Anykščių rajono taryba ketvirtadienį, nesulaukusi į posėdį atvykstančio Anykščių ligoninės direktoriaus Audriaus Vasiliausko, vis tiek skyrė jam 40 proc. priedą prie atlyginimo. Šis sprendimas buvo perkeltas į posėdžio pabaigą, nes, pasak mero Sigučio Obelevičiaus, direktorius žadėjo į posėdį atvykti apie 11 val. Tačiau atvyko jis tik prieš dvyliktą, kai Rajono tarybos nariai jau skirstėsi.

 

Pasirodžius A.Vasiliauskui, deputatų paprašyta grįžti į savo vietas ir užduoti pageidautus klausimus.

Dar ligoninės direktoriui nedalyvaujant posėdyje, jo darbu piktinosi vicemeras, socialdemokratas Dainius Žiogelis. ,,Matome ir jaučiame net jo nenorą su mumis bendrauti /.../ Ligoninė klimpsta ir su kiekvienais metais vis gilyn“, - dėstė D.Žiogelis.

A.Vasiliauskas, išgirdęs pirmuosius klausimus, aiškino, kad jis turi ligoninės viziją, tačiau tvirtino, kad buvęs ligoninės vadovas įstaigą iš esmės sugriovė. ,,Per metus neištaisysi pasekmių, kas padaryta per 22-ejus metus“, - kalbėjo A.Vasiliauskas, - būtent tiek metų ligoninei vadovavo Dalis Vaiginas. ,,Įstaigos kultūros nėra,“ - apie ligoninę sakė jos direktorius. Dar jis aiškino, kad dėl politikų noro jį matyti Tarybos posėdyje ,,turiu lėkti iš Vilniaus viršydamas greitį“.  A.Vasiliauskas tvirtino, kad ligoninėje tvyro baimė. ,,Dieve, ateini į skyrių, prašai sesutę, kad duotų kitos kolegės telefoną. Rankos dreba kai jinai pamato mane. Ar yra įstaigos kultūra tokia, kad žmogus turi bijoti susitikti su savo vadovu. Ji telefono numerio surinkti negali“,- kalbėjo A.Vasiliauskas.

Priedas prie algos A.Vasiliauskui Tarybos sprendimu skirtas po to, kai Savivaldybės teisininkė Sigita Mačytė - Šulskienė paaiškino, kad Taryba tiesiog privalo priimti tokį sprendimą.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • hipokrato

  Nuoroda

  priesaikos tegul laikos , o ne pliatkais uzsiima ir viskas bus getai o daba kaip sirsiu lizdas , na tu dideliu

  Prieš savaitę
 • Socdemai

  Nuoroda

  užsiiminėja demagogija

  Prieš 2 savaičių
 • Jonas

  Nuoroda

  Ligoninė klimpsta ir su kiekvienais metais vis gilyn“, - dėstė D.Žiogelis. Vasiliauskas dar nė metų nevadovauja ligoninei.

  Prieš 2 savaičių
 • Ar tik?

  Nuoroda

  Ar tik nemeluoja Anykšta?

  Prieš 3 savaičių
 • Aa

  Nuoroda

  Gal labai grazus tas direktorius, kad seseles, jam prsiartinus, virpa.
  Slaugytoju vyrai - sunerimkite

  Prieš 3 savaičių
 • AAAA

  Nuoroda

  reikia džiaugtis ,kad iš vis atėjo toks žmogus dirbti,kitas mentalitetas ,

  Prieš 4 savaičių
 • atsipūtę tos slaugytojos būna tikrai ,jei senas neapeina ir savų nėra,tai baisu

  Prieš 4 savaičių
 • Trinidada

  Nuoroda

  Labai geros Vidmanto Šmigelsko "Rievės" šeštadienio "Anykštoje" apie ligoninės vadovo darbo specifiką ir charakterio ypatybes. Būtinai paskaitykit. Prirariu visiškai ir besąlygiškai.

