2019-03-04

5+5+5+4+4+1

Dalio Vaigino, Luko Pakelčio ir Dainiaus Žiogelio partijų gautų mandatų užtenktų rajono valdančiąjai daugumai suformuoti, tačiau nei vienas jų nepateko į antrąjį mero rinkimų turą.

Anykščių rajono taryboje Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai (Sigutis Obelevičius, Gabrielė Griauzdaitė Patumsienė, Giedrius Klimkevičius, Ona Repečkienė, Dalia Kazlauskienė), socialdemokratai (Dainius Žiogelis, Kęstutis Jacunskas, Egidijus Šilaika, Donatas Krikštaponis, Juozas Juknius) ir K.Tubio visuomeninis rinkimų komitetas (Kęstutis Tubis, Audronius Gališanka, Ramūnas Blazarėnas, Rita Juodiškienė, Dangira Nefienė) turės po 5 mandatus.

Arba konservatoriams, arba komitetui dar vieną mandatą atneš jų kandidatas laimėjęs tiesioginius mero rinkimus. Priminsime, jog į antrąjį mero rinkimų turą pateko S.Obelevičius ir K.Tubis.

 

"Valstiečiai" (Dalis Vaiginas, Raimondas Balsys, Kazys Šapoka, Vygantas Šližys) bei liberalai (Veneta Veršulytė, Lukas Pakeltis, Mindaugas Sargūnas, Saulius Rasalas) gaus po keturis mandatus. Darbo partija (Ričardas Sargūnas) - vieną.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Žaliukas

  Nuoroda

  Ko čia nervuojatės. Koalicija valstiečiai, liberalai, socdemai. 4+4+5=13 , dauguma. Postai, įtaka ir t.t. Komitetas, konservatoriai, darbietis ? 5+5+1=11+ meras= 12 mažuma. Aišku konservatoriai ir darbo partija kažkaip nedera, na nebent valdžia nekvepia ir Gabrielius užsimerkia. Tikėtina, kad tik 11 mandatų. Bet ir valstiečiai su konservatoriais nedera, net jei Obelevičiui ir kitaip atrodytų, kažin ar Gabrielius daleis. Greičiau jau socdemai tiktų, nes ir Landsbergis su Palucku broliaujasi. Tad pagalvojus apie artėjančius ir tolimesnius rinkimus, koalicijai geriau patiliukais paagituoti už Tubį. Jei vis dėl to nekaltas, o pas mus tai nusprendžia tik teismas, jei kas iš rinkiminio įkarščio pamiršot. Tai jo išrinkimas nieko labai nekeičia, na gal valstiečiams, liberalams, socdemams kainuotų kokį postelį ir kai kam truputėlį nepatogumo, kad prieš rinkimus per daug drasiai jautėsi. Jei vis dėlto Tubis nuteisiamas, pakartotiniai mero rinkimai. Ir čia valstiečių, socdemų, liberalų šansai visai neblogi. Koalicija 14 mandatų, visi postai jų. Ir nieks netrukdo dirbt rajono labui. Tad renkam meru Tubį.

  Prieš 2 mėnesių
 • Nusikalbejimas

  atsakymas į: Žaliukas Nuoroda

  Isrinkus Tubi meru, net jei konservatoriai ir DP palaiko, 12 mandatu. Tubis siulo savo vivemera,13 pries, tai veda prie tiesioginio valdymo irchaoso. Todel jau net komiteto nariai nesiruosia balsuoti

  Prieš 2 mėnesių
 • to nusikalbėjimas

  atsakymas į: Nusikalbejimas Nuoroda

  Tai tamstos nuomonę tarybos nariai užsispirę avinai? Kai numest skudurus į koaliciją tai jokios ideologijos ir panašiai netrukdo, o dėl rajono žmonių tai kompromiso neras, nesususitars? Panašu, kad pats nusikalbi taip nepasitikėdamas tarybos narių sveiku protu. Arba tik susirūpinęs savo interesais? Tad chaosas tuk pačio galvoje, nes vėl tipo netuos išrinko :)

  Prieš 2 mėnesių
 • Vidmai šnypšt ..

  Nuoroda

  O tiek stengesi ,perkaito smegeneles ,o gal susirgo ,nes nutilo kaip źuvis ..

  Prieš 2 mėnesių
 • O galėtų

  Nuoroda

  Teisėsauga galėtų nors kiek atskleisti dar iki rinkimų prekybos poveikiu detales. Nes anykštėnai turi žinoti ką ruošiasi rinkti.

  Prieš 2 mėnesių
 • 123

  atsakymas į: O galėtų Nuoroda

  Teko iš patikimų šaltinių girdėti, kad kyšio dydis virš 10000 Eur

  Prieš 2 mėnesių
 • Pletkai

  atsakymas į: 123 Nuoroda

  Kiek aš girdėjau tai 12 000. Bet galėjomir meluoti. Blogai tik kad Karvyje grynų nerado.nwsustabu pats kriminalistas statėsi namus iš Kaliningrado srityje pirktų plytų. Tikrai bus padaręs gerą slėptuvę.

  Prieš 2 mėnesių
 • kaib gi mes

  Nuoroda

  dabar gyvensma taryboj be alpriedo varge varge

  Prieš 2 mėnesių
 • Ateitis

  Nuoroda

  Gediminas KUTKA 79 ,Vytautas DATENIS 76, Kęstutis TUBIS 74 balsai Svėdasuose. Akivaizdu, kad Tubis mero rinkimų nelaimės, nes žmonės balsavo už jo sąraše esančius kandidatus, o ne už jį.

  Prieš 2 mėnesių
 • Ateitis

  Nuoroda

  Tubis neturi šansų, nes net Viešintose žmonės balsavo ne už jį, o už automobilių remontininką ir laiškanešę. 1. Agnius ABRAŠKEVIČIUS 50. 2.Kęstutis TUBIS 39, 3.Ramūnas BLAZARĖNAS 38, 4.Jūratė BERNATONIENĖ 28 5.Paulius ŠIMĖNAS 27 balsai

  Prieš 2 mėnesių
 • Viešintos!

  atsakymas į: Ateitis Nuoroda

  Viešintos! Dabar rašot, kad ne už Tubįl,bet lentelėje parašyta 50,1%.Vadinasi neteisingai.Arba paitaisykit savo rezultatus, arba reikia pas jus nuvykti su baltom pirštinėm dėl patikrinimo.Kvepia korupcija jūsų balsavimai!

  Prieš 2 mėnesių
 • Manau

  atsakymas į: Ateitis Nuoroda

  jei taip skaičiavot, reikėjo iš kart įvardyt teisingai.Kas iš to, kad po laiko pripažįstat.Manau kaimuose buvo papirkinėjama arba iš anksto sutarta už Tubį balsuot.Tamsuoliai kaimiečiai, paskaitykit apie Tubio praeitį su Panevėžio "tulpinių gauja", gal tada praregėsit ir pradėsit blaiviau mąstyt?

  Prieš 2 mėnesių
 • Jurachas

  atsakymas į: Manau Nuoroda

  Kai pamaciau kazkieno nameliu Panevezyje, iskart supratau kodel Panevezys buvo tapes "lietuviska cikaga"

  Prieš 2 mėnesių
 • skaitytoja

  Nuoroda

  jaunimeliui dar vertetu igytii daugiau gyvenimo patirties , o tik tuomet svajoti apie tam tikras ju asmenines savybes pateisinancias pareigas- vienas dalykas kalbeti, kritikuoti ir visai kas kita deramai vykdyti mero pareigas

  Prieš 2 mėnesių
 • Anyksciai iklimpo

  Nuoroda

  Ziogelis - viesuose kalbejimuose geras, turi minciu ir protingu formuluociu. Koja jam matyt pakiso profesines veiklos sleifas. Ne vienas zmogus sake, kad jis isterikas ir reksnys. Zodziu Žiogelis.
  Pakeltis - mano poziuriu jo supratimas apie tai kaip spresti kas svarbiausia anykstieciams yra i pievas ir jau daug metu neevoliucionuoja. Zodziu PaKeltis.
  Vaiginas - o jis apskritai nors ka kas priverstu suklusti pasake? Negirdejau.
  Obelevicius ir Tubis - Tubis buvo reikalingas vienai kadencijai, kad isspirtu stagnavusi Obeleviciu ir prasluotu isisedejusia, socdemiska administracija. Darba atliko ir gana. Dabar reikalingas kurejas, o rinktis galim vel is tu paciu dvieju abejotinos reputacijos veikeju. Zodziu proverzio anyksciu krastui nenusimato. Svarstyti galim tik kuris is ju mazesnis minusas.

