Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • DĖMESIO TAUTIETI !

  Nuoroda

  NEBALSUOSI UŽ KONSERVUS - IŠSAUGOSI SVEIKUS NERVUS! :) NEBALSUOSI UŽ SIGUTĮ - IŠKURORTINTAS NEBŪSI! :)

  Prieš 2 mėnesių
 • DĖMESIO DĖMESIO!

  Nuoroda

  "MES JŪSŲ PUSĖJE" - sako TSLK ir Sigučio Obelevičiaus reklama. Taigi jie dešinėje pusėje ir mąsto tik dešiniuoju smegenų pusrutuliu. Kaip gi perropos Sigutis į centrą ar kairę, cha cha? Negi persiplėš? :) :) :)

  Prieš 2 mėnesių
 • Biologas

  atsakymas į: DĖMESIO DĖMESIO! Nuoroda

  Jūsu żiniai, Sigutis turi abu smegenu pusrutulius, ir jie abu veikia koordinuotai. Taigi, jo mastymas - nuo dešinės per centra link kairės ir atgalios. Ko negalima pasakyti apie politinį konkurenta K.T., kurį valdo ego-klepto-sadomo centrai...ir tik tubusinis mastymas!

  Prieš 2 mėnesių
 • Żynis

  Nuoroda

  Ir kaip tu Leonai Alesi bekvaksėtum, meras bus S. Obelevičius ! Tai kiekvienam rinkėjui aišu. Nors Alesionka ir jo šeimininkai nori, kad Anykščiuose būtu įvestas tiesioginis valdymas rinkėjams perša mintį ir pučia migla, kad Tubis”nekaltas”. Rinkėjai supranta, kad NUŠALINTAS meras Tubis NEGALĖTU vadovauti rajonui !!!

  Prieš 2 mėnesių
 • Alesionka

  atsakymas į: Żynis Nuoroda

  Nešmeižikauk. Teisme atsidursi.

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: Żynis Nuoroda

  Ar rinkėjui dar neaišku, kad Tubis su sėbrais vėl lenda prie lovio siekdamas slėpti galimai nusikalstamos veikos galus per 4 metus, ir dar ka planavęs su Gališanka, Don. Vaičiūnu ir kitais”išminčiais”...nuveikti !Deja, nebeišdegs ! Rinkėjams akys atsivėrė pagaliau!!!

  Prieš 2 mėnesių
 • Vaaaaataip

  Nuoroda

  Rinksit Siguti ,vadovaus Dalis ! Norit kad užtvanka griautu? Rinkit tada .Šeimoj bagadielnia ,ligoninej buvo ne tvarka,tai vadovaus rajonui ? Tada tikrai mieste gyvena kažkokie tamsuoliai .Ritames žemyn net nejaučiam,o sigutis jau ant kabliuko !

  Prieš 2 mėnesių
 • Užtvanka

  atsakymas į: Vaaaaataip Nuoroda

  pati jau griūna!

  Prieš 2 mėnesių
 • Taip

  atsakymas į: Vaaaaataip Nuoroda

  Tu Leonai labai įżvalgus esi, ir kaip koks išminčius Anykšćiams gera tandema Sigutis-Dalis siūlai. Taip jie ir padarys! Ačiū.

  Prieš 2 mėnesių
 • Į VA,kva,kva.

  Nuoroda

  gal jau miegot eitum,kartu su kai kuo, nebekvaksėtum.

  Prieš 2 mėnesių
 • Va va va...

  Nuoroda

  Ir vėl prieš pat rinkimų II-o turo balsavimą "Anykšta" rado progą užvaryti ant mero K.Tubio. Pasirodo jis ne tik vagis, ne tik kitiems vogti neleidžia, bet ir su verslinikų tūzais nesusišneka. Ir ką gi "Anykšta" susiranda ekspertu? Ogi D.Vaiginą. Taip taip, tą patį Vaiginą kurį ji aktyviai darė Tubio auka ir ypač aktyviai piršo rinkėjams į merus. Su "baurakarbauskiniais" kartu. Tik rajono žmonių lengvai neapdurninsi! Jie tą Vaiginą pastatė antru nuo galo. Pelnytai pastatė. Derėtų patylėti ir savo veiklą apmąstyti. Bet gi ne! Įkąsti negali, tai nors rinkimams pakenks. Kažkaip iki rinkimų šito "eksperto" nesigirdėjo... Koks tikslas? Ogi štai: neišdegus į merus, diedukas ruošiamas į vicemerus. Girdi Obelevičius ūkiškai silpnas, o va su tokiu ūkio ir ekonomikos gigantu kaip Vaiginas išeitų puikus duetas. Kažin, ar Obelevičius supranta, kad yra ant pagaliuko vyniojamas? Pagyvensim - pamatysim.

  Prieš 2 mėnesių
 • Leonai

  atsakymas į: Va va va... Nuoroda

  Pirmą kartą girdime, apie Vaiginą vicemerą, nes seniai nuspręsta kas bus vicemeras. Kalbėjimas apie ūkišką- neūkišką merą būdinga tik tokiems pigiems politikieriams, kaip Tubis. Eilinis rinkėjas supranta, kad ūkininkišku turi pasižymėti administracijos direktorius, bet ne meras ar vicemeras. Gyvename Lietuvoje, o ne Baltarusijoje ir tai suprantame.

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi aha !

  atsakymas į: Leonai Nuoroda

  Aiškinti Leonui kokie mero, vicemero įgaliojimai ir kuo jie skiriasi nuo Administracijos direktoriaus galima, tik reikia prieš tai įsigilinti į LR Savivaldos įstatymą.
  Ir dar: sakote, kad jūs jau senai nusprendėte, kas bus vicemeras? Ne rinkėjai o jūs? Gal patys jau ir merą išsirinkote? Ir svaigstate jau postus besidalindami? Todėl ir K.Tubį pjudote?
  O jei žmonės ims ir nubalsuos kitaip? Ir pastatys tamstas į vietą kaip tą Vaiginą pastatė? Ai kokie bus graudūs verksmai....

  Prieš 2 mėnesių
 • :)

  atsakymas į: Leonai Nuoroda

  Levukas visai nusivažiavo.

  Prieš 2 mėnesių