  Prieš 4 savaičių
 • į reives

  atsakymas į: Trinidada Nuoroda

  Kas ten gero, redaktoriams eilinį kartą užsakytas straipsnis, ligoninė kaip masalas, nes kitų įmonių nėra

  Prieš 3 savaičių
 • Sss

  Nuoroda

  Del to ir lindo Vaiginas i savivaldybe,kad galetu kenkti naujam direktoriui,nes jis kerstingas,uz Almutes liezuvi,gali zmones grauzt,,asilas ne vyras.

  Prieš 4 savaičių
 • ona

  Nuoroda

  nelabai gerai kad seselės direktoriaus nebebijo ,anksciau būdavo galima prisišaukti pasibaigus lašelinei, o dabar geria ir geria kava naujam kambarėly.o kai prisišauki šiaip ne taip ateina susiraukę kad sutrugdėm darbe pramogauti .Direktoriau, atkreipkite dėmesį į šią problemą.

  Prieš 4 savaičių
 • gydtojas

  atsakymas į: ona Nuoroda

  kurioje palatoje tamsta?

  Prieš 4 savaičių
 • Miela mano

  Nuoroda

  Labai saunus vadovas naujas,bendraujantis neskriaudziantis darbuotoju,o ne tas gestapas Vaiginas bjaurus senis,jam tik su Almute buti ,o ne ligoninej vadovauti,praejo tie laikai kai Vaiginas vadovavo ,kad tik nebegriztu ,saunu valuo pasidziaukime ,kad tik nebe Vaiginas,ir gerai kad gauna alga didele naujas vadovas,jam ir priklauso alga ,saunuolis zmoniu negrauzia,ir dar karta saunuolis,sekmes naujajam vadovui,o kiek Vaiginas algu gavo ,vos nuo lovio nutrauke.

  Prieš mėnesį
 • Julytė

  Nuoroda

  kaip faina seselėms, kai tokį vadovą turi. Aš irgi virpėčiau iš malonumo :)

  Prieš mėnesį
 • Ar ilgai?

  Nuoroda

  Labai aiškiai visi matot,jog Vasiliauskas Vilniuje dirbo ir TEBEDIRBA eiliniu gydytoju.Pasitaikė ne eilinė proga vadovauti provincijos ligoninei už LABAI SOLIDŲ ATLYGINIMĄ(tokia proga pasitaiko gan retai),tad ir griebė"jautį už ragų"tačiau nė mano palikti darbo sostinėje.O kam pinigai drasko kišenę,nes tokią galimybę-dirbti dviejose skirtingose vietose tuo pačiu laiku-ne kiekvienam išpuola...Bet ar ilgai tokie"lakstymai" tęsis-priklauso nuo rajono vadovų požiūrio į tai?

  Prieš mėnesį
 • į klausimą

  atsakymas į: Ar ilgai? Nuoroda

  Tuo pačiu laiku nedirba dviejose darbo vietose, klaidinga informacija. Ar ilgai dar bus klaidinami skaitytojai, nes ir atlyginimas nesolidus. O kaip kai kurių savivaldybės darbuotojų darbai gretinami ir su kitais darbais ir visuomenine veikla, tuo pačių laiku ar naktimis?

  Prieš 3 savaičių
 • Miela mano

  atsakymas į: Ar ilgai? Nuoroda

  O kaip Almute Pilkauskaite dirbo vienu metu per visa ligonine,tai ko niekas nedrabste,o cia normalus zmogus dirba ,ir valuo ,reikia dziaugtis ,kad dar koks nors protingas zmogus panori dirbt sitame ziurkiu kaime,kur viens kita eda .