  Prieš 2 mėnesių
 • Kurpius

  Nuoroda

  Kaip smagu skaityti, kai Tubio engėjai inkščia ir raitosi kaip deginamos kirmelės iš pavydo!!!
  Lokit, lokit, šunys!!! :)))))

  Prieš 2 mėnesių
 • ?

  atsakymas į: Kurpius Nuoroda

  STT kontora užsidegė, ar kaip?

  Prieš 2 mėnesių
 • STT

  atsakymas į: ? Nuoroda

  Viska sekam,. viska matom

  Prieš 2 mėnesių
 • Tau

  atsakymas į: Kurpius Nuoroda

  Trolis

  Prieš 2 mėnesių
 • BGK

  atsakymas į: Kurpius Nuoroda

  Tau tai smagu, o tiems žinai kaip sunku nepasikėlus nuo klozeto rašinėti. Seniai sakiau, kad vaistais pasirūpintų, nepaklausė. Ir dabar dzin, kuris laimės, svarbu, kad nepakliuvo pasipūtėlis ir tipo valstietis.

  Prieš 2 mėnesių
 • petras

  Nuoroda

  Skubiai reikalingas meistras el.siuvimo mašinom taisyti. Prašyčiau adreso ar tl. nr. Ačiū už pagalbą.

  Prieš 2 mėnesių
 • Antanas

  Nuoroda

  Aš rekomenduoju Dalį.

  Prieš 2 mėnesių
 • ////

  atsakymas į: Antanas Nuoroda

  Kur mums jį rekomenduoji. Pasiimk sau.

  Prieš 2 mėnesių
 • Nenusibodo dar

  Nuoroda

  Š....malt ? Kiek gi galima ? Žmones išrinko ta ,kurio norejo ,kuri mato mero kedej ,ko ne suprast? Geriau galvokit apie prezidento rinkimus ,o vietines problemas Tubis tikrai susitvarkys ,garantuoju .

  Prieš 2 mėnesių
 • Vaidas

  atsakymas į: Nenusibodo dar Nuoroda

  Tubio giemė sudainuota, rajona valdo socdemai,valstiečiai ir liberalai. Sigutis galės kalbas sakyti ir botanikos soda prižiurėti.

  Prieš 2 mėnesių
 • Tiesiog

  atsakymas į: Vaidas Nuoroda

  Nebesvarbu kas Tubio konkurentas, Sigutis ar Petrute. Butina balsuoti ne uz nusalinta Tubi, kuriam pareiksti itarimai! Tubis ir dabar negali eiti pareigu! Tai ks mes renkam!? Pareigu neinancia smekla?

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: Vaidas Nuoroda

  Sigutis meras! Po darbo kaip sodino taip ir toliau sodins soda

  Prieš 2 mėnesių
 • Žinome

  atsakymas į: Nenusibodo dar Nuoroda

  Su STT pagalba.
  Kiek metų gaus?

  Prieš 2 mėnesių
 • Demagogas

  Nuoroda

  Nesinervuokime, nepavyko šį kartą. Bus kiti rinkimai.

  Prieš 2 mėnesių
 • o laisvė

  Nuoroda

  nesakyk už visus ,mes sutavim yra daug mastančiu ir žino su kuo eiti,savo nuomone reikia pasilikti sau o nekalbėt už visus

  Prieš 2 mėnesių
 • Laisve

  Nuoroda

  Aš ne prieš obeleviciu ,bet PRIEŚ lanzberginius,išvogusius Lietuva. Sigutčiui trūksta kieto valdymo ,o Kęstutis sugeba ,nesilanksto niekam ir nevynioja I vata .Kęstai ,mes su tavim ,afera nepavyko .

  Prieš 2 mėnesių
 • Albinas G.

  atsakymas į: Laisve Nuoroda

  Esu buvęs pas vieną ir kitą merą. Konkretesnis yra Obelevičius. Tubis visiškas trintukas ir melagis.

  Prieš 2 mėnesių
 • Pilietis

  Nuoroda

  Ka veiks Alfrydas

  Prieš 2 mėnesių
 • ????

  atsakymas į: Pilietis Nuoroda

  Varys į pensiją

  Prieš 2 mėnesių
 • Rinkėja

  Nuoroda

  Gal nustokim purvais drabstytis? Kaip įvyko taip ir turim žiūrėt kas gero - vienas statys daugiaaukštį jauniems žmonėms , kitas padės miesteliuose įsikurt mažiems verslams ar įmonėlėms! Ir dar turistai vasarą pinigų atveš ! Tik pernai tapom patraukliausiu lankytinu rajonu!

  Prieš 2 mėnesių
 • Rinkėjas

  atsakymas į: Rinkėja Nuoroda

  Kuris padės miesteliuose įsikūrti? Per rinkimų agitacija girdėjau tik apie miestiečio kortelę, vieną kioską mokesčiams moketi, užtvankos nuleidimą ir daugiabutį.

  Prieš 2 mėnesių
 • Ohoho kaip siunta

  Nuoroda

  Nepasiekę lovio pyksta ,inkščia kaip pasiuté žiurkes .Gavo per snuki nevienas ,šlapiu skuduru ,nors ir kaip stengesi pažemint Tubį,nepavyko ! Žmones ner kvaili ,neišdūret daugumos ,o patys likot už borto ! Žmones netiki tais ,kurie bet kokiu būdu bando skandint kita,kad užlipt pačiam .Visi už Gerb.Mera TUBI ! Pasiuskit .

  Prieš 2 mėnesių
 • ?

  atsakymas į: Ohoho kaip siunta Nuoroda

  Kas tie visi? Giminės? Šiaip tai dauguma už Sigutį. Tubiui šansų nėra.

  Prieš 2 mėnesių
 • siaubas

  atsakymas į: Ohoho kaip siunta Nuoroda

  Oi, koks neraštingas rašytojas.
  Ar visi Tubio gerbėjai tokie beraščiai ? Alfrydai, čia tu ?

  Prieš 2 mėnesių
 • STT

  atsakymas į: Ohoho kaip siunta Nuoroda

  Ne visi. Patikėk, oi ne visi :) Ne visiems su šiukšlem pakeliui ;)

  Prieš 2 mėnesių
 • Kaimas

  Nuoroda

  Nu jopapa.ku pridirbot???? Ragingit tetas mamas dedes gimines kad nebalsuotu uz nusikaltelius , jau geriau koncevas nei Tubis. Nieka nepadare per 4 metelius tik uzbaige darbus pradetus.

  Prieš 2 mėnesių
 • Viskas aisku

  Nuoroda

  komitetui ragai ir kanopos, antram rate Obelevicius : Tubis 70 proc: 30.

  Prieš 2 mėnesių
 • Tam STT suskiui

  Nuoroda

  Nepavyko intriga ,a? Išgriaužk dabar ! O mes stovejom ir stosim už K .T!! Susimovei su savo gauja pudeliukiu,šmigelski .

  Prieš 2 mėnesių
 • STT

  atsakymas į: Tam STT suskiui Nuoroda

  Gaila man jūsų. Už padugnę tik kvailiai stovėti gali.

  Prieš 2 mėnesių
 • Baikit

  atsakymas į: Tam STT suskiui Nuoroda

  Smigelskai dar nevaldo STT!

  Prieš 2 mėnesių
 • STT

  Nuoroda

  Žinau, kad skaito šiuos komentarus ir tubio komiteto žmonės, tai reikia įnešti ir normalios retorikos. Tubi, tu esi šiukšlė, padugnė, kuris neturi jokio intereso puoselėti ir vystyti brangius mūsų Anykščius. Tu net neturi vizijos ką daryti su miestu. Tu esi korumpuotas suskis. Ar žinai, kad žmonės, kurie tavęs net nepažįsta linki tau blogo ir skausmingų ligų??? Nelaimių tau, korumpuotas utėle.

  Prieš 2 mėnesių
 • Dievas yra

  atsakymas į: STT Nuoroda

  ...reikia nepamiršti, kad ko linki kitam, su kaupu grįžta pačiam. Na, iš komentaro galima suprast, kad 10 Dievo įsakymų toli, kaip iki mėnulio, -tuomet fizikos dėsnis veiksmas = atoveiksmiui. Švaistytis tokiais linkėjimais įtariu gali, ik nuo to asmens nukentėję asmeniškai t.y. iš zonos.

