Anykščių rajono taryba ketvirtadienį, nesulaukusi į posėdį atvykstančio Anykščių ligoninės direktoriaus Audriaus Vasiliausko, vis tiek skyrė jam 40 proc. priedą prie atlyginimo. Šis sprendimas buvo perkeltas į posėdžio pabaigą, nes, pasak mero Sigučio Obelevičiaus, direktorius žadėjo į posėdį atvykti apie 11 val. Tačiau atvyko jis tik prieš dvyliktą, kai Rajono tarybos nariai jau skirstėsi.

 

Pasirodžius A.Vasiliauskui, deputatų paprašyta grįžti į savo vietas ir užduoti pageidautus klausimus.

Dar ligoninės direktoriui nedalyvaujant posėdyje, jo darbu piktinosi vicemeras, socialdemokratas Dainius Žiogelis. ,,Matome ir jaučiame net jo nenorą su mumis bendrauti /.../ Ligoninė klimpsta ir su kiekvienais metais vis gilyn“, - dėstė D.Žiogelis.

A.Vasiliauskas, išgirdęs pirmuosius klausimus, aiškino, kad jis turi ligoninės viziją, tačiau tvirtino, kad buvęs ligoninės vadovas įstaigą iš esmės sugriovė. ,,Per metus neištaisysi pasekmių, kas padaryta per 22-ejus metus“, - kalbėjo A.Vasiliauskas, - būtent tiek metų ligoninei vadovavo Dalis Vaiginas. ,,Įstaigos kultūros nėra,“ - apie ligoninę sakė jos direktorius. Dar jis aiškino, kad dėl politikų noro jį matyti Tarybos posėdyje ,,turiu lėkti iš Vilniaus viršydamas greitį“.  A.Vasiliauskas tvirtino, kad ligoninėje tvyro baimė. ,,Dieve, ateini į skyrių, prašai sesutę, kad duotų kitos kolegės telefoną. Rankos dreba kai jinai pamato mane. Ar yra įstaigos kultūra tokia, kad žmogus turi bijoti susitikti su savo vadovu. Ji telefono numerio surinkti negali“,- kalbėjo A.Vasiliauskas.

Priedas prie algos A.Vasiliauskui Tarybos sprendimu skirtas po to, kai Savivaldybės teisininkė Sigita Mačytė - Šulskienė paaiškino, kad Taryba tiesiog privalo priimti tokį sprendimą.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
  • hipokrato

    Nuoroda

    priesaikos tegul laikos , o ne pliatkais uzsiima ir viskas bus getai o daba kaip sirsiu lizdas , na tu dideliu

    Prieš 4 mėnesių
  • Socdemai

    Nuoroda

    užsiiminėja demagogija

    Prieš 4 mėnesių
  • Jonas

    Nuoroda

    Ligoninė klimpsta ir su kiekvienais metais vis gilyn“, - dėstė D.Žiogelis. Vasiliauskas dar nė metų nevadovauja ligoninei.

    Prieš 4 mėnesių
  • Ar tik?

    Nuoroda

    Ar tik nemeluoja Anykšta?

    Prieš 4 mėnesių
  • Aa

    Nuoroda

    Gal labai grazus tas direktorius, kad seseles, jam prsiartinus, virpa.
    Slaugytoju vyrai - sunerimkite

    Prieš 4 mėnesių
  • AAAA

    Nuoroda

    reikia džiaugtis ,kad iš vis atėjo toks žmogus dirbti,kitas mentalitetas ,

    Prieš 4 mėnesių
  • atsipūtę tos slaugytojos būna tikrai ,jei senas neapeina ir savų nėra,tai baisu

    Prieš 4 mėnesių
  • Trinidada

    Nuoroda

    Labai geros Vidmanto Šmigelsko "Rievės" šeštadienio "Anykštoje" apie ligoninės vadovo darbo specifiką ir charakterio ypatybes. Būtinai paskaitykit. Prirariu visiškai ir besąlygiškai.

