenkti Anykščiams! Bad romanse... :)

  Prieš 2 metų
 • Juozas

  atsakymas į: Juozui - Lady Gaga Nuoroda

  Nepažaliavai iš pykčio, Alesionka? Paaiškinsiu. Anykščiai turi didelį žmogiškųjų resursų potencialą, tik jį reikia sugebėt pamatyt ir įvertint. Antra, žmones į aukštesnius postus ne ieškoti po visą šalį reikia, o juos kantriai ir nuoskliai ruošti, mokyti, ūgdyti t.y. ruošti vadovų rezervą. Trečia, koks jaunas žmogus, baigęs mokslus eis dirbti į Anykščius, jei jis žinos, jog čia karjeros perspektyvų nėra. Argumentus galiu tęsti ir tęsti. Tada paklausiu prelegento kontrklausimu: ar prasčiau dirba dabartinis anykštėnas komunalinio vadovas ir ar reikėjo kviesti p. Gališankos grupioką, ar tarp garbingų mūsų rajono gyfytojų nėra žmogaus, kuris galėtų vadovauti ligoninei ar PSP centrui? Diskriminaciją, Leonai, kitaip supranti. Ji yra tada, kai savieji, anykštėnai, kurie balsuoja už rajono valdžią, lieka nustumti, nepastebėti, jais nepasitikima... Ir nesupyk, tavo komentare skaitau visiškus paistalus.

  Prieš 2 metų
 • Lady Gaga

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Joks ALESIONKA nesivels į diskusijas su tokiu atsilikusiu mąstymu, kokį Juozas demonstruoja. TSRS laikais partkomas turėjo vadovų rezervo sąrašą. Tai buvo į kompartiją priimti jauni specialistai (Juozas irgi buvo iš tokių), KGB perkratyti ir patikimi. Na, neteisiu, tokia buvo Maskvos nustatyta tvarka. Kodėl ją reikia kartoti Anykščiuose šiandien ir kam? Grynaveislių anykštėnų idėja yra populistiška, kvaila ir nepasitvirtinanti. Koks tikslas ją prakišinėti?

  Prieš 2 metų
 • Juozas- OHO

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Seminarai, mokymai, stažuotęs ir patirtis bei jos pasidalinimas - toks yra ruošimas.

  Prieš 2 metų
 • OHO

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  kokios kategorijos: aukštesni postai, ruošti vadovų rezervą, mokyti ugdyti, kantriai ruošti...Čia iš kokio TSKP suvažiavimo programos tie žodžiai? O gal iš KGB rezervo mokyklos? Ir kas gi Anykščiuose ruoš tuos aukštųjų postų vadovus, ar tik ne pats, Juozai? O gal ATM? Muzikos, Dailės mokyklos? KKC? Matyt kaitra paveikė vis dar bolševikuojančią galvelę...

  Prieš 2 metų
 • Slaugytoja

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Kodėl nepsirašai savo, patarėjo vardu?
  Medicina ir moksals įrodė, kad vietinių genties narių primityvus tarpusavio susikrižminimas veda prie genties išnykimo.

  Prieš 2 metų
 • Sanitarė

  atsakymas į: Slaugytoja Nuoroda

  Tuomet neprašykit, kad už jus balsuotų. K. Tubis vaikščiojo po palatas su Vasiliausku iš Vilniaus ir maldavo, bet žmonės ne durni...

  Prieš 2 metų
 • Jo jo !

  atsakymas į: Sanitarė Nuoroda

  Tikrai sanitarės lygio mąstymas... :)

  Prieš 2 metų
 • aha

  atsakymas į: Jo jo ! Nuoroda

  Sanitarės lygio mąstymas aukštesnis už K. Tubio patarėjo

  Prieš 2 metų
 • Bobūnė

  atsakymas į: senjorė Nuoroda

  Kai man pasirodo, petsžegnoju. Padeda!

  Prieš 2 metų
 • Dėja.

  Nuoroda

  O kiek pritaupė slaugos skyriaus sąskaita ponai ,net gryno oro ligoniai negauna dūsina vasarą baisu ,ten direktorius neužsuka.

  Prieš 2 metų
 • Liuks

  Nuoroda

  Gerai. Tiesiai į kaktą!

  Prieš 2 metų
 • Į pagalbą Vaigiui, Šmigiui ir kitiems ...