  Prieš 3 savaičių
 • Sss

  Nuoroda

  Liuks dabar ligonine,nors turi protinga vadova,dar sita ilganose Almute Pilkauskaite reikia paskui Vaigina isgrust tada butu visai super dirbt,negana dar to ,kad labai negrazi Almute,bet dar ir su zmonem nemoka bendraut,eda ,grauzia,visais imanomais budais kenkia,o liezuvelis jos su ja kalbant reikia diktofonas turet ,meluoja ir nebeatsimena ka pamelavo,ir skamba visa ligonine mieloji mano iki slykstumo.

  Prieš mėnesį
 • Sss kita

  atsakymas į: Sss Nuoroda

  Na bet ji kiek draugių turi, kurios dar nesusiorentavo, kad Vaiginas nebe valdžioj , kurortuose visos dabar, paliko polikliniką likimo valiai, su viltimi, kad už tai nukentės direktorius. Toks jų troškimas.

  Prieš mėnesį
 • As

  atsakymas į: Sss kita Nuoroda

  Zinau as jas labai gerai,ir ju troskimus zinau,gali nusprogt nuo tokiu troskimu,begedes,intrigantes,ju ginklai tai liezuviai,tegu naujasis direktorius buna atsargus,nes ten tik su ilgais liezuviais ir darbus gauna,o jei taip nedarysi ,kaip jos daro sues,mesyte nuciulps ,o kaulelius isspjaus,raganos ,bjaurybes,lazda turi du galus,ateis laikas kai pries jas atsisuks,as labai to laukiu,troskimas mano ,kad jom kas taip darytu ,kaip jos daro kitiems.

  Prieš 4 savaičių
 • Miela mano

  atsakymas į: Sss kita Nuoroda

  Zinom drauges gerai pazistam tas herojas Almutes,slykstu i tas nabages ir ziuret,viena yra tokia maza ,klisom kojom,slakuota,tai lenda gyva prie Almutes su paskalom,paskui dar yra tokia nesuprasi ka kalba balbatuoja ,ten irgi gera jos drauge,dabar gal nedirba,paskui tokia yra vyru jai labai reikia,tai va kokia Almute tokios ir jos drauges ,nu prisiplakeles,slykstukes,kopijuoja Almute,nemoka but savimi,nes gi taip daro ,kaip Almite.

  Prieš mėnesį
 • Mielai mano

  atsakymas į: Miela mano Nuoroda

  Aprašei lyg ir mane- kojos kad klišos, šlakuota kraupiai, bet su alma nieko bendro neturiu. Atsimenu tik, kaip ji mokslus didelius baigė, ligoninės transportu buvo vežiojama į mokslavietę. Geriau jau būtų Troškūnuose iki grabo lentos likus. O gal taip ir bus kada.

  Prieš 4 savaičių
 • Brangūs

  Nuoroda

  Rašytojai ir skaitytojai:ligoninės personalas tikrai nebijo naujo direktoriaus,bet dar neatsipalaiduoja nuo buvusio direktoriaus ir neišsivaizduoja kaip galima nebijoti valdžios.Šis vadovas draugiškai bendrauja, nori pakalbėti apie esamas problemas ir jas kartu spręsti. Palengva atsigauna personalas ir tikrai su vadovu bendraus nejausdami įtampos.

  Prieš mėnesį
 • Šaunu.

  atsakymas į: Brangūs Nuoroda

  Ačiū, žmogau, kad išdėstei puikiai viską, ką dabar jaučiu darbe. Ir Tau ir direktoriui Audriui sėkmės.

