Anykščių ligoninėje besigydančius žmones vargina kandidatai į merus. Vakar, antradienį, agitacija ligoninėje užsiėmė nušalintasis meras Kęstutis Tubis, kurį po palatas lydėjo ligoninės direktorius Audrius Vasiliauskas. Po jų ligonius lankė kitas kandidatas į merus, dabartinis rajono vicemeras Sigutis Obelevičius. Jį lydėjo buvęs ligoninės direktorius Dalis Vaiginas. Trečiadienio rytą K.Tubis ir A.Vasiliauskas leidosi į antrąją ligonių vizitaciją. Kaip tik trečiadienį, specialiuose punktuose (tarp jų ir Anykščių ligoninėje) prasidėjo išankstinis balsavimas.

 

Anykščių rajono rinkimų komisijos pirmininkė Janina Kuliešienė "Anykštai" sakė, jog komisijos nariai buvo nuvykę į Anykščių ligoninę ir gražiuoju paprašė K.Tubį baigti agitaciją. "Nuvyko stebėsenos grupės atstovai ir tieisog įspėjo, kad baigtų vaikščioti. Įstatymas draužia agitaciją likus 30 valandų iki rinkimų pradžios, tuo tarpu agitacijos draudimas vykstant išankstiniams rinkimams nėra reglamentuotas." - "Anykštai" sakė J.Kuliešienė.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • tai

  Nuoroda

  čia irAlfrydas vis komentuoja Tubi.STT tuoj patikrins jo ID kompiuteri ir gana su šiuo veikėju

  Prieš 2 mėnesių
 • VILTIS

  Nuoroda

  APGINKIME K.TUBI IR BALSUOKIME UZ JI.NA SILPNAS TAS OBELEVICIUS VISOMIS PRASMEMIS.KAI KAM TIK GRAZUS IR P........NUS.

  Prieš 2 mėnesių
 • Dainelė rinkėjams

  Nuoroda

  KONSERVUOTŲ KREGŽDŽIŲ INTERNACIONALAS

  Pirmyn, kregždutės konservuotos,
  Išalkusios valdžios, pirmyn!
  Sukilkit, Lansbergio anūkai,
  Tubį sutrypt išvien smarkyn!

  Anykščių kraštą išardysim,
  Iš pačių pamatų ir tuo
  Nieko naujai neatstatysim–
  Kas buvo nieks, nebus viskuo.

  priedainis (2 kartus):
  Tai jau yr paskutinė
  Sprendžiamoji kova
  Koncervinės kregždės –
  Anykščiams bus chana!

  Prieš 2 mėnesių
 • Nepalanki

  Nuoroda

  Tos pačios dienos pavakarę, kandidatas KT ziliojo po miestą dalindamas skrajutes ir uždavinėdamas keistus klausimus, tokius kaip "Ar aš jums atrodau parankus kandidatas?". Net nežinojau ką atsakyti...

  Prieš 2 mėnesių
 • o kai lankė Obelevičius kodėl neperspėjo? Jam įstatymai negalioja?

  Prieš 2 mėnesių
 • Tubio paprašė baigt agitaciją,o kodėl Obelevičiaus nepaprašė?