  Nuoroda

  Nuo šiol penio implantai – ranka pasiekiami ir dideli Implantai
  Viena didžiausių pastarojo meto medicinos inovacijų – penio implantai. Chirurgas iš Los Andželo sukūrė tokį penio implantą, kurio dėka vyrai galės džiaugtis ilgesniu ir storesniu peniu už išties patrauklią kainą – vos 13 tūkst. dolerių. (Beveik 12 tūkst. eurų), rašo „Cosmopolitan“.
  Dr. James Elist savo išradimą pavadino „Penuma“ ir teigia, kad penio implantų dydžių pasirinkimas yra L, XL ir XXL, nes, kaip jis pat teigia, „niekas nenori mažo“.
  Maisto ir vaistų administracijos pritarimą jo išradimui „Penuma“ chirurgas gavo 2004 metais, o būdamas vienintelis gydytojas, kuris gali atlikti 45 minučių trukmės penio implantavimo procedūrą, jis naujais gabaritais jau „apdovanojo“ net 1,300 vyrų.
  Šiuo metu gydytojas bando gauti leidimą, kuris leistų parduoti „Penuma“ prietaisus kitiems medikams ir apmokyti juos, instruktuojant, kaip turi būti atliekama penio implantavimo procedūra.
  Įdomu tai, kad šiai operacijai ryžtasi ne tik tie vyrai, kuriems gamta pagailėjo. Penio implantų nori ir vyrukai, kurių penis yra didesnis už vidurkį. Jie gal ir džiaugiasi šiuo pokyčiu, tačiau vieno vyruko žmona teigia, jog seksas tapo skausmingesnis, o oralinis seksas absoliučiai sunkiai įmanomas dėl per didelio vyro lytinio organo.
  Šis penio implantas yra 95 proc. sėkmingas, o infekcijų ar kitų komplikacijų tikimybė yra be galo maža. Itin sudėtingų komplikacijų pasitaikė vos viena kita: implanto lūžis (2 iš 400 vyrų) ir implanto odos įplyšimai (4 iš 400 vyrų).
  Pati procedūra taip pat nėra sudėtinga: įsivaizduokite, kaip nuimant prezervatyvą jis išsiverčia į kitą pusę. Panašiai atrodo ir procedūros metu atstumiama penio oda, po ko seka penio implanto apvyniojimas aplink vyro organą ir pritvirtinimas prie galvutės.
  Taigi, drąsiai galime teigti, kad šiais laikais įmanoma viskas. Dabar ne tik vyrams bus sunku atskirti tikrą krūtinę nuo silikoninės, bet ir moterims teks gerokai nustebti vyro kelnėse radus tikrą „gigantą“.

  Prieš 2 metų
 • kazkokio piemens rasliava

  atsakymas į: Į pagalbą Vaigiui, Šmigiui ir kitiems ... Nuoroda

  visiska degradacija , kai nera rimto argumento, atsakoma bukai ir vulgariai. O gal pavisinta slapta svajone?

  Prieš 2 metų
 • tau jau vieta naujojoj vilnia pschifiatrinej ligoninej ruoskis

  Prieš 2 metų
 • Juza

  atsakymas į: onute Nuoroda

  šitų patį galima išbandyti ir arčiau, kam do tratint pinigus per betonkį iki Vilniaus. Žinamas hirurgas gal apsiims padėti kam rikalas varpu pavirto po kombaino kederiu...

  Prieš 2 metų
 • Bobutei onutei

  atsakymas į: onute Nuoroda

  Tu ten jau esi ir ką - padeda?

  Prieš 2 metų
 • Tau visai stogą nurovė?

  Prieš 2 metų
 • BEVEIK !

  atsakymas į: Leonai Nuoroda

  Dar biškį laikosi ir keiktis norisi nuo straipsnio ir kai kurių komentarų durnumo. Eikit jūs visi... pasididinti !!! :)

  Prieš 2 metų
 • Anykščiams atvirai

  Nuoroda

  Mieli naivuoliai, negi jūs dar ne visi suvokiate, kad virstate ne tik kaimu, bet ir mąstymo užkampiu? Kuo toliau - tuo labiau. Taip ir išnyksite kaip kadaise mamutai.

  Prieš 2 metų
 • Panašu

  Nuoroda

  Kad ligoninė smunka žemyn,radiologo nėra kt. specialistų trūksta,darbe atmosfera nekokia,tarp darbuotojų jaučiamas nedraugiškumas,baisu kažką ir pasakyti, nes nežinai kas už esamą ,kas už būvusį vadovą.Dauguma galvojam, kad esamam direktoriui ligoninės lygi išlaikyti bent koks buvo, bus sunku.esamas vadovas
  mandagus ,tikrai prieš jį nedreba slaugytojos, bet nevisiems skirta būti vadovu.