  Prieš 2 mėnesių
 • Hermotas

  atsakymas į: STT Nuoroda

  Viskas teisinga, tik nereikia linkėti ligų. Be to tokie korumpuoti ir negabus žmonės nesupras.

  Prieš 2 mėnesių
 • Gaila

  Nuoroda

  Emigruot beliko kai valdo kaip sunis....as liepiu jus vygdote....apsurdas

  Prieš 2 mėnesių
 • varnenas

  Nuoroda

  Mums, po dešimties metų, abu S. Piskunovo tėvai paaiškino, kodėl tada taip kalbėję. Dėl labai paprastos priežasties. Tą lemtingą lapkričio 5-sios vakarą, prieš važiuodamas į kolektyvinį sodą, Sergėjus buvo pas tėvus atėjęs. Tėvai žinojo, kad net kelias paskutiniąsias savo gyvenimo savaites sūnus buvo labai įsitempęs. Pasakojo, kad jį nuolat kažkas persekioja. Ir, sakė, numanąs kas. Ar – kieno prašymu. Tą kartą, atsisveikindamas su tėvais, jis, be kita ko, pasakė: „Jeigu man kas nors atsitiktų, to užsakovai būtų V. Račkauskas ir K. Tubis“. Tėvai tik pakraipė pečiais, kai išgirdo. Būtų ir užmiršę. Bet tą patį vakarą sūnų nušovė. Todėl visiškai nekeista, kad jie taip galvojo. Ir neturėdami jokių įrodymų, kaltino dėl visiškai kitų priežasčių su jų sūnumi kažkada konfliktavusius jo darbo vadovus.

  Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/ivykiai-sukrete-lietuva-tulpiu-gatves-berniukai-trecioji-dalis.d?id=47988749

  Prieš 2 mėnesių
 • STT

  atsakymas į: varnenas Nuoroda

  Tai klausimų čia nėra daug. Mąstantys žmonės viską supranta.

  Prieš 2 mėnesių
 • Dabar tik lauksime

  Nuoroda

  kada žodį tars STT ir LR Prokuratūra ? Jei taip viskas ir "nuplauks" , pavadinsime šią šalį vagių, korupcijos, švogerių ir pencinykų pirmūne iš visos ES, o mums belieka tik emigruoti - sudie pensininkai, "graužkit numestą kaulą" ir toliau !

  Prieš 2 mėnesių
 • Vinca

  Nuoroda

  Asen tai balsuosiu uz abu kartu pajemus vistiek dvi galvas tai gereu negu viena , a kaip ti anys sutars tarp savy tai ce jau ju raikalas ir da galas pasimt kaks ti vienas lika is uspaskiha partijas ,zinam gi kur du pesas treces laimi tai gali tas treces ir likt meru..

  Prieš 2 mėnesių
 • Www

  Nuoroda

  Kokie visi gudrūs pasislėpę, jei reikėtų parašyt savo pavardę - būtų kitokie komentarai. Anonimai-sėkmės pliurpiant, nuo to nei geriau, nei blogiau:)

  Prieš 2 mėnesių
 • o kokia gi

  atsakymas į: Www Nuoroda

  tavo pavarde ?

  Prieš 2 mėnesių
 • Rinkeja

  Nuoroda

  Ne prieš biologa ,bet tikrai netinka meru būt ,neturi savo nuomones ,todel valdytu pakeltis ,Vaiginas ir kiti .Beto valde ,tai irgi žinom jo valdymo vaisius .Tubis ,tinka ir tai irode !

  Prieš 2 mėnesių
 • To rinkėjai

  atsakymas į: Rinkeja Nuoroda

  Ar pati turėte savo nuomonę, kažkaip abejotina. Manau gal kas užburė ir įpiršo. Tai balsuokite kaip norite ar Jums kas draudžia.

  Prieš 2 mėnesių
 • ???

  atsakymas į: Rinkeja Nuoroda

  Ka irode Tubis?! Kad i postus galima skirti savus? Kad galima ismetyt geriausius specialistus ir per 4 metus nieko nepadaryt Anyksciams? O ka nuveike biologas? Laju takas, iokuro katilas, inkubatorius, biblioteka ir simtai kitu projektu, bet nemokejo girtis

  Prieš 2 mėnesių
 • STT

  atsakymas į: Rinkeja Nuoroda

  Klausyk, brangioji, tas tavo tubis yra korumpuotas šiukšlė. STT į mano namus neina. Į tavo neina. Nes mes lyg ir nedarome nieko blogo. Kaip tu gali nesuprasti, kad šitas padaras nenori, kad miestas klestėtų. Debilu reikia būti, kad kitaip galvoti.

  Prieš 2 mėnesių
 • liberalas

  atsakymas į: STT Nuoroda

  užpylei nuo skausmo, vade?

  Prieš 2 mėnesių
 • asuz tubi nebalsuosiu as balsuosiu pries landzbergi

  Prieš 2 mėnesių
 • Gerai galvoji

  atsakymas į: o Nuoroda

  Balsuok prieš.

  Prieš 2 mėnesių
 • Nu

  atsakymas į: o Nuoroda

  Durnius

  Prieš 2 mėnesių
 • DeborahThomas

  Nuoroda

  „Google“ sumokėjo už kiekvieną dieną veikiantį internetinį darbą nuo 500 iki 1000 dolerių. Gavau pirmąjį mėnesį $ 23749 ir ​​32854 USD per paskutinį mėnesį „Google“ užmokestį dirbant namuose 3 valandas darbo dieną. lengvai uždirbkite 200 dolerių per valandą, o darbo užmokestis laikui bėgant gali būti dar didesnis. daugiau čia..

  ===== >> w­w­w­.­W­e­b­J­o­b­9­9­.­C­o­m

  Prieš 2 mėnesių
 • Aldona

  Nuoroda

  Del ko Darbo partijai skirtas tik vienas mandatas , reikejo nors tris , dabar nei sis nei tas , dar gal nevelu pridet du mandatus .

  Prieš 2 mėnesių
 • gal noretum

  atsakymas į: Aldona Nuoroda

  8 niu ?

  Prieš 2 mėnesių
 • Seubas

  Nuoroda

  Tik ne Tubis, o ne.

  Prieš 2 mėnesių
 • Baubas

  atsakymas į: Seubas Nuoroda

  Tik jis arba nieko.

  Prieš 2 mėnesių
 • tubilazacija

  Nuoroda

  Kai per TV ekraną matysite kažką vedamą su antrankiais, pasirašantį sau naudingus valdiškus nutarimus ar gaunantį įtarimus prekyba poveikiu - neišjunkite kanalo, įsižiūrėkite. Gal tai būsimas jūsų meras. Iš realios "atmintinės rinkėjui"

  Prieš 2 mėnesių
 • Nu

  atsakymas į: tubilazacija Nuoroda

  Nebesisnarglekit jau gavot "malku" ir tupekik ausis suglaude, suns balsas i dangu neina. Tik uz Tubi!!!

  Prieš 2 mėnesių
 • STT

  atsakymas į: Nu Nuoroda

  Už padugnę ir vagį tubį, jei taip patikslinti reikia

  Prieš 2 mėnesių
 • Leliuniete

  Nuoroda

  As ir mano kaimynai balsuos uz gerb. Obeleviciu , nes jau buves tose pareigose ,zino problemas visas rajono , bet ir Tubis geras meras , tik , gal dabar kisa koja jam sitie pareiksti kaltinimai , ar jie pagristi ar ne cia tai dar klausimas .

  Prieš 2 mėnesių
 • Kuo

  atsakymas į: Leliuniete Nuoroda

  Geras Tubis? Kad ekrana is 65tukst pastate ir rodo Anyksciuose Anyksciu vaizdelius?

  Prieš 2 mėnesių
 • Prisiminimui

  Nuoroda

  Geriau tegul valdo konservatoriai, o ne nusikaltėliai.