  Prieš 2 mėnesių
 • na

  atsakymas į: x Nuoroda

  todėl kad Obelevičius tuomet dirbo savivaldybėje savo darbą, neagitavo

  Prieš 2 mėnesių
 • Dalis iš Aknystų

  atsakymas į: na Nuoroda

  Mes su juom pavakary valkiojomės

  Prieš 2 mėnesių
 • UZPI*OT

  Nuoroda

  Visi MES puikiai juk suprantam, jog zurnaliugos naudojasi visais kabliukais, bet nesuprantu vieno dalyko, kodel niekada nieks apie Obeleviciu nieko blogo nerase, gal del to kad nykstoj sedi giminaiciai? Ahh.. Anykstenai, atsimerkit, bukit vieningi... juk turit akis, MATOT, kokie grazus Anyksciai, kaip viskas sutvarkyta laiku, kaip viskas kyla tiesiog I virsu. As, aciu dievuj esu ne kaip tipinis Anykstenas, bele nesamones pasneket ir susimyst ant kiekvieno dalyko, bet dar karta sakau, atsimerkit, Tubis padare DAUG. Ir kaip jis driso eiti I merus kai Obelevicius sitiek skolu buvo prisidares. Saunuolis Tubis. Ploju tik Tubiui, uz jo darbus ir stiprybe, uz jo nuosirduma ir stiprybe del smeisto... Anykstenai net nemate, kaip kaikas kiso koja Tubiui o tuo tarpu Obuolys tryne rankom ir subines laize noredamas buti meru... dabar Tubis nuejo I ta ligonine saunuolis, nors su kuo ligoniai pasnekejo taip ir riogso varksai is nuobudulio... o ziurekit is paskos iskart po Tubio ir Obuolys atredejo... sakot Obuolys visai nesireklamuodamas surinko daugiau balsu... tikrai nesireklamuodamas? MAN JAU UZPI*SO OBUOLIO SNUKIS KIEKVIENAM KOPERATYVE, PASTO DEZUTEJ KIEKVIENA DIENA JO MORDA BLIZGA, KIEKVIENOJ VITRINOJ VISUR OBUOLYS.. Atsimerkit Anykstenai... Anyksciai grazeja Tubio deka.. nebent jum patiko betvarke...

  Prieš 2 mėnesių
 • Chmm

  atsakymas į: UZPI*OT Nuoroda

  +Kad gražūs Anykščiai - tai Obelevičiaus nuopelnas, ne Tubio. Ką Tubis padarė? Sugadino piliakalnį, nupirko ekraną už pasakiškus pinigus, už kuriuos būtų buvę galima suremontuot darželį. O kai tokie pusdebiliai už Tubį, tai aš už "obuolį"...

  Prieš 2 mėnesių
 • UZPI*OT

  atsakymas į: Chmm Nuoroda

  Sakai obuolio nuopelnai ? Tai kodel viskas statoma tvarkoma tik kai Tubis buvo...? Prie obuolio maciau tik zenklus kad iki tada ir tada bus padaryta o jau praejas terminas ir tik.zvyro kruva stovi. Atsisedes susirasyk obuolio ir tubio metus ir paziurek ka padare ko ne. ANYKSTENAMS nieks.neitinka, nevieningi visai. Faktas yra tas kad obuolys skolu buvo prisidares uz nebaigtus ir net nepradetus darbus o pinigu jau nebebuvo.. Tubis skolas jo grazino,.ir kelia miesta, tobulina.. as ziuriu is sono o ne ka kaimynas sako. Atsimerkit.visi.

  Prieš 2 mėnesių
 • nu nesnervuok

  atsakymas į: UZPI*OT Nuoroda

  Alfredai, vel bus infarktas,...
  Saugok sveikatą geriau...!

  Prieš 2 mėnesių
 • Siaubas

  atsakymas į: UZPI*OT Nuoroda

  Ligonis lanko ligonius..? Nu kad sveikas žmogus lankytu, ar kunigas - suprastume, nu dabar..siaubas ! Nu dabar areštuotas, nušalintas iš pareigų už vagystes iš visuomenės ! ? ! Nesuprantam..... ?
  (sąrašo komiteto nariai)

  Prieš 2 mėnesių
 • skorpionas

  Nuoroda

  Sveiki visi pagalndę savo dantis agitacija rašant komentarus. Vieni už KT, kiti už SO. Vienas ligonius lankė antradienį, kitas trečiadienį. Ir abu žadėjo. Kiek skaičiau vienas žadėjo netgi šuniuką pašert. Gaila šuniukas nepaskys ar pažadas buvo įgyvendintas. Tačiau čia ne apie didvyrius kalba. Dabar visi pagalvokit ir atsiminkit. Kada paskutinį kartą ligoninėje, savo darbovietėje matėte tokius garbius ir daug žadančius asmenis? Teisingai - prieš keturis metus (nors po ligonines, poliklinikas lygtais nevaikščiojo, kuo dabar ypač KT pasižymi, turbūt nepilnavertiškumo kompleksas kamuoja, jei pas ligonius vaikšto agituot), Kas vyko po to? Jį darbovietėj savo (išskyrus savivaldybės įmones) matėt? Stopūdovai - NE. Nes kam jūs reikalingi tuos 4 metus? NIEKAM.. O dabar reikia, ypač kai kam mundurą nuplaut