  Prieš 2 metų
 • Tai va kaip...

  atsakymas į: Panašu Nuoroda

  O kokia gi jaunam specialistui perspektyva važiuoti dirbti į nykstantį rajoną ir neperspektyvią ligoninę, a? Vien jau nesibaigiantis "charakiri" su graudžiais Vaigino "verksmais" kiek atstumia gydytojų nuo tokios darbovietės! Net iš kitur išvaryti buvę gydytojai - alkoholikai į Anykščius nebesiveržia.

  Prieš 2 metų
 • Kur

  Nuoroda

  Yrodyta kad Vaigino palikimas, juk prokuratūra tyrimą nutraukė, mano manimu ligoninei turi vadavauti vietinis žmogus iš Anykščių, o tai Vasiliauskas dar nusisuku sprandą ar kam nusuks tokiais atstumais lakstydamas

  Prieš 2 metų
 • LT

  atsakymas į: Kur Nuoroda

  Tamsta labai gerai rašote lietuviškai. Daug neraštingų, bet, kad tiek. Skaičiau, kad nuo neraštingumu sprandas nusisuka, tai tamstai to ir linkiu.

  Prieš 2 metų
 • As

  atsakymas į: Kur Nuoroda

  Mes kaip darbuotojai,labai gerai Vaigina zinom,prisiziureje jo cirku tiek su darbu ,tiek su Almelu,jeigu nezinot tai nerasinekit,cia apie ta Vaigina ,klaiku ,bjauru ,net vimdo nuo situ jo cirku,mes tai zinom puikiai,ir iki skausmo ji,ir nebereikia cia jo girt,nes jis prie giriamu nera buves ir nebus

  Prieš 2 metų
 • Cekavas

  Nuoroda

  Kažin ar paklausis patarimo, kad ,, žurnalistai rašytų straipsnius tik tomis temomis ir apie tas sritis, kuriose jie susigaudo, yra kompetentingi ir išmano."?

  Prieš 2 metų
 • Diskusijai

  atsakymas į: Cekavas Nuoroda

  Tada paaiškinkite, kodėl medžiotojas venerologas pergyvena dėl nykstancio rajono? Nei jis išmano, nei supranta kaip žmonės dauginasi.

  Prieš 2 metų
 • */*

  Nuoroda

  Esam jau šitą skaitę. Ar pasimiršote, kad marazmai jau rievėse buvo. Nesikartokite, neįdomu.

  Prieš 2 metų
 • Šmigelskai

  Nuoroda

  tau kažkoks jovalas galvoje. Jeigu turi faktu su skaičiais ape Vasiliausko neigiamas veikas žlugdant ligoninę - tai klok. Neplatink viešai savo išmįslų - gali teisme atsidurti. Bėda ta, kad faktų apie Vasiliausko ligoninės žlugdimą nėra. Visa kas yra - tai Vaigino palikimas.

  Prieš 2 metų
 • As

  atsakymas į: Šmigelskai Nuoroda

  Vaiginas nuvare ligonine su Almute,o dabar Vasiliauskui reikia per kelis menesius atstatyt,tai koki atlyginima Vaiginas eme,kiek Almute gaudavo uz tai kad zmones ede ir ligonine nuvare abu su Vaiginu,kaltas Vasiliauskas,lindo diedas i savivaldybe ,kad tik galetu kenkti naujam direktoriui,tai kaip gi nekenks naujam direktoriui ,nes gi vel nori atgal i ligonine prie lovio ,ir prie Almutes ,nes Almyte nebe tokia galinga ,nebe taip liezuvelis skamba per ligonine,mieloji mano ,kai isgirsti tai ir nueina iki pirstu galiuku slykstumas,klaiku vyt ir sita is ligonines,ir Vaiginas nebenores grist i ligonine atgal,kai nebebus Almutes mielosios mano,ai gris Troskunus kur buvo,ten dar bardaka ines su paskalom.

  Prieš 2 metų
 • Faktas su klausimiuku :)

  atsakymas į: Šmigelskai Nuoroda

  Vokišką Gebelsą tai teisė Niurnbergo tribunolas ir nuteisė myriop. O koks teismas teistų ir kaip nuteistų "Anykščių Gebelsą" ?

