Praėjusios savaitės įvykiai, kada dėl įtarimų korupcija Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis buvo sulaikytas Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnų, sulaukė itin didelio atgarsio visuomenėje. Vieni žmonės džiaugėsi operatyviu STT darbu, kiti užjautė merą ir jo sulaikymą vadino politiniais žaidimais prieš artėjančius tiesioginius mero rinkimus, į kuriuos dabar jau 3 mėnesiams nuo pareigų nušalintas K. Tubis eina su savo sudarytu komitetu.

„Anykšta“ pašnekovų teiravosi, kaip jie jautėsi išgirdę žinią, kad Anykščių rajono meras įtariamas kyšio ėmimu? Ar jie tiki, kad šių įvykių „organizatoriai“ – konkurentai iš kitų politinių partijų? Ir ar STT yra ta struktūra, kuri užsiima politiniais žaidimais?

 

Bronė LUKAITIENĖ, visuomenininkė, buvusi trijų Anykščių merų patarėja kultūrai, įvairių projektų koordinatorė:

- Aš manau, kad tie, kurie blogai pasielgė, turi už tai ir atsakyti. Visuomet buvau ir esu už teisybę. Nesiimsiu vertinti, padarė Anykščių rajono meras nusikaltimą ar nepadarė, tai išaiškins kompetentingos institucijos.

Galiu pasakyti tik tiek, žvelgdama į dabartinius Anykščius, kad mūsų merui šis miestas nebuvo brangus, o miestui vadovauti turi toks asmuo, kuris jį mylėtų. Kiek visko vyko Anykščiuose – buvo vykdomi didžiuliai projektai, pritraukta nemažai investicijų, o dabar...? Ypatingai praėjusią vasarą pastebėjau, kokie Anykščiai netvarkingi, purvini. Kad miestas klestėtų, visus darbus reikia dirbti su meile, tik tie specialistai, kuriems Anykščiai buvo ir yra brangūs, gali kurti ir puoselėti grožį. Kur, pavyzdžiui, puikios specialistės Daivos Gasiūnienės darbų tęstinumas? Nieko nevyksta...

Aš nenoriu girtis, bet manau, kad ir pati prisidėjau prie Anykščių puoselėjimo, todėl man labai apmaudu matyti, kurlink miestas juda... Kai savo aplinkoje išgirstu žmones kaip nors nelabai gražiai atsiliepiančius apie Anykščius, man skauda, nes myliu šį miestą. O mūsų meras nelabai jį mylėjo...

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • isiverstu

  Nuoroda

  miestas ir be tavys

  Prieš 6 mėnesių
 • Klausimas Kugienei

  Nuoroda

  Nefienei atrodo, kad Tubis myli?

  Prieš 6 mėnesių
 • Juozas

  atsakymas į: Klausimas Kugienei Nuoroda

  Ne visi meilę supranta, jeigu pastaroji nėra pastiprinta Vyriausybės politika.

  Prieš 6 mėnesių
 • vardas

  Nuoroda

  Šioje kadencijose buvo ir malonių staigmenų. Nustebino ir sukėlė pasididžiavimą, kai sąžiningi ir dori žmonės paliko gerus postus, garantuotus didelius atlyginimus ir pasitraukė nuo korumpuoto mero. Jiems buvo nelengva, nes daugelis tikėjo, kad teisėtvarkos pareigūnas yra sąžiningas. O jiems reikėjo eiti į darbo biržą...
  Dabar teisybė tapo aiški. Siūlau paskelbti Anykščių garbės piliečiais, nes jie išsaugojo Anykščių garbę.

  Prieš 6 mėnesių
 • vardas

  atsakymas į: vardas Nuoroda

  dar pamiršau parašyti. Tie du vyrukai, išeidami iš postų išsaugojo ir nekaltybę. Tad bus tinkami kitiems, populiariems santykiams pagal lygių galimybių teises. Gal tai padės pritraukti investuotojus ir sukurti naujas darbo vietas tiek aptarnavimo, tiek paslaugų sferose. Bus plečiamos statybos ir kt.

  Prieš 6 mėnesių
 • Nuoroda

  Aš balsuosiu už Tubį!!!!! Ir jis bus Anykščių meras.Jis buvo ir bus.

  Prieš 6 mėnesių
 • Ar irgi vagis

  atsakymas į: Nuoroda

  Teip

  Prieš 6 mėnesių
 • Jo jo

  Nuoroda

  Anykščiuosna vasaru atvažiuoja daug turistų. Patys atvažiuoja - be TVIC pastangų. Reikia, kad miestas būtų tvarkingas, o dabar kelias vasaras iš eilės gatvės remantuojamos. Nu po remonta gerai atrodo, bet vis tiek galėtų tuos darbus atlikti žiemą arba kažkaip nu kitu laiku, nu kad nesimatytų kadu remontuoja. