Kilus gyventojų bruzdesiui dėl Šventosios dešiniajame take statomų tvorų, trumpą komentarą šia tema pateikė architektas Kęstutis Indriūnas.


„Manau, kad su dešiniuoju krantu bus viskas gerai. Tai šiuolaikiškas projektas, ir bus paspirtis kuo greičiau sutvarkyti Žvejų gatvę”, - pakomentavo K.Indriūnas.
Priminsime, kad buvusi Anykščių rajono savivaldybės specialistė Skaidrė Lakačauskienė, taip pat Anykščių technologijos mokyklos mokytojas Rimantas Sereičikas viešais komentarais projekto sprendinius Ažupiežių kvartalą atitverti tvoromis nuo Šventosios upės dešiniojo tako pavadino “tragiškais” ir “pasibaisėtinais”.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
  • anykštėnė

    Nuoroda

    Aš nesuprantu ,kaip galima šitaip sudarkyti gamtà.Šie betoniniai ir akmenù gigantai,nupjauti medžiai,atsigręš kažkada bumerangu.

    Prieš 2 mėnesių
  • Architekte

    Nuoroda

    Gal ir S.Daukanto gatvej sakysit viskas gerai? Ar ne ponas padėjo projektuoti tvorelę cementinę kurios kampas apgadina automobilius ,fontaną labai "gražų" , apšvietimo stulpų kuriuos mašinos vis užkliudo. Vyt lauk iš miesto tokius architektus

    Prieš 2 mėnesių
  • tik

    Nuoroda

    kai numirsti, tada pasidaro viskas gerai

    Prieš 2 mėnesių
  • taip taip

    Nuoroda

    Tai va kuo daugiau tokiu klaunu tuo graziau gamtoje,nu kaip nefantazuoti juk neju pinigai europos reikia vogti kitaip nepaims,tai ir fantazuoja visa sutve savaldybe.

    Prieš 2 mėnesių
  • Teisybe

    Nuoroda

    Nuo kada Indriunas architektas? Tik save taip vadina

    Prieš 2 mėnesių
  • nepatikimas

    Nuoroda

    šis super "specialistas", labai reiškėsi Jotubio valdymo laikais, prisifantazavo su Veršulyte, kad net įgyvendinti Tilto gatvės projekto nebegali

    Prieš 2 mėnesių
  • Šeip tai

    atsakymas į: nepatikimas Nuoroda

    Prisifantazavo Jutube. Bandė per prokuratūrą susidoroti, bet gavosi kaip su Vaiginu. Kaip tas Jutube galėjo.dirbti komisaru, jei nesugebėjo per kadenciją nei vienos bylos susukti...

    Prieš 2 mėnesių
  • klausimas

    Nuoroda

    ir kam šovė mintis šitaip sudarkyti aplinką?

    Prieš 2 mėnesių
  • atsakymas

    atsakymas į: klausimas Nuoroda

    ar tik ne tūlam architektui, kuris sako, kad viskas bus gerai???

    Prieš 2 mėnesių