    Prieš 4 mėnesių
  • į reives

    atsakymas į: Trinidada Nuoroda

    Kas ten gero, redaktoriams eilinį kartą užsakytas straipsnis, ligoninė kaip masalas, nes kitų įmonių nėra

    Prieš 4 mėnesių
  • Sss

    Nuoroda

    Del to ir lindo Vaiginas i savivaldybe,kad galetu kenkti naujam direktoriui,nes jis kerstingas,uz Almutes liezuvi,gali zmones grauzt,,asilas ne vyras.

    Prieš 4 mėnesių
  • ona

    Nuoroda

    nelabai gerai kad seselės direktoriaus nebebijo ,anksciau būdavo galima prisišaukti pasibaigus lašelinei, o dabar geria ir geria kava naujam kambarėly.o kai prisišauki šiaip ne taip ateina susiraukę kad sutrugdėm darbe pramogauti .Direktoriau, atkreipkite dėmesį į šią problemą.

    Prieš 4 mėnesių
  • gydtojas

    atsakymas į: ona Nuoroda

    kurioje palatoje tamsta?

    Prieš 4 mėnesių
  • Miela mano

    Nuoroda

    Labai saunus vadovas naujas,bendraujantis neskriaudziantis darbuotoju,o ne tas gestapas Vaiginas bjaurus senis,jam tik su Almute buti ,o ne ligoninej vadovauti,praejo tie laikai kai Vaiginas vadovavo ,kad tik nebegriztu ,saunu valuo pasidziaukime ,kad tik nebe Vaiginas,ir gerai kad gauna alga didele naujas vadovas,jam ir priklauso alga ,saunuolis zmoniu negrauzia,ir dar karta saunuolis,sekmes naujajam vadovui,o kiek Vaiginas algu gavo ,vos nuo lovio nutrauke.

    Prieš 4 mėnesių
  • Julytė

    Nuoroda

    kaip faina seselėms, kai tokį vadovą turi. Aš irgi virpėčiau iš malonumo :)

    Prieš 4 mėnesių
  • Ar ilgai?

    Nuoroda

    Labai aiškiai visi matot,jog Vasiliauskas Vilniuje dirbo ir TEBEDIRBA eiliniu gydytoju.Pasitaikė ne eilinė proga vadovauti provincijos ligoninei už LABAI SOLIDŲ ATLYGINIMĄ(tokia proga pasitaiko gan retai),tad ir griebė"jautį už ragų"tačiau nė mano palikti darbo sostinėje.O kam pinigai drasko kišenę,nes tokią galimybę-dirbti dviejose skirtingose vietose tuo pačiu laiku-ne kiekvienam išpuola...Bet ar ilgai tokie"lakstymai" tęsis-priklauso nuo rajono vadovų požiūrio į tai?

    Prieš 4 mėnesių
  • į klausimą

    atsakymas į: Ar ilgai? Nuoroda

    Tuo pačiu laiku nedirba dviejose darbo vietose, klaidinga informacija. Ar ilgai dar bus klaidinami skaitytojai, nes ir atlyginimas nesolidus. O kaip kai kurių savivaldybės darbuotojų darbai gretinami ir su kitais darbais ir visuomenine veikla, tuo pačių laiku ar naktimis?

    Prieš 4 mėnesių
  • Miela mano

    atsakymas į: Ar ilgai? Nuoroda

    O kaip Almute Pilkauskaite dirbo vienu metu per visa ligonine,tai ko niekas nedrabste,o cia normalus zmogus dirba ,ir valuo ,reikia dziaugtis ,kad dar koks nors protingas zmogus panori dirbt sitame ziurkiu kaime,kur viens kita eda .