  Prieš mėnesį
 • aprimkit

  Nuoroda

  Ko puolate naują vadovą nejaugi nematėte,kad ritatės žemyn.Tegul dirba nors ir už keturis,bet nors padorus. Argi nebuvo ligoninėje dirbančių tomis pačiomis valandomis per kelis etatus,tikrai buvo,o gal ir yra tai ko neužkliūna. Iš pavydo matote tik naują vadovą.Kiek pacientų važiavo ir važiuoja į Ukmergę savai lig.nereikalingi,o ten laukia mūsų. Geri gydytojai išėjo iš darbo kadangi jiems nemokėjo arba nenorėjo mokėti

  Prieš mėnesį
 • As

  atsakymas į: aprimkit Nuoroda

  As zinau gi per kelis etatus galejo dirbt tik Almute,skraido po ligonine ,kaip gegute,ir viena diena ,ir viena valanda dirba uz kelis zmones ir etatus,nei vienam nebuvo leista tik Vaigino Almutei,pasedes priemime uzsirasys intensivuma,nuskris i registratura ten pabus kelias minutes,tada leks i virsu,tada su reabilitologu padirbs,ir plakasi diena dienon ,vaidina labai protinga,labai gerai dirbancia ,bet to nera,yra dirbanciu sesuciu geriau uz ja ,o ji garbetroska,melage,ir artiste.

  Prieš mėnesį
 • Patarėjui

  Nuoroda

  Ne tau Vaiginai mėlynas dangus
  Ne tau į postą rožėm klotas kelias
  Varyk diedukai pėsčias pensijon
  Ant pečiaus tau yra skirta vietelė

  Prieš mėnesį
 • Eičiau

  Nuoroda

  Už tokią algą ir priedus aš irgi eič vadovaut ligoninei. Sėdi sau Vilniuje, gauni solidžią algelę, retkarčiais Anykščiuos pasirodai, čia irgi krūvelę pinigų pasiimi. Ne gyvenimas, o tikras rojus. Gal kam buvo naudinga išstumti iš darbo reiklų, sumanų vadovą poną Vaiginą ir pastatyti jo vieton kažkokį vilnietį. Ar jau Vilniuj nebuvo galima gauti papildomo etato, kad reikėjo važiuoti į Anykščius?

  Prieš mėnesį
 • Sss

  atsakymas į: Eičiau Nuoroda

  Su tokiu vadovu kaip Vaiginas ,tegu su Almelu susitinka ir vadovauja ,bet ne ligoninei prisiplake dabar savivaldyben ir varo ant naujo direktoriaus ,naujas direktoriu zmoniu needa tai ir negeras uztai ,o dar su Almute isskirtas nori grizt Vaiginas i ligonine pas Almute ,nes ji nebegali taip sakotis uztat ir eda nauja direktoriu slykstynes jie abu Vaiginas su Almelu

  Prieš mėnesį
 • n.

  atsakymas į: Eičiau Nuoroda

  Nereikėjo jam į Anykščius važiuoti- Taisyti visą Vaigino nuvadovavimą, dar šmeižimus kęsti.

  Prieš mėnesį
 • medikas

  Nuoroda

  Visas ligoninės BYRĖJIMAS prasidėjo dar prie Daliuko - specialistų trūkumas, pacientų mažėjimas. Didelis pacientų srautas pasuko į Ukmergę ir kt miestus, užsidarė akušerija, sunyko traumatologija ir chirurgija ir toliau nyksta ligoninė. Tokioje situacijoje reikalingas patyręs vadovas, vadovavęs bent jau kokiam skyriui o čia surastas neaišku pagal kokius kriterijus. Ir tikrai jam nerūpės Anykščiai, nepasiseks, padirbės pusmetį ir grįš į Vilnių o ligoninė dar sunyks

  Prieš mėnesį
 • Antanas

  atsakymas į: medikas Nuoroda

  Pusmetį jau padirbo naujas vadovas ir niekur nesiruošia. O šiaip, kaip gulėjęs ligoninėje galiu pasakyti, kad ją iš pagrindų reikia pertvarkyti. Rajono gyventojų sumažėjo, o ligoninę norima išlaikyti kaip prieš 20 metų. Nebereikia tokios ligoninės Anykščiams. Nebus finansuojamas toks griozdas, nebent savivaldybė iš savo praskolinto biudžeto.

