Trečiadienį šalies savivaldybėse prasideda išankstinis balsavimas renkant merus antrajame ture.

 Merus per antrąjį turą, kuriame rungiasi du daugiausiai balsų pirmajame surinkę kandidatai, renka 41 savivaldybė. 19 savivaldybių vadovą išsirinko jau per pirmąjį turą.

Balsavimas iš anksto antrajame ture vyks visų savivaldybių pastatuose trečiadienį ir ketvirtadienį nuo 8 iki 20 valandos, skelbia Vyriausioji rinkimų komisija.

Taip pat trečiadienį prasideda balsavimas specialiuose paštuose, tai yra sveikatos priežiūros, socialinės rūpybos ar globos įstaigose, kariniuose vienetuose, bausmių vykdymo įstaigose, areštinėse, tardymo izoliatoriuose. Čia balsuoti bus galima iki penktadienio.

Penktadienį prasidės ir iki šeštadienio vyks balsavimas namuose. Šia teise pasinaudoti gali neįgalieji, dėl ligos laikinai nedarbingi rinkėjai, taip pat sulaukę 70 metų ir vyresni, jeigu jie dėl sveikatos būklės patys negali atvykti rinkimų dieną į rinkimų apylinkę.

Rinkimų dieną sekmadienį balsavimas rinkimų apylinkėse prasidės 7 ir baigsis 20 valandą.

BNS

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Nelengvas apsisprendimas

  Nuoroda

  Sunkiausia sekmadienį bus apsispręsti partizanams, politkaliniams ir tremtiniams. Jiems Sigutis nėra svetimas kaip konservatorius, o tremtyje gimęs Kęstutis yra vienas iš jų. Žinau su kokia pagarba jis atsiliepia apie savo likimo brolius ir seseris. Partizanai niekada savų neišduoda! Kiek brudo Stalino NKVD yra išpylusi ant jų vadų ir eilinių – žinome. Štai kam bus sunkiausia apsispręsti. Tačiau tikiu, kad šie visus pragarus atkentėję ir gyvi išlikę žilagalviai nepasimes ir ras rajonui tinkamiausią sprendimą.

  Prieš 2 mėnesių
 • Tremtinis

  atsakymas į: Nelengvas apsisprendimas Nuoroda

  Tremtiniai žino, kad į Gorkio milicijos mokyklą tremtinių vaikų nepriimdavo už dyką.

  Prieš 2 mėnesių
 • SAVAS APIE SAVUS!

  Nuoroda

  KONSERVATORIUS GINTARAS GIRNIUKAITIS APIE S.OBELEVIČIŲ IR KITUS: "„Oponentams, kurie man priekaištauja už neblaivaus sukeltą avariją atsakau - aš girtas blaiviau mąstau nei jūs būdami blaivūs. Apskritai aš keliu klausimą ar man reikia į Anykščių rajono tarybą? Sėdėti tarp 24 kvailių ir bandyti kažką daryti? Atsakykite, jei jūs turėtumėte įmonę, kurios biudžetas 30 mln. eurų (t.y. toks kaip Anykščių rajono biudžetas) ar kurį nors iš dabartinės rajono Tarybos narių samdytumėte į savo bendrovės valdybą? Nesamdytumėte nei vieno, net ir mano partijos lyderio S.Obelevičiaus. Ir žinau kodėl - jūs nenorėtumėte, kad jūsų įmonė bankrutuotų. Kur mūsų kandidatų idėjos? Ar kuris iš kandidatų žino ką su tuo rajonu daryti?“ - retoriškai klausė konservatorių kandidatas į Anykščių rajono tarybą."

  Prieš 2 mėnesių
 • DĖMESIO SVARBU!

  Nuoroda

  "JURISTŲ" IR KITŲ PROPAGANDINIŲ ARTISTŲ ŽINIAI
  Meras K.Tubis yra tik laikinai nušalintas nuo mero pareigų, nes STT įtaria jį padarius įstatymo pažeidimą šios kadencijos veikloje. Jis neareštuotas, laisvė neatimta, apribojimai tik procedūriniai. Išrinkus K.Tubį meru naujai kadencijai, niekas niekuo jo kuo nors kaltinti negali, nes tai naujos pareigos ir jose jis na niekaip, net ir norėdamas, negali spėti nusikalsti. O todėl visi bauginimai, kad bus chaosas, kad žmonės negaus algų, pensijų ir pašalpų, kad sustos rajono gyvenimas yra tik propagandiniai rinkiminiai "antitubinai" triukai, Nereikia kreipti į juos dėmesio.