    Prieš 4 mėnesių
  • Sss

    Nuoroda

    Liuks dabar ligonine,nors turi protinga vadova,dar sita ilganose Almute Pilkauskaite reikia paskui Vaigina isgrust tada butu visai super dirbt,negana dar to ,kad labai negrazi Almute,bet dar ir su zmonem nemoka bendraut,eda ,grauzia,visais imanomais budais kenkia,o liezuvelis jos su ja kalbant reikia diktofonas turet ,meluoja ir nebeatsimena ka pamelavo,ir skamba visa ligonine mieloji mano iki slykstumo.

    Prieš 4 mėnesių
  • Sss kita

    atsakymas į: Sss Nuoroda

    Na bet ji kiek draugių turi, kurios dar nesusiorentavo, kad Vaiginas nebe valdžioj , kurortuose visos dabar, paliko polikliniką likimo valiai, su viltimi, kad už tai nukentės direktorius. Toks jų troškimas.

    Prieš 4 mėnesių
  • As

    atsakymas į: Sss kita Nuoroda

    Zinau as jas labai gerai,ir ju troskimus zinau,gali nusprogt nuo tokiu troskimu,begedes,intrigantes,ju ginklai tai liezuviai,tegu naujasis direktorius buna atsargus,nes ten tik su ilgais liezuviais ir darbus gauna,o jei taip nedarysi ,kaip jos daro sues,mesyte nuciulps ,o kaulelius isspjaus,raganos ,bjaurybes,lazda turi du galus,ateis laikas kai pries jas atsisuks,as labai to laukiu,troskimas mano ,kad jom kas taip darytu ,kaip jos daro kitiems.

    Prieš 4 mėnesių
  • Miela mano

    atsakymas į: Sss kita Nuoroda

    Zinom drauges gerai pazistam tas herojas Almutes,slykstu i tas nabages ir ziuret,viena yra tokia maza ,klisom kojom,slakuota,tai lenda gyva prie Almutes su paskalom,paskui dar yra tokia nesuprasi ka kalba balbatuoja ,ten irgi gera jos drauge,dabar gal nedirba,paskui tokia yra vyru jai labai reikia,tai va kokia Almute tokios ir jos drauges ,nu prisiplakeles,slykstukes,kopijuoja Almute,nemoka but savimi,nes gi taip daro ,kaip Almite.

    Prieš 4 mėnesių
  • Mielai mano

    atsakymas į: Miela mano Nuoroda

    Aprašei lyg ir mane- kojos kad klišos, šlakuota kraupiai, bet su alma nieko bendro neturiu. Atsimenu tik, kaip ji mokslus didelius baigė, ligoninės transportu buvo vežiojama į mokslavietę. Geriau jau būtų Troškūnuose iki grabo lentos likus. O gal taip ir bus kada.

    Prieš 4 mėnesių
  • Brangūs

    Nuoroda

    Rašytojai ir skaitytojai:ligoninės personalas tikrai nebijo naujo direktoriaus,bet dar neatsipalaiduoja nuo buvusio direktoriaus ir neišsivaizduoja kaip galima nebijoti valdžios.Šis vadovas draugiškai bendrauja, nori pakalbėti apie esamas problemas ir jas kartu spręsti. Palengva atsigauna personalas ir tikrai su vadovu bendraus nejausdami įtampos.

    Prieš 4 mėnesių
  • Šaunu.

    atsakymas į: Brangūs Nuoroda

    Ačiū, žmogau, kad išdėstei puikiai viską, ką dabar jaučiu darbe. Ir Tau ir direktoriui Audriui sėkmės.

    Prieš 4 mėnesių
  • aprimkit

    Nuoroda

    Ko puolate naują vadovą nejaugi nematėte,kad ritatės žemyn.Tegul dirba nors ir už keturis,bet nors padorus. Argi nebuvo ligoninėje dirbančių tomis pačiomis valandomis per kelis etatus,tikrai buvo,o gal ir yra tai ko neužkliūna. Iš pavydo matote tik naują vadovą.Kiek pacientų važiavo ir važiuoja į Ukmergę savai lig.nereikalingi,o ten laukia mūsų. Geri gydytojai išėjo iš darbo kadangi jiems nemokėjo arba nenorėjo mokėti