  Prieš 2 savaičių
 • Nepatarėjas

  atsakymas į: medikas Nuoroda

  Ar tu iš vicemero partijos? Gal jum neoatinka, jaf nepriklauso jūsų politiniai organizacijai, tai nenaujiena iš rajono valdžioje buvusių ir anksčiau tas labai aiškus reiškinys.

  Prieš mėnesį
 • Sapnuojasi dar...

  Nuoroda

  Kiek metų Vasiliauskas ligoninei vadovauja, kad ji kasmet klimpsta vis gilyn? Gal ne pirmus metus? Prie vaigino tai visa ligoninė labai klestėjo, ir tuščias akušerijos skyrius ir traumatologinis. Smagu buvo visiems klestėjime su labai aukštai kultūringu vadu.

  Prieš mėnesį
 • Jūs

  Nuoroda

  Visi protingi man pasakykit kaip galima iš karto dirbti du darbus reiškiasi nei vienas nebus atliktas, ar gali žmogus dirbti be poilsio, kodėl ne susidomi atitinkamos institucijos na ir mūsų val&žia toliau matyt šoka pagal Tubio komandas

  Prieš mėnesį
 • Visi protingi

  atsakymas į: Jūs Nuoroda

  Kokius du darbus iš karto? Per savaitę vieną darbo diena kitur, pinigai už tai Anykščių ligoninėje nemokami

  Prieš 4 savaičių
 • tikslinu

  atsakymas į: Jūs Nuoroda

  berods, dirba iš karto trijose vietose, kažkokiam uabe Vilniuje ir, svarbiausai, senų nomenklatūrinių MILICININKŲ ligoninėje Vilniuje, čia svarbiausios pareigos, iš čia KAŽKIENO buvo atvežtas ligoninei tipo vadovauti, kas neaišku, klausimų dar yra kam.

  Prieš mėnesį
 • Atsakymas dar vienam demagogui

  atsakymas į: tikslinu Nuoroda

  Tyrimas: vyresni, konservatyvių pažiūrų žmonės labiau linkę dalytis netikromis naujienomis

  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/popiezius-dar-karta-perspeja-del-melagingu-naujienu-57-1147032?copied

  Prieš mėnesį
 • D.:)

  atsakymas į: tikslinu Nuoroda

  Kaip ten buvęs direktorius tuo pačiu metu pagal darbo grafiką "dirbo"? Gal mero patarėjas paaiškins?

  Prieš mėnesį
 • Chi

  atsakymas į: D.:) Nuoroda

  Ne tavo durna galva, Donalduk, suprasti. Gerai, kad jau nesimaišai prie valdžios.

  Prieš 4 savaičių
 • nu ko norit

  Nuoroda

  koks meras ,tokia ir tvarkele,jam kiti dalykeliai rupi

  Prieš mėnesį
 • Kkk

  Nuoroda

  I svarbu posedi atvyksta kada nori, matosi, kad jam Anyksciai dzin. Aisku, kad pribaigs liigonine, jam vienodai. Tarybos nariai labai jau nuolankus, stai kas vyksta, kai isrenkamas. prasalaitis

  Prieš mėnesį
 • Vasia

  Nuoroda

  Atvyko frantas is sostines ir vedzioja visus uz nosies .dar kuri laika padirbs, bet greit baigsis D. Vaigino sutaupyti pinigai ir baigsis sio pono karjera Anyksciuose.

  Prieš mėnesį
 • Teko matyti kaip kultūringai naujas direktorius bendrauja,o slaugytojos gal pasistengs labiau būti dėmesingos ir tada,kai artimųjų šalia nėra.Ypač šeštadienį ir sekmadienį...

  Prieš mėnesį
 • Mu

  Nuoroda

  Kokiai gaujai briedis priklauso

  Prieš mėnesį
 • Įdomu?

  Nuoroda

  Ar ligoninė kai kam tapo pasipelninimo šaltiniu?Labai neetiška ką tik atėjusiam vadovui mesti kaltinimus buvusiam?

