Sudėtingi laikai gimdo revoliucingą muziką, o alternatyvios muzikos festivalis „Devilstone“, šiemet jau vienuoliktą kartą vyksiantis Anykščiuose, tokių muzikinių pareiškimų niekuomet nevengė. Ambicingi, charizmatiški, intriguojantys ir pasiryžę visam laikui iš arenos išstumti standartines roko žvaigždes – Sankt Peterburgo „Shortparis“ kelia erzelį ir antakius bei renka pilnas sales jau ir už gimtinės ribų.


 Šiuo metu bene geriausios rusų koncertinės grupės titulą su atitinkama pagarba bei atsakomybe nešantys „Shortparis“ – tik iš pirmo žvilgsnio žaismingas ir nekaltas flirtas su post industrine elektronika, roku, darkwave, post-punk, avangardu. Verksmingas Nikolay Komiagin falcetas ant šio stilių mišinio meta blyškų nerimo ir tragizmo šešėlį, o grupės sukurti rimtiems apmąstymams kviečiantys videoklipai jau skaičiuoja milijonines peržiūras. Tačiau visa tai netrukdo šokti.
 
Kol užsienio spauda bando perprasti, kuri „Shortparis“ fenomeno dalis yra ironiška ar satyrinė, grupė jau antrą vasarą šokdins festivalininkus Europoje. Gali būti, kad „Shortparis“ visiškai nėra rimti. Gali būti, kad viskas yra kur kas rimčiau nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Bet kuriuo atveju, aistringi „Shortparis“ pasirodymai – puikus būdas trumpam atitrūkti ir nuo realybės, ir nuo savęs. Tą siūlo padaryti ir „Devilstone“ –  liepos 11-14 d. Anykščiuose.

 

„Devilstone“ tendencija išlieka nepakitusi – pristatyti aktualius pačių įvairiausių alternatyvių scenų atlikėjus ir praplėsti publikos muzikinį akiratį iki vis naujų horizontų.

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=FUdteCBRX9c
https://www.youtube.com/watch?v=8nXo65cd9Ck
https://www.youtube.com/watch?v=HsHRewrLy2U

Pranešimas spaudai

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Von iš Anykščių

  Nuoroda
  Prieš 2 mėnesių
 • Justinas

  Nuoroda

  Gal kaip nors dar galima atšaukt tą š.... susimestume ir fanieros, kad tik toks brudas pas nevažiuotų

  Prieš 2 mėnesių
 • Justinas

  Nuoroda

  Tegu renka arenas ar stadionus bet atrodo kad į savo mėgstamiausią festivalį teks užželdint takelį. Taip pasityčiot iš tokio puikaus festivalio-siaubinga. Baikit prašau!

  Prieš 2 mėnesių
 • Juozas

  atsakymas į: Justinas Nuoroda

  Tikrai iš mūsų pasityčiojo Velnio akmens organizatoriai, kaip padėką Anykščiams palikę gaidį ant sienos. Vietoj to, kad iš šio komercinio renginio rajono biudžetas būtų gavęs bent pusę pelno.

  Prieš 2 mėnesių
 • Sodrius

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Parodyk tu man tokį įstatymą kuris reikalauja atiduoti pusę pelno? Kuom tu žmogau vadovaujiesi? Nežinai kad Lietuvoje pelno mokęstis 15 proc.? Kur tu dirbai prieš tai?

  Prieš 2 mėnesių
 • Juozas

  atsakymas į: Sodrius Nuoroda

  Tai kieno naudai dirba mūsų vadovai: anykštėnams ar komercinei įmonei? Aaaa? Šioje situacijoje, kai komercinis renginys "Velnio akmuo" atneša žmonėms tiek daug nepatogumų, mūsų savivaldybė net nesiekia naudos (kompensacijos) pinigine ar labdaros forma, o dargi primoka nežinia už ką. Kodėl vadovai, įsileisdami festivalį nepasiderėjo dėl anykštėnams palankių sąlygų? Apie pelno mokestį neina kalba, kalba eina dėl abiejų pusių naudingų sąlygų. Dabartinės sąlygos yra diskriminacinės ir naudingos tik festivalio rengėjams. O juk apart triukšmo, gamtos žalojimo, nepatogumo gyventojams, dar turime ir nemažai išlaidų : šiukšlių sutvarkymas, nemažai paruošiamųjų darbų, kuriuos atlieka komunalinis mūsų pinigais. Tas rengėjų atsidėkojimas gaidžiu ant sienos yra spjūvis anykštėnams į veidą. Jei Velnio akmuo būtų labdaringas renginys- tada suprasčiau, bet jis, imdamas iš lankytojo po 60 eurų, gauna didelį pelną. Tai kodėl juo nepasidalinti?

  Prieš 2 mėnesių
 • Mama

  Nuoroda

  Palikit ramybėje Anykščius ir drožkit ten, kur tokia kultūra priimtina.

  Prieš 2 mėnesių
 • Tete

  atsakymas į: Mama Nuoroda

  Pati ir drozk , kultura yra priimtina, o jus ne.

  Prieš 2 mėnesių
 • mama

  atsakymas į: Tete Nuoroda

  praeitais metais net vėžimėlio negalėjau pastumdyti įprastoje vietoje, draugės irgi skundėsi

  Prieš 2 mėnesių
 • Metal

  atsakymas į: mama Nuoroda

  Tau ką pertrumpas pėsčiųjų takas Anykščiuose? Ar taip pat turi ligotą potraukį keliems mėtrams tako prie Dainų slėnio, kaip ir Juozas?

  Prieš 2 mėnesių
 • Kvailiems komentatoriams

  Nuoroda

  Šita jauna grupė jau surenka arenas ir stadionus.

  Prieš 2 mėnesių
 • "protinguoliui"

  atsakymas į: Kvailiems komentatoriams Nuoroda

  neblūdyk, iš kur ištraukei apie arenas ir stadionus. Geriausiu atveju - tik sales, kas ir parašyta.

  Prieš 2 mėnesių
 • Fui

  Nuoroda

  Nereikia Anykščiams šito brudo

  Prieš 2 mėnesių
 • Untans

  atsakymas į: Fui Nuoroda

  Anykščiam nereikia didesnio brūdo, kuri vadinasi miesto šventė.

  Prieš 2 mėnesių
 • jezuitas

  Nuoroda

  Vaidusas, galetum kazka ir normalesnio pakviest.

  Prieš 2 mėnesių
 • nu jo

  Nuoroda

  TOTALUS Š...S. Jiems ne į Devilstone, o į superfiestą reikia važiuot...

  Prieš 2 mėnesių