  Prieš 2 mėnesių
 • gal nereikia

  atsakymas į: Prisiminimui Nuoroda

  METINĖS GYVENTOJO(ŠEIMOS) TURTO DEKLARACIJOS PAGRINDINIŲ DUOMENŲ IŠRAŠAS
  I. Privalomas registruoti turtas: 204182 Eur
  II. Vertybiniai popieriai, meno kūriniai, juvelyriniai dirbiniai: 166282 Eur
  III. Piniginės lėšos: 49784 Eur
  IV. Suteiktos paskolos: 0 Eur
  V. Gautos paskolos: 0 Eur

  METINĖS PAJAMŲ MOKESČIO DEKLARACIJOS GPM308 FORMOS PAGRINDINIŲ DUOMENŲ IŠRAŠAS
  GPM308 formos deklaracijos:
  Gautų pajamų suma
  (GPM308 formos 12, 13, 13A, 14, 20 laukelių ir GPM308 formos V priedo V13 laukelių suma) 97401,3 Eur
  Išskaičiuota (sumokėta) pajamų mokesčio suma
  (GPM308 formos 26 laukelis) 0 Eur.
  GABRIELIUS LANDSBERGIS

  Prieš 2 mėnesių
 • ???

  atsakymas į: gal nereikia Nuoroda

  Prie ko cia Landsbergis? Ubagas palyginus su Karbauskiu! Lyginkim turtus kandidatu i merus!

  Prieš 2 mėnesių
 • į ????

  atsakymas į: ??? Nuoroda

  tą prasme rinkim ubagus? ar kaip? bet mano akims visai ne ubagas, be to mokesčių sumokėjęs valstybei lygiai nulį .

  Prieš 2 mėnesių
 • Prisiminimas

  Nuoroda

  Lanzberginiai puse lietuvos išvijo svetur iškot geresnio gyvenimo ,kubilas nustekeno pensininkus , nes Kas antras Žemiau Skurdo Ribos! Ar jums kažka sako ?? Obeliavičius minkštas ,o kad koncervai valdytu ,tai jau neduok Dieve ! Vien nuo pavadinimo plaukai šiaušiasi .Lanzberginius vyt kuo toliau ! Nenoriu matyt gabriuko feiso ir nukriošelio senio partijos .fui . Tubi rinkom ,nes juo tikim ,. Kaltas tas kuris dave ,kodel nerašo kas ? Ar čia paslaptis ?

  Prieš 2 mėnesių
 • O

  atsakymas į: Prisiminimas Nuoroda

  Pasidomėk Kęstučio biografija

  Prieš 2 mėnesių
 • STT

  atsakymas į: Prisiminimas Nuoroda

  Durneli, ar žinai kaip buvo? Sakai, kad kaltas tas, kas davė kyšį? Kyšio davėjas informavo atitinkams institucijas, kad meras tubis reikalauja kyšio per savo tarpininkus. Byvo vykdomas sekimas. Niekas neatėjo ir neatnešė jam pinigų, o STT lyg niekur nieko pagavo. Buvo imtasi veiksmų, buvo sekama, klausomasi ir galutiniame taške viskas paaškėjo - tubis vykdė nusikalstamą veiklą. Jei tavo mylimas padugnė tubis yra nekaltas, jis imtųsi veiksmų, bet dabar tik internete tepasakė - aš nekaltas. Jooo, visas rajonas kalba apie korumpuota merą, bet va, nekaltas jis mat.

  Prieš 2 mėnesių
 • aš nekaltas, aplinka kalta

  atsakymas į: STT Nuoroda

  jis pats pas mane atejo ir atnešė

  Prieš 2 mėnesių
 • Ats

  atsakymas į: STT Nuoroda

  Liuks komentaras,pagarba. Visuomenė turi žinoti tiesą.

  Prieš 2 mėnesių
 • liberalas

  atsakymas į: Ats Nuoroda

  vadas labai susinervavo

  Prieš 2 mėnesių
 • Alė

  Nuoroda

  A kur dingo šypsena iš Lukučio veido?

  Prieš 2 mėnesių
 • Tik už Tubį

  Nuoroda

  Labai gerai, kad į antrą turą pateko gerbiamas Kęstutis Tubis. Akivaizdu, kad rinkėjai juo pasitiki ir balsuoja. Žmonės jį pažįsta ir gerbia, nepaisant to, kad purvų daug ant jo pripilta. Iš Sigučio tai menkas meras., anksčiau Krikštaponis vicemeras daug dirbo, dabar meras Tubis tempė visą naštą. Tegu augalus augina, knygas rašo Obelevičiusa, o rajonui tegu Tubis vadovauja.

  Prieš 2 mėnesių
 • nuo kadu jau cia teip

  atsakymas į: Tik už Tubį Nuoroda

  Letuvoj vogys ir kyšininkai gerbiami tapo ? Ar nuo tadu kai pradeja priakyba poveikiu ?

  Prieš 2 mėnesių
 • STT

  atsakymas į: Tik už Tubį Nuoroda

  Labai kvaila. Tubis yra korumpuotas veikėjas. Sakai, kad juo pasitiki rinkėjai? Tik kvailiai galėjo balsuoti už tubį. Kaip ir kvailiai balsavo Vilniuje už uspaskichą.

  Prieš 2 mėnesių
 • Kvailių

  atsakymas į: STT Nuoroda

  Miestas tapo Anykščiai ir ypač kaimiečiai.Po kiek laiko supras, kokią klaidą padarė@

  Prieš 2 mėnesių
 • Lol

  atsakymas į: Tik už Tubį Nuoroda

  Ką dar nupies, jai vėl išrinks,l????????????

  Prieš 2 mėnesių
 • Isitikinusi

  Nuoroda

  Isitikinusi ,gerb. Tubis bus meras.

  Prieš 2 mėnesių
 • STT

  atsakymas į: Isitikinusi Nuoroda

  Jis sės į kalėjimą, brangioji

  Prieš 2 mėnesių
 • Pas Gustą

  atsakymas į: Isitikinusi Nuoroda

  registruokis gydymui

  Prieš 2 mėnesių
 • Neturetu būti jkiu būdu

  atsakymas į: Isitikinusi Nuoroda

  Kas dirbs kai jis yra nušalintas iš pareigų , o gal ir bus nuteistas už nusikaltimus visuomenei ? Negi jūs tokie esate naivūs ir galvojate kad STT ir LR Prokuratūra sukūrė pasaką iš niekur nieko apie vagį-kyšininką ir jo prekybą Poveikiu stambiu mastu ?

  Prieš 2 mėnesių
 • nebus

  atsakymas į: Isitikinusi Nuoroda

  nebus.

  Prieš 2 mėnesių
 • Kestas

  Nuoroda

  DP tikejau daugiau kad gaus balsu ,keista , kandidatai zinomi , daug nusipelne rajonui ,tikejau , kad bus antroje vietoje po Obeleviciaus ,o ju vedlys V.Uspaskich garantuotai bus Vilniaus meras.

  Prieš 2 mėnesių
 • nebus

  atsakymas į: Kestas Nuoroda

  net i antra tura nepraejo.

  Prieš 2 mėnesių
 • Ddd

  Nuoroda

  Nesuprantu , kokie idiotai galejo balsuoti uz tubi , kuris buvo pripazintas blogiausiu meru , o galu gale dar ir pakliuvo imantis kysi. Dabar gaunasi , kad tarp dvieju vagiu teks rinktis ir Anyksciai vel kelis metus risis zemyn

  Prieš 2 mėnesių
 • Ccc

  atsakymas į: Ddd Nuoroda

  a kodėl Obelevičių vagim vadini?

  Prieš 2 mėnesių
 • Tele Bim Bam - ,,Anykšta"

  Nuoroda

  Labai geras daiktas
  Yra ,,Anykšta“,
  Vos tiktai nubudus,
  Aš galiu skaityti jus,
  Komentatoriai,
  Komentatoriai.

  Anas nosį krapšto,
  Nesimoko rašto,
  Kitas – atsikėlęs,
  Kaip žvėris pašėlęs.

  Viską viską, rodos,
  Aš dabar žinau,
  Lyg pasaulio knygą
  Sėdžiu ir skaitau.

  Labai geras daiktas
  Yra taip skaityti,
  Melą ir teisybę,
  Paskalas žinoti,
  Komentatoriai.

  Prieš 2 mėnesių
 • tegu tęsia pradėtus darbus

  Nuoroda

  tegu tęsia pradėtus darbus meras Kęstutis Tubis.

  Prieš 2 mėnesių
 • tegu tesia :-)

  atsakymas į: tegu tęsia pradėtus darbus Nuoroda

  Daug dar kyšio liko nepaimto ! Daug verslininku džiaugiasi kad nebereikės nešti rinkliavos vienvaldžiui ?

  Prieš 2 mėnesių
 • blogus darbus nevalia tęsti

  Prieš 2 mėnesių
 • Ne taip

  atsakymas į: tegu tęsia pradėtus darbus Nuoroda

  Tęs pradėtus darbus Obelevičius, Tubis ne ką ir pradėjo, tęsė, ką Obelevičius buvo pradėjęs

  Prieš 2 mėnesių
 • xxx

  Nuoroda

  tik už Kęstutį Tubį....

