Šalies savivaldybėse tęsiamas išankstinis balsavimas renkant merus antrajame ture.

 Merus per antrąjį turą, kuriame rungiasi du daugiausiai balsų pirmajame surinkę kandidatai, renka 41 savivaldybė. 19 savivaldybių vadovą išsirinko jau per pirmąjį turą.

Rinkėjai, kurie dėl įvairių priežasčių rinkimų dieną sekmadienį negali atvykti ir balsuoti rinkimų apylinkėje, turi teisę balsuoti iš anksto.

Ketvirtadienis tam yra paskutinė diena, balsavimas iš anksto vyksta visų savivaldybių pastatuose nuo 8 iki 20 valandos.

Taip pat ketvirtadienį tęsiamas balsavimas specialiuose paštuose, tai yra sveikatos priežiūros, socialinės rūpybos ar globos įstaigose, kariniuose vienetuose, bausmių vykdymo įstaigose, areštinėse, tardymo izoliatoriuose. Čia balsuoti bus galima iki penktadienio.

Penktadienį prasidės ir iki šeštadienio vyks balsavimas namuose. Šia teise pasinaudoti gali neįgalieji, dėl ligos laikinai nedarbingi rinkėjai, taip pat sulaukę 70 metų ir vyresni, jeigu jie dėl sveikatos būklės patys negali atvykti rinkimų dieną į rinkimų apylinkę.

Rinkimų dieną sekmadienį balsavimas rinkimų apylinkėse prasidės 7 ir baigsis 20 valandą.

BNS

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • RINKIMINIAI ŠŪKIAI :)

  Nuoroda

  LIETUVA LIETUVA-
  BE KONSERVŲ BŪK LAISVA! :)

  TAI PAKELKIM VISI NYKŠČIUS-
  BE KONSERVŲ UŽ ANYKŠČIUS! :)

  Prieš 2 mėnesių
 • JoelTrent

  Nuoroda

  „Google“ šiuo metu moka $ 17,000 iki $ 22,000 per mėnesį namuose. Prie šio darbo prisijungiau Prieš 2 mėnesius ir Per pirmuosius Savo darbo mėnesius uždirbau $ 20,544. Galiu pasakyti, Kad Mano gyvenimas visiškai Pagerėjo! galite jį patikrinti

  =====>>> w­w­w­.­W­e­b­J­o­b­9­8­.­C­o­m

  Prieš 2 mėnesių
 • DĖMESIO! NAUJA IR SVARBU!

  Nuoroda

  KONSERVUOTŲ KREGŽDŽIŲ INTERNACIONALAS

  Pirmyn, kregždutės konservuotos,
  Išalkusios valdžios, pirmyn!
  Sukilkit, Lansbergio anūkai,
  Tubį sutrypt išvien smarkyn!

  Anykščių kraštą išardysim,
  Iš pačių pamatų ir tuo
  Nieko naujai neatstatysim–
  Kas buvo nieks, nebus viskuo.

  priedainis (2 kartus):
  Tai jau yr paskutinė
  Sprendžiamoji kova
  Koncervinės kregždės –
  Anykščiams bus chana!

  Prieš 2 mėnesių
 • M.Fergizienė

  Nuoroda

  Užjaučiu anonimus. Negali parašyti savo pavardės, nes reikia žiūrėti į situaciją. Jei laimės S.Obelevičius tai, galės sakyti, kad iš visų jėgų šmeižiau K.Tubį. Kadangi esu tikra, kad laimės K.Tubis, tai tada reikės atšliaužti , įtikinti, kad jis širdyje jį labai rėmė, tik garsiai negalėjo sakyti,, nes jis nėra toks drąsus kaip Fergizienė.

  Prieš 2 mėnesių
 • anykštėnė

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  Jeigu jau Fergizienė remia Tubį, ženklas, kad už Tubį balsuoti negalima. Nors tikrai balsavau pirmam rate. Bet kai tokios rėmėjos...

