Geri buvo rinkimai. Visiems. Neprisimenu kitų tokių rinkimų, kuriuose visi, kas tik dalyvavo, laimėjo. Net Darbo partijai rinkimai buvo sėkmingi - ,,darbiečiai“ Anykščių rajono taryboje turės visą vieną mandatą. Žinant šios partijos Anykščių skyriaus galimybes -,,darbiečiai“ iš šių rinkimų išspaudė maksimumą.

 

Puikiai rinkimai susiklostė nušalintojo mero Kęstučio Tubio komitetui ir pačiam merui. Komitetas rajono taryboje turės penkis mandatus, o K.Tubis varžysis antrajame mero rinkimų ture. Konservatorius, vicemeras Sigutis Obelevičius į antrąjį mero rinkimų turą išėjo pirmuoju numeriu ir akivaizdu, kad šis faktas liudija jo paties ir jo partijos sėkmę. Socialdemokratai iškovojo 5, ,,valstiečiai“ ir liberalai po 4 vietas Rajono taryboje ir tai yra gerai. Nei Dainius Žiogelis, nei Dalis Vaiginas, nei Lukas Pakeltis nepateko į antrąjį rinkimų turą, bet kai PSG lošia su ,,Manchester United“, viena iš dviejų komandų kartais pralaimi. Na kažkas šituose mero rinkimuose juk turėjo likti penktas.
Į antrąjį mero rinkimų turą realiai pretendavo penki iš šešių kandidatų ir prieš rinkimus buvo aišku, kad atotrūkis tarp jų bus ne toks kaip Širvintose, kur viena Živilė Pinskuvienė surinko dvigubai daugiau balsų nei visos kitos nepinskuvienės kartu sudėjus. O kai skirtumai tarp kandidatų tik vienas kitas procentas ar procento dalys, antrąjį turą lemia ne tik įdirbis, bet ir sėkmė.
4 liberalų mandatai rajono Taryboje - solidi pergalė. Juk partija - žlunganti, o patys Anykščių liberalai nebeturi to azarto, kuriuo kvėpavo prieš ketverius metus. 5 socdemų mandatai irgi yra gerai, juk šalies socialdemokratai skaldėsi, Anykščiuose sustiprėjo ,,valstiečiai“, kita į kairįjį elektoratą orientuota politinė jėga. ,,Valstiečių“ 4 mandatai gal ir nelaikytini pergale, bet tai tikrai nėra ir pralaimėjimas jau vien dėl to, kad gauta viena Tarybos nario vieta daugiau nei prieš ketverius metus, kai sąrašo lyderiu buvo pats Antanas Baura. Šaipykitės, Jūsų reikalas, bet A.Baura Anykščiuose yra politikos žvaigžė. Kitos, jam lygiavertės personos Anykščiuose nėra.
Konservatoriai tikėjosi gauti Taryboje daugiau mandatų nei 5, kuriuos iškovojo, bet S.Obelevičiaus patekimas į antrąjį turą šią švelnią nesėkmę kompensuoja.
Nežinau, ko laukė K.Tubis ir jo komitetas, bet, mano supratimu, tikėtis daugiau, nei ,,tubiečiams“ pavyko pasiekti, buvo naivu. K.Tubio ,,įkritimas“ į antrąjį mero rinkimų turą - jau pergalė, o 5 komiteto mandatai - apskritai jau kone kosmosas. Partijoms gali pririnkti asociacijų, konservatorius gali sieti su brangiu šildymu, kolūkių griovimu ir net Lietuvos laisve, socialdemokratus norint įmanoma pritempti iki Kaunos HE, Stepono Kairio ar net Karlo Markso. O va K.Tubio komitetas ką nors bendra turi tik su pačiu K.Tubiu. Kitaip tariant, tik pats nušalintasis meras komitetui tuos mandatus ir ištempė. Sakot - sąrašas, žmonės? Kam būtų įdomus Ritos Juodiškienės ar Donaldo Vaičiūno komitetas? Tik R.Juodiškienei ir D.Vaičiūnui... Konservatoriai ir socialdemokratai nežlugtų be S.Obelevičiaus ir D.Žiogelio.
,,Facebook“-e besireiškiantis jaunimas nusivylęs. Kaip šitaip balsuoti? Kodėl žmonės tokie kvaili, tokie nemoralūs, kad balsuoja už korupcija įtariamą merą ir jo užantyje ketverius metus sėdėjusį vicemerą? O tai jei K.Tubis būtų surinkęs 225 balsais mažiau, o L.Pakeltis 225 balsais daugiau, kas būtų juos apkeitę vietomis, tai jau būtų nebekeista? Jaunimas būtų buvęs patenkintas, bet idėja, kad kiekvienas sluoksnis turi savo kumyrus, nebūtų paneigta. Perfrazuojant garsiąją režisieriaus Juliaus Jakubėno frazę - valdžia yra tokia, kokie esame mes patys. Žinia, mes patys esame labai jau įvairūs.
Galų gale - visos pirmojo rinkimų turo sėkmės ir nesėkmės yra tik teorinės. Kol kas. Kol neįvyko antrasis turas... Tikėtina, kad visi, kas balsavo už S.Obelevičių ir už K.Tubį, savo balsus jiems atidavė jau pirmajame ture. Todėl merą išrinks ne tie, kas balsuos už, o tie, kas balsuos prieš. Tikėtina, kad balsuojančių prieš K.Tubį bus daugiau. S.Obelevičiaus sėkmės antrajame ture atveju tikėtina, kad rajono valdyme dalyvaus ir jaunimo mėgstamas Lukas. Žodžiu, vien dėl rinkimų rezultatų iš Anykščių nereikia emigruoti. Viskas su tais rinkimais gerai.

P.s.

Demokratija - labai gera valdymo forma, kai dauguma primeta savo idėjas mažumai. ,,Demos“ - graikiškai ,,liaudis“. Jei tiesiausias kelias į demoso širdis eina per STT, čia ir D.Žiogelio veterinarinis išsilavinimas nepadės.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Ne

  Nuoroda

  Ne , Tubis nekaltas , bus tikrai isteisintas.

  Prieš 6 dienas
 • Mariana Fergozanira

  atsakymas į: Ne Nuoroda

  Tai nuspręs LR Prokuratūra - "umom Litvu nieponiat"...?

  Prieš 5 dienas
 • Gal

  Nuoroda

  Gal dar trecias balsavimo turas bus ?

  Prieš savaitę
 • Juristė

  atsakymas į: Gal Nuoroda

  Išrinkus, neduok Dieve, Tubį, manau, kad būtų pakartotini rinkimai po 2 mėnesių, jei nesuformuotų komandos arba kada nors, jeigu būtų nuteistas.

  Prieš savaitę
 • Juristei - artistei

  atsakymas į: Juristė Nuoroda

  valio kaip bus gerai !!!

  Prieš 6 dienas
 • Mokytoja

  Nuoroda

  Vis dar yra nemažai suklaidintų žmonių. Tubis daug žada, o kai kurie mažesnio proto žmonės tiki. Tai va, Tubis nieko negalės padaryti, jokio pažado įvykdyti. Jis nušalintas nuo pareigų, neturi daugumos. Tiesiog būtina užeiti pas tas suklaidintas močiutes, išaiškinti. Abejojantiems, kad neva nekaltas:
  Areštuoti įvykdžius nusikaltimą, nušalinti nuo pareigų kaltą asmenį užkardant tolimesnius nusikaltimus savivaldybėje, uždrausti susisiekti ir bendrauti su savivaldybės darbuotojais, uždrausti lankytis savivaldybės pastate, sumokėti 10 t.€ užstatą - ir visa tai Lietuvos Respublikos Teismo sprendimu, LR Prokuratūrai pateikus visus svarbius įrodymus, vykdant nusikaltimus !
  Taigi, žmonės, jeigu jau nekyla ranka balsuoti už Obelevičių, neikit, gadinkit biuletenius, bet apsaugokite Anykščius nuo betvarkės, chaoso.

  Prieš savaitę
 • onyte

  Nuoroda

  man labjau patiktu kad meru butu moteriske Versulyte .

  Prieš savaitę
 • kazyte

  atsakymas į: onyte Nuoroda

  ji ne moteriške, o mergužėlė.

  Prieš savaitę
 • Uz

  Nuoroda

  Uz Tubi ,rajona valdyt turi tvirta ir kieta ranka .

  Prieš savaitę
 • RINKIMINIAI ŠŪKIAI :)

  Nuoroda

  LIETUVA LIETUVA-
  BE KONSERVŲ BŪK LAISVA! :)

  TAI PAKELKIM VISI NYKŠČIUS-
  BE KONSERVŲ UŽ ANYKŠČIUS! :)

  Prieš savaitę
 • Šūkis

  atsakymas į: RINKIMINIAI ŠŪKIAI :) Nuoroda

  Anykščiai be korupcijos kvapo
  Anykščiai - be nušalinto Tubio bus laimingi.

  Prieš savaitę
 • Tik už Tubi

  Nuoroda

  Nenoriu ,kad valdytu vaiginas su pakelčiu ,Fui.

  Prieš savaitę
 • Durneli

  atsakymas į: Tik už Tubi Nuoroda

  Antrame rate ne Vaiginas su Pakelčiu, o Obelevičius su nušalintu Tubiu. Nėra kito varianto. Už Obelevičių

  Prieš savaitę
 • Taigi aha !

  atsakymas į: Durneli Nuoroda

  Nesulauksi sūnau šiaurės
  Mūsų širdys tvirtos.
  Mums naglai piršai Vaiginą-
  Keberiokšt pravirto!

  Prieš savaitę
 • Bliamba

  Nuoroda

  Tubio gerbėjai, atsikvošėkite. Ar jūs norėtumėte, kad Baranausko miestą atstovautų teisiamas meras? O žinant mūsų teismus, tai teismų procesas temptūsi visą kadenciją.Aš tai neeee!

  Prieš savaitę
 • Kuka Liamba

  atsakymas į: Bliamba Nuoroda

  Aš norėčiau! Bet kas tinka, tik ne konservai! :)

  Prieš savaitę
 • Teisingai

  atsakymas į: Kuka Liamba Nuoroda

  Tada nevalgai konservų, šveiti šašlus, geri alų ir balsuoji už Sigutį

  Prieš savaitę
 • Taigis Kaipgis

  atsakymas į: Teisingai Nuoroda

  Šašlams taip! Sigučiui - ne ! :)

  Prieš savaitę
 • Umbo

  atsakymas į: Bliamba Nuoroda

  Negražiai prašai.Jeigu labai gražiai paprašysi,nebalsuosiu už Tubį.Įrodyk,kad tau labai reikia,kad nebalsuočiau

  Prieš savaitę
 • Onutė

  Nuoroda

  Dar rytoj bus galima agituoti,, nepraleiskite progos, pasirodyti, koks mėšlynas be pavardžių sukasi apie S.Obelevičių. Nepamirškite dar parašyti apie M.Fergizienę, juk kai kam ji svajonių moteris.

  Prieš savaitę
 • Petriukas

  atsakymas į: Onutė Nuoroda

  Nematau jokio besisukančio mėšlyno aplink Obelevičių, lyg ir niekas Tubio neįžeidinėja, jeigu kažkas pamini, kad meras nušalintas, kad jam pareikšti įtarimai, tai čia gi faktas, tiesa, o štai apie Tubį besisukantį mėšlyną, rašinėjantį apie "pokario banditus", supuvusias kregždutes, matau

  Prieš savaitę
 • Katarakta

  atsakymas į: Petriukas Nuoroda

  Petriuk, nesisielok. Išsioperuok lešiukus - matysi! :)

  Prieš savaitę
 • Dar Vaidilutei

  Nuoroda

  Už Tubį dar nebalsuos: balsavusieji už socialdemokratus ir Žiogelį (2151 žmogus)
  2. balsavusieji už Vaiginą ir valstiečius (2052 žmonės)
  3. balsavusieji už liberalus ir Luką (1971 žmogus)
  taigi, + 2810 balsavusiųjų už Obelevičių =8984 Obelevičiaus balsai prieš 2419 Tubio

  Prieš savaitę
 • Trampas

  atsakymas į: Dar Vaidilutei Nuoroda

  Fake news. Melaginga informacija. Visi čia išvardinti kaip tik nori balsuoti už K.Tubį, nors jų vadai liepia kitaip. Bet gi balsavimas slaptas! Valio!!!

  Prieš savaitę
 • Tikrai

  atsakymas į: Trampas Nuoroda

  Slaptas ar ne, niekas nenori už Tubį, nes anam pareikšti įtarimai, nušalintas, negali eiti pareigų. Kas gali balsuoti už tokį kandidatą

  Prieš savaitę
 • Tiesa

  atsakymas į: Trampas Nuoroda

  Tiesa ta, kad Tubis susipyko su visom partijom, verslu ir liekaant ledo, net darbo partijos remejai pikti uz partijos suskaldyma, nes Savickas pardave biciuli Sarguna, kuris ji maitino 4 metus i silta kede komunaliniame

  Prieš savaitę
 • Rinkėja

  atsakymas į: Dar Vaidilutei Nuoroda

  Ruošiaus dar eit balsuot už Tubį, žiūriu, nebėra reikalo, važiuosiu sodan sakmadienį

  Prieš savaitę
 • Vaidilutei

  Nuoroda

  Už Tubį nebalsuos:
  1. ujami savivaldybės tarnautojai;
  2. ujami įstaigų vadovai ir įstaigų darbuotojai
  3. pensininkai, kuriuos mėtė iš darbo, o lygesnius, kaip tarybos nario Tuskos žmona, paliko
  4. medikai
  5. mokytojai (nes palaikys Sigutį)
  6. verslininkai su kuriais susipyko
  7. jaunimas (jie už Luką arba Sigutį)
  8. Vairuotojai (800 nubaustų)
  Tai kas Tubį palaikys? susiję su KGB, dalis komiteto, giminės, Ferghizienė su Alesionka ir ką, viskas?

  Prieš savaitę
 • Leonas Al.

  atsakymas į: Vaidilutei Nuoroda

  Visi čia išvardinti nori balsuoti už K.Tubį ir jo šaunią komandą. O va Alesionka nebalsuos. Jis jau kitur išsirinko savo merą per pirmąjį turą. Anykščių rajone jis negyvena. Nereikia meluoti rinkėjams. Negražu!

  Prieš savaitę
 • Nu kad ne,

  atsakymas į: Leonas Al. Nuoroda

  Nei Panevėžys, nei Panevėžio rajonas merų neišsirinko, renkasi įtariamuosius ar nušalintus kaip Anykščiai. Nejaugi, kur gyveno ir dirbo Leutčikas, kaip maru užsikrečia merai kyšininkavimu.

  Prieš savaitę
 • Supratom

  atsakymas į: Leonas Al. Nuoroda

  Už Tubį. Visi išvardinti KGB, Fergizienė, išskyrus Alesionką

  Prieš savaitę
 • nu uzmirskite ta vagi

  atsakymas į: Supratom Nuoroda

  Jis juk areštuotas už nusikaltimus !

  Prieš 5 dienas
 • ?

  atsakymas į: Leonas Al. Nuoroda

  Is kur zinai kas uz ka balsuos, poete Alesionka? Bent isivaizduoji kaip taves nekencia anykstenai?! Paagituoja Akesionka uz Tubi ir is karto minus keli simtai balsu!

  Prieš savaitę
 • O jam tai kas?

  atsakymas į: ? Nuoroda

  O jam tik džiaugsmas, kad konservais apsimetę komunistai jo nemyli! Leidžia eiti ir pasikarti!!! :) :) :)

  Prieš savaitę
 • Tikrai taip

  atsakymas į: Vaidilutei Nuoroda

  Labai puikia išdėliota, gryna tiesa. Greitai išaiškės kiek čia rinkėjų susiję su KGB.:-)

  Prieš savaitę
 • Kaip faina!

  atsakymas į: Tikrai taip Nuoroda

  O kiek su CŽV nepaaiškės? O su Mosadu? Ne? Na nors jau su Sekuritate,a? :)

  Prieš savaitę
 • Nu ja

  atsakymas į: Tikrai taip Nuoroda

  Ir su miškiniais

  Prieš savaitę
 • M.Fergizienė

  Nuoroda

  Agitacija eina į pabaigą, todėl jau galima kai ką apibendrinti.Iš komentarų matyti, kad S.Obelevičių yra apsupę dalyviai, kurie prieš nieką nesustos. S. Obelevičius ir nenorėdamas, bijodamas dėl šeimos saugumo, turės vykdyti jų valią, aprūpinti postais, pinigais.Komentatoriai, kurie norėjo kažką man paaiškinti, priminė pokario banditus.Trukdantys jų planams yra Tėvynės išdavikai, iškapstys viską iš praeities. Apie ateities planus nieko nekalba.Norintys balsuoti už S.Obelevičių turėtų gerai pamąstyti. Aš siūlau balsuoti už Kęstutį Tubį., nes jis šiandien Anykščiams reikalingas kaip oras.