  Prieš 2 mėnesių
 • Marijona F.

  atsakymas į: skorpionas Nuoroda

  Ką tu žinai, žmogau? O aš tikiu, kad KT po rinkimų šers visus rajone netekusius globos šunis. Ir ne tik šers o ir šėką pjaus.

  Prieš 2 mėnesių
 • Aldona

  Nuoroda

  Joks įstatymas nedraudžia bendrauti su rinkėjais ir nekreipiu ďėmesio ,nes turiu nuomonę.Tačiau spauda padaro įtaką pakeisti sprendimą ir nusprendžiu balsuoti kurį puola,žmeižia,niekina Drįsčiau prognozuoti kad greitu laiku gali pabėgti gydymo įstaigų vadovai.Todel balsuosiu už Tubį,už Stabilumą,už Darbû testinumą.

  Prieš 2 mėnesių
 • ?

  atsakymas į: Aldona Nuoroda

  KOkį stabilumą? Stabiliai mėtomus iš darbo darbuotojus ir vadovus

  Prieš 2 mėnesių
 • Svedasų fermos darbuotoja

  atsakymas į: Aldona Nuoroda

  Buvau pavogus paršiuką...Ar jau vėl man galima bus kandidatuoti į fermos vedėjos pareigas ? Juk nieko blogo nepadariau ! Juk nušalintasis iš pareigų už nusikaltimus kai buvo pas mano kaimynę Jadzę iš Svėdasų, rėkė iš tolo.."aš nekaltas, aš nieko blogo nepadariau..."
  Nu ir aš nieko blogo nepadariau..Juk tai, tik paršiukas...! :-)
  Stasė

  Prieš 2 mėnesių
 • Cha

  Nuoroda

  Balsuokit už Brazauską ????????????

  Prieš 2 mėnesių
 • Yra kaip yra

  Nuoroda

  Eikit avinai jūs Š...KT čia tą patį per tą patį nebliovę! Mano valia,ką norėsiu tą ir rinksiu.Argi ne tie patys svolačiai esate per praėjusius mero rinkimus Obelevičių visaip kaip be išmanydami apdergėte.Labai Jau norėjote pokyčių ir kietos rankos.Tai va jums ir pokyčiai.Ko norėjot tą ir turit.Dabar aršiai kaip kam tokia tvarka nepatinka,nes Tubis ne koks mėmė buvo,nesileido,kad kas ant jo sprando jotų,buvo meras,o ne kažkokia mazgote jums. Taigi dabar Sigutis jau tapo geriausiu kandidatu į merus,tuo tarpu Tubį jau be teismo padarėte didžiausiu vagimi ir kaip įmanydami pastoviai lojate ant jo neturėdami tam faktų.Kokį merą be išrenkate,Vis vien jums tik blogai,nes iššlavė kai kuriuos lodyrius,ar kitos rūšies komedijantus.Prispaustas uodegas visuomet skauda.

  Prieš 2 mėnesių
 • Baikit

  atsakymas į: Yra kaip yra Nuoroda

  Yra įstatymai, yra teismų sprendimai, ne laikraštis ar komentatoriai nušalino Tubį nuo pareigų, ir ne todėl, kad kažką atleido ar nubaudė

  Prieš 2 mėnesių
 • Jooo

  atsakymas į: Yra kaip yra Nuoroda

  STT turi faktų

  Prieš 2 mėnesių
 • Nesuprantu

  atsakymas į: Yra kaip yra Nuoroda

  Tubis apdegė Obelevičių, dabar Tubis apdegė Tubį. Litras tristukas.
  Tai nuomonė

  Prieš 2 mėnesių
 • tu nesupratai

  atsakymas į: Nesuprantu Nuoroda

  tai kiti supranta. nebegerk to savo litro tristuko, kuri cia reklamuoji, busi protingesnis.

