“Anykščių šilelio” baro vietą primena tik ant apgriautos sienos likusi reklama.
Griaunami rekonstrukcijai uždarytų poilsio namų “Anykščių šilelis” senieji pastatai. Šioje vietoje bus pastatytas tarptautinių standartų SPA centras su viešbučiu.

Poilsio namų “Anykščių šilelis” vietoje liko veikti vienas 70 vietų sanatorinis korpusas, kuriame vis dar gyvena pasigydyti susiruošę anykštėnai. Visi kiti poilsio namų “Anykščių šilelis” pastatai jau pradėti griauti.

Šiuo metu jau nugriautas buvusios valgyklos ir kavinės pastatas, ne vieną dešimtmetį tarnavęs anykštėnų šventėms, pradėti ardyti mediniai poilsio namų korpusai. Poilsio namų pastatus griauna mažeikiškiai ir UAB “Anykščių medis”, kuri, neoficialiais duomenimis, nugriautų pastatų medieną naudos savo reikmėms

Pagal planus iki 2009 metų vasaros bendrovė “Anšilas” šioje vietoje pastatys, įrengs ir atidarys tarptautinių standartų SPA centrą su 300 vietų 4-5 žvaigždučių viešbučiu.

Tai jau antras stambus objektas, kurį nugriauna Anykščiuose. Pavasarį prasidėję buvusios pieninės “Šlavė” pastatų griovimo darbai užtruko pusmetį ir tik rudenį buvo baigti. “Šlavės” vietoje” iškils “Norfos” parduotuvė.

Linas Bitvinskas

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.