  Prieš 2 mėnesių
 • Kolukietis

  atsakymas į: DĖMESIO SVARBU! Nuoroda

  Geri pas tave įstatymai ? Aš ir dirbau anksciau kiaulių fermoje, pavogiau paršiuką...
  Dabar įsidarbinau karvių fermoje - taip išeina aš nebekaltas, nes jau naujos mano pareigos...
  Eik i merus - ot pagyventume, visi nekalti, nes su naujomis pareigomis..:-)

  Prieš 2 mėnesių
 • Tubiui

  Nuoroda

  Kaip taip užmiršai į sąrašą įtraukti Marijoną ir Alesionką?

  Prieš 2 mėnesių
 • Faktas !

  atsakymas į: Tubiui Nuoroda

  Anykščių rajone nėra gyventojo, pavarde Alesionka. Nesikabinėk prie mero K.Tubio.

  Prieš 2 mėnesių
 • Seniūnija jūsų paslaugoms.

  atsakymas į: Faktas ! Nuoroda

  Dėl švento reikalo Alesionka galėjo priregistruoti Žliobiškyje. Būtų geras įrašas namų knygoje: Šeimos galva Leonas, sugyventinis Kęstutis.

  Prieš 2 mėnesių
 • Jauni

  Nuoroda

  Apklausėme jau balsavusių. 50 proc. nesakė, 80 už Sigutį, 20 proc. už Tubį

  Prieš 2 mėnesių
 • Jaunimui - skystimui

  atsakymas į: Jauni Nuoroda

  Kokia skysta agitacinė konservų propagandėlė. Mažiai vaizduoja asus.

  Prieš 2 mėnesių
 • Nereikia meluoti

  atsakymas į: Jauni Nuoroda

  Nemeluok, nei vieno nebuvo už Tubį. Jei kuris ir balsavo, tai buvo gėda prisipažinti .Už Tubį balsuos tik Savickas, Nefienė, Beinorytė ir Loginiova. Net Vaičiūnas, jau ieško galimybės patikti Obelevičiui.
  I- as aukštas

  Prieš 2 mėnesių
 • atsibodai

  Nuoroda

  tamsta ,M.Fergiziene, iki gyvo kaulo su tuo Tubiu

  Prieš 2 mėnesių
 • M.Fergizienė

  Nuoroda

  Gerb.anykštėnai, labai labai prašau balsuoti už Kęstutį Tubį. Gyventojai jam dėkingi už gerai parinktą vežėją. Kaimo gyventojai už gerai sutvarkytus kelius, daugiabučių gyventojai už paleistą antrą. biokatilą.Didžiausias įpareigojimas surasti, kas administruos daugiabučius.

  Prieš 2 mėnesių
 • o tai kas

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  vagia langus laiptinėse ?

  Prieš 2 mėnesių
 • Kaimietis

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  Kokius dar kelius???? Gal pradejo tvarkit bet neuzbaige. Nebalsuosim uz tai kad nebaigtas keles Berzines ir jau tos puses zmones balsuos uz kita kandidata.

  Prieš 2 mėnesių
 • ?

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  o kodėl daugiabučių administravimas tai įpareigojimas merui? Kodėl ne premjerui, prezidentui ar EK pirmininkui?

  Prieš 2 mėnesių
 • Apsiprendžiau

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  Kas agituoja už Sigutį? Gydytojai, verslininkai, seimo nariai, šviesuomenė. Kas už Tubį? KGB viršininko našlė, Fergizienė ir Alesionka... Ar neaišku už ką reikia balsuoti? Man aišku, Sigutis ir tik jis turi būti meru.

  Prieš 2 mėnesių
 • jooo

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  Gerai parinktas vežėjas savivaldybei kainuoja virš 300 000 eurų, kuriuos būtų galima panaudoti darželių remontui, keliams ir kiemams tvarkyti

  Prieš 2 mėnesių
 • taip pat

  atsakymas į: jooo Nuoroda

  Marijonos namo langams įstatyti.