  Prieš 2 mėnesių
 • Déjà vu

  Nuoroda

  Gal kandidatai ieško redaktorės ?

  Prieš 2 mėnesių
 • Trinidada

  Nuoroda

  Ne visi supranta, kaip svarbu K. Tubiui vėl tapti meru. Ne dėl Jūsų, ne dėl Anykščių jis taip stengiasi, o dėl savęs. Būdamas meru, jis žymiai lengviau kovos su STT ir prokuratūra dėl jam pareikštų įtarimų. Jūs pagalvokit, jei jis rinkimuose patirs fiasko, koke finansinis nuostolis jam bus. Dabar negauna atlygio, nes nušalintas nuo pareigų, daug lėšų reikalauja rinkimai, o ir po to - nulis algos. Todėl kiekvienas kiemas svarbus. Ar būdamas meru K. Tubis lankė žmones, ligonius, bėdžius? Ne.

  Prieš 2 mėnesių
 • Rinkėja

  Nuoroda

  Vaikščiokit nevaikščioję, nuomonės nepakeisite. Tubis buvo užėjęs į butą, Obelevičius nebuvo, tai, manot, už Tubį balsuosiu. Nebalsuosiu.

  Prieš 2 mėnesių
 • nesuprantu

  Nuoroda

  truputi neaišku man.Tubis lankė ligonius su vyr gydytoju,o kaip ne savo valdose gali vaikščioti Vaiginas ir Obelevičius be vyr gydytojo.leidimo ar kitaip?, gal leido žinoma jeigu atsiklausė..

  Prieš 2 mėnesių
 • Mačiau

  atsakymas į: nesuprantu Nuoroda

  Obelevičiu lydėjo ir direktoriaus pavaduotoja Pażerienė, ir tubiokomitetininke Sereikiene ! Ar jau komitetas išsivaikšto? Yra pożymiu, kad taip!

  Prieš 2 mėnesių
 • Chmmm

  atsakymas į: nesuprantu Nuoroda

  Obelevičius dabar eina mero pareigas, ligoninė jo pavaldume, tai natūralu, kad eina. O kodėl nušalintam pareigūnui, t.y. jokių pareigų neužimančiam Tubiui tarnauja vyr.gydytojas, manau, paklaus rajono taryba

  Prieš 2 mėnesių
 • Nesusiprantantis Sigutis

  atsakymas į: Chmmm Nuoroda

  Kad ir bet kokias pareigas eitu Obelevičius, būtų etiška užeiti pas įstaigos vadovą, o ne su buvusiu vaikščioti, štai ir pasirodė sub... žiai

  Prieš 2 mėnesių
 • ???

  atsakymas į: Nesusiprantantis Sigutis Nuoroda

  O Jeigu įstaigos vadovo nėra darbe? Jeigu įstaigos vadovas tarnauja nušalintam?

  Prieš 2 mėnesių
 • Kontrolieriu

  Nuoroda

  įdomu, lyg ir į ligononės direktoriaus pareigybių aprašymą neįeina agitatorių vedžiojimas po palatas reklamos tikslais. O gal direktorius ne darbo metu tai darė, gal kokį biuletenį susikombinavo, nes atostogų tai dar negali imti, per trumpai dirba

  Prieš 2 mėnesių
 • Nu

  Nuoroda

  jo visi nuotraukoje priekyje sėdintys ponai gerokai pavalgę, o gal Gališankai neliko?

  Prieš 2 mėnesių
 • Kolia

  Nuoroda

  Juokingas vaizdelis, kai milicininkas persirenge daktaru, cha,cha.