  Prieš savaitę
 • Dieve, Dieve

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  Negi nebepastebite, kad esate jau nupirdusi boba ? Nu nors savo durnas mintis skleiskite anonimiškai....Pasivadinkite kokia nors Marena Fergozanira (iš Ispanijos), dabar visam rajonui del jūsų durnų minčių gėda ! (Nu iš Biliūno 18-o, prieš pat savivaldybę ?)
  Suprantu, smegenai dar veikia - bet gi ne į tą pusę !
  Ponia, atsiprašau, neįsižeiskite, bet nejuokinkite mūsų rajono su savo kvaila nuomone ! Juk mus mato visas pasaulis....
  Negi jums atrodo, kad anyksta.lt skaito tik Stasė iš Kavarsko ?

  Stasė

  Prieš savaitę
 • Prisišnekėjo

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  Ponia, tiksliau tamsta Marijona, matau, kad laiptinės langus matysi kaip savo ausis.:-)

  Prieš savaitę
 • Jopapa

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  Tai čia ta pati Fergizienė, kuri su Tėvynės išdaviku, Rusijos šnipu Paleckiu į seimą kandidatavo???? Ir tremtiniu prisimetantį Tubį remia? Žmonės, tik ne tai! Tik ne Tubis!

  Prieš savaitę
 • TIESA

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  Fergiziene, melage, pasakyk, kiek giminių ir savų 5darbino Obelevičius per 8 meravimo metus. Nulį. O Tubis? pradedant Lioge ir Savicku, turbūt dešimtimis skaičiuotume

  Prieš savaitę
 • Nespjauk į šulinį

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  kai laimės Obelevičius, tai pirma už jo kabineto durų stovėsi ir maldausi kad langus tavo laiptinėj sudėtų...

  Prieš savaitę
 • Vaidilutė

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  Tikėtina, kad už Tubį nebalsuos:
  - rajono pensininkai, nes meras dirbančius pensininkus liepė atleisti iš darbo.
  - 850 baudas prie Anykštos sankryžos susimokėjusių vairuotojų bei jų šeimos nariai.
  - rajono verslininkai, kurie įvairiom formom buvo dusinami ir su jais nesikalbama.
  Taigi, Marijona, pakaks tau oro ir Obelevičiui vadovaujant. Teks pripažinti klydus.

  Prieš savaitę
 • Marusia

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  o ką tu vadini "pokario banditais", partizanus? Tada tavo vieta kartu su idėjiniu vadu paleckiuku. Va ir išlindo yla iš maišo. Tikra bolševikinė raudonoji marusia. Ir agitacija turbūt neatsitiktinė?

  Prieš savaitę
 • dėl Marijonos

  atsakymas į: Marusia Nuoroda

  Taigi sakyta, visi buvusieji ir prijaučiantieji KGB balsuos už K. Tubį.

  Prieš savaitę
 • Nestebina

  atsakymas į: Marusia Nuoroda

  Fergizienė kandidatavo viename sąraše su Rusijos šnipu Paleckiu. o buvusių KGB nebūna...

  Prieš savaitę
 • Palyginimas

  Nuoroda

  Palyginkime, kas ką remia ir už ką agituoja.
  Už Tubį: Rusijos šnipo Paleckio bendrapartietė Fergizienė, "intelektualas" Savickas, sankryžos stebėtojas, dėl kurio 800 anykštėnų sumokėjo baudas Donaldas, dujinių katilinių statytojo Nefo, dėl kurio anykštėnai sumokėjo milijonus eurų iš savo kišenių už brangiausią šilumą žmona, KGB viršininko žmona, KGB "stukačius" "Ąžuolas" ir pan.
  Už Obelevičių: Profesorius Mažylis, profesorius Juozapaitis, seimo nariai Baura, Jovaiša, Radvilė Mikulėnaitė ir kt., verslininkai Šližys, Pakeltis ir kt.
  Skirtumą jaučiat?

  Prieš savaitę
 • JoelTrent

  Nuoroda

  „Google“ šiuo metu moka $ 17,000 iki $ 22,000 per mėnesį namuose. Prie šio darbo prisijungiau prieš 2 mėnesius ir per pirmuosius savo Darbo mėnesius uždirbau $ 20,544. Galiu pasakyti, Kad mano gyvenimas visiškai pagerėjo! galite jį patikrinti

  =====>>> w­w­w­.­W­e­b­J­o­b­9­8­.­C­o­m

  Prieš savaitę
 • Studentė

  Nuoroda

  Apklausa. Maždaug 60:30 proc. Obelevičiaus naudai. Bet įdomu štai kas, kas balsuoja už Obelevičių pasisako, nebijo, o kas už Tubį tyli, gėdijasi, vadinasi supranta, kad daro antivalstybinį žingsnį, palaiko žmogų, kuriam pareikšti įtarimai, kuris nušalintas nuo mero pareigų, t.y. nepasitiki savo valstybe.

  Prieš savaitę
 • Dainelė rinkėjams

  Nuoroda

  KONSERVUOTŲ KREGŽDŽIŲ INTERNACIONALAS

  Pirmyn, kregždutės konservuotos,
  Išalkusios valdžios, pirmyn!
  Sukilkit, Lansbergio anūkai,
  Tubį sutrypt išvien smarkyn!

  Anykščių kraštą išardysim,
  Iš pačių pamatų ir tuo
  Nieko naujai neatstatysim–
  Kas buvo nieks, nebus viskuo.

  priedainis (2 kartus):
  Tai jau yr paskutinė
  Sprendžiamoji kova
  Koncervinės kregždės –
  Anykščiams bus chana!

  Prieš savaitę
 • lavonas

  atsakymas į: Dainelė rinkėjams Nuoroda

  lavonas
  atsakymas į: DĖMESIO! NAUJA IR SVARBU!

  Nuoroda


  Aseliona išprotėjo,
  Rašo jis eiles kvailas,
  Meilė Tubiui begalinė,
  kažko lenda į šikynę,
  Nekenčia jie Anykščių,
  Deda skersą ant visų.

  Prieš savaitę
 • Solistė

  atsakymas į: Dainelė rinkėjams Nuoroda

  čia reiškiasi tas pats raudonskūris bolševikuojantis homosovietikas, išsiilgęs stalininės diktatūros, visaip kaip iš kailio besinerdamas, pila paskutinį likusį purvą ant konservatorių. Bet šiandien ne 1940-ieji, žmonės žino, kas prie ko. Bolševikinė raudonoji propaganda nebeveikia. Sudie komunizme...

  Prieš savaitę
 • to palyginimas

  Nuoroda

  nusišneki su pagyrimais. Nesimato darbų Bauros,Jovaišos buvimu seime.Pasirodo per šventes,o prie ko Juozapaitis tai iš viso, jam dainuoti gal nesisekė tai dabar ramiai sėdi šiltoje vietoje.. Jovaiša dirbo ir savivald.o kas gavosi su supynėmis taip ,kad visi žinome ir nereikia aukštinti ,kaip ir kiti turi verslą gal moka mokesčius ir tiek,gal kai ką ir paremia,bet nenori reklamuotis..Tubio laikotarpiu nors atgijo Anykščiai visur darbininkai dirbair šventės,kaip šventės,o kad kažką pajudino tai negeras. Manau viskas išaiškės vėliau ar anksčiau. Nuogirdos tokios Anykščiuose.

  Prieš savaitę
 • Baikit

  atsakymas į: to palyginimas Nuoroda

  Tubio laikotarpiu ar mat4t Anyk62iuose statybin5 kran1? Kas atgijo? Sudark4 piliakaln5, nupirko u= t8kstan2ius ekran1, i6vaik4 geriausius specialistus - tai ir visi darbai Tubio, viskas, kad buvo padaryta, padaryta prie Obelevi2iaus. Dar viena T8bio kadencija ir pypiec Anyk62iams, juolab, kad jis dabar nu6alintas, jam gresia teism7 maratonas.

  Prieš savaitę
 • Balsuosiu meru

  Nuoroda

  Už išverstaturiu iš komunistų į konservus Obelevičių. Jis prižadėjo prie geležinkelio tilto atidaryti miestui buvusį pliažą vaikams. Komunalinių vadas jau buvo senus plūdurus pliažo riboms nustatyti suradęs, nespėjo pastatyti, Tubys iš darbo išvarė. Dar Obelevičiui per trečią kadenciją daėjo, kad Biliūno "laimės žiburį" reikia atskleisti. Gal dar ir išsiaiškins, kad vidury šilelio draustinio prie Pasmodo ežero prokurorų vilos dygsta ?

  Prieš savaitę
 • Žmonių gąsdintojui

  Nuoroda

  Belieka dar pridurti: Rusai puola! Tada konservų propaganda jau bus visiškai sukomplektuota! Visas repertuaras panaudotas!
  Konservai, jūs net savo sąrašo nesugebate išsivalyti nuo buvusių komunistų. Gėda.