  Prieš mėnesį
 • Įdomu

  atsakymas į: Įdomu? Nuoroda

  Labiau neetiška jau išėjusiam įsivaizduoti, kad yra nepakeičiamas, lįsti ir bandyti primesti ligoninėje savo tvarką. Arba gal žmogus jau nesuvokia savo poelgių.

  Prieš mėnesį
 • dar

  atsakymas į: Įdomu? Nuoroda

  labai neetiška gyvenant dešimtmečius ir esant valdžioje vietiniam politikui mesti kaltinimus naujai pradėjusiam, sąžiningai dirbančiam įstaigos vadovui vien tik dėl to, kad kartu nemedžioja, nežudo miško gyvūnijos...

  Prieš mėnesį
 • O gal..?

  Nuoroda

  ...o gal jis per mažai gauna?Gal dar "reiktų"pridėti,kad seselėms kinkos nedrebėtų,o direktorius sėdėtų Anykščių ligoninėje(kaip jam ir priklauso būti ten visą darbo dieną?),bet "nesiblaškytų"per dvi vietas vienu metu...Ar gali normaliai gerai žmogus dirbti,kai įsitempęs bando spėti į darbą...?

  Prieš mėnesį
 • Xm

  atsakymas į: O gal..? Nuoroda

  ČIA TU TAIP PATARINĖJI?

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano politinis favoritas dabar patars Tarybos vadovui kokius sprendimus turi daryti rajono valdžia, kad ligoninės duobė būtų užpildyta ir pradėtų kilti į viršų, kaip prieš 2 -u dešimtmečius.
  Palaukite rudens ir skaičiuosime tada viščiukus.

  Prieš mėnesį
 • Donaldas

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Žvakelėmis aprūpinsiu visus silpnus ligonius.

  Prieš mėnesį
 • Ne į temą...

  Nuoroda

  O kelis patarimus merui jau davė ponas D.Vaiginas? Kuom jie vertingi merui ir naudingi rajonui? Kodėl D.Žiogelis tik dabar pastebėjo, kad "Ligoninė klimpsta ir su kiekvienais metais vis gilyn“ ?

  Prieš mėnesį
 • Pastaba

  atsakymas į: Ne į temą... Nuoroda

  Sėdint opozicijoje su snaudžiančiu dėde Donu, nesimatė, nes nebuvo reikalo matyti, o anksčiau pro ligoninės duris visi vaikščiojo ir dalinosi lėšas " nešamas" į lakštus. Tai kur tos lėšos ir išlakštinti pinigai?

  Prieš mėnesį
 • Va teip

  Nuoroda

  Mandagus žmogus, matosi daug aukštesnio lygio, nei vietiniai, dirbti jam sunku, nes bobinčius ir susireikšminusių pletkininkių lizdas. Į darbą visada ateina, būna, bendrauja, sprendžia problemas. Nereikia pulti žmogaus, o kad mūsų krašte bjaurūs žmonės gyvena, tai sena tiesa.

  Prieš mėnesį
 • Viešpatie aukštielninkas

  Nuoroda

  Kaip užpypina tokios lervos minkštosios medūzos drebutienos, kurios ima virpėti drebėti, kurioms sveikatos ima trikti, sėdėkite namie ir nedirbkite, jei tokios popos esate. Bijo žmonių, o medicinos srityje bando dirbėti. Kažkokios neįgalios psichinės. Žodžių nėra.

  Prieš mėnesį
 • O tu jas išlaikysi? Atsirado erelis.

  Prieš mėnesį
 • Griūk kniūbsčias

  atsakymas į: Viešpatie aukštielninkas Nuoroda

  Koks susireikšminimas. Vat kad darbais, o ne rašliava porodytumei. Aū!