  Prieš 2 mėnesių
 • AAAAAAAAAAAAAA

  Nuoroda

  Matai kaip cia gaunasi.Jeigu Vaiginas pades obeleviciui rinkimuos pelnyti daugiau balsu,tai jis taps vicemeru-na jau apsikakokit-meras bus K.Tubis,o vicemeras dar neaisku kas.

  Prieš 2 mėnesių
 • Rinkėjai

  atsakymas į: AAAAAAAAAAAAAA Nuoroda

  Garantuoju, kad Vaiginas taiko į tas pareigas, akivaizdžiai matosi. Už Tubį

  Prieš 2 mėnesių
 • rinkėja

  atsakymas į: AAAAAAAAAAAAAA Nuoroda

  Meras bus Obelevičius, 100 proc., neskleiskite gandų, Vaiginas jokio posto neprašo savivaldybėje.

  Prieš 2 mėnesių
 • Valstietis

  atsakymas į: rinkėja Nuoroda

  Teisingai, mums užtenka, kad konservai padeda rinkt parašus už Skvernelį

  Prieš 2 mėnesių
 • ...

  atsakymas į: Valstietis Nuoroda

  Pas Gustą...

  Prieš 2 mėnesių
 • Valstietis

  atsakymas į: ... Nuoroda

  Gusto klientai irgi žmonės, nieko čia tokio- iš savų gi parašus rinko

  Prieš 2 mėnesių
 • DĖMESIO SVARBU!

  Nuoroda

  KONSERVATORIUS GINTARAS GIRNIUKAITIS APIE S.OBELEVIČIŲ IR KITUS: "„Oponentams, kurie man priekaištauja už neblaivaus sukeltą avariją atsakau - aš girtas blaiviau mąstau nei jūs būdami blaivūs. Apskritai aš keliu klausimą ar man reikia į Anykščių rajono tarybą? Sėdėti tarp 24 kvailių ir bandyti kažką daryti? Atsakykite, jei jūs turėtumėte įmonę, kurios biudžetas 30 mln. eurų (t.y. toks kaip Anykščių rajono biudžetas) ar kurį nors iš dabartinės rajono Tarybos narių samdytumėte į savo bendrovės valdybą? Nesamdytumėte nei vieno, net ir mano partijos lyderio S.Obelevičiaus. Ir žinau kodėl - jūs nenorėtumėte, kad jūsų įmonė bankrutuotų. Kur mūsų kandidatų idėjos? Ar kuris iš kandidatų žino ką su tuo rajonu daryti?“ - retoriškai klausė konservatorių kandidatas į Anykščių rajono tarybą."

  Prieš 2 mėnesių
 • Dainelė rinkėjams

  Nuoroda

  Nepakeisit žmonių valios!

  Tuščios kalbos atsibodo
  Eikit jūs bum ta ra rai!
  Jei rinkėjai nori Tubio –
  Tai ir rinks! Ir bus gerai.

  Susimovė juk "Anykšta"
  Su tuo Bauros Vaiginu.
  Tiesiai kerta jai rinkėjas:
  Tubį rinkti ketinu !

  Jei žmonėms tinka duetas
  Kęstutis su Sigučiu,
  Tamstos nieko nepakeisit
  Šeimynėlės laikraščiu.

  Prieš 2 mėnesių
 • Psichiatras

  atsakymas į: Dainelė rinkėjams Nuoroda

  Šįkart nesklandžiai gavosi, gal labai jaudinaisi?

  Prieš 2 mėnesių
 • Anykščių Gebelsas

  atsakymas į: Dainelė rinkėjams Nuoroda

  Nu Wagneris!

  Prieš 2 mėnesių
 • Ko?...

  Nuoroda

  O ko lankytis ligoninėje tiek Obelevičiui,tiek Tubiui su visa savo "šaika"?Juokingai ir apgailėtinai atrodo šie "ponai",kai lankosi ten,kur visai to nereikia.O gal jie pažadėjo ligoniams suteikti kuo geriausios sveikatos?...(kad tik už juos pabalsuotų)Bet tam yra gydytojai.