  Prieš 2 mėnesių
 • KONSERVATORIAI SIUNTA

  Nuoroda

  Juodoji konservatorių technologija “Anykštoje” varo šmeižtą ant Tubio. Net KGB prigalvojo žmonių gąsdinimui. Ir Nefo žmona, mokykloje dirbdama, ko gero dujines katilines statė.:) Ir net “Rusijos šnipo draugė” minima. Ir ąžuoliukas išaugo iki “Ąžuolo”.
  O kuo man komunistas Obelevičius skiriasi nuo KGB darbuotojo žmonos? Kuo geriau? Per 19 metų Anykščių žmonės vis labiau supranta, kad per tą “kurortą” neturi nei darbo vietų, nei gerų atlyginimų. Masiškai emigruoja arba į didmiesčius bėga jaunimas. Užsidaro arba susitraukia Anykščių rajone ištuštėjusios mokyklos, iš rajono išeina bankai, pastatų griuvėsiai riogso mieste visai šalia medinio tako… Gąsdindami mus KGB, patys nesugeba savo sąrašo išsivalyti nuo komunistų. Veidmainiai!
  Tokia padėtis susidarė dėl konservatorių valdymo. Nes jie tiesiog išsisėmė ir nebeturi kitokių idėjų. Permainoms jie nepajėgūs. Vat ir balsuok tu kad nori už komunistą – konservatorių S.Obelevičių…

  Prieš 2 mėnesių
 • rinkėja

  atsakymas į: KONSERVATORIAI SIUNTA Nuoroda

  Manau Obelevičius nuo KGB viršininko žmonos skiriasi tuo, kad neturi sąsajų su KGB. Bankai iš rajono išėjo ne prie Obelevičiaus, o jau prie Tubio, pastatų griuvėsiai - Tubio valdymo laiku, ką Tubis pakeitė, pagerino per 4 metus? NIEKO, tik ištaškė pinigus ekranams ir pilims

  Prieš 2 mėnesių
 • NU TEP TEP TEP

  atsakymas į: rinkėja Nuoroda

  PATIKSLINK: KELIOS PILYS? KELI EKRANAI? DAR PRIDĖK KELIOS VALGYKLOS? :)

  Prieš 2 mėnesių
 • rinkejas atsakymas i nu jau

  Nuoroda

  ar ne per dideli nuopelnai Obeleviciui kazin kas daugiau nuveike per viena kadencija ,negu jis per dvi kulturos namu renovacija gal dar ir dabar vyktu ,o kas priverte Anresta kokybiskai baigti Vienuolio gimnazijos renovacija ,o kiek taip atlikta darbu ,o kas svarbiausia ,kad priimant darbus imta grieztai reikalauti kokybes , o kas liecia simtus darbo vietu sukurima tai is viso absurdas ,o svarbiausia ,kad daugumas supranta ,kas prie Obeleviciaus valde rajona ir tuo paciu ji pati

  Prieš 2 mėnesių
 • Žvejų g.

  atsakymas į: rinkejas atsakymas i nu jau Nuoroda

  Tubio agitatoriau, užsuk į Žvejų gatvę, pamatysi Tubio darbų kokybę...

  Prieš 2 mėnesių
 • Baikit svaičioti

  atsakymas į: rinkejas atsakymas i nu jau Nuoroda

  Visi darbai vyko, jokie čia Tubio ne nuopelnai, kad pabaigė renovacijas, net jeigu ir beždžionė būtų mere, pradėti darbai būtų pabaigti

  Prieš 2 mėnesių
 • UZPI*OT

  Nuoroda

  OBUOLI, ANYKSCIUS PUDEI SITIEK METU! Varksai jau nebesupranta kas gerai ir kas blogai... nebemato Tubio darbo, ir kiek tavo skolu Tubis atidaves... Varksai Anykstenai... Obuoli ir Anykstos rastininku burelis, nebekelkit Obuolio I medi... laikas jam.paciam suput.