  Prieš savaitę
 • Nematau

  atsakymas į: Žmonių gąsdintojui Nuoroda

  Kur ta konservatorių propaganda? Niekur neteko skaityti, kad Tubis šioks ar anoks. Kai kurie, sveiko proto komentatoriai tiesiog svarsto kas būtų jeigu išrinktų Tubį, ir teisingai galvoja, kad būtų sumaištis, nes Tubis neturi daugumos taryboje, kaip jis dirbtų? Aš pati pirmame rate balsavau už komitetą, už Kęstutį, bet dabar raginu visus to nedaryti, nes tikrai užprogramuoti konfliktai, sumaištis, nes 13 žmonių koalicija neketina trauktis.

  Prieš savaitę
 • Su Obelevičiumi?

  Nuoroda

  Juodoji konservatorių technologija varo šmeižtą ant Tubio. Net KGB prigalvojo žmonių gąsdinimui. Ir Nefo žmona, mokykloje dirbdama, ko gero dujines katilines statė.:)
  O kuo man komunistas Obelevičius skiriasi nuo KGB darbuotojo žmonos? Kuo geriau? Per 19 metų Anykščių žmonės vis labiau supranta, kad per tą "kurortą" neturi nei darbo vietų, nei gerų atlyginimų. Masiškai emigruoja arba į didmiesčius bėga jaunimas. Užsidaro arba susitraukia Anykščių rajone ištuštėjusios mokyklos, iš rajono išeina bankai, pastatų griuvėsiai riogso mieste visai šalia medinio tako...
  Tokia padėtis susidarė dėl konservatorių valdymo. Nes jie tiesiog išsisėmė ir nebeturi kitokių idėjų. Vat ir balsuok tu kad nori už S.Obelevičių...

  Prieš savaitę
 • Būtent

  atsakymas į: Su Obelevičiumi? Nuoroda

  Susitraukia mokyklos, riogso apleisti pastatai, išėjo bankai. Teisybė, bet 4 paskutinius merus buvo meru Tubis, jis ir kaltas.

  Prieš savaitę
 • Jomajo

  atsakymas į: Su Obelevičiumi? Nuoroda

  Kas KGB prigalvojo? Ar melas, kad Tubio komitete esanti Žana Loginova yra KGB Anykščių vado našlė? Ne melas. Ar kaltintas kad yra KGB rezervistas Gansiniauskas ne Tubio komitete?

  Prieš savaitę
 • Darbuotoja

  atsakymas į: Su Obelevičiumi? Nuoroda

  Idijote. Aš dirbu SPA, draugė dirba kavinėje, kita - pas Dilį - tai čia ne "kurortinės" darbo vietos? Ir jų daug, ir daugėja. Bet tokiems sovietiniams besmegeniams darbo vieta atrodo tik ta, jeigu su šakėm ar kastuvu dirbi...

  Prieš savaitę
 • Su kostia?

  atsakymas į: Su Obelevičiumi? Nuoroda

  kokias čia pievas rašinėji? Kokia emigracija ir nedarbas? Juk pats Tubis viešai ne kartą deklaravo, kad per paskutinę kadenciją sukurta rajone 1000 (TŪKSTANTIS) darbo vietų. Ir atlyginimai kilo. O Obelevičių lyginti su KGB vado žmona, tai visiškas debilizmas. Taip pat kaip operos solistą su teatro kiemsarge.

  Prieš savaitę
 • Palyginimas

  Nuoroda

  Palyginkime, kas ką remia ir už ką agituoja.
  Už Tubį: Rusijos šnipo Paleckio bendrapartietė Fergizienė, "intelektualas" Savickas, sankryžos stebėtojas, dėl kurio 800 anykštėnų sumokėjo baudas Donaldas, dujinių katilinių statytojo Nefo, dėl kurio anykštėnai sumokėjo milijonus eurų iš savo kišenių už brangiausią šilumą žmona, KGB viršininko žmona, KGB "stukačius" "Ąžuolas" ir pan.
  Už Obelevičių: Profesorius Mažylis, profesorius Juozapaitis, seimo nariai Baura, Jovaiša, Radvilė Mikulėnaitė ir kt., verslininkai Šližys, Pakeltis ir kt.
  Skirtumą jaučiat?

  Prieš savaitę
 • Žmonių gąsdintojui

  atsakymas į: Palyginimas Nuoroda

  Nefas juk ir buvo konservatorius! Jis ir statė garsiąsias dujines katilines. Komunistas - konservatorius S.Obelevičius jį palaikė. Ką čia žmones klaidini?

  Prieš savaitę
 • Taigi

  atsakymas į: Žmonių gąsdintojui Nuoroda

  Užtai Obelevičius ir atsiribojo nuo Nefo, o Nefienė dabar Tubio dešinioji ranka.

  Prieš savaitę
 • Su Obelevičiumi?

  atsakymas į: Palyginimas Nuoroda

  Juodoji konservatorių technologija varo šmeižtą ant Tubio. Net KGB prigalvojo žmonių gąsdinimui. Ir Nefo žmona, mokykloje dirbdama, ko gero dujines katilines statė.:)
  O kuo man komunistas Obelevičius skiriasi nuo KGB darbuotojo žmonos? Kuo geriau? Per 19 metų Anykščių žmonės vis labiau supranta, kad per tą "kurortą" neturi nei darbo vietų, nei gerų atlyginimų. Masiškai emigruoja arba į didmiesčius bėga jaunimas. Užsidaro arba susitraukia Anykščių rajone ištuštėjusios mokyklos, iš rajono išeina bankai, pastatų griuvėsiai riogso mieste visai šalia medinio tako...
  Tokia padėtis susidarė dėl konservatorių valdymo. Nes jie tiesiog išsisėmė ir nebeturi kitokių idėjų. Vat ir balsuok tu kad nori už S.Obelevičių...

  Prieš savaitę
 • Su Obelevičiumi!

  atsakymas į: Palyginimas Nuoroda

  Ėjo ėjom į kurortą
  Atsidūrėm karvės torte
  Mums ten šilta ir gražu
  Emigruojam pamažu.

  Prieš savaitę
 • Ne į temą

  atsakymas į: Su Obelevičiumi! Nuoroda

  Kiek žinau, tai ne Obelevičius buvo meru paskutinius 4 metus, o Tubis

  Prieš savaitę
 • M.Fergizienė

  Nuoroda

  Visa širdimi už "valstiečius". Vietoj to ,kad dėstytų,ką partija gali gero padaryti, likus kelioms dienoms iki rinkimų, mėginama įkasti K.Tubiui, neva jis trukdo verslininkams. Rašant reikia tiksliai pasakyti, kam ką sutrukdė. Pavyzdžiui M.Fergizienė norėjo Anykščiuose įsteigti viešnamį, bet K.Tubis neleido. Dėl to ar gerai padarė galima diskutuoti. Rašymas be konkrėčijų faktų yra tik noras pakenkti. Labai noriu, kad K.Tubis laimėtų rinkimus didele balsų persvara. Jis to vertas.

  Prieš savaitę
 • Viskas

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  Balsavau visada už Tubį, bet, atlaisk man, Kęstuti, negaliu balsuoti už žmogų, už kurį agituoja buvusi Tėvynės išdaviko, Kremliaus agento bendrapartietė Fergizienė.

  Prieš savaitę
 • Dėdulė

  atsakymas į: Viskas Nuoroda

  Teisingai, civilioke, darai, ant mūsų joks š... nelips dar 75 metus

  Prieš savaitę
 • Saule

  Nuoroda

  Patys nepatikimiausi DVIVEIDŽIAI žmones.jie bet kada ,kaip jiems paranku,keis nuomonę.prieš kelis metus Luko žmones lanke gyventojus,sakė kaip blogai,jei laimes.S.Obeliavičius.Rinkim K.Tubį.Dabar tie patys vaikšto ir kalba atvirkščiai.o mes,kaip avių banda,be savo nuomones.Busimas meras tokiais politikais neturetu pasitiketi.Gerbkim žmones ,kurie nesilanksto,o yra tvirti.Daug metų ryški M.Fergizienė..Ji visad ,atvirai gina savo nuomonę.Pagarba tokiems.Omes juk bailiai,prisitaikeliai.

  Prieš savaitę
 • Apsirūkęs

  Nuoroda

  Tas pat kaip konservas užsislaptinęs 75 metams kagebistas

  Prieš savaitę
 • NUSIPIRKSIU DVARĄ!

  Nuoroda

  Nusipirksiu dvarą-
  Bus gyvent man gera.
  Vartus uždarysiu,
  Partijas išvysiu!

  Pataupysiu nervus
  Išvaręs konservus!
  Kam man tie valstiečiai?
  Jie apaugo kiečiais.

  Kam man reik socdemų
  Ir dar liberalų?
  Paksu ar darbiečiais -
  Sotus iki valiai!

  Todėl pirksiu dvarą
  Ir šunis paleisiu!
  Politinių durnių
  Kieman neįleisiu!