  Prieš 2 mėnesių
 • STT

  atsakymas į: xxx Nuoroda

  už vagį, nusikaltėtlį. Gal mąstykite savo galvą. Tubi, jei skaitai čia kas rašoma, tai žinok, yra žmonių, kurių tu nepažįsti, bet jei tau vėžio linki

  Prieš 2 mėnesių
 • Aleksas

  Nuoroda

  Pasirinkimas labai paprastas: arba STT sulaikytas, nušalintas Tubis, kuris, net ir laimėjus būtų nušalintas ir tampytūsi kelis metus po teismus, arba Obelevičius. Aš už Obelevičių, bent jau galės iš karto dirbti išrinktas.

  Prieš 2 mėnesių
 • Be be be...

  atsakymas į: Aleksas Nuoroda

  Nepraleisk progos patylėti, jei neišmanai. Taip kaip tau atrodo - nevyks. Neklaidink kitų.

  Prieš 2 mėnesių
 • Laima

  atsakymas į: Be be be... Nuoroda

  Alekas teisus. Tubis nušalintas 3 mėnesiams, dar tik mėnuo praėjo. Tarkim jį išrenka meru, o jis nušalintas. O teismų karuselė, net jei nekaltas būtų, suksis metų metus, jei kaltas ir nuteistas, būtų neeiliniai mero rinkimai. . Nori sumaišties - balsuok už Tubį

  Prieš 2 mėnesių
 • Tikra tiesa

  atsakymas į: Be be be... Nuoroda

  Kodėl Visaginas neberinko Dalios Štraupaitės? Todėl, kad jai nebuvo kada dirbti. Jai reikėjo vaikščioti į teismus, arba sirgti, kad teismas neįvyktų.

  Prieš 2 mėnesių
 • nu išrinksite

  atsakymas į: Be be be... Nuoroda

  o kas dirbs kai jis yra nušalintas iš pareigų , o gal ir bus nuteistas už nusikaltimus visuomenei ?

  Prieš 2 mėnesių
 • buk

  Nuoroda

  Antrame ture rinksime vis tiek KĘSTUTĮ TUBIŲ, UŽ KONSERVATORIUS JOKIU BŪDU, VIEN JŲ IŠTARTAS PAVADINIMAS VERČIA APSIVEMTI!.

  Prieš 2 mėnesių
 • STT

  atsakymas į: buk Nuoroda

  Vemk vemk. remdama nusikaltėlį, banditą, padugnę tubį.

  Prieš 2 mėnesių
 • Pilietis

  atsakymas į: buk Nuoroda

  Suprantu, kėgėbistus konservatorių vardas vimdo, užtai nušalinti kaltinamieji prie širdies. Natūralu.

  Prieš 2 mėnesių
 • Varna Karka

  atsakymas į: Pilietis Nuoroda

  Mane vimdo ne konservatoriai, o komunistai jų tarpe.

  Prieš 2 mėnesių
 • Kodėl?

  Nuoroda

  Jau prasidėjo kai kurių anykštėnų"raudos" dėl netinkamų kandidatų.O kodėl,gerb.balsavot už juos?Kas jums trukdė rinkti jaunesnius,o pasirinkti seni pirdž...?Patys kalti!

  Prieš 2 mėnesių
 • Valio !

  atsakymas į: Kodėl? Nuoroda

  Viskas gerai. Bravo rinkėjai! Neleido Tubio sutrypti intrigantams.

  Prieš 2 mėnesių
 • Atsakymas Rinkėjai

  Nuoroda

  Neįsivaizduoju blogesnės direktorės kaip Repeckiene - kerštinga,žiūri tik sau naudos,o jau intelektas- 00000....

  Prieš 2 mėnesių
 • Filomanas

  atsakymas į: Atsakymas Rinkėjai Nuoroda

  Esu kažkokiame Holivudo filme matęs blogesnę

  Prieš 2 mėnesių
 • jums rinkejams nebus

  Nuoroda

  geriau ar onute ar joniukas ,jie tik del lovio ir saves

  Prieš 2 mėnesių
 • Oi,geras !

  Nuoroda

  Darbo partijos mandatas gali tapti auksiniu.. Lemiamas mandatas sudaryti koalicija arba ją i6ardyti!

  Prieš 2 mėnesių
 • .

  atsakymas į: Oi,geras ! Nuoroda

  Neturės DP mandato. 6 proc nesurinko

  Prieš 2 mėnesių
 • Nemeluok, kaip bitė

  atsakymas į: . Nuoroda

  . 6 proc. reikia surinkti koalicijai. Partijai 4. Esi gal iš Tubio sąrašo, kad toks kvailas?

  Prieš 2 mėnesių
 • Stasia

  Nuoroda

  Kaip suprantu Abeleucius bus dabar meras a ja pavaduotajas Tubys turetu but ar atvirkscei .ar terp savys sustars..

  Prieš 2 mėnesių
 • DP

  Nuoroda

  Jo, atstoja penkis vagis

  Prieš 2 mėnesių
 • Nuoroda

  sveikinu Onute stiprybes tau

  Prieš 2 mėnesių
 • Jomajoo

  Nuoroda

  Žmonės, kairieji ir dešinieji, norint įveikti Tubį antrame rate ir nepasmerkti rajono teismų maratonui, chaosui ir dvivaldystei, turite visi vienytis: liberalai, valstiečiai, darbiečiai, socialdemokratai ir dirbti Sigučio Obelevičiaus labui.

  Prieš 2 mėnesių
 • Trachajoo

  atsakymas į: Jomajoo Nuoroda

  O, biseksualas Jomajoo išlindo. Kaip Kvarcas laikosi?

  Prieš 2 mėnesių
 • Jomajoo

  atsakymas į: Jomajoo Nuoroda

  Gera mintis !

  Prieš 2 mėnesių
 • DP

  Nuoroda

  DP turi viena , bet jis atstoja penkis .

  Prieš 2 mėnesių
 • Neee

  atsakymas į: DP Nuoroda

  Nieko jis neatstoja, jeigu būtų tryliktas balsas, tada taip, dabar socdemai, valstiečiai ir liberalai turi 13 + TS-LKD jau 18, jei meras Sigutis -19, bet kokiais skaičiavimais Tubio komitetas iškrinta iš žaidimo

  Prieš 2 mėnesių
 • to Neee

  atsakymas į: Neee Nuoroda

  valdanciaja dauguma siaip formuoja daugiausia iskovotu vietu turintys. jei laimi Tubis - jo komitetas formuos. jei laimi Obelevicius - formuos konservatoriai. Tubio atveju pilnai gali but tiesiog Obelevicius pavaduotojas ir tiek. na kazkas kaip jau ir buvo. ir penkta koja - zalieji. jei laimes Obelevicius - tada pilnai Tubis gali but pavaduotoju. ir penkta koja. zalieji susimove - taigi viskas priklausy ar nores dalyvau tvaldyme. o manau nores bet kokiu atveju ir bet kokioj sudety.
  liberalai irgi susimove. Pakelcio rinkimu strategija kvaila. jam reikejo likt seseliniu vadu ir stumt Versulyte i meres - kuri jau irode lojaluma Pakelciui ir patinka rinkejams. ir toliau siekt seimo mandato ateity. dabar visko nori butinai tik sau - tokie visko noretojai nervina tik rinkejus. is Karbauskio tegu mokinasi. sedi sau ramiai ir viskam diriguoja. butu manau laimeje 6-7 vietas su Versulyte ir galbut net meres, o ne mero posta. tada dar jei butu kokiu neblogu darbu prastume Anyksciams - gautuir seimuno posta. o daar vel viska sumove :D

  Prieš 2 mėnesių
 • rinkejai ,gal

  Nuoroda

  geriau patylek is visu mokyklu bego i ta mokykla pasigerinti pazymiu

  Prieš 2 mėnesių
 • Sakes

  Nuoroda

  Zaliesiems sakes !!!!!