    Prieš 4 mėnesių
  • As

    atsakymas į: aprimkit Nuoroda

    As zinau gi per kelis etatus galejo dirbt tik Almute,skraido po ligonine ,kaip gegute,ir viena diena ,ir viena valanda dirba uz kelis zmones ir etatus,nei vienam nebuvo leista tik Vaigino Almutei,pasedes priemime uzsirasys intensivuma,nuskris i registratura ten pabus kelias minutes,tada leks i virsu,tada su reabilitologu padirbs,ir plakasi diena dienon ,vaidina labai protinga,labai gerai dirbancia ,bet to nera,yra dirbanciu sesuciu geriau uz ja ,o ji garbetroska,melage,ir artiste.

    Prieš 4 mėnesių
  • Patarėjui

    Nuoroda

    Ne tau Vaiginai mėlynas dangus
    Ne tau į postą rožėm klotas kelias
    Varyk diedukai pėsčias pensijon
    Ant pečiaus tau yra skirta vietelė

    Prieš 4 mėnesių
  • Eičiau

    Nuoroda

    Už tokią algą ir priedus aš irgi eič vadovaut ligoninei. Sėdi sau Vilniuje, gauni solidžią algelę, retkarčiais Anykščiuos pasirodai, čia irgi krūvelę pinigų pasiimi. Ne gyvenimas, o tikras rojus. Gal kam buvo naudinga išstumti iš darbo reiklų, sumanų vadovą poną Vaiginą ir pastatyti jo vieton kažkokį vilnietį. Ar jau Vilniuj nebuvo galima gauti papildomo etato, kad reikėjo važiuoti į Anykščius?

    Prieš 4 mėnesių
  • Sss

    atsakymas į: Eičiau Nuoroda

    Su tokiu vadovu kaip Vaiginas ,tegu su Almelu susitinka ir vadovauja ,bet ne ligoninei prisiplake dabar savivaldyben ir varo ant naujo direktoriaus ,naujas direktoriu zmoniu needa tai ir negeras uztai ,o dar su Almute isskirtas nori grizt Vaiginas i ligonine pas Almute ,nes ji nebegali taip sakotis uztat ir eda nauja direktoriu slykstynes jie abu Vaiginas su Almelu

    Prieš 4 mėnesių
  • n.

    atsakymas į: Eičiau Nuoroda

    Nereikėjo jam į Anykščius važiuoti- Taisyti visą Vaigino nuvadovavimą, dar šmeižimus kęsti.

    Prieš 4 mėnesių
  • medikas

    Nuoroda

    Visas ligoninės BYRĖJIMAS prasidėjo dar prie Daliuko - specialistų trūkumas, pacientų mažėjimas. Didelis pacientų srautas pasuko į Ukmergę ir kt miestus, užsidarė akušerija, sunyko traumatologija ir chirurgija ir toliau nyksta ligoninė. Tokioje situacijoje reikalingas patyręs vadovas, vadovavęs bent jau kokiam skyriui o čia surastas neaišku pagal kokius kriterijus. Ir tikrai jam nerūpės Anykščiai, nepasiseks, padirbės pusmetį ir grįš į Vilnių o ligoninė dar sunyks

    Prieš 4 mėnesių
  • Antanas

    atsakymas į: medikas Nuoroda

    Pusmetį jau padirbo naujas vadovas ir niekur nesiruošia. O šiaip, kaip gulėjęs ligoninėje galiu pasakyti, kad ją iš pagrindų reikia pertvarkyti. Rajono gyventojų sumažėjo, o ligoninę norima išlaikyti kaip prieš 20 metų. Nebereikia tokios ligoninės Anykščiams. Nebus finansuojamas toks griozdas, nebent savivaldybė iš savo praskolinto biudžeto.

    Prieš 4 mėnesių
  • Nepatarėjas

    atsakymas į: medikas Nuoroda

    Ar tu iš vicemero partijos? Gal jum neoatinka, jaf nepriklauso jūsų politiniai organizacijai, tai nenaujiena iš rajono valdžioje buvusių ir anksčiau tas labai aiškus reiškinys.