  Prieš 2 mėnesių
 • Nu jau

  atsakymas į: UZPI*OT Nuoroda

  Palyginkim, mažarašti:
  Tubio darbai: kelios išasfaltuotos gatvės, šimtai tūkstančių sukišta į balsavimo aparatūrą, ekranus, pilį, išvaikyti geriausi specialistai
  Obelevičiaus darbai: nupirkta katilinė biokurui, lajų takas, biblioteka, vandentiekio projektai, kairysis takas, renovuotos mokyklos, darbų už keliadsdešimt milijonų eurų, kurortinės vietovės statusas, lankiomiausias miestas, šimtai darbo vietų ir t.t.

  Prieš 2 mėnesių
 • Tipo "didžiaraščiui"

  atsakymas į: Nu jau Nuoroda

  Veikėjau, o kodėl tu Viliaus Juodelio ir Donato Krikštaponio padarytus darbus prirašai S.Obelevičiui? Negražu...

  Prieš 2 mėnesių
 • Jonas

  atsakymas į: Tipo "didžiaraščiui" Nuoroda

  Durnas sovietinis žmogau, negi galvoji, kad merai stato namus, renovuoja, asfaltuoja. Meras buria komandą, geras meras suburia gerą komandą, paskirsto darbus, blogas meras komanduoja, išvaiko specialistus ir rezultate - nieko nenuveikia rajonui

  Prieš 2 mėnesių
 • as

  Nuoroda

  tik uz Tubi,tik jis turi vadovaut anyksciams.

  Prieš 2 mėnesių
 • Tik ne

  atsakymas į: as Nuoroda

  Tik ne už Tubį. Jis juk nušalintas, negali eiti mero pareigų. Neduok dieve, kas lauktų jį išrinkus, žmonės, pagalvokite, ar mums reikia tokios sumaišties, bevaldystės, gal net vėluojančių atlyginimų ir pašalpų, priešlaikinių rinkimų.

  Prieš 2 mėnesių
 • Nereikia gąsdinti

  atsakymas į: Tik ne Nuoroda

  Tik negąsdinkit vėluojančiais atlyginimais ir pašalpoms, pensijoms, neklaidinkit žmonių

  Prieš 2 mėnesių
 • Na

  atsakymas į: Nereikia gąsdinti Nuoroda

  Niekas nežino, kaip būtų, bet būtų blogai

  Prieš 2 mėnesių
 • Smikiau

  Nuoroda

  O kas man svarbaus uz ku tu balsavai.Nenorek, kad visi pagal tavo polka soktu.

  Prieš 2 mėnesių
 • Chmm

  atsakymas į: Smikiau Nuoroda

  Jau užteko 4 metus pagal Tubio polką šokti, o to šokio pasekmės rajonui labai skaudžios: išmėtyti pinigai ekranams ir teniso kortams, pilies statyboms, išmėtyti geriausi specialistai, supriešinta miesto bendruomenė.

  Prieš 2 mėnesių
 • Nuoroda

  Siguti, pirmyn, mes už Jus!

  Prieš 2 mėnesių
 • Palyginimas

  Nuoroda

  Palyginkime, kas ką remia ir už ką agituoja.
  Už Tubį: Rusijos šnipo Paleckio bendrapartietė Fergizienė, "intelektualas" Savickas, sankryžos stebėtojas, dėl kurio 800 anykštėnų sumokėjo baudas Donaldas, dujinių katilinių statytojo Nefo, dėl kurio anykštėnai sumokėjo milijonus eurų iš savo kišenių už brangiausią šilumą žmona, KGB viršininko žmona, KGB "stukačius" "Ąžuolas" ir pan.
  Už Obelevičių: Profesorius Mažylis, profesorius Juozapaitis, seimo nariai Baura, Jovaiša, Radvilė Mikulėnaitė ir kt., verslininkai Šližys, Pakeltis ir kt.
  Skirtumą jaučiat?

  Prieš 2 mėnesių
 • pilietis

  atsakymas į: Palyginimas Nuoroda

  Jaučiame,ačiū už informaciją. Dabar žinosiu už ką balsuoti.

  Prieš 2 mėnesių
 • Aš jau

  Nuoroda

  Balsavau už Obelevičių, kaip ir dauguma sveiko proto žmonių, kurie supranta, kas čia vyksta su Tubiu ir nenori chaoso.

  Prieš 2 mėnesių