  Prieš 2 metų
 • apie bausmės

  atsakymas į: Faktas su klausimiuku :) Nuoroda

  Kinijoje korumpuotus merus sušaudo. Bet mes ne komunistinė Kinija. Nors Tubis yra tikras, ištikimas komunistas ir net prisiekė taryboje neminėdamas dievo vardo.

  Prieš 2 metų
 • Anykščių Metfis

  atsakymas į: Faktas su klausimiuku :) Nuoroda

  Ne jums Bormanai, spręst!

  Prieš 2 metų
 • Tauta visada teisi!

  Nuoroda

  Trys valstiečių susimovimai:
  1, Projektas "Vaiginą į merus", Žlugo.
  2, Projektas "Skvernelį į prezidentus", Žlugo.
  3, Projektas "Karbauskį į Tautos vadus" ! Žlunga...

  Prieš 2 metų
 • Žinioj

  atsakymas į: Tauta visada teisi! Nuoroda

  Karbauskis labiau norėjo, kad meru taptų Tubis.

  Prieš 2 metų
 • Tikrai?

  atsakymas į: Žinioj Nuoroda

  Tau Karbauskis apie tai į ausį slaptai pašnibždėjo gal ? :) Ar susapnavai?

  Prieš 2 metų
 • Žinioj

  atsakymas į: Tikrai? Nuoroda

  Karbauskis viešai partijos suvažiavime A.Stulginkio universiteto centriniuose rūmuose pareiškė, kad D.Vaiginas ne jo, o Anykščių skyriaus pasirinkimas. Nereikėjo net kuždėti į ausį. Tubis apie paramą kalbėjo daug ir garsiai. Tik vieningo skyriaus dėka, Tubis netapo valstiečių kandidatu.

  Prieš 2 metų
 • BGK

  atsakymas į: Žinioj Nuoroda

  Eina na..., tai čia streikas, ir trąšų magnatas dar neišdulkino atskalūnų?

  Prieš 2 metų
 • Leonas Alesionka

  Nuoroda

  Oi kokia man, pensininkui, laimė! Ir mano vardą su pavarde V.Šmigelskas paminėjo, ir net ponu pavadino. Ačiū ačiū! :) Tačiau tai nekeičia tos realios tiesos, kad projektas "Vaiginą į merus",( nes be posto jis niekaip išgyventi negali), žlugo susimovęs jau pirmame rinkimų ture. Žinome visi, kas ir kokiu tikslu tą projektą visakeriopai grūdo.
  Nuluptą pažįstu aš tą D.Vaiginą dar nuo studijų Medicinos fakultete laikų, nuo darbo kartu Anykščių senojoje ligoninėje ir jo vyr.gydytojavimo būdų bei metodų. Tuomet "Anykšta" pakankamai išsamiai apie juos rašė iki pat 2000 metų. Laikraščio archyvai nesudegė ir redakcijos pelės jų nesugraužė. Siūlau pasiskaityti. Butent pastarasis postas šį žmogų ir pagadino - neišlaikė S.Nefo statytinis išbandymo valdžia.
  Šiandieną man Dalis Vaiginas atrodo tik eilinis apgailėtinas juokingas diedukas, kuris pats šito nesupranta. Lygiai taip pat apgailėtinai juokingomis man atrodo pastangos su "Anykštos" pagalba suformuoti neigiamą naujojo ligoninės vadovo A.Vasiliausko įvaizdį, jį "išėsti" ir atgal į postą sugražinti D.Vaiginą. Šiam "Anykštos" (o gal tik V.Šmigelsko?) projektui lemta taip pat žlugti, kaip ir pirmąjam.
  P.S. Būtų idealu, jei žurnalistai rašytų straipsnius tik tomis temomis ir apie tas sritis, kuriose jie susigaudo, yra kompetentingi ir išmano.

  Prieš 2 metų
 • Trinidada

  atsakymas į: Leonas Alesionka Nuoroda

  Žurnalistas turi susigaudyti apie viską, ko nori išgirsti žmonės. Prastas spaudos atstovas, jei išmano tik apie žvejybą. Arba - mediciną. Pavyzdžiui, aš laisvai galėčiau pavaduoti gydytoją Alesionką. Ateina žmogelis su sifiliu- išrašau penicilino, jei smarkiai kasosi- sieros tepalo, o jei iš tolo matosi, kad spuogotas- pasiūlau ale zelionkos...