    Prieš 4 mėnesių
  • Sapnuojasi dar...

    Nuoroda

    Kiek metų Vasiliauskas ligoninei vadovauja, kad ji kasmet klimpsta vis gilyn? Gal ne pirmus metus? Prie vaigino tai visa ligoninė labai klestėjo, ir tuščias akušerijos skyrius ir traumatologinis. Smagu buvo visiems klestėjime su labai aukštai kultūringu vadu.

    Prieš 4 mėnesių
  • Jūs

    Nuoroda

    Visi protingi man pasakykit kaip galima iš karto dirbti du darbus reiškiasi nei vienas nebus atliktas, ar gali žmogus dirbti be poilsio, kodėl ne susidomi atitinkamos institucijos na ir mūsų val&žia toliau matyt šoka pagal Tubio komandas

    Prieš 4 mėnesių
  • Visi protingi

    atsakymas į: Jūs Nuoroda

    Kokius du darbus iš karto? Per savaitę vieną darbo diena kitur, pinigai už tai Anykščių ligoninėje nemokami

    Prieš 4 mėnesių
  • tikslinu

    atsakymas į: Jūs Nuoroda

    berods, dirba iš karto trijose vietose, kažkokiam uabe Vilniuje ir, svarbiausai, senų nomenklatūrinių MILICININKŲ ligoninėje Vilniuje, čia svarbiausios pareigos, iš čia KAŽKIENO buvo atvežtas ligoninei tipo vadovauti, kas neaišku, klausimų dar yra kam.

    Prieš 4 mėnesių
  • Atsakymas dar vienam demagogui

    atsakymas į: tikslinu Nuoroda

    Tyrimas: vyresni, konservatyvių pažiūrų žmonės labiau linkę dalytis netikromis naujienomis

    Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/popiezius-dar-karta-perspeja-del-melagingu-naujienu-57-1147032?copied

    Prieš 4 mėnesių
  • D.:)

    atsakymas į: tikslinu Nuoroda

    Kaip ten buvęs direktorius tuo pačiu metu pagal darbo grafiką "dirbo"? Gal mero patarėjas paaiškins?

    Prieš 4 mėnesių
  • Chi

    atsakymas į: D.:) Nuoroda

    Ne tavo durna galva, Donalduk, suprasti. Gerai, kad jau nesimaišai prie valdžios.

    Prieš 4 mėnesių
  • nu ko norit

    Nuoroda

    koks meras ,tokia ir tvarkele,jam kiti dalykeliai rupi

    Prieš 4 mėnesių
  • Kkk

    Nuoroda

    I svarbu posedi atvyksta kada nori, matosi, kad jam Anyksciai dzin. Aisku, kad pribaigs liigonine, jam vienodai. Tarybos nariai labai jau nuolankus, stai kas vyksta, kai isrenkamas. prasalaitis

    Prieš 4 mėnesių
  • Vasia

    Nuoroda

    Atvyko frantas is sostines ir vedzioja visus uz nosies .dar kuri laika padirbs, bet greit baigsis D. Vaigino sutaupyti pinigai ir baigsis sio pono karjera Anyksciuose.

    Prieš 4 mėnesių
  • Teko matyti kaip kultūringai naujas direktorius bendrauja,o slaugytojos gal pasistengs labiau būti dėmesingos ir tada,kai artimųjų šalia nėra.Ypač šeštadienį ir sekmadienį...

    Prieš 4 mėnesių
  • Mu

    Nuoroda

    Kokiai gaujai briedis priklauso

    Prieš 4 mėnesių
  • Įdomu?

    Nuoroda

    Ar ligoninė kai kam tapo pasipelninimo šaltiniu?Labai neetiška ką tik atėjusiam vadovui mesti kaltinimus buvusiam?

