Kovo 4 dieną, SPA VILNIUS Druskininkuose pirmąkart įvyko unikalus renginys – vidinis masažuotojų čempionatas, kuriame susikovė geriausi SPA meistrai iš SPA VILNIUS centrų Druskininkuose, Anykščiuose ir Vilniuje.

 „Matome, kad užaugo nauja profesionali masažuotojų karta – norėjome išsiaiškinti, kurie iš jų yra patys geriausi. Be to, čempionatas ir pasirengimas jam paskatino vidinį dalinimąsi žiniomis, asmeninį dalyvių kūrybingumą, „sveiką“ konkurenciją“, – sako Eglė Kavaraciejienė, SPA VILNIUS Druskininkai SPA centro direktorė.

Nors SPA VILNIUS meistrai dažnai vyksta ir tampa laureatais nacionalinių ar tarptautinių masažuotojų konkursų, tai buvo pirmasis kartas, kai jie varžėsi tarpusavyje – su kolegomis. SPA VILNIUS klientų atsiliepimai rodo, kad masažuotojai turi išties „auksines” rankas, o čempionatas suteikė jiems galimybę parodyti, ką jie moka geriausiai.

„Pirmasis toks čempionatas yra istorinis įvykis Lietuvos masažo čempionatų istorijoje ir –apskritai – Lietuvos SPA industrijoje”, – sako Rūta Stratkauskienė, viena iš čempionato teisėjų.

Kosmetikių (veido priežiūros procedūrų ir masažų) rungtyje grūmėsi trys SPA grožio meistrai – po vieną iš Druskininkų, Anykščių ir Vilniaus.

Dėl geriausio kūno masažuotojo vardo varžėsi devyni SPA VILNIUS masažo meistrai.

Čempionatas vyko pagal klasikines tokių konkursų nuostatas. Pirmoji rungtis visiems dalyviams buvo vienoda (kad būtų galima objektyviai palyginti) – tai SPA VILNIUS klasikinis masažas. Rūta Stratkauskienė pastebi, kad ši rungtis itin sunki teisėjams: visi dalyviai atlieka masažą pagal lygiai tokią pat metodiką, todėl reikia įžvelgti smulkias detales, niuansus, pagal kuriuos ir renkami geriausieji.

Be Rūtos Stratkauskienės, kuri yra patyrusi nacionalinių ir tarptautinių masažo konkursų teisėja, lektorė, masažo meistrė ir studijos „Holistinis aš“ įkūrėja, čempionatui teisėjavo platesnė tarptautinė komanda. Iš Didžiosios Britanijos – Kimberley Saunders, ESPA masažo trenerė. Iš Rusijos – Elena Gavrilash, tarptautinių kongresų lektorė, dermatokosmetologė. Dar iš Lietuvos – Asta Kasmauskienė, gydytoja kosmetologė, ir Rasa Malakauskienė, Utenos kolegijos lektorė, dėstanti medicinos kursą.

„Subūrėme patyrusią ir įvairią komisiją, nes norėjome, kad mūsų SPA meistrai jaustųsi kaip tikrame tarptautiniame SPA masažo čempionate. Taip skatiname jų tobulėjimą. SPA VILNIUS nuolat investuoja į masažo meistrų tobulėjimą ir nuolat skatina mokytis“, – sako Eglė Kvaraciejienė, SPA VILNIUS Druskininkai SPA centro direktorė.

Antroji konkurso dalis buvo vadinamoji „laisvoji programa“, leidžianti per 40 minučių kiekvienam masažuotojui atskleisti savo meistrystę ir kūrybingumą – išsiskirti iš kitų.

„Čia matėme ir švedišką, ir aromaterapinį, ir limfodrenažinį masažus: visą SPA VILNIUS repertuarą, – vardija teisėja Rūta Stratkauskienė, – keli dalyviai netgi pristatė savo sukurtus autorinius masažus“.

Smalsu, kaip tokiems čempionatams teisėjaujama? Kiekvienas dalyvis pirmiausia smulkiai aprašo savo masažo metodiką, ką juo nori pasiekti, o teisėjai stebi, kaip tai įgyvendinama praktiškai. Itin vertinamos naujovės, netikėti sprendimai, gebėjimas sukurti atpalaiduojančią SPA aplinką.

Pirmąją vietą kosmetikių rungtyje laimėjo Sandra Baranauskienė iš SPA VILNIUS Druskininkai. Kūno masažo kategorijos nugalėtojas – Laurynas Zurza, antrąją vietą užėmė Vaida Saulėnaitė, o trečią – Nerijus Malijonis. Pirmos ir antros vietos nugalėtojai laimėjo išskirtinį prizą -  galimybę savo žinias tobulinti Didžiojoje Britanijoje, prestižiniuose ESPA mokymuose.

Po čempionato vyko komisijos ir dalyvių apvalaus stalo diskusija, kurios metu apibendrinta dienos patirtis: kas gerai, kas blogai, kur link tobulėti. Tiek dalyviai, tiek žiūrovai sutarė, kad tokie renginiai skatina stengtis, augti bei tobulėti. Taip pat labai svarbu, kad nuolatinis tobulėjimas įgalina SPA VILNIUS masažo meistrus pasiūlyti tik aukščiausios kokybės SPA paslaugas savo klientams.

SPA VILNIUS komanda svarsto – gal renginys taps tradicinis?.

Pranešimas spaudai

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Sniegas baltas - Tubis kaltas !

  Nuoroda

  Linai žydi mėlynai - Tubis kaltas!
  Bulvės nekvepia braškėmis - Tubio darbas!
  Sniego buvo daug per žiemą - Vis per tą Tubį!!
  Šmigelsko barzda lyg bambos - Kas gi jei ne Tubis?
  Jau pavasaris atėjo - Tubis jam taip liepė!
  Pražydės melsvai žibutės - ir tai Tubis lietė?
  Eikime balsuot už Tubį mylimi piliečiai !!!

  Prieš 2 mėnesių
 • Dangus nebegriūna !

  Nuoroda

  NEBALSUOSI UŽ KONSERVUS - IŠSAUGOSI SVEIKUS NERVUS! :) NEBALSUOSI UŽ SIGUTĮ - IŠKURORTINTAS NEBŪSI! :)

  Prieš 2 mėnesių
 • Anykščių Gebelsas

  atsakymas į: Dangus nebegriūna ! Nuoroda

  Tu ne Gioringas, tu Blondė!

  Prieš 2 mėnesių
 • griūna

  atsakymas į: Dangus nebegriūna ! Nuoroda

  Nebalsuočiau, tik neturiu kito pasirinkimo...

  Prieš 2 mėnesių
 • Dangus?

  atsakymas į: griūna Nuoroda

  Nesikankink, geroai neik. Užsidaryk langus, užremk duris ir prasėdėk sekmadienį.:)

  Prieš 2 mėnesių
 • robertas

  atsakymas į: Dangus nebegriūna ! Nuoroda

  O prie ko čia pagal tave masažuotojų konkursas

  Prieš 2 mėnesių