Valdo BAČKULIO ir Pauliaus JUŠKOS nuotr.

Kovo 9 dieną ant Rubikių ežero ledo vyko poledines žūkles varžybos „Anykščių žvejų lygos taurė 2019“. Varžybose, kurias jau daugelį metų tradiciškai rengia Anykščių žvejų lyga (AŽL), dalyvavo 10 komandų iš įvairių Lietuvos miestų. Kiekvienos komandos sudėtyje – trys žvejai.

 

Anykščių žvejų lygai atstovavo dvi komandos. Antrą komandinę vietą laimėjo AŽL1, kurioje - lygos prezidentas Daumantas Juzėnas, Vytautas Lisauskas ir Dainius Vaitkūnas. AŽL2 komanda, kurios sudėtyje buvo Algirdas Narbutas, Eugenijus Narbutas ir Rimvydas Kalinka, užėmė aštuntą vietą. Algirdas Narbutas asmeninėje įskaitoje iškovojo trečią vietą.

Pirmą komandinę vietą laimėjo Feeder Fishing žvejai. Šios komandos lydere buvo Gintarė Makauskaitė, užėmusi antrąją vietą asmeninėje įskaitoje ir nušluosčiusi nosį daugeliui tituluotų ir patyrusių vyrų žvejų. Ji sugavo 1, 756 kg žuvies. Trečią vietą užėmė komanda "Ant bangos".

Varžybose dalyvavo ir dvi anykštėnės moterys – Agnė Tveritnevaitė ir Danguolė Ramoškienė. Iš viso per penkias valandas trukusius du turus buvo pagauta per 30 kg žuvies, daugiausia ešerių ir kuojų.

 

Valdo BAČKULIO ir Pauliaus JUŠKOS nuotr.

Valdas BAČKULIS

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.