  Prieš 2 mėnesių
 • PRISIMINKIME DRUSKININKUS

  Nuoroda

  Prisimenate, kaip buvo konservatorių pjudomas Druskininkų meras R.Malinauskas? Kiek po teismus tampytas, kiek visokiais “Vijūnėlės dvarais” šmeižtas. Net jo partija – socialdemokratai su lyderiu A.Butkevičiumi jo negynė. Tai žmogus išėjo iš tos partijos, sukūrė savo komitetą ir štai koks rezultatas: Visuomeninis rinkimų komitetas „Už Druskininkus su Ričardu Malinausku“ turi 17 mandatų taryboje (konservai tik 4, gi socdemai tik 1) , o pats R.Malinauskas gavo 70,50% balsų! Žmonės moka vertinti atliktus darbus. Anykščių rajono žmonės parodė, kad irgi moka ginti K.TUBĮ - savo merą! Tikiu, kad per antrą turą jie trinktelės visiems siurprizą - ne prastesnį, negu druskininkiečiai! Yra už ką kelti nykščius - už rajoną Anykščių!!!

  Prieš 2 mėnesių
 • Palyginkim

  atsakymas į: PRISIMINKIME DRUSKININKUS Nuoroda

  Ką iš Druskininkų padarė Malinauskas, ir ką Tubis. Pirmu atveju klestintį kurortą, o antru atveju iš darbo išmėtytus geriausius specialistus, supriešintą ir įbaugintą bendruomenę, ekraną už dešimtis tūkstančių ir sugriautą piliakalnį. Kokie darbo rezultatai, tokie ir rinkimų rezultatai. Obelevičius net nesireklamuodamas, nelandžiodamas po butus surinko daugiau balsų už Tubį, ir be abejo laimės antrame ture.

  Prieš 2 mėnesių
 • ..

  atsakymas į: Palyginkim Nuoroda

  Gudručiai, o kiek metų Malinauskas Druskininkams dirba? Neįmanoma per 4 metus dievai žino ko padaryti. Net ir Vilnius ne 4 metus statėsi (truputį perfrazavau :) ) Nustokit rietis kaip alkani šunys. Laikas dirbti Anykščių krašto labui. O pradėkit nuo savo kiemo ar laiptinės...o dar geriau nuo sąžinės...kaip ten sakoma: KAS BE KALTĖS MESKITE Į MANE AKMENĮ..

  Prieš 2 mėnesių
 • Nelyginkit

  atsakymas į: PRISIMINKIME DRUSKININKUS Nuoroda

  Tubio su Malinausku. Malinauskas prikėlė Druskininkus, o Tubis laksto po Anykščius su lapeliais, lyg išmaldos - balsuoti prašydamas.

  Prieš 2 mėnesių
 • Cha cha cha !

  Nuoroda

  Eilinis Vaiginas lenda galimam merui į.... ? Na gal susimylės ir bent kokiu patarėju įdarbins? O jeigu jau vicemeru - tai bus dieduko ir jo ažuoliuko svajonių viršūnė! :)

  Prieš 2 mėnesių
 • Lina

  atsakymas į: Cha cha cha ! Nuoroda

  Niekur Vaiginas Obelevičiui nelenda. Ir taip aišku, kad laimės Sigutis.

  Prieš 2 mėnesių
 • Tai va...

  Nuoroda

  Visada balsavom už Obelevičių... ale dabar, kai jis eina koalicijon su valstiečiais (tiesiog nuėjo su velniu obuoliauti), jau visai rimtai svarstom balsuoti kitoniškai... Netraukia mūsų vaizdelis - Vaiginas Gališankos pozicijoj - ir nors tu ką...

  Prieš 2 mėnesių
 • TS

  atsakymas į: Tai va... Nuoroda

  Vaiginas nebus Gališankos kėdėje, galit ir toliau ramiai balsuoti už Obelevičių

  Prieš 2 mėnesių
 • Su balandžio 1

  atsakymas į: Tai va... Nuoroda

  Čia parašė mano bendradarbė, kuri nuo rudens agitavo už Tubį. Dabar nuėjo kavos, tai aš iš jos kompiuterio parašau tikrą teisybę. Ji niekados nebalsavo už konservatorius, nes jos tėvas buvo komunistas, o brolis etatinis komjaunimo veikėjas ir dirbo kartu su Blazarėnu.