  Prieš savaitę
 • Pritariu

  atsakymas į: NUSIPIRKSIU DVARĄ! Nuoroda

  Ir aš užsirakinau duris Tubį pamačiusi, kieman neįleidau

  Prieš savaitę
 • EI KARŠTAKOŠIAI !

  Nuoroda

  IKI SEKMADIENIO DAR KELIOS DIENOS. JŪS TIK PILIETINIO KARO NESUKELKIT, A ? :) :) :)

  Prieš savaitę
 • Karamba Bliamba !

  Nuoroda

  O siaube kiek dvokiančių Sigučio šalininkų komentarų! Net visa "Anykšta" nebetinkamais vartoti konservuotų kregždžių konservais prasmirdo...:(

  Prieš savaitę
 • Nu jo

  atsakymas į: Karamba Bliamba ! Nuoroda

  Bet kaip vatnikai sukilo už Tubį, gal ir neatsitiktinai, kai jį remia Kremliaus agento Paleckio buvusi bendramintė ir KGB viršininko žmona.

  Prieš savaitę
 • jo jo

  atsakymas į: Nu jo Nuoroda

  o gal reikia dar giliau pakapstyti, kas už KGB viršininko žmonos, rusų šnipo bendrapartietės M.F. ir kitų agitatorių stovi?

  Prieš savaitę
 • Oi anykštėnai!

  Nuoroda

  Jei Sigučio Obelevičiaus šalininkai tokie bjaurūs ir aršūs, tai koks gi tada jų vadas Sigutis? O jo joi... :(

  Prieš savaitę
 • Nei

  atsakymas į: Oi anykštėnai! Nuoroda

  Šalininkai bjaurūs, nei Sigutis aršus. Tiesiog aplinkybės susiklostė taip, kad visi sveiko proto žmonės balsuos už Obelevičių, vardan ramybės ir Anykščių ateiteis

  Prieš savaitę
 • Š..., o ne tiesa

  atsakymas į: Nei Nuoroda

  PER TUOS KONSERVUS ŠITIEK DAUG NERVŲ ! IR KVAPAS NE KOKS.

  Prieš savaitę
 • Chi chi chi :)

  atsakymas į: Oi anykštėnai! Nuoroda

  Jo, retas bjaurumas per visus plyšius trykšta. Įsileisk tokius į valdžią - tai pats ir kentėsi.

  Prieš savaitę
 • Gal

  Nuoroda

  Jau baikim diskusijas. Tubio gerbėjai ir rėmėjai, susitaikykim su pralaimėjimu, paleiskime komiteto narius, nes jau viskas, tiesiog meras Tubis, nemokėdamas dirbti komandoje, įgijo pernelyg daug priešų, praktiškai visas partijas, plius įtarimai prekyba poveikiu, nušalinimas, todėl tolimesnis jo darbas savivaldoje neįsivaizduojamas ir rinkėjai sako atia.

  Prieš savaitę
 • O bet tačiau...

  atsakymas į: Gal Nuoroda

  Atvėsk! Ne partijos, o žmonės spręs, kas taps jų meru. O žmonės slaptai balsuos ir tu jiems nepakomanduosi!

  Prieš savaitę
 • Aha!

  atsakymas į: Gal Nuoroda

  Pasvajok, gal tau ir išdegs! :) :) :)

  Prieš savaitę
 • Pupulis

  Nuoroda

  Aš ir mano šeima balsuosime už Vaiginą.

  Prieš savaitę
 • Bliam

  atsakymas į: Pupulis Nuoroda

  BET TAVO MEILUŽĖ - PRIEŠ! :)

  Prieš savaitę
 • V.

  atsakymas į: Pupulis Nuoroda

  Ačiū, bet antram rinkimų rate reikia balsuoti už Sigutį Obelevičių

  Prieš savaitę
 • Pupulis

  atsakymas į: V. Nuoroda

  Tai kad Pakeltis labiau patinka.Toks minkštutėlis fainulka.

  Prieš savaitę
 • VYTAUTAS

  Nuoroda

  Tamsta ...
  ...geriau nei sj anų laikų sj dabartinės vaizduotės apie Laisvą Lietuvą.
  Sėkmės.

  Prieš savaitę
 • Vytautui

  atsakymas į: VYTAUTAS Nuoroda

  Ale rašai protingai kaip Gurskus. Pats bent supranti, ką norėjai parašyti? :)

  Prieš savaitę
 • Nelengvas apsisprendimas

  Nuoroda

  Sunkiausia sekmadienį bus apsispręsti partizanams, politkaliniams ir tremtiniams. Jiems Sigutis nėra svetimas kaip konservatorius, o tremtyje gimęs Kęstutis yra vienas iš jų. Žinau su kokia pagarba jis atsiliepia apie savo likimo brolius ir seseris. Partizanai niekada savų neišduoda! Kiek brudo Stalino NKVD yra išpylusi ant jų vadų ir eilinių – žinome. Štai kam bus sunkiausia apsispręsti. Tačiau tikiu, kad šie visus pragarus atkentėję ir gyvi išlikę žilagalviai nepasimes ir ras rajonui tinkamiausią sprendimą.

  Prieš savaitę
 • buves meras Nyksciuose juokiasi

  atsakymas į: Nelengvas apsisprendimas Nuoroda

  iš visų, kad dabar gyvenantis Panevėžio rajone , ir  jau keli metai nepriklauso jokioms partijoms......"
  O mes galime tik pasijuokti, kad jis, visą išloštą TeleLoto milijoną jau iššvaistė menkniekiams ir pragyvena tik iš pensijos...
  Suprantamai prijaučia mūsų nušalintąjam merui už padarytus nusikaltimus, kadangi ir pats savu laiku buvo nušalintas už panašius nusikaltimus ..:-)

  http://nyksciai.lt/leonas-alesionka-i-politika-zvelgia-nesupanciotas-partiniais-interesais

  Prieš savaitę
 • Nu kva kva kva

  atsakymas į: buves meras Nyksciuose juokiasi Nuoroda

  Gerai pragyvena. Jei po euro įvedimo kainos nebūtų išaugę net 3,452 karto, pragyventų dar geriau! Galite pavydėti. Jam nusispjaut!

  Prieš savaitę
 • Darbo partijos nariai pries Tubi, nes jis suskalde partija: gerb. Seimo nario Sarguno padejeja ir Donalda patrauke i komiteta

  Prieš savaitę
 • M.

  atsakymas į: DP Nuoroda

  Komitetų tokia misija - skaldyti partijas ir griauti politinę sistemą, idant Lietuvoje būtų galima įvesti skvernelinę diktatūrą. Kaune komitetas sunaikino visas partijas, įskaitant socialdemokratų ir valstiečių. Anykščiuose pavyko suskaldyti didžiausią buvusią partiją, darbo, visai nušluoti tvarką ir teisingumą, nedaug trūko, kad būtų atskelti nuo konservatorių ir tremtiniai, laimei tremtinius sustabdė Tubio bičiulystė su KGB viršininko našle, KGB rezervistu bei KGB informatoriumi "ąžuolu".

  Prieš savaitę
 • Nu kva kva kva

  atsakymas į: M. Nuoroda

  Kai nebeturi nieko daugiau ant Tubio pavaryti, tai net nuvalkiotą KGB kortą išsitraukė. Tai našlė koją pakišo, tai informatorius, tai dar kas nors. Išseko npriešininkų brudas... Kakarynės užkimo kaip Terezai Mei Britanijos parlamente. :) Ir Skvernelinė diktatūra, ir partijų griovimas,Tatos Lansbergio diktatūra gerai, o jau Skvernelio blogai! Ir Kaune, ir Druskininkuose pačios partijos kaltos, kad per rinkimus susimovė! Kaip ir socdemai Vilniuje! Na jau tas konservų durnumas - neišpasakytas!

  Prieš savaitę
 • Varliau

  atsakymas į: Nu kva kva kva Nuoroda

  dėl visko kaltas Landsbergis, kad kolūkius išardė. O labiausiai, kad STT Tubį išsivedė, o teismas skyrė kardomąją priemonę nušalinimą nuo pareigų. Pačiam kakarynė užkimo, tik kvaksėti belieka.

  Prieš savaitę
 • Jau

  atsakymas į: Nelengvas apsisprendimas Nuoroda

  Tremtiniams apsispresti padejo Tubio biciulyste su KGB virsininko nasle.

  Prieš savaitę
 • Nejuokink

  atsakymas į: Nelengvas apsisprendimas Nuoroda

  Tremtinio vaikas, kuris "pamindamas moralius principus" studijavo ypač priešiškoje mūsų šaliai, Gorkio mokykloje, "mokinusioje kaip užgniaužti laisvę" yra jūsų pasirinkimas? Koks čia dar reikalingas apsisprendimas?