  Prieš 2 mėnesių
 • svedasas

  Nuoroda

  Labiausiai pasimetę pasirodė svėdasiškiai ... Daugiausia balsų už komitetą, mažiausiai už krikščionis - kalinius - konservatorius. Stiprybės Svėdasų krašto rezistentams ir misionieriams

  Prieš 2 mėnesių
 • sansas JUMS

  Nuoroda

  LUKAI,DALIAU,DAINIAU-didele galimybe Jums vardan sventos ramybes,anykstenu gersnes ateities ,blaivaus jaunimo mastymo ir noro kurti sudarykite taryboje koalicija ,kuri suteiktu anykstenams stabiluma ir ju dideli nora,kad rajona metai is metu valdytu po kelias kadencijas ten sedintys ir nieko naujo nekurdami.Atsibodo tas uzsisedejusiu neveiklumas.Anykstenai Jumis patikejo ir savo partijose turintys pakankamai isprususiu,jaunu zmoniu sugebesite tai padaryti.Pirmyn-nes kito sanso gali ir nebuti.

  Prieš 2 mėnesių
 • Pritariu

  atsakymas į: sansas JUMS Nuoroda

  Bet turite palaikyti rinkimuose Sigutį, antraip bus užprogramuotas chaosas rajone su daugumos neturinčiu meru

  Prieš 2 mėnesių
 • sveikinimai Onutei

  Nuoroda

  Tik jai atsiradus laimėtojų gretose, atsirado viltis

  Prieš 2 mėnesių
 • Puiki rašytoja

  atsakymas į: sveikinimai Onutei Nuoroda

  Kaip ten buvo su komentarais iš Onutės kompiuterio? Gal Šventoji dvasia primaigė?

  Prieš 2 mėnesių
 • Na va...

  Nuoroda

  Viskas gerai,- ką išrinksim tą turėsim. Žmonėms nereikia jokių permainų ir jokio geresnio gyvenimo,- faktas. Juos labiau imponuoja ir traukia pilka, užsisedėjusi, apsamanojusi vidutinybė. Kam tie proveržiai, kam tas nerimas ? Vietoj teigiamų tų proveržių geriau išsirinkti vidutinybę su kriminaliniu prieskoniu. Va ir smagiau gyvent...

  Prieš 2 mėnesių
 • Nesuprantu

  Nuoroda

  Kodėl "Anykšta" nedžiūgauja?

  Prieš 2 mėnesių
 • Nu

  Nuoroda

  Ale Repečkienė sąraše! Nesąmonė visiška, jau gi 'privadovavo'.Siaubas kažkoks!

  Prieš 2 mėnesių
 • Rinkėja

  atsakymas į: Nu Nuoroda

  Puiku, sveikinu Onutę, ji buvo geriausia mokyklos direktorė, puikus žmogus, rinkėjai atsimena

  Prieš 2 mėnesių
 • Post

  atsakymas į: Rinkėja Nuoroda

  Pasirašau.
  Erikas

  Prieš 2 mėnesių
 • nu

  Nuoroda

  kaip ten su mergoms baigiasi veikejui ?

  Prieš 2 mėnesių
 • Juristė

  atsakymas į: nu Nuoroda

  Tikiuosi provokacijos užsakovai kada nors išaiškės

  Prieš 2 mėnesių
 • Joooo

  atsakymas į: Juristė Nuoroda

  Manau, kad greitai, neišlaikys nervai antram ture

  Prieš 2 mėnesių
 • --

  atsakymas į: Joooo Nuoroda

  Tubis "užsakys" Obelevičių. Įdomu kokį likvidavimo būdą sugalvos...

  Prieš 2 mėnesių
 • Rekomenduojama

  atsakymas į: nu Nuoroda

  Paklauskite Poveikio

  Prieš 2 mėnesių
 • Kęstas

  Nuoroda

  Už Lietuvą vyrrai

  Prieš 2 mėnesių
 • sveikinimai

  Nuoroda

  issirinkus viena teisema, kita jau desimt metu sedejusi, ir net keliuko sutvarkyti nesugebancio. Nesuprantu, matyt gerai buvo, tad ir neverslenkit.

  Prieš 2 mėnesių
 • Trinidadas

  atsakymas į: sveikinimai Nuoroda

  Man irgi prie vartelių žvyro niekas nepapylė, nesvarbu, kad prie Sigučio ir lajų takas, ir biblioteka ir šimtai naujų dalykų atsirado Anykščiuose, svarbiausia man žvyras prie vartelių

  Prieš 2 mėnesių
 • Radžis

  atsakymas į: sveikinimai Nuoroda

  Ką daryt ? Ką dabar daryt, dievulėliau... Vienas buvojau ir yra Sigutis. Kitas visą kadenciją politiniais sumetimais savivaldybės įmones be nuolatinių vadovų laikė. Vis laikini vadovavo. Šeimininkas , vadinasi...
  Radži, ką dabar daryt ???

  Prieš 2 mėnesių
 • jonas

  Nuoroda

  Tik ne konservatoriams- palaikome Tubį...

  Prieš 2 mėnesių
 • Tik

  atsakymas į: jonas Nuoroda

  Tik už Obelevičių, baikit su Tubiu, jis nušalintas

  Prieš 2 mėnesių
 • STT

  atsakymas į: jonas Nuoroda

  Norime priminti, kad Tubis yra nušalintas nuo pareigų, nes yra nusikaltiėlis, korumpuotas bjaurybė.

  Prieš 2 mėnesių
 • ???

  atsakymas į: jonas Nuoroda

  Tu gal koks Tubio pusbrolis? Aš esu socialdemokratas, už konservus gyvenime nebalsavau, bet balsuosiu dabar už Sigutį, nes kitaip gėda būtų išrinkti ...ne rajono vadovą, o nušalintą merą

  Prieš 2 mėnesių
 • du broliai

  atsakymas į: ??? Nuoroda

  komunistai, koncervatoriai ir socdemai :) :)

  Prieš 2 mėnesių
 • Rasa

  atsakymas į: ??? Nuoroda

  Anoks tu ir socialdemokratas... Visada maniau, kad socialdemokratiniai įsitikinimai neleidžia balsuoti už konservų kandidatą. Nereikia čia manipuliuoti nušalinimu, kaltinimais "galimai padarius".... Dar nieks neįrodyta... Jūsų partijai irgi vadovauja ne visai šventas buvęs....nors jo kaltė pilnai įrodyta buvo.... o čia dar nieks neįrodyta.. tik už Tubį balsuosim!!!!!

  Prieš 2 mėnesių
 • Vėjūnė

  Nuoroda

  Klaiku, ne kitaip :( Kas gali balsuoti už tubį? Korumpuotas veikėjas, fasadinis tipas, apsimetantis, kad jam rūpi Anykščiai. Žmonės, pabuskite. Šį veikėją sulaikė STT, nušalino nuo pareigų, panaikino teisinę neliečiamybę. O ką tubis? Jis tik pasakė savo feisbuke, kad yra nekaltas. Nekaltų STT neišsiveda iš darbo vietos, o nekalti daro viską, kad būtų įrodytų savo nekaltumą. O ką šis korumpuotas veikėjas daro? Jis siekia būti meru... Ar tik nebus taip, kad Anykščiai išsrinks merą, kuris negali eiti tiesioginių pareigų, nes yra nuo jų nušalintas??? Brangūs anykštėnai, mąstykite. Nėra jokios ateities su tubiu.

  Prieš 2 mėnesių
 • Pritariu

  atsakymas į: Vėjūnė Nuoroda

  Jums. Labai nustebau kad gali žmonės balsuoti už tą, kuris ima kyšius. Arba duoda :) ir tai faktai gi, ne kažkieno fantazijos.
  Peršasi išvada, kad žmonėms tai atrodo NORMALU. Na ima kyšius, duoda, STT apkaltino, na ir kas...

  Prieš 2 mėnesių
 • Finalas

  Nuoroda

  Koalicija:
  Socdemai, Valstiečiai ir Liberalai - 13 mandatų.
  Iš Darbo partijos mandatą turi atimti, nes nesurinko 5 proc. Jis pereis Valstiečiams. Tai koaliciją sudarys 14.
  Tubio meru neišrinks
  Konservatoriams reikia pasirinkti ar būti valdžioje ir eiti į koaliciją, ar būti opozicijoje. Jei pasirink opoziciją - Sigučiui bus ne kas mero kėdėje

  Prieš 2 mėnesių
 • Rasa

  atsakymas į: Finalas Nuoroda

  Aha, Jau Lukutį išrinko :D pasižiūrėkit pirmumo balsus... jei ne Veneta, tai ir mieste nebūtų balsų surinkę....

  Prieš 2 mėnesių
 • Mama

  Nuoroda

  Aš balsavau ir balsuosiu už Kęstuti.

  Prieš 2 mėnesių
 • Manu

  atsakymas į: Mama Nuoroda

  Nebepadės

  Prieš 2 mėnesių
 • WWW

  atsakymas į: Mama Nuoroda

  Durnius!