  Prieš 2 mėnesių
 • Dėdulė

  atsakymas į: Su balandžio 1 Nuoroda

  Tokia informacija prieinama tik man ir stribų palikuonims. Kadangi aš nieko nerašiau...

  Prieš 2 mėnesių
 • DĖMESIO SVARBU!

  Nuoroda

  "JURISTŲ" IR KITŲ PROPAGANDINIŲ ARTISTŲ ŽINIAI
  Meras tubis yra laikinai nušalintas nuo mero pareigų, nes STT įtaria jį padarius įstatymo pažeidimą šios kadencijos veikloje. Jis neareštuotas, laisvė neatimta, apribojimai tik procedūriniai. Išrinkus K.Tubį meru naujai kadencijai, niekas niekuo jo kuo nors kaltinti negali, nes tai naujos pareigos ir jose jis na niekaip, net ir norėdamas, negali spėti nusikalsti. O todėl visi bauginimai, kad bus chaosas, kad žmonės negaus algų, pensijų ir pašalpų, kad sustos rajono gyvenimas yra tik propagandiniai rinkiminiai "antitubinai" triukai, Nereikia kreipti į juos dėmesio.

  Prieš 2 mėnesių
 • Donaldas

  atsakymas į: DĖMESIO SVARBU! Nuoroda

  kodėl nušalintam iš pareigų buvo vis mažai ir mažai ? Kam reikėjo žlugdyti rajono verslininkus reikalaujant iš jų kyšio už geresnes sąlygas paveikiant savivaldybés darbuotojus ? Ir čia joks ne šmeižtas, o LR Prokuratūros ir STT viešas pranešimas visuomenei par žiniasklaidą ir netikėtume, kad jūs turėtumėte kokių nors sugebéjimų, ar galių apkaltinti šias įstaigas šmeižimu už laiku pateiktą, patvirtintą informaciją ! Tik šių įstaigų dėka buvo imtasi visų priemonių užkardant tolimesnius nusikaltimus Anykščių r. savivaldybėje. Ir jūs turite pripažinti, kad tai padarė ne Jonas, ne Antanas, o LR Prokuratūros, STT skyrius....Atlikus visas teisines procedūras, visa nusikaltimo tyrimo medžiaga su kaltinimais bus perduota LR Teismui bausmės skyrimui kaltam asmeniui. Nuosprendis bus priimtas neatsižvelgiant į Savivaldybių rinkimų rezultatus, nes tai numatoma LR Konstitucijoje - Ji sako, kad prieš įstatymą visi lygūs..! ? Ar tikrai ?

  Prieš 2 mėnesių
 • TIESA

  atsakymas į: DĖMESIO SVARBU! Nuoroda

  Komitetete, neskleiskite netiesos. Tubis nušalintas nuo pareigų teismo sprendimu iki balandžio pabaigos. Rinkimai nepanaikina įtarimų. Teismas spręs, ar pratęsti nušalinimą, ar nuimti. Koks sprendimas bus niekas nežino. Bauginimai dėl chaoso ne bauginimai, o galima realybė. Pamodeliukite, jei neduok dieve Tubis laimėtų. Jis turi 5 balsus, niekas su juo į koaliciją neina. Jis teikia direktoriaus kandidatūrą tarybai, ši atmeta. Tai kas čia, ne chaosas? Po dviejų mėnesių būtų skelbiami kiti rinkimai. Tai čia chaosas ar ne chaosas?

  Prieš 2 mėnesių
 • Tfu!

  atsakymas į: TIESA Nuoroda

  Ir vėl konservas lenda su primityvia propaganda...