  Prieš savaitę
 • Ei!

  atsakymas į: Nejuokink Nuoroda

  O ko tu partizanų vardu pragydai? Ko už politkalinius kalbi? Jie patys nuspręs ir padarys taip, kaip reikia. Neapgausi "sūnau šiaurės" - dar jų širdys tvirtos!

  Prieš savaitę
 • Nejuokink

  atsakymas į: Ei! Nuoroda

  O iš kur tu išpera žinai kieno aš vardu kalbu? Neapgausi manęs ruskių parsidavėli, padarysiu taip kaip man reikia ir išdaviko nerinksiu.

  Prieš savaitę
 • A ja jai

  atsakymas į: Nejuokink Nuoroda

  O jis kitokį pasirinkimą anais laikais turėti galėjo? Gal iš tremties tiesiai į Oksfordą arba į Kembridžą galėjo važiuoti studijuoti?

  Prieš savaitę
 • Nejuokink

  atsakymas į: A ja jai Nuoroda

  Galėjo, kaip ir kiti padorūs tremtinių vaikai. Pasirinkimas tarnauti tam, kas tavo tėvą trėmė, yra pats kvailiausias iš visų įmanomu.

  Prieš savaitę
 • Apsispręsti nebus sunku, nes tremtiniai netoleruoja kyšininkavimo, prekybos poveikiu ir kitų negerovių.

  Prieš savaitę
 • Be be be...

  atsakymas į: Ne Nuoroda

  O tu jau tai įrodei, a ne?

  Prieš savaitę
 • ...

  atsakymas į: Be be be... Nuoroda

  Teismai nušalino, teismai ir įrodys

  Prieš savaitę
 • Netiesa,

  atsakymas į: Ne Nuoroda

  Jie palaiko KGB mokyklos milicininką, nes nesupranta kaip jis ten pakliuvo, jei skaitosi tremtinių vaikas..???

  Prieš savaitę
 • Ei Zose,

  atsakymas į: Netiesa, Nuoroda

  ramiau gebelsini, ramiau! Į vietą!

  Prieš savaitę
 • M.Fergizienė

  Nuoroda

  Rinkimuose balsuokite už Kęstutį Tubį.

  Prieš savaitę
 • ne griežtai ne !

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  jis skatino korupcija savivaldybes imonese, del ko buvo vagiamos Biliūno 18 namo bendrijos laiptinių lėšos !

  Prieš savaitę
 • Tai jau taip

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  Jeigu šnipinėjimu Rusijai įtariamo ir kalinčio už tai Paleckio partijos narė M.F. liepia balsuoti už Tubį, manau, net idijotui aišku, kad taip darydamas išduosi Tėvynę!!!

  Prieš savaitę
 • Burleska

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  Įkurk tu pagaliau namo bendriją, bent tokia nauda iš tavęs bus.

  Prieš savaitę
 • M.FErgizienė

  Nuoroda

  Rinkimuose balsuokite už Kęstutį Tubį.

  Prieš savaitę
 • ?

  atsakymas į: M.FErgizienė Nuoroda

  Čia Putino įsakymas (perduotas per Fergizienės bičiulį Paleckį)? Balsuosim. Bet ne už Tubį

  Prieš savaitę
 • M.Fergizienė

  Nuoroda

  Dar vieną komentarą reikia ištrinti, nes parašytas pavogus mano pavarde " Gal tikrai už Sigutį reikia balsuoti" .

  Prieš savaitę
 • iš kur mum žinoti kuri tu tikra

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  Gal galite parašyti savo asmens kodą ? Butu gerai dar ir banko korteles PIN kodas ? :-)

  Prieš savaitę
 • Poniai Fergizienei

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  Prašymą ištrinti komentarą parašykite raštu ir nuneškite jį patvirtinti notarui. Tada svarstysime, sprendimą priimsime eiliniame akcininkų susirinkime.

  Prieš savaitę
 • M.Fergizienė

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  čia aš parašiau.

  Prieš savaitę
 • krepšinis

  Nuoroda

  Pagal procentus nežymia taškų persvara laimėjo TS-LKD (nors įskaitytos lygiosios), ir į finalą patekę Sigutis Obelevičius, beveik 400 taškų persvara įveikęs Tubį. Finalas sekmadienį. Totalizatoriuje 3:1 pirmauja Obelevičius

  Prieš savaitę
 • Lemties valanda artėja

  Nuoroda

  K.Tubio likimas yra labai panašus į L. Alesionkos- abu nesibaigus kadencijai yra nušalinti nuo pareigų, abu despotiško vadovavimo stiliaus, abu nepastovūs anykštėnai. Po rinkimų K. Tubis kaip ir L. Alesionka sėdės namuose ir rašys komentarus į Anykštą, gal tik Leonello poetiniai sugebėjimai neabejotinai geresni... Pagyvensim pamatysim.

  Prieš savaitę
 • Taigis Kaipgis

  atsakymas į: Lemties valanda artėja Nuoroda

  Tu tik imk ir pasvajok. negaila. Gal ir pamatysi.:)

  Prieš savaitę
 • Studentė

  atsakymas į: Lemties valanda artėja Nuoroda

  Klausinėjom balsavusių savivaldybėje žmonių, tai, atrodo, kad Tubis šansų nebeturi, praktiškai 4 iš 5 sakosi balsavę už Sigutį.

  Prieš savaitę
 • Bum bum bum

  atsakymas į: Studentė Nuoroda

  -Feik njuz (Fake news), - pasakytų JAV prezidentas Donaldas Trampas. Lietuviškai - melagingos naujienos.

  Prieš savaitę
 • netikiu,

  atsakymas į: Studentė Nuoroda

  kad net penktadalis dar tiki tubio sėkme, per šventę temačiau tik vieną savicką melyną blyną seginti, kiti jau ir iš komytieto kas kur išsilakstę, stovėjo galvas nuleidę.

  Prieš savaitę
 • M.Fergizienė

  Nuoroda

  Gal tikrai už Sigutį reikia balsuoti...

  Prieš savaitę
 • Valė

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  Ne reikia, o būtina balsuoti už Sigutį dėl ramybės, dėl Anykščių ateities...

  Prieš savaitę
 • M.Fergizenė

  Nuoroda

  Dar vienas komentaras ,kurį prašyčiau ištrinti "aš tikra Fergizienė, o kuri agituoja už Tubį apsišaukėlė" Po rinkimų bus proga kreiptis į e policiją, kuri turėtų išaiškinti dėl pavardės vagystės , ir šlykščių. komentarų rašymo.

  Prieš savaitę
 • kaip mum žinot kuri tu tikra ?

  atsakymas į: M.Fergizenė Nuoroda

  Gal galite parašyti savo asmens kodą ?

  Prieš savaitę
 • ?

  atsakymas į: M.Fergizenė Nuoroda

  o ko laukt po rinkimų?

  Prieš savaitę
 • Kas neaišku

  atsakymas į: ? Nuoroda

  Po rinkimų laukti naujo mero Sigučio Obelevičiaus priesaikos ir naujai formuojamos valdžios.

  Prieš savaitę
 • M.Fergizienė

  Nuoroda

  aš tikra Fergizienė, ta kur už Tubį agituoja - apsišaukėlė

  Prieš savaitę
 • parašyk apie laiptiniu remonto darbus

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  ir visi žinos kad tai tu tikroji Marijona ! Dabar rašai apie rinkimus, kur visai šis mokslas ne tavo proteliui !

  Prieš savaitę
 • Nesutinku

  Nuoroda

  Kas laimėjo ir kas pralaimėjo paaiškės sekmadienį. Jeigu laimės Obelevičius, bus galima sakyti, kad viskas gerai. Jeigu laimės Tubis, pralaimės Anykščiai. Nes susiformavusi kita dauguma, nei norėjo Tubis. Meras liktų mažumoje, negalėtų priimti sprendimų, Žodžiu, būtų jovalas, nuo ko kentėtų visi anykštėnai.

  Prieš savaitę
 • Bum bum bum

  atsakymas į: Nesutinku Nuoroda

  Nemeluok ir negasdink žmonių!

  Prieš savaitę
 • Siūlymas

  atsakymas į: Bum bum bum Nuoroda

  Jei Marijona agituoja už Tubį? Tai siūlau pralaimėjimo atveju sukurt bendriją ir įdarbint Kęstutį bendrijos administratoriumi tvarka bus !

  Prieš savaitę
 • Hey

  atsakymas į: Bum bum bum Nuoroda

  Audriau čia ?tu baik baik jau:)

  Prieš savaitę
 • Sutinku,kad nesutinki

  atsakymas į: Nesutinku Nuoroda

  Jeigu labai nukentėsi, gausi medalį ir rentą.