  Prieš 2 metų
 • Butent !

  atsakymas į: Trinidada Nuoroda

  O tu imk taip ir padaryk! :) Tau pasiseks. :)

  Prieš 2 metų
 • Kolega

  atsakymas į: Leonas Alesionka Nuoroda

  Ką su žmogumi daro senatvė... Geriau Leonas nepasirašinėtų.

  Prieš 2 metų
 • Taigi aha !

  atsakymas į: Kolega Nuoroda

  Tavo senatvei kenkia tai, kad Leonas ima ir atvirai pasirašo? Vargšeli tu nelaimingas...

  Prieš 2 metų
 • Kolega

  atsakymas į: Taigi aha ! Nuoroda

  Jei nusenęs pradėsiu taip kliedėti, tai būsiu vargšelis.

  Prieš 2 metų
 • As

  Nuoroda

  Suprantama Anyksciai jau toks krastas,nes gyvena patys bjauriausi zmones,tai visiskai normalu sitam miesti esti ,grauzti vienas kita,nes nieko daugiau nesugeba,taigi Tubis isspyre Vaigina nuo lovio nes jis pats nebesuvoke ,kad jau gana,isskyre su Almute,tai Tubis liko priesu priesas,o kodel gi Vaiginas taip lindo i savivaldybe,del to ,kad galetu issesti nauja direktoriu,jeigu sitam mieste,kaip Anyksciai busi geras zm9nems tave iskart sugrauz ,sitas naujas direktorius yra geras ,protingas zmogus,tai butinai reikia sugrauzt,o is to Vaigino nieko nera ,nupuses diedas,bjaurus darbuotojams buvo ,uz Almelos liezuveli kenke nekaltiems zmonems,slykstu apie ir bekalbet,nabagas.

  Prieš 2 metų
 • sanitare

  atsakymas į: As Nuoroda

  Neissiskyre Vaiginas su Almute, vyksta naktiniai pasimatymai ligonines patalpose

  Prieš 2 metų
 • nu taip

  atsakymas į: As Nuoroda

  Patį bjauriausią diedą A. Leoną į Panevėžį išgrūdom, tai miestas iškart subjaurėjo.:-)

  Prieš 2 metų
 • Sss

  atsakymas į: nu taip Nuoroda

  Labai noreciau kad Vaigina su Alnelu isgrustu is Anyksciu tada gal Anyksciai pasikeistu,nebebutu tokiu grauzimu,paskalu nesiojimu,kas budinga Vaiginui su Almute

  Prieš 2 metų
 • nu kitaip

  atsakymas į: nu taip Nuoroda

  Tas diedas A.Leonas į Paneėvėžį išsigrūdo pats, laimėjęs konkursą į valstybinę tarnybą ir aukščiausiame apskrityje poste (A18) išdirbo net dvi kadencijas. Neprisirašinėk sau svetimų nuopelnų. Atrodai kaip koks susireikšminęs menkysta.

  Prieš 2 metų
 • As

  atsakymas į: As Nuoroda

  Ko taip lindo i savaldybę Tubis? Tiek pinigų sukišo savo malonumui? Nikriošęs policijos pensininkas neturi ką veikti?

  Prieš 2 metų
 • Miela mano

  atsakymas į: As Nuoroda

  O vaiginas kiek pinigu prisikrove ,tegu drozia i Birzus ir daro ten tvarka.

  Prieš 2 metų
 • Chi chi chi

  atsakymas į: As Nuoroda

  Kad tau vogti neleistų! :)

  Prieš 2 metų
 • Tikreneis atsakymas

  atsakymas į: Chi chi chi Nuoroda

  Gal, kad kitiems nebeliktų ką vogti?

  Prieš 2 metų
 • Cha cha cha

  atsakymas į: Chi chi chi Nuoroda

  Kiek metų sėdės Tubis?

  Prieš 2 metų
 • Atsakymas

  atsakymas į: Cha cha cha Nuoroda

  Prokurorai mažiau 4 metų nesiūlo

  Prieš 2 metų
 • Sss

  atsakymas į: Atsakymas Nuoroda

  Maziau reikia skaiciuot kiek kam siulo,reikia ziuret kad patiems nepasiulytu.

  Prieš 2 metų
 • Transliacija

  Nuoroda

  Sako, kad mokintumas formuoja žmogų. Sako, kad šeima formuoja žmogų.Teigiamai formuoja Sako, kad būna išimčių, kurios patvirtina taisyklę.
  Vasiliauskas mokintas, tėvai padorūs. Ar gali išimtis patvirtinti dvi taisyklės vienu metu?

  Prieš 2 metų