  Prieš mėnesį
 • Vai

  Nuoroda

  Kaip keista, kad dar kazaks, o konkreciai naujas direktorius mato pirmiausia zmogu. Iki siol tokioms kaip mes , sakydavo, kad I tavo vieta eile iki baznycios. Suprask, tu esi niekas, nulis

  Prieš mėnesį
 • Sss

  atsakymas į: Vai Nuoroda

  Cia Almutes zodziai ,jai zmones nuliai ,begede jinai,nes ji pati yra nulis.

  Prieš 4 savaičių
 • Liepa

  atsakymas į: Vai Nuoroda

  Todėl vietiniai valdžiažmogiai ir kandžiojasi į naujo direktiruaus kulkšnis, nes bijo prrasti savo įtaką ir diktatą prieš eilinius dirbančius. Jiems svarbu išlaikyti savo " gaujos" santykius.

  Prieš mėnesį
 • ne be reikalo virpa rankos ne be reikalo..gal prie naujo direktoriaus geriau dirbs..normalus tas direktorius,neskabinėkite

  Prieš mėnesį
 • Viešpatie aukštielnikas

  atsakymas į: a Nuoroda

  40 % jam priedo per prievarta kiša, o jis purtosi kaip ožys ir Vilniuje dirba daktaru ir Anykščiuose...Tai ar čia to nušalinto už prekybą poveikiu statytinis toks pasiputėlis ? Bet ir kur tokį rado ? Nepatenkintas dar ? Trukdo jam dar Anykščių rajono tarybos posedžiautojai ...?

  Prieš mėnesį
 • Mano

  Nuoroda

  Nuomone jam reikia nuimti keturiasdešimt procentu

  Prieš mėnesį
 • ka berink

  Nuoroda

  protingu ir mastanciu protingai nera,tik priedams vadovams dalinti ,tik uz ka

  Prieš mėnesį
 • Nesiskaito

  Nuoroda

  Negi Tarybos nariai tokie kvaili,kad nesupranta, jog ligoninės vadovas juos vedžioja už nosies? Visiškas nesiskaitymas. Kada nori, dirba ligoninėje, kada nori atvyksta į posėdį. Jis daugiau Vilniuje būna, o ne Anykščiuose. Dar stebisi., kad sesutės jo bijo, dreba jų rankos. Matyt, blogas vadovas, jei taip kolektyvas jo bijo. Reikia ne milžiniškus priedus skirti, o mikroklimatą ligoninėje tirti, vadovo pafreigų atlikimą aiškintis.

  Prieš mėnesį
 • 1/2

  atsakymas į: Nesiskaito Nuoroda

  Mikroklimatą prie vaigino tirti reikėjo. Viena alma tiek nesugeba žmones ėsti, bet dar užtektinai. Tegu ir ta į patarėjus eina.

  Prieš mėnesį
 • Melžėja

  atsakymas į: Nesiskaito Nuoroda

  būtinai į komisiją slaugytojas įtraukite ir dar kas dirba nekvalifikuotą darbą, tik liaudies darbininkų ir valstiečių pasitikėjimą turintis vadovas gali būti tinkamas, o ne aukštus medicinos mokslus išmanantis ir gydimo procesus tęsiantis, o ne prie popieriais apversto stalo tarp ''budėjimo'' valandų sėdintis...
  Mes žinom kaip gydyti ir valdyti ligoninę, nes turime valdžioje veterinarijos mokslus baigusį, patyrusį vadovą.