  Prieš 2 mėnesių
 • PUIKI

  Nuoroda

  TA TARYBOS SUDETIS IR JAUNU YRA IR PATYRUSIU,BET KAIP MATAU TOKIUS KURIEMS LAIKAS ILSETIS,ARBA ANUKUS PRIZIURETI-TAI KAZKAS TOKIO VALDZIOJE NEGERAI.

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi aha !

  atsakymas į: PUIKI Nuoroda

  KLIMKEVIČIUS...

  Prieš 2 mėnesių
 • na

  atsakymas į: Taigi aha ! Nuoroda

  nasliu likus darbas savivaldybej gal vienintelis likes dziaugsmo spindulelis?

  Prieš 2 mėnesių
 • eee

  Nuoroda

  konservatoriams tas nerupejo ,nerupi ir nerupes zmogus,tai dauguma uzsislaptinusiu saika jie bijo kad tiesos zmones nezinotu

  Prieš 2 mėnesių
 • Eik tu

  atsakymas į: eee Nuoroda

  kėgėbiste tu, iš kur tu žinai apie konservatorius? Puikūs žmonės, bent jau tie kuriuos pažįstų, pvz. daktarė Kazlauskienė

  Prieš 2 mėnesių
 • Vygantas

  Nuoroda

  Kalbėkit ka norit, Tubiui mero kėdės nematyti. O čia svarbiausia.????

  Prieš 2 mėnesių
 • Varna Karka

  atsakymas į: Vygantas Nuoroda

  KAM JAM MATYTI TAI, ANT KO JIS SĖDĖS?

  Prieš 2 mėnesių
 • eee

  atsakymas į: Vygantas Nuoroda

  Negi žmonės neatmena tų laikų, kai Landsberginiai, Lietuvos gamyklas po 1 litą. „pardavinėjo“? Negi neatmena, kai Kubiliaus vyriausybė atėmė dalį pensijų? Negi nemato, kad kaimai tušti (tie kurie kaime gyvena)? Negi nepasiilgsta savo anūkų, kurie paliko Lietuvą, nes joje neįmanoma praktiškai išgyventi?

  Prieš 2 mėnesių
 • acha

  atsakymas į: eee Nuoroda

  tubis sugrazins anukus, ane?

  Prieš 2 mėnesių
 • aha

  atsakymas į: acha Nuoroda

  ir kolūkius atkurs, kuriuos Landsbergis sugriovė. Jau Lesto, SEB-ą grąžino į Anykščius, kaip žadėjo prieš ketvertą metų.

  Prieš 2 mėnesių
 • Rinkėja

  Nuoroda

  Sveikiname Tėvynės sąjungą laimėjus rinkimus ir Sigutį, buvusį ir būsimą merą. Palaikysim kovo 17

  Prieš 2 mėnesių
 • Gabrielius Landsbergis

  atsakymas į: Rinkėja Nuoroda

  METINĖS GYVENTOJO(ŠEIMOS) TURTO DEKLARACIJOS PAGRINDINIŲ DUOMENŲ IŠRAŠAS
  I. Privalomas registruoti turtas: 204182 Eur
  II. Vertybiniai popieriai, meno kūriniai, juvelyriniai dirbiniai: 166282 Eur
  III. Piniginės lėšos: 49784 Eur
  IV. Suteiktos paskolos: 0 Eur
  V. Gautos paskolos: 0 Eur

  METINĖS PAJAMŲ MOKESČIO DEKLARACIJOS GPM308 FORMOS PAGRINDINIŲ DUOMENŲ IŠRAŠAS
  GPM308 formos deklaracijos:
  Gautų pajamų suma
  (GPM308 formos 12, 13, 13A, 14, 20 laukelių ir GPM308 formos V priedo V13 laukelių suma) 97401,3 Eur
  Išskaičiuota (sumokėta) pajamų mokesčio suma
  (GPM308 formos 26 laukelis) 0 Eur
  vrk.lt

  Prieš 2 mėnesių
 • Gabrielius Landsbergis

  atsakymas į: Rinkėja Nuoroda

  METINĖS GYVENTOJO(ŠEIMOS) TURTO DEKLARACIJOS PAGRINDINIŲ DUOMENŲ IŠRAŠAS
  I. Privalomas registruoti turtas: 204182 Eur
  II. Vertybiniai popieriai, meno kūriniai, juvelyriniai dirbiniai: 166282 Eur
  III. Piniginės lėšos: 49784 Eur
  IV. Suteiktos paskolos: 0 Eur
  V. Gautos paskolos: 0 Eur

  METINĖS PAJAMŲ MOKESČIO DEKLARACIJOS GPM308 FORMOS PAGRINDINIŲ DUOMENŲ IŠRAŠAS
  GPM308 formos deklaracijos:
  Gautų pajamų suma
  (GPM308 formos 12, 13, 13A, 14, 20 laukelių ir GPM308 formos V priedo V13 laukelių suma) 97401,3 Eur
  Išskaičiuota (sumokėta) pajamų mokesčio suma
  (GPM308 formos 26 laukelis) 0 Eur
  vrk.lt

  Prieš 2 mėnesių
 • Gabrielius Landsbergis

  atsakymas į: Rinkėja Nuoroda

  METINĖS GYVENTOJO(ŠEIMOS) TURTO DEKLARACIJOS PAGRINDINIŲ DUOMENŲ IŠRAŠAS
  I. Privalomas registruoti turtas: 204182 Eur
  II. Vertybiniai popieriai, meno kūriniai, juvelyriniai dirbiniai: 166282 Eur
  III. Piniginės lėšos: 49784 Eur
  IV. Suteiktos paskolos: 0 Eur
  V. Gautos paskolos: 0 Eur

  METINĖS PAJAMŲ MOKESČIO DEKLARACIJOS GPM308 FORMOS PAGRINDINIŲ DUOMENŲ IŠRAŠAS
  GPM308 formos deklaracijos:
  Gautų pajamų suma
  (GPM308 formos 12, 13, 13A, 14, 20 laukelių ir GPM308 formos V priedo V13 laukelių suma) 97401,3 Eur
  Išskaičiuota (sumokėta) pajamų mokesčio suma
  (GPM308 formos 26 laukelis) 0 Eur
  vrk.lt

  Prieš 2 mėnesių
 • ,

  atsakymas į: Rinkėja Nuoroda

  geras zmogus Sigutis, bet meru na ne jam...juk buvo ir kas is to...

  Prieš 2 mėnesių
 • bet

  atsakymas į: , Nuoroda

  Sigutis bent jau gali eiti mero pareigas, ne kaip kitas kandidatas.

  Prieš 2 mėnesių
 • .

  atsakymas į: bet Nuoroda

  sutinku, geriau mergos pripaisytos nei kysis.

  Prieš 2 mėnesių
 • jo

  Nuoroda

  vienas lansbergo gaujos ,kitas veikejas kieno ??

  Prieš 2 mėnesių
 • Grafas Montekristas

  Nuoroda

  Aš Edmondas Dantesas, Vaiginai! Sakiau gi, kad po Danglaro ateis tavo eilė! Tai ko lindai? Ne tavo nosiai meru būti! Siūlau atsisakyti tarybos nario mandato, nejuokinti žmonių ir eiti kartu su Violeta už butelį kaimynų daržų ravėti. Varyk!

  Prieš 2 mėnesių
 • onse

  atsakymas į: Grafas Montekristas Nuoroda

  grafui gal tau ravejo darza nepavyduliauk ar tu matei kad kam ravejo jei nezinai apie ka rasyt tai visai nerasyk perdek plokstele i kita puse nes jau nusibodo tavo rasymai ko dar tu nori kam reikia zmogu smeist paziurek i save

  Prieš 2 mėnesių
 • Anykstenas

  atsakymas į: Grafas Montekristas Nuoroda

  O aš manau kad Jus, komentatoriau, kad ir kas bebūtumėte, esate Debilas. Vaigino žmona i politika neina, su Jumis nekonkuruoja ir netgi nelabai turi galimybes atsikirsti. Tai jeigu jau norite pasisakyti, tai kodėl nepadarius to viešai? Ar baisu kad netyčia kas per ausį neuzvaziuotu?
  Jei žmonės pasiryžta kandidatuoti į tokias pozicijas - manau jie pasiruošia kad purvo dozę ant jų ispils, bet ribos kažkur juk turi būti ir manau kad kandidatų šeimos nariai stovi už tos ribos, kad ir kas jie bebūtų kad ir kokias ydas neturėtų.