    Prieš 4 mėnesių
  • Įdomu

    atsakymas į: Įdomu? Nuoroda

    Labiau neetiška jau išėjusiam įsivaizduoti, kad yra nepakeičiamas, lįsti ir bandyti primesti ligoninėje savo tvarką. Arba gal žmogus jau nesuvokia savo poelgių.

    Prieš 4 mėnesių
  • dar

    atsakymas į: Įdomu? Nuoroda

    labai neetiška gyvenant dešimtmečius ir esant valdžioje vietiniam politikui mesti kaltinimus naujai pradėjusiam, sąžiningai dirbančiam įstaigos vadovui vien tik dėl to, kad kartu nemedžioja, nežudo miško gyvūnijos...

    Prieš 4 mėnesių
  • O gal..?

    Nuoroda

    ...o gal jis per mažai gauna?Gal dar "reiktų"pridėti,kad seselėms kinkos nedrebėtų,o direktorius sėdėtų Anykščių ligoninėje(kaip jam ir priklauso būti ten visą darbo dieną?),bet "nesiblaškytų"per dvi vietas vienu metu...Ar gali normaliai gerai žmogus dirbti,kai įsitempęs bando spėti į darbą...?

    Prieš 4 mėnesių
  • Xm

    atsakymas į: O gal..? Nuoroda

    ČIA TU TAIP PATARINĖJI?

    Prieš 4 mėnesių
  • Juozas

    Nuoroda

    Mano politinis favoritas dabar patars Tarybos vadovui kokius sprendimus turi daryti rajono valdžia, kad ligoninės duobė būtų užpildyta ir pradėtų kilti į viršų, kaip prieš 2 -u dešimtmečius.
    Palaukite rudens ir skaičiuosime tada viščiukus.

    Prieš 4 mėnesių
  • Donaldas

    atsakymas į: Juozas Nuoroda

    Žvakelėmis aprūpinsiu visus silpnus ligonius.

    Prieš 4 mėnesių
  • Ne į temą...

    Nuoroda

    O kelis patarimus merui jau davė ponas D.Vaiginas? Kuom jie vertingi merui ir naudingi rajonui? Kodėl D.Žiogelis tik dabar pastebėjo, kad "Ligoninė klimpsta ir su kiekvienais metais vis gilyn“ ?

    Prieš 4 mėnesių
  • Pastaba

    atsakymas į: Ne į temą... Nuoroda

    Sėdint opozicijoje su snaudžiančiu dėde Donu, nesimatė, nes nebuvo reikalo matyti, o anksčiau pro ligoninės duris visi vaikščiojo ir dalinosi lėšas " nešamas" į lakštus. Tai kur tos lėšos ir išlakštinti pinigai?

    Prieš 4 mėnesių
  • Va teip

    Nuoroda

    Mandagus žmogus, matosi daug aukštesnio lygio, nei vietiniai, dirbti jam sunku, nes bobinčius ir susireikšminusių pletkininkių lizdas. Į darbą visada ateina, būna, bendrauja, sprendžia problemas. Nereikia pulti žmogaus, o kad mūsų krašte bjaurūs žmonės gyvena, tai sena tiesa.

    Prieš 4 mėnesių
  • Viešpatie aukštielninkas

    Nuoroda

    Kaip užpypina tokios lervos minkštosios medūzos drebutienos, kurios ima virpėti drebėti, kurioms sveikatos ima trikti, sėdėkite namie ir nedirbkite, jei tokios popos esate. Bijo žmonių, o medicinos srityje bando dirbėti. Kažkokios neįgalios psichinės. Žodžių nėra.

    Prieš 4 mėnesių
  • O tu jas išlaikysi? Atsirado erelis.

    Prieš 4 mėnesių
  • Griūk kniūbsčias

    atsakymas į: Viešpatie aukštielninkas Nuoroda

    Koks susireikšminimas. Vat kad darbais, o ne rašliava porodytumei. Aū!

