Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas Kavarsko miestelyje tradiciškai prasidėjo mišiomis šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje. Po mišių iškilmingai iš bažnyčios išnešta ir, visiems gyvai giedant Lietuvos himną, aikštėje iškelta Lietuvos valstybės vėliava. Tarusi sveikinimo žodį, Kavarsko seniūnė Šarūnė Kalibataitė visus susirinkusius pakvietė į Kavarsko kultūros namų salėje vyksiantį koncertą. 

 

Deklamuojamas eiles keitė dainos. Koncertavo svečiai iš Ukmergės kultūros centro III Antakalnio skyriaus – folkloro ansamblis, vadovaujamas vadovo Mariaus Mikučionio. Koncertinę programą taip pat parengė Kavarsko kultūros namų moterų vokalinis ansamblis (vad. Leda Kazokienė).

Lina DAPKIENĖ

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • senjorė

  Nuoroda

  nejaugi galim giedot negyvai

  Prieš 2 mėnesių
 • Tarkim, kad muzikologė

  atsakymas į: senjorė Nuoroda

  Na, gyvai dainuot - tai ne pagal fonogramą. Džiugu ir akivaizdu, kad senjorai yra įpratę prie grynumo bei tikrumo (ir net klausia, o kaip gi kitaip galėtų būti?). O būna ir kitaip, ir labai dažnai. Ir pats dainavimas irgi dažnai (mūsų laikais) gali būti negyvas. Man čia niekas neužkliuvo. Svarbu, kad būtų dainuojančių, organizuojančių, ateinančių. Daugiau saulės - daugiau šviesos :-) Saulės bus, šviesos bus, užveskime dainą! :-) Jūsų eilė, gerb. senjore, o mes pritarsim!

  Prieš 2 mėnesių