  Prieš 2 mėnesių
 • as

  Nuoroda

  apsispresti buvo labai sunku, pagrindinis argumentas padejes apsispresti, kad pries praeitus rinkimus buvo imtasi bet kokiu veiksmu, tai yra kriminaliniu, kad vienas kandidatas neuzimtu mero posto, uz tokius veiksmus atleisti negalima.

  Prieš 2 mėnesių
 • elementaru,

  atsakymas į: as Nuoroda

  banditai elgiasi banditiškais banditizmo metodais, kurių išmokė tremtinių vaikus Gorkio KGB-milicijos mokykloje

  Prieš 2 mėnesių
 • Leonas Alesionka

  Nuoroda

  Per praeitus merų rinkimus, taip pat prieš antrąjį turą rašiau “Anykštoje”, o todėl parašysiu ir dabar, kad ir tuometinėje, kaip ir dabartinėje situacijoje tobuliausias variantas Anykščiams – taip pat pakartoti dar vienai kadencijai Kęstučio Tubio – Sigučio Obelevičiaus duetą. Mero Tubio vyriškosios stiprybės (Ūkis, verslas, ekonomika, finansai ir kieta administracija) ir vicemero Obelevičiaus inteligentiškas minkštumas ir santūrumas (Švietimas, socialinė rūpyba, kultūra,) davė ir duos Anykščių rajonui gana gerus rezultatus. Ne žodis žodin, bet iš esmės taip po ankstesnių rinkimų prieš antrą turą esu apie situaciją “Anykštoje” rašęs.
  Jau tada ant abiejų kandidatų buvo prieš pat rinkimus uždrėbta pakankamai purvo, ypač ant S.Obelevičiaus, bet žmonių tai iš pusiausvyros neišmušė. Dabar labiau nukentėjo K.Tubis, bet ir juo žmonės tiki, ir jį žmonės iškėlė aukštai. Juk supranta, kad tai, jog kaltinamas, dar nereiškia, kad kaltas.
  Matau optimaliausią sprendimą rajonui: K.Tubį palikti meru, S.Obelevičių vicemeru. Šiose pozicijose jie stipriausi. Jų komandos darbingos. Linkiu anykštėnams nesiblaškyti, nepasiduoti visokių intrigantų bei isterikų kiršinimams ir išlikti tvirtiems. Silpnuosius, tauškalius ir ambicingus jūs jau teisingai atmetėte. Tai tik pirmyn! Nebijokite skleidžiamų "Juodųjų technologijų".. Viskas bus gerai.

  Prieš 2 mėnesių
 • Tokia realybė, Leonai

  atsakymas į: Leonas Alesionka Nuoroda

  Gera Alesionkai agituoti už Tubį, kai jis negyvena Anykščiuose. Atėjęs merauti, Tubis supriešino žmones, išvaikė savivaldybę- iš jos pasitraukė geri specialistai. Teismai, konfliktai su verslo žmonėm, neskaidrūs specialistų priįmimo konkursai, nepotizmas... O ką K. Tubis žmonėms padarė? Pasakykit nors vieną reikšmingą darbą. Bedarbystė didžiulė, algos mažos... Tik keliauja po užsienius, visuomet tarp šokančių ar dainuojančių- o kas žmonėms iš to? Gal neidealus Obelevičius, tačiau jis visa galva naudingesnis Anykščiams.

  Prieš 2 mėnesių
 • Baikit

  atsakymas į: Leonas Alesionka Nuoroda

  Tubis nušalintas ir dabar negali eiti mero pareigų, kaip bebalsuotum, jis nušalintas. Tai kokia prasmė žaisti ir rizikuoti priešlaikiniais mero rinkimais po 2 mėnesių? Balsuoji už Obelevičių ir tvarka.

  Prieš 2 mėnesių
 • Rinkėja

  atsakymas į: Leonas Alesionka Nuoroda

  Rūpinkis rinkimais Panevėžy, anykštėnai žinos kaip balsuoti. Geros psichinės sveikatos!