    Prieš 4 mėnesių
  • Vai

    Nuoroda

    Kaip keista, kad dar kazaks, o konkreciai naujas direktorius mato pirmiausia zmogu. Iki siol tokioms kaip mes , sakydavo, kad I tavo vieta eile iki baznycios. Suprask, tu esi niekas, nulis

    Prieš 4 mėnesių
  • Sss

    atsakymas į: Vai Nuoroda

    Cia Almutes zodziai ,jai zmones nuliai ,begede jinai,nes ji pati yra nulis.

    Prieš 4 mėnesių
  • Liepa

    atsakymas į: Vai Nuoroda

    Todėl vietiniai valdžiažmogiai ir kandžiojasi į naujo direktiruaus kulkšnis, nes bijo prrasti savo įtaką ir diktatą prieš eilinius dirbančius. Jiems svarbu išlaikyti savo " gaujos" santykius.

    Prieš 4 mėnesių
  • ne be reikalo virpa rankos ne be reikalo..gal prie naujo direktoriaus geriau dirbs..normalus tas direktorius,neskabinėkite

    Prieš 4 mėnesių
  • Viešpatie aukštielnikas

    atsakymas į: a Nuoroda

    40 % jam priedo per prievarta kiša, o jis purtosi kaip ožys ir Vilniuje dirba daktaru ir Anykščiuose...Tai ar čia to nušalinto už prekybą poveikiu statytinis toks pasiputėlis ? Bet ir kur tokį rado ? Nepatenkintas dar ? Trukdo jam dar Anykščių rajono tarybos posedžiautojai ...?

    Prieš 4 mėnesių
  • Mano

    Nuoroda

    Nuomone jam reikia nuimti keturiasdešimt procentu

    Prieš 4 mėnesių
  • ka berink

    Nuoroda

    protingu ir mastanciu protingai nera,tik priedams vadovams dalinti ,tik uz ka

    Prieš 4 mėnesių
  • Nesiskaito

    Nuoroda

    Negi Tarybos nariai tokie kvaili,kad nesupranta, jog ligoninės vadovas juos vedžioja už nosies? Visiškas nesiskaitymas. Kada nori, dirba ligoninėje, kada nori atvyksta į posėdį. Jis daugiau Vilniuje būna, o ne Anykščiuose. Dar stebisi., kad sesutės jo bijo, dreba jų rankos. Matyt, blogas vadovas, jei taip kolektyvas jo bijo. Reikia ne milžiniškus priedus skirti, o mikroklimatą ligoninėje tirti, vadovo pafreigų atlikimą aiškintis.

    Prieš 4 mėnesių
  • 1/2

    atsakymas į: Nesiskaito Nuoroda

    Mikroklimatą prie vaigino tirti reikėjo. Viena alma tiek nesugeba žmones ėsti, bet dar užtektinai. Tegu ir ta į patarėjus eina.

    Prieš 4 mėnesių
  • Melžėja

    atsakymas į: Nesiskaito Nuoroda

    būtinai į komisiją slaugytojas įtraukite ir dar kas dirba nekvalifikuotą darbą, tik liaudies darbininkų ir valstiečių pasitikėjimą turintis vadovas gali būti tinkamas, o ne aukštus medicinos mokslus išmanantis ir gydimo procesus tęsiantis, o ne prie popieriais apversto stalo tarp ''budėjimo'' valandų sėdintis...
    Mes žinom kaip gydyti ir valdyti ligoninę, nes turime valdžioje veterinarijos mokslus baigusį, patyrusį vadovą.