  Prieš savaitę
 • ...

  atsakymas į: Sutinku,kad nesutinki Nuoroda

  Rentą, t.y. pensiją gauna Tubis. Girdėjau, kad dar daug miškų turi. Pralaimėjęs rinkimus nemirs iš bado.

  Prieš savaitę
 • M.Fergizienė

  Nuoroda

  Jokia propaganda nepadeda.Ima rašyti M.Fergizienės vardu. ""Apsigalvojau ,nebalsuokite už Tubį. Neprisiima daugiabučio administravimo ir langų nesudės " Prašyčiau tuos komentarus ištrinti. Labai esu pamaloninta, kad galiu nulemti mero rinkimus.

  Prieš savaitę
 • HD

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  Kokiu būdu nustatyti kuri Fergizienė yra tikra?

  Prieš savaitę
 • Tikroji tai ta

  atsakymas į: HD Nuoroda

  kuri rašo apie pavogtas laiptinių langams skirtas lėšas..
  Jei rašo apie politiką ir rinkimus - tai "netikroji", nes "tikroji" apie politiką nei bum-bum !

  Prieš savaitę
 • IP

  atsakymas į: HD Nuoroda

  ta, kuri nemėgsta Tubio, manyčiau

  Prieš savaitę
 • ili

  Nuoroda

  Politiniu partiju erozijos ir Mirstancio rajono realijos. O ne rinkimai cia... Kur idejos ,kur galimybes... Gal VAIGINO SUBINEJ LIKO.... Mmm...Vidma.

  Prieš savaitę
 • Gintaras S.

  Nuoroda

  Keistas tas Tubio noras vėl tapti meru, neturint taryboje daugumos. Juk net vicemero ar administracijos direktoriaus negalėtų paskirti. Juk net komiteto nariai suprato situacijos beviltiškumą, daugelis anykštėnų balsuos už Obelevičių, kad išvengti chaoso, susipriešinimo, teismų ir kitokių nesąmonių, kas nepuošia Anykščių.

  Prieš savaitę
 • M.Fergizienė

  Nuoroda

  neprisiima daugiabučių administravimo ir langų sudėti į mano namą nežada.

  Prieš savaitę
 • M.Fergiziene

  Nuoroda

  Apsigalvojau. Nebalsuokite už Tubį

  Prieš savaitę
 • KONSERVATORIUS GINTARAS GIRNIUKAITIS

  Nuoroda

  APIE S.OBELEVIČIŲ IR KITUS: "„Oponentams, kurie man priekaištauja už neblaivaus sukeltą avariją atsakau - aš girtas blaiviau mąstau nei jūs būdami blaivūs. Apskritai aš keliu klausimą ar man reikia į Anykščių rajono tarybą? Sėdėti tarp 24 kvailių ir bandyti kažką daryti? Atsakykite, jei jūs turėtumėte įmonę, kurios biudžetas 30 mln. eurų (t.y. toks kaip Anykščių rajono biudžetas) ar kurį nors iš dabartinės rajono Tarybos narių samdytumėte į savo bendrovės valdybą? Nesamdytumėte nei vieno, net ir mano partijos lyderio S.Obelevičiaus. Ir žinau kodėl - jūs nenorėtumėte, kad jūsų įmonė bankrutuotų. Kur mūsų kandidatų idėjos? Ar kuris iš kandidatų žino ką su tuo rajonu daryti?“ - retoriškai klausė konservatorių kandidatas į Anykščių rajono tarybą."

  Prieš savaitę
 • Keista kad bičas pas Kęsta nenuėjo? Minčių ktla įvairių:)

  Prieš savaitę
 • M.Fergizienė

  Nuoroda

  Rinkimų rezultatai. Konservatoriai turėjo 5, ir vėl lišrinko 5 .Socialdemokratai turėjo 5, vėl išrinko 5. Rinkėjų akyse abi partijos pasenusios, vos gyvos. Liberalai turėjo 7 vietas taryboje, gavo tik 4. Galima sakyti , kad pralaimėjo rinkimus juodai.Laimėjo " Valstiečiai" turėjo 3 vietas, laimėjo 4. Lyg raketa iššovė per 3 mėn.suformuotas judėjimas "Anykščių krašto labui" 5 vietos Taryboje ir kandidatas į merus K. Tubis pateko į antrą rinkimų turą. Apibendrinu 2019 m. kovo 3 d rinkimus laimėjo K.Tubio sąrašas Nr.3 Labai logiška, kad antrame ture didele balsų persvarą meru bus išrinktas Kęstutis Tubis.

  Prieš savaitę
 • Neee

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  Fergiziene, jeigu mokėtum skaičiuoti, pamatytum, kad |Obelevičius pirmame rate surinko apie 400 balsų daugiau užTubį. Dabar už Obelevičių balsuos Pakelčio rėmėjai, taip pat valstiečių ir net socialdemokratų rėmėjai, nes Tubis su visom partijom susipykęs. Todėl Obelevičius laimės, ir laimės aiškia persvara.

  Prieš savaitę
 • Nu jooo

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  Kai Tubį remia tik Fergizienė, KGB informatorius Ąžuolas ir KGB viršininko žmona, manau, visiems aišku, kad už Tubį balsuoti nevalia!

  Prieš savaitę
 • G.

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  Už svetimų minčių plagijavimą numatyta baudžiamoji atsakomybė.

  Prieš savaitę
 • PRISIMINKITE DRUSKININKUS

  Nuoroda

  Prisimenate, kaip buvo konservatorių pjudomas Druskininkų meras R.Malinauskas? Kiek po teismus tampytas, kiek visokiais “Vijūnėlės dvarais” šmeižtas. Net jo partija – socialdemokratai su lyderiu A.Butkevičiumi jo negynė. Tai žmogus išėjo iš tos partijos, sukūrė savo komitetą ir štai koks rezultatas: Visuomeninis rinkimų komitetas „Už Druskininkus su Ričardu Malinausku“ turi 17 mandatų taryboje (konservai tik 4, gi socdemai tik 1) , o pats R.Malinauskas gavo 70,50% balsų! Žmonės moka vertinti atliktus darbus. Anykščių rajono žmonės parodė, kad irgi moka ginti k.tUBĮ - savo merą! Tikiu, kad per antrą turą jie trinktelės visiems siurprizą - ne prastesnį, negu druskininkiečiai! Yra už ką kelti nykščius - už rajoną Anykščių!!!

  Prieš savaitę
 • Baikite

  atsakymas į: PRISIMINKITE DRUSKININKUS Nuoroda

  Nelyginami dalykai. Malinauskas buvo renkamas geriausiu meru, o Tubis - blogiausiu. Anykštėnai tikrai trinktelės ir meru didžiule balsų persvara išrinks geriausią visų laikų Anykščių merą Obelevičių, kuris atpigino kurą, pastatė lajų taką, biblioteką, menų inkubatorių ir praktiškai viską, kas gero Anykščiuose.

  Prieš savaitę
 • kas čia taip aktyviai reiškiasi? Mažu kas iš kamitietčikų? A gal pats FIURERIS? Prisimenam prie sovietų irgi kamuniagų tik vienas gensekas lig mirties valdydava. Jau brandų socializmą buvom pasiekę, vienas žingsnis tik iki KOMUNIZMO buvo belikęs, rukoj potdatj, taip sakant. Bet čia atėjo Landsbergis, sugriovė kolūkius, o nuo to ir viskas sugriuvo. domino efektas...

  Prieš savaitę
 • Savas

  Nuoroda

  Geriau bus Tubis ar Sigutis, svarbu ne Lukutis!

  Prieš savaitę
 • jo

  atsakymas į: Savas Nuoroda

  lukutis ir vel prie lovio nepateko

  Prieš savaitę
 • "JURISTŲ" IR KITŲ PROPAGANDINIŲ ARTISTŲ ŽINIAI

  Nuoroda

  Meras tubis yra laikinai nušalintas nuo mero pareigų, nes STT įtaria jį padarius įstatymo pažeidimą šios kadencijos veikloje. Jis neareštuotas, laisvė neatimta, apribojimai tik procedūriniai. Išrinkus K.Tubį meru naujai kadencijai, niekas niekuo jo kuo nors kaltinti negali, nes tai naujos pareigos ir jose jis na niekaip negali spėti nusikalsti. O todėl visi bauginimai, kad bus chaosas, kad žmonės negaus algų, pensijų ir pašalpų, kad sustos rajono gyvenimas yra tik propagandiniai rinkiminiai "antitubinai" triukai, Nereikia kreipti į juos dėmesio.

  Prieš savaitę
 • Geri pas tave įstatymai ? Aš ir dirbau ankščiau kiaulių fermoje, pavogiau paršiuką... Dabar įsidarbinau karvių fermoje - taip išeina aš nebekaltas, nevogiau, poveikiu neprekiavau - nes jau naujos mano pareigos... !
  Eik i merus - ot pagyventume, visi nekalti, nes su naujomis pareigomis..:-)

  Ale iš kur dar šitam kaime tokiu ablavuku yra ?