  Prieš 2 mėnesių
 • Su balandžio 1

  atsakymas į: DĖMESIO SVARBU! Nuoroda

  Dėmesio nenusikalbame.
  Kai Uspaschiką išrinko į EP ar Seimą jam panaikino kaltinimus? Ne. Kaip Uspaschikas, taip ir Tubis lenda į valdžią, kad GALĖTŲ UŽTEMTI SAVO BYLĄ.

  Prieš 2 mėnesių
 • SU !

  atsakymas į: Su balandžio 1 Nuoroda

  Nepainiok ir neklaidink. Tik išoriškai tai gali pasirodyti panašu.

  Prieš 2 mėnesių
 • Savas

  Nuoroda

  Bus Tubis ar Sigutis, svarbu ne Lukutis!

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi aha !

  atsakymas į: Savas Nuoroda

  Ir ne Vaiginutis! :)

  Prieš 2 mėnesių
 • RINKEJA

  Nuoroda

  Pries K.Tubi vyksta arsi agitacija,netgi zurnalistai nevengia tuo pasinaudoti.Taciau rinkejai mano kitaip-tai buvo,yra ir bus pats geriausias meras.Linkiu sekmes ir S.Obeleviciui-jam lengviau,nes anyksta sieja artimi giminystes rysiai.Tie,kurie pilni neapykantos paskubekite pilti ta sukaupta dumbla ant K.Tubio,nes rinkimus jis tikrai laimes ir net nedvejodami rinkejai balsuos uz kulturinga,tolerantiska,griezta,visiems teisinga mera K.TUBI.

  Prieš 2 mėnesių
 • nu visi žinom

  atsakymas į: RINKEJA Nuoroda

  vagis ikrito ne i ta puoda..Čia juk "lovys", skaitytis su juo reikia !

  Prieš 2 mėnesių
 • Tai kad

  atsakymas į: RINKEJA Nuoroda

  Geriausias meras buvo Obelevičius, o Tubį Lietuvos žmonės išrinko blogiausiu meru. Ir, žinoma, toks žmogus, kuriam pareikšti įtarimai, kuris nušalintas nuo pareigų negali laimėti rinkimų, ir nelaimės.

  Prieš 2 mėnesių
 • Pabaik mintį

  atsakymas į: Tai kad Nuoroda

  Kalk nuorodą kas ir kada išrinko geriausiu Sigutį, o blogiausiu Kęstutį.

  Prieš 2 mėnesių
 • Balsavau

  Nuoroda

  Ir balsuosiu uz Tubi

  Prieš 2 mėnesių
 • Manau

  atsakymas į: Balsavau Nuoroda

  Joks sveiko proto rinkėjas už Tubį balsuoti negali, nes jam pareikšti įtarimai ir yra nušalintas. Taškas.

  Prieš 2 mėnesių
 • Balsuok

  atsakymas į: Balsavau Nuoroda

  tu už tą Tubį,gal pampersą pakeitė ligoninėj,tai pratrydai!!!???Daugiau nekeis,baigiasi balsavimų vajus,teks savo jėgom keisti. Ko tik nepadarytų dėl lovio sotesnio.

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigis Kaipgis

  atsakymas į: Balsuok Nuoroda

  Nebelaiko tau nervai per tą meilę konservams...

  Prieš 2 mėnesių
 • ligonis

  Nuoroda

  Sveiko proto lietuvis balsuos tik uz O BELEVICIU

  Prieš 2 mėnesių
 • Jo

  atsakymas į: ligonis Nuoroda

  Kadangi tu ligonis tau atleista

  Prieš 2 mėnesių
 • Eina sau

  Nuoroda

  Antrą kartą lenda į palatas per dvi dienas... Tas noras jau peržengia sveiko proto ribas. Juolab, kad žmonės balsuos už Obelevičių.

  Prieš 2 mėnesių
 • Eik tu sau

  atsakymas į: Eina sau Nuoroda

  Klysti, daug balsuos už Tubį, ir vaikščiojimas po ligoninę nedaro tam jokios įtakos. T

  Prieš 2 mėnesių