  Prieš 2 mėnesių
 • Rinkėjai

  atsakymas į: Rinkėja Nuoroda

  Panevėžio mieste negyvenu, tai ir rinkimai ten nerūpi. Jūsų psichinės sveikatos įvertinti negaliu, nes aš ne gydytojas A.Gustas. :)

  Prieš 2 mėnesių
 • ?

  atsakymas į: Rinkėjai Nuoroda

  tai tu apsišaukėlis Leonas?

  Prieš 2 mėnesių
 • as

  Nuoroda

  kodel taip visi raso is neturejim o ka veikti pries gerb. mera K. Tubi.Kazin ar tai ka paraso isdrystu i akis pasakyti merui.Ar rasantys jau visi teisingieji,gyvena be nuodemiu.Kazi ar jau taip.balsuokim tik uz K.Tubi,

  Prieš 2 mėnesių
 • Juodoji konservų technologija

  atsakymas į: as Nuoroda

  Gal jiems už tai moka?

  Prieš 2 mėnesių
 • Pagal Leoną

  atsakymas į: as Nuoroda

  Jei reikia rinkti už nuodėmes, tai gal galima kokį nors Henriką Daktarą pasiulyti į merus?
  Henriko Daktaro vyriškosios stiprybės (Ūkis, verslas, ekonomika, finansai ir kieta administracija)

  Prieš 2 mėnesių
 • Nepainiok

  atsakymas į: Pagal Leoną Nuoroda

  Jokio daktaro niekam nebereikia - Vaigino nebeliko!

  Prieš 2 mėnesių
 • ?

  atsakymas į: Nepainiok Nuoroda

  kalba eina apie Henytę.

  Prieš 2 mėnesių
 • KAIP KLAIDINAMI ŽMONĖS

  Nuoroda

  KONSERVATORIAI IR JUODOSIOS TECHNOLOGIJOS. Neklaidinkite žmonių. Šitas "Feikas" - lietuviškai melas - neva K.Tubis negalės eiri pareigų - sugalvotas ir prieš pat rinkimus konkurentų ir visur platinamas tam, kad pakenkti balsavimui. Dar meluojama, kad, jei išrinks K.Tubį, pensininkai negaus pensijų, pašalpų gavėjai negaus pašalpų, dirbantys negaus algų. Meluoja niekšeliai ir neraudonuoja! Taip už Obelevičių agituoja.
  Bet žmonės ne durneliai! Jų taip primityviai ir niekšiškai neapgausite!

  Prieš 2 mėnesių
 • Ne už Tubį

  Nuoroda

  Nes jo minkštas. ir didelis... kyšio noras.

  Prieš 2 mėnesių
 • Juodoji konservų technologija

  atsakymas į: Ne už Tubį Nuoroda

  Ir vėl tams karksite kaip Anykščių žydkapių varna.

  Prieš 2 mėnesių
 • Tai už Tubį.

  Nuoroda

  Sigutis minkštas, švelnus žmogus, juo bus manipuliuojama. Kas norės, jį valdys.

  Prieš 2 mėnesių
 • Tikra tiesa

  atsakymas į: Tai už Tubį. Nuoroda

  Nenoriu niekinti Sigučio, bet jo charakteris yra toks. Galimybės versle, ekonomikoje, finansuose yra ribotos. Švietime , kultūrinėje veikloje jis stipresnis. Tai nėra labai blogai, bet per maža būti meru šiais sudėtingais laikais.

  Prieš 2 mėnesių
 • Litras

  atsakymas į: Tai už Tubį. Nuoroda

  Geriau minkštas, negu teisiamas. Dabar jau bet kas geriau už Tubį, net Fergizienė ar Savickas būtų

  Prieš 2 mėnesių
 • Jau

  Nuoroda

  Pirmi 5 balsavom, visi už Obelevičių kaip mažesnę blogybę

  Prieš 2 mėnesių
 • Tai kad ne

  atsakymas į: Jau Nuoroda

  Propagandą pavarei, bet primityvią. Niekas ir nepatikėjo... :(

  Prieš 2 mėnesių
 • I as aukštas

  atsakymas į: Tai kad ne Nuoroda

  Tikrai pirmieji balsavo už S.Obelevičių. Nes balsavo protingi žmonės.

  Prieš 2 mėnesių