  Prieš mėnesį
 • atsakymas

  atsakymas į: Nesiskaito Nuoroda

  Labai klaidingas komentaras, negalima rašyti nežinant tikrovės.
  Sesutės bijojo Vaigino ir iki šiol žodis direktorius kelia baimę

  Prieš mėnesį
 • Nu

  Nuoroda

  Ligonine klimsta i skolas o priedus dalinat.Gal perkaitot savo ir taip mazai veikencias smegenu lasteles

  Prieš mėnesį
 • lastelėm

  atsakymas į: Nu Nuoroda

  Gal dar lakštų liko? Tai bus skolom padengt

  Prieš mėnesį
 • keisti dalykai

  Nuoroda

  dedasi o kodel negali ar nenori taryba sumazinti vandens ,siuksliu isvezymo ir zemes mokesciu o tik jie visi kelia si atlyginimus ir is ko is musu moketoju pinigu

  Prieš mėnesį
 • mokėtojau

  atsakymas į: keisti dalykai Nuoroda

  kiek šį pernai sumokėjai valstybei mokesčių? Įtariu, kad tik pašalpas sėmei abiem rankom...

  Prieš mėnesį
 • Ko pyksti?

  atsakymas į: mokėtojau Nuoroda

  gal tau nemoka!

  Prieš mėnesį
 • nu

  Nuoroda

  Anykščių ligoninės direktoriaus Audriaus Vasiliausko, vis tiek skyrė jam 40 proc. priedą prie atlyginimo. O vergams pakils algos ????

  Prieš mėnesį
 • tarr-tarr

  atsakymas į: nu Nuoroda

  išmokite perskaityti sprendime parašytą tekstą. Paprasta žmonių kalba reiškia, kad ligoninės direktorius turi teisę gauti atlyginimo priedą už pasiektus veiklos rezultatus. Taigi nėra automatiškas atlyginimo padidinimas kaip buvo exdiretoriui vienos žinomos įstaigos

  Prieš mėnesį
 • Kar kar

  atsakymas į: tarr-tarr Nuoroda

  Kada jis spėjo pasiekti puikius rezultatus? Tik po metų pamatysim. Nepūskyt miglos

  Prieš mėnesį
 • na

  Nuoroda

  ziogui nereiketu pirma laiko strikseti

  Prieš mėnesį
 • nepatenkintėms

  atsakymas į: na Nuoroda

  Jo, kaip seniais partkominiais sovietiniais laikais, iškviečiau ir turi prisistatyt akis išdeginęs, karaliukai ir visagaliai

  Prieš mėnesį
 • Xman

  atsakymas į: nepatenkintėms Nuoroda

  Tarybos nariai isdiskutuot turi per komitetu posedzius, ten ir isklausinet visko, o ne per posedi piktintis del tipo nepagarbos, kad kazkas neatvyko. Kai kurie labai susireiksmino ateje i valdzia ir akivaizdziai noretu tapt dievukais.

  Prieš mėnesį
 • Tsi

  atsakymas į: Xman Nuoroda

  Tame ir problema, kad Policijos ligoninės gastrogydytojas nesiteikia ateiti į komitetus.

  Prieš mėnesį
 • Taigi kaipgis-

  atsakymas į: Tsi Nuoroda

  esmė, kad Žmogus dirba ir niekas jam papildomų gyvenime valandų paroje neskiria dėl posėdžiavimo su politikais, o politikams tai betik pasikabinti susėdus be esmės. Normalūs žmonės diskutuoja nuotoliniu būdų, naudodami išmaniausias technologijas taip taupydami ir kitų žmonių laiką ir darbo resursus.
  Na bet čia Anykščiai, lėtas miestas-lėtai galvojama, lėtai dirbama, bet greitai smunkama žemyn, kaip triusikai be timpos einant....

  Prieš mėnesį
 • As

  Nuoroda

  Ta baime darbuotoju, tai Almutes Pilkauskaites ir Vaigino palikimas,baisu, kaip jie elgdavosi su zmonemis,slykstu apie Almute ir Vaigina ir kalbet,ir daugiau ten tokiu padareliu yra kurie grauzdavo ir mito zmonemis.

  Prieš mėnesį
 • idomu

  Nuoroda

  tai taip išeina, kad taryba tik balsuoja - "mat taip reikia", o sprendimus priima teisininkė?

  Prieš mėnesį