  Prieš 2 mėnesių
 • Tau

  atsakymas į: Grafas Montekristas Nuoroda

  Čia Trolis

  Prieš 2 mėnesių
 • vejas

  Nuoroda

  21,4 rajono gyventojų už korupcija ir kyšių davimą..........šaunuolaii sveikinu ojojojojoj

  Prieš 2 mėnesių
 • uraganas

  atsakymas į: vejas Nuoroda

  Kokią korupciją? Garantuoju, kad niekas jo nenuteis, nes čia buvo tiesiog politinis susidorojimas, kuris nepavyko :) Kaip galima žmogų kaltinti, jei jis nenuteistas? Subliūkš ta byla ir meras bus išteisintas, o pagalių kaišytojai tyliai kamputyje verks... ;D

  Prieš 2 mėnesių
 • Protu nesuvokiama

  atsakymas į: uraganas Nuoroda

  Jaunimas emigravo, liko senos nutriošusios bobos ir seniai, kuriems areštuotasis poveikiu prekiautojas "pričiulbėjo" gražių žodelių (aplankė daug kaimų bobelių) kitiems šiek tiek mokintiems darbo vietų prižadėjo savivaldybėje, šilumoj, ar vandenyse,....buvo gal ir tokių verslininkų - kuriems geresnes sąlygas verslui prižadėjo..!
  Žmonės - ka jūs darote ? Sodinti vagį i vadovaujančias pareigas ! Na dar nevėlu, gal apsigalvosite ?
  Juk negali STT ir LR Prokuratūra sugalvoti ir iš niekur nieko apkaltinti vagį nusikaltimais visuomenei ?
  Žmonės, juk tai buvo signalas jums, jūsų vaikams....
  Gerai pagalvokite balsuodami antrame rinkimų ture !

  Prieš 2 mėnesių
 • Tikrai taip,

  atsakymas į: Protu nesuvokiama Nuoroda

  Atleiskite jie nežino ką daro. Už vagį gali balsuoti, tik besmegeniai arba buve ir esami pavaldiniai. Yra posakis bandytai gyvena gerai, bet trumpai :)

  Prieš 2 mėnesių
 • Protu suvokiama

  atsakymas į: Tikrai taip, Nuoroda

  Bet gi prabalsavo ir dauguma, kaip ir turėjoo būti

  Prieš 2 mėnesių
 • Tiesa

  atsakymas į: Protu nesuvokiama Nuoroda

  100% pritariu

  Prieš 2 mėnesių
 • Taip

  atsakymas į: Protu nesuvokiama Nuoroda

  Visiškai pritariu!

  Prieš 2 mėnesių
 • tornadas

  atsakymas į: uraganas Nuoroda

  Ir kas gi cia toks galingas pagaliu kaisiotojas ant Anyksciu ? Cia dabar labai madinga patapo aiskint, kad kai isaiskeja, jog esi prasikaltes, viska isverst i politini susidorojima. Tipo, as nekaltas, as esu auka, todel paremkit mane. Gi budinga nuskriausta ir silpna paguost, uzjaust, gal saldaini duot. Ech, zmogeliai... Manipuliuoja jumis, kas netingi.

  Prieš 2 mėnesių
 • tornadas

  atsakymas į: uraganas Nuoroda

  Ir kas gi cia toks galingas pagaliu kaisiotojas ant Anyksciu ? Cia dabar labai madinga patapo aiskint, kad kai isaiskeja, jog esi prasikaltes, viska isverst i politini susidorojima. Tipo, as nekaltas, as esu auka, todel paremkit mane. Gi budinga nuskriausta ir silpna paguost, uzjaust, gal saldaini duot. Ech, zmogeliai... Manipuliuoja jumis, kas netingi.

  Prieš 2 mėnesių
 • Aišku

  atsakymas į: uraganas Nuoroda

  Jei siūlo nemažiau kaip 4 metus kalėjimo, tai nesubliūkš.

  Prieš 2 mėnesių
 • Rokas

  atsakymas į: uraganas Nuoroda

  Byla nesubliūkš, jeigu išrinktų Tubį meru, jis vis tiek nušalintas liktų, todėl už jį balsuoti antrame rate absurdas

  Prieš 2 mėnesių
 • Jūza fon Krakatūza

  Nuoroda

  Konservai smuko, socdemai daugiau 4-5 neišstena ( ir Panevėžyje, ir Panevėžio rajone, ir kitur...), Valstiečiai su liberalais visai nieko. Paksiniams amen, uspaskichiniams dar vienas liko... O meras K.Tubis ir jo sąrašas, nežiūrint totalinio tyčiojimosi ir pjudymo "Anykštoje", aukštumoje! Tokia tautos valia.

  Prieš 2 mėnesių
 • Lina

  atsakymas į: Jūza fon Krakatūza Nuoroda

  Konservatoriai laimėjoo rinkimus, gavo 3 proc. balsų daugiau nei prieš metus, Obelevičius laimės antrame rate be problemų

  Prieš 2 mėnesių
 • ką nušneki?

  atsakymas į: Lina Nuoroda

  Kokie rinkimai prieš metus?
  Gal iš komos pabudai?
  Bet net tokiu atveju meluoji.

  Prieš 2 mėnesių
 • astrologine prognoze

  atsakymas į: Lina Nuoroda

  sunku pasakyt, ar laimes Obelevicius. Tubiui nueis zaliuju balsai, nes jis kazkada "susipyko" su Pakelciu ir palaike zaliuosius. Obeleviciui nueis liberalu balsaii, kaip palaikantys Pakelti. visumoje atrodo pas Obeleviciu garantuotu balsu daugiau - be ju vistiek nepakanka, nes tik apie 40% tesurenka. viska nulems like "neutralus" balsuotojai. o cia pasiskirstymas nelabai Obeleviciaus naudai. paanalizavus likusius balsus - jie labiau kaime nei mieste - o cia Tubis stipresnis, nes iniciatyvesnis. taip pat uz Tubi labiau balsuos vyrai, uz Obeleviciu moterys - patys suprantat kodel :) o vyrai aktyvesni rinkejai...pagal politines programas "neutraliems " raudoniesiems ir darbieciams kazkiek patrauklesnis velgi Tubis... neizvelgiu as aiskiu pliusu Obeleviciui - nebent "pasyvieji" tiesiog neis balsuot del tingumo. tikrai bus apylyge kova antram ture .man asmeniskai jie abu nelabai aptraukus atstovai. jei butu totalizatorius - statyciau greiciausiai uz Tubi - bet labai maza suma :D

  Prieš 2 mėnesių
 • Patikslinu

  atsakymas į: Jūza fon Krakatūza Nuoroda

  Kaimo valia, ne tautos. Miestas pažangus, nebalsuoja už stt klientus.

  Prieš 2 mėnesių
 • ką nušneki?

  atsakymas į: Patikslinu Nuoroda

  Anykščiai kaimas?
  Ne per Anykščių rinkėjus Tubis ir išėjo antran turan?

  Prieš 2 mėnesių
 • Leonas

  atsakymas į: Jūza fon Krakatūza Nuoroda

  O meras K. Tubis, nežiūrint galimo korupcinio nusikaltimo yra ne žemiau plintuso ...

  Prieš 2 mėnesių
 • JUOZAPAS

  Nuoroda

  Šventas Antanai apsaugok nuo Darbo partijos išrinktojo. AMEN.

  Prieš 2 mėnesių
 • Hm

  Nuoroda

  Na ir kas, meras bus opozicijoj. Bet tikiuosi, Sigutis prisijungs prie šių trijų partijų, bus suformuota stipri dauguma ir Tubis liks gilioj opozicijoj

  Prieš 2 mėnesių
 • Darna

  atsakymas į: Hm Nuoroda

  Lukiškėse tikrai gyli opozicija. Galime sveikinti Joną Buziliauską patekus į rajono tarybą.
  Aiškinu nesuprantantiems. Kai Tubis bus kalėjime, jis bus pašalintas iš taybos narių ir į tarybą pateks sekantys nariai

  Prieš 2 mėnesių
 • o maryte

  Nuoroda

  apsaugok nuo ju

  Prieš 2 mėnesių
 • Partizanė

  atsakymas į: o maryte Nuoroda

  Marytė - drasi, jai sargiu nereikia! Ar neprisimeni?

  Prieš 2 mėnesių
 • Jo

  atsakymas į: Partizanė Nuoroda

  Iš kur mergaitei tiek drąsos?

  Prieš 2 mėnesių