    Prieš 4 mėnesių
  • atsakymas

    atsakymas į: Nesiskaito Nuoroda

    Labai klaidingas komentaras, negalima rašyti nežinant tikrovės.
    Sesutės bijojo Vaigino ir iki šiol žodis direktorius kelia baimę

    Prieš 4 mėnesių
  • Nu

    Nuoroda

    Ligonine klimsta i skolas o priedus dalinat.Gal perkaitot savo ir taip mazai veikencias smegenu lasteles

    Prieš 4 mėnesių
  • lastelėm

    atsakymas į: Nu Nuoroda

    Gal dar lakštų liko? Tai bus skolom padengt

    Prieš 4 mėnesių
  • keisti dalykai

    Nuoroda

    dedasi o kodel negali ar nenori taryba sumazinti vandens ,siuksliu isvezymo ir zemes mokesciu o tik jie visi kelia si atlyginimus ir is ko is musu moketoju pinigu

    Prieš 4 mėnesių
  • mokėtojau

    atsakymas į: keisti dalykai Nuoroda

    kiek šį pernai sumokėjai valstybei mokesčių? Įtariu, kad tik pašalpas sėmei abiem rankom...

    Prieš 4 mėnesių
  • Ko pyksti?

    atsakymas į: mokėtojau Nuoroda

    gal tau nemoka!

    Prieš 4 mėnesių
  • nu

    Nuoroda

    Anykščių ligoninės direktoriaus Audriaus Vasiliausko, vis tiek skyrė jam 40 proc. priedą prie atlyginimo. O vergams pakils algos ????

    Prieš 4 mėnesių
  • tarr-tarr

    atsakymas į: nu Nuoroda

    išmokite perskaityti sprendime parašytą tekstą. Paprasta žmonių kalba reiškia, kad ligoninės direktorius turi teisę gauti atlyginimo priedą už pasiektus veiklos rezultatus. Taigi nėra automatiškas atlyginimo padidinimas kaip buvo exdiretoriui vienos žinomos įstaigos

    Prieš 4 mėnesių
  • Kar kar

    atsakymas į: tarr-tarr Nuoroda

    Kada jis spėjo pasiekti puikius rezultatus? Tik po metų pamatysim. Nepūskyt miglos

    Prieš 4 mėnesių
  • na

    Nuoroda

    ziogui nereiketu pirma laiko strikseti

    Prieš 4 mėnesių
  • nepatenkintėms

    atsakymas į: na Nuoroda

    Jo, kaip seniais partkominiais sovietiniais laikais, iškviečiau ir turi prisistatyt akis išdeginęs, karaliukai ir visagaliai

    Prieš 4 mėnesių
  • Xman

    atsakymas į: nepatenkintėms Nuoroda

    Tarybos nariai isdiskutuot turi per komitetu posedzius, ten ir isklausinet visko, o ne per posedi piktintis del tipo nepagarbos, kad kazkas neatvyko. Kai kurie labai susireiksmino ateje i valdzia ir akivaizdziai noretu tapt dievukais.

    Prieš 4 mėnesių
  • Tsi

    atsakymas į: Xman Nuoroda

    Tame ir problema, kad Policijos ligoninės gastrogydytojas nesiteikia ateiti į komitetus.

    Prieš 4 mėnesių
  • Taigi kaipgis-

    atsakymas į: Tsi Nuoroda

    esmė, kad Žmogus dirba ir niekas jam papildomų gyvenime valandų paroje neskiria dėl posėdžiavimo su politikais, o politikams tai betik pasikabinti susėdus be esmės. Normalūs žmonės diskutuoja nuotoliniu būdų, naudodami išmaniausias technologijas taip taupydami ir kitų žmonių laiką ir darbo resursus.
    Na bet čia Anykščiai, lėtas miestas-lėtai galvojama, lėtai dirbama, bet greitai smunkama žemyn, kaip triusikai be timpos einant....

    Prieš 4 mėnesių
  • As

    Nuoroda

    Ta baime darbuotoju, tai Almutes Pilkauskaites ir Vaigino palikimas,baisu, kaip jie elgdavosi su zmonemis,slykstu apie Almute ir Vaigina ir kalbet,ir daugiau ten tokiu padareliu yra kurie grauzdavo ir mito zmonemis.

    Prieš 4 mėnesių
  • idomu

    Nuoroda

    tai taip išeina, kad taryba tik balsuoja - "mat taip reikia", o sprendimus priima teisininkė?

    Prieš 4 mėnesių