  Prieš savaitę
 • ir išmanymas baudžiamosios teisės. Graudu. Apribojimai, jūsų žiniai, ne procedūriniai, o tai yra kardomoji priemonė. Siūlyčiau pasinagrinėti BK arba bent pasigooglinti prieš demonstruojant savo "teisinį išprusimą".

  Prieš savaitę
 • Pagal šitą logiką, pigiausias amnestijos būdas - vedybos. Pakeiti pavardę ir esi naujas žmogus, neatsakantis už senojo darbus...

  Prieš savaitę
 • Taigi aha !

  atsakymas į: Anykščių Merfis Nuoroda

  Ale ir nusišnekėjai....

  Prieš savaitę
 • Uż Jutubį!

  Nuoroda

  Kai Jutubį pasodins, rinksim Pakeltį!

  Prieš savaitę
 • Juozas

  Nuoroda

  Balsuosiu už Obeliavičių merą ir gerą jo komandą, kuri bus sukurta. Sėkmės SIguti !!! Jūsų išbandymo valandos.

  Prieš savaitę
 • Lady Gaga

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Pažadėjau - patiešyjau, neištęsėjau - nesugriešijau! :)

  Prieš savaitę
 • Nu joo...

  atsakymas į: Lady Gaga Nuoroda

  Jam svarbu viešai atsižymėti prieš Sigutį. Gal pastebės ir kokiu nors patarėju įdarbins. Kaip buvęs komunistas buvusį komunistą. :)

  Prieš savaitę
 • Vidmantui Šmigelskui

  Nuoroda

  Jūs, kaip Sigučio Obelevičiaus švogeris, turiu pripažinti, kad šį kartą parašėte gana bešališką straipsnį. Sveikinu. Tai sėkmė. Laikas ir "Anykštai" keistis.

  Prieš savaitę
 • Dar ne

  Nuoroda

  Sekmadienį rinkimus laimės Obelevičius. Tikiuosi, kad bus taip, nebus Tubio sukelto chaoso.

  Prieš savaitę
 • Valstieti, griebk...

  atsakymas į: Dar ne Nuoroda

  Tada chaosą sukels imantys valdžią, imantys valdžią iš Sigučio.

  Prieš savaitę
 • Liber

  Nuoroda

  Gaila ir skaudu, kad į antrą ratą nepateko Lukas, bet, bent jau mes, liberalai palaikysime Obelevičių, geriau demokratiškas meras, negu diktatorius. Net ir per tą mėnesį, laikinai eidamas pareigas, Sigutis sugebėjo susitarti su opozicija, patvirtinti biudžetą, priimti kitus sprendinius, apsieinant be konfrontacijos ir pjautynių.

  Prieš savaitę
 • Biber

  atsakymas į: Liber Nuoroda

  Išdavėte merą K.Tubį - išduosite ir S.Obelevičių. Tikiuosi, kad jis neaklas ir nekurčias, o todėl nerizikuos. "Bangelės" sąmokslo niekas neužmiršo.

  Prieš savaitę
 • Jochaidi

  atsakymas į: Biber Nuoroda

  Parašėte pagal tulpinių "panietkes". Išdavėte? Nusišalinti nuo asmeninės naudos siekiančio, o ne rajonui dirbančio mero yra išdavystė?

  Prieš savaitę
 • Be be be...

  atsakymas į: Jochaidi Nuoroda

  Tu gal vienas iš jų, kad net "poniatkes" žinai?

  Prieš savaitę
 • Ale

  atsakymas į: Be be be... Nuoroda

  ir vėl avis ar ožka prabilo. Tai yra prabliovė...

  Prieš savaitę
 • Dangė

  Nuoroda

  Ką čia gali bepridurti, žmogus arba padorus, arba ne

  Prieš savaitę
 • taip

  atsakymas į: Dangė Nuoroda

  Apie Tubio padorumą kalbėti nebegalima.

  Prieš savaitę
 • KAIP KLAIDINAMI ŽMONĖS

  Nuoroda

  KONSERVATORIAI IR JUODOSIOS TECHNOLOGIJOS. Neklaidinkite žmonių. Šitas "Feikas" - lietuviškai melas - neva K.Tubis negalės eiri pareigų - sugalvotas ir prieš pat rinkimus konkurentų ir visur platinamas tam, kad pakenkti balsavimui. Dar meluojama, kad, jei išrinks K.Tubį, pensininkai negaus pensijų, pašalpų gavėjai negaus pašalpų, dirbantys negaus algų. Meluoja niekšeliai ir neraudonuoja! Taip už Obelevičių agituoja.
  Bet žmonės ne durneliai! Jų taip primityviai ir niekšiškai neapgausite!

  Prieš savaitę
 • Juristas

  atsakymas į: KAIP KLAIDINAMI ŽMONĖS Nuoroda

  Tai jūs, komitetiniai nusikaltimo bendrininkai meluojate. Ar Tubis šiandien eina mero pareigas? Ne, jis nušalintas. Ar jis išrinktas galės eiti pareigas? Neaišku, nes bus teismo sprendimas. Ar Tubis turi daugumą taryboje? Ne, 5 balsus. Kas bus, kai neturėdamas daugumos nepatvirtins vicemero ir direktoriaus? Sumaištis du mėnesius ir priešlaikiniai rinkimai. Tokia tad tiesa ir jokių juodų technologijų.

  Prieš savaitę
 • ATSAKYMAS "JURISTUI"

  atsakymas į: Juristas Nuoroda

  Pirma: aš nesu "komitetininkas". Nepriklausau nei jokiai partijai, nei komitetui.
  Antra: Nesu ir nebuvau jokių nusikaltimų bendrininkas.
  Trečia: Tamsta platinate primityvią antitubišką propagandą ir tokios jūsų veiklos tikslas pakenkti Merui Tubiui.
  Ketvirta: Menkas teisinis išprusimas verčia abejoti jūsų juridiniu išsilavinimu.
  Patarimas: Nekompromituokite savęs.

  Prieš savaitę
 • KLAUSIMAS

  atsakymas į: ATSAKYMAS "JURISTUI" Nuoroda

  o tai kur tamstos argumentai? Rašliavoje vien tik demagogija ir fanatiškas Tubio gynimas.

  Prieš savaitę
 • Atsakau

  atsakymas į: KLAUSIMAS Nuoroda

  Į svaičiojimus reaguoti nematau reikalo. Prasiblaivyk, tada ir pašnekėsime. Joks tu ne juristas.

  Prieš savaitę
 • iii

  atsakymas į: ATSAKYMAS "JURISTUI" Nuoroda

  Gal Jūs kokiam Vyriausybės atstovui paskambinkit, akivaizdu, akd jūsų žinios pasenę

  Prieš savaitę
 • Chi chi chi :)

  atsakymas į: iii Nuoroda

  Skubu nespėju :) :) :) :)

  Prieš savaitę
 • Ona

  Nuoroda

  Iki rinkimų dar liko KETURIOS dienos konservai pabaikit išpilt visą purvą ant KTubio pasidarė šlykštu skaityt.Suaugęs žmogus kiekvienas turi savo nuomonę ir nepirškit savosios.

  Prieš savaitę
 • Genė

  atsakymas į: Ona Nuoroda

  K. Tubis išpylė ant savęs purvą, galimai daydamas nusikaltimą ir tapęs įtariamuoju korupcinėje byloje

  Prieš savaitę
 • Lina

  atsakymas į: Ona Nuoroda

  Niekas ant Tubio purvo nepila, tik protingi žmonės pasako, kad nėra prasmės už jį balsuoti, nes būtų sumaištis savivaldybėje.

  Prieš savaitę
 • ATSAKYMAS

  atsakymas į: Lina Nuoroda

  Nepasiduokite juodųjų technologijų propagandai. Taip nebus.

  Prieš savaitę
 • Savivaldybė

  atsakymas į: ATSAKYMAS Nuoroda

  Taip jau buvo. Ar ne Tubio diktatorininio valdymo pasekmėje neliko savivaldybės administracijoje geriausių specialistų? Ar ne dėl savo draugų įdarbinimo pašalinti savivaldybės įmonių vadovaujantys kadrai? Kiek specialstų pasiryžę laimėjus Tubiui palikti darbą? Nereikia meluoti, kad dėl algų. Algos dabar padidintos, bet žmonės rengiasi pasitraukti iš pareigų.

  Prieš savaitę
 • ne Ona

  atsakymas į: Ona Nuoroda

  pagal klaidų gausą ir ptrastą stilių, tai panašu ne į Oną , oį alprydą.

  Prieš savaitę