Šeštadienio "Anykštoje" - didžiulis "Anykštos" vyriausiosios redaktorės Gražinos Šmigelskienės interviu su išrinktuoju meru Sigučiu Obelevičiumi. Meras atsakė į 43 redaktorės klausimus. Interviu kalbėta ir apie S.Obelevičiaus santykius su nušalintuoju, kadenciją baigiančiu meru Kęstučių Tubiu, ir apie nepotizmą, ir apie kadrų vakuumą. Pateikiame intervių fragmentą:

 

-Jūsų siūloma Rajono savivaldybės administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė konservatorės Janinos Kuliešienės, ilgametės Anykščių rajono rinkimų komisijos pirmininkės, dukra, o būsimoji patarėja Gabrielė Griauzdaitė – Patumsienė- konservatoriaus, buvusio vicemero Valentino Patumsio marti bei Anykščių vargoninko, buvusio rajono Tarybos nario nuo konservatorių partijos Rimvydo Griauzdės dukra. Neįžvelgiate nepotizmo? 

-Ne. Tikrai ne. Tai yra politinai postai. Jei šie žmonės būtų sukišti į skyrių vedėjus, seniūnus, tai būtų nepotizmas. O šiuo atveju į politinius postus aš siūlau kompetentingus savo aplinkos žmones, kuriais aš pasitikiu.

-Ši rajono Taryba pasipildė 8 iki šiol politikoje nebuvusiais deputatais? Kaip manote, ar pakaks šviežio kraujo naujajai Tarybai pakelti rajoną iš savivaldybių reitingų dugno?
-Aš manau, kad pakaks, tuo labiau, kad į administracijos vadovaujančius postus ateina jauni žmonės. Dar kai kuriems Tarybos nariams pereinant dirbti į administraciją ar patarėjus, Taryba dar labiau gali atsijauninti.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Juoza

  Nuoroda

  Nu va, melžimas prasideda.

  Prieš 2 mėnesių
 • Nuomone

  Nuoroda

  Keturios koalicines partijos,o rimtu kandidatu rimtiems postams uzimti taip ir nera.Ar partijose nebuvo kompetetingo,galincio uzimti direktoriaus posta?

  Prieš 2 mėnesių
 • M.

  atsakymas į: Nuomone Nuoroda

  O tai ką, juristas, kuris prižiūrėjo visas savivaldybes, kad laikytųsi įstatymų yra blogas kandidatas? Koks gali būti geresnis???

  Prieš 2 mėnesių
 • Klausimas

  Nuoroda

  Kur galima nusipirkti laikraštį Svėdasuose?

  Prieš 2 mėnesių
 • Jonas

  atsakymas į: Klausimas Nuoroda

  Pašte ir pas Joną

  Prieš 2 mėnesių
 • Failas

  Nuoroda

  Ar bus pilis?

  Prieš 2 mėnesių
 • Tikrai ne

  atsakymas į: Failas Nuoroda

  Nebus. Obelevičius medžius sodina o ne kerta

  Prieš 2 mėnesių
 • Klausimas

  Nuoroda

  Ar Daiva Gasiūnienė norės suugrįšti? Juk Vendeta bus direktorės pavaduotoja.

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi aha !

  atsakymas į: Klausimas Nuoroda

  Daiva Gasiūnienė puikiai pritapo Panevėžyje. Jos talentui pasireikšti, didiesiems projektams įgyvendinti Panevėžyje atsiveria visiškai kitokios galimybės, negu nuprovincėjusiuose Anykščiuose. Ką jai čia veikti? Dar vieną viešą tualetą sukurti?

  Prieš 2 mėnesių
 • rinkėja

  Nuoroda

  Labai tikimės, kad su Sigučio sugrįžimu sugrįš ir naujos idėjos, naujos statybos.

  Prieš 2 mėnesių
 • jo

  atsakymas į: rinkėja Nuoroda

  dar gatviu pasiaurins

  Prieš 2 mėnesių
 • Pasapnuoki...

  atsakymas į: rinkėja Nuoroda

  Norėjai gerai, o ką parašei. Sugrįžti iš praeities gali tik senos įdėjos, senos statybos. Naujos įdėjos gimsta, sukuriamos, realizuojamos. Naujos statybos suprojektuojamos, statomos, laimi konkursus. Argi ne taip?

  Prieš 2 mėnesių
 • Nu ir

  Nuoroda

  Kokie santykiai su Tubiu? Kada Tubis pradės tampyti virvutes? Keturis metus abu dūdavo į vieną dūdą.

  Prieš 2 mėnesių
 • /?

  atsakymas į: Nu ir Nuoroda

  Keistas klausimas. Kokie gali būti darbe santykiai? Darbiniai, manau. Pavaduotojas dirba tą, ką nurodo vadovas. Dabar vadovaus Obelevičius, Tubis bus eilinis tarybos narys, neturintis jokių virvučių, jis bus opozicija, reik manyti, kritikuos merą ir jo darbus.

  Prieš 2 mėnesių
 • Jo jo ...

  atsakymas į: /? Nuoroda

  Tikim tikim. Kapitonas taip.pat neturėjo ,, jokių virvučių" nuo Sigučio pakinklių

  Prieš 2 mėnesių
 • Laba laba

  Nuoroda

  Neabejoju, kad bus įdomus ir svarus interviu. Redaktorė nelinkusi niekam pataikauti.

  Prieš 2 mėnesių
 • nu

  Nuoroda

  kaip ten su mergoms baigiasi ???

  Prieš 2 mėnesių
 • Rokas

  atsakymas į: nu Nuoroda

  Darbas su merginomis - administracijos vadovėmis dar neprasidėjo. Labai tikiuosi, kad jaunų, veržlių vadovų pakvietimas į komandą bus didžiulis postūmis Anykščiams keistis.

  Prieš 2 mėnesių
 • A

  atsakymas į: nu Nuoroda

  Kiek metų sėdės Tubis?

  Prieš 2 mėnesių
 • LR BK

  atsakymas į: A Nuoroda

  Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 11 straipsnyje, nurodyta, kad 1. Nusikaltimas yra pavojinga ir šiame kodekse uždrausta veika (veikimas ar neveikimas), už kurią numatyta laisvės atėmimo bausmė. 2. Nusikaltimai yra tyčiniai ir neatsargūs. Tyčiniai nusikaltimai skirstomi į nesunkius, apysunkius, sunkius ir labai sunkius. 3. Nesunkus nusikaltimas yra tyčinis nusikaltimas, už kurį baudžiamajame įstatyme numatyta didžiausia bausmė neviršija trejų metų laisvės . 4. Apysunkis nusikaltimas yra tyčinis nusikaltimas, už kurį baudžiamajame įstatyme numatyta didžiausia bausmė viršija trejus metus laisvės atėmimo, bet neviršija šešerių metų laisvės atėmimo. .
  STT informavo kad sulaikytasis, nušalintas nuo pareigų meras prekiavo Poveikiu siekdamas asmeninės sau naudos kenkiant rajono verslui ir žlugdant ekonomiką - tuo įvardinant apysunkiu nusikaltimu už kurį siūloma 4-5 metai laisvės atėmimo kaltinamajam...

  Prieš 2 mėnesių
 • Mindaugas

  atsakymas į: A Nuoroda

  Klausimas ne Obelevičiui. Gal apie tai Dangira Nėfienė ir Žana Loginova žino?

  Prieš 2 mėnesių