Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, atlikdami ikiteisminius tyrimus bylose, pradėtose pagal požymius nusikaltimų, numatytų LR BK 202 str. 1 d. (Neteisėtas vertimasis ūkine, komercine, finansine ar profesine veikla), šių metų vasario 15 d. atliko kratas pas Visagino miesto gyventoją (g. 1974 m.). Kratų metu buvo rasti ir paimti 4 576 vnt. cigarečių pakeliai, pažymėti Baltarusijos Respublikos banderolėmis, kurių bendra muitinė vertė su privalomais mokesčiais sudaro – 14 340, 52 eurų.

Taip pat kovo 1 d. atliko kratas pas Ignalinos miesto gyventoją (g. 1981 m.). Šių kratų metu buvo rasti ir paimti 1 603 vnt. cigarečių pakeliai, pažymėti Baltarusijos Respublikos banderolėmis, kurių bendra muitinė vertė su privalomais mokesčiais sudaro – 5 232, 31 eurų, be to buvo rastas ir paimtas be įsigijimo dokumentų laikomas dyzelinis kuras – 1 150 litrų, supiltas į įvairias talpas, kurio bendra muitinė vertė su privalomais mokesčiais sudaro – 1 177, 19 eurų.

 

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Panevėžio apygardos prokuratūros Utenos apylinkės prokuratūros prokurorai.
Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 202 str. 1 d. numatyta atsakomybė – viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki ketverių metų (Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir nepripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu).
Tokias ir panašias priemonės Utenos apskrities policijos pareigūnai žada vykdyti ir toliau. Pareigūnai dėkoja pilietiškiems gyventojams už teikiamą informaciją bei ragina visuomet informuoti apie pastebėtą bet kokį galimą teisės pažeidimą bendruoju pagalbos telefonu 112.

Pranešimas spaudai

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • As

  Nuoroda

  Menulis ir tu pardavinek ko loji

  Prieš 2 mėnesių
 • MENULIS

  Nuoroda

  Anyksciu rajone Staskuniskio kaime parduodamas alkogolis visą para ir nieks nesutvarko ponios D

  Prieš 2 mėnesių
 • Arvis

  Nuoroda

  Nieks nieko netekina. Visi rūko kontrababdines cigarates ir džiaugiasi gyvenimu. Tik dalis cigarečių patenka oas policininkus. Išradingumui ribų nėra. Kas gudresnis tas ir laimi?

  Prieš 2 mėnesių
 • kurmis policijoje?

  Nuoroda

  Nesuvokima kai metai is metu Staskusiski nesutvarko. Kas nutekina info, kad atvaziuojama daryt kratu? Ir kurkliams atejo laikas apsivalyt.

  Muitinės departamentas prie FM 8 800 555 44 Pasitikėjimo telefonas skirtas pranešimams apie pareigūnų ir darbuotojų korupcinius veiksmus, muitinės pažeidimus, neteisėtą prekybą, neskaidrų muitų ir mokesčių mokėjimą. Nemokama

  Prieš 2 mėnesių
 • Tai

  Nuoroda

  Kad patys policininkai ruko sitas. Ko jus norit.. Buvo ir bus..

  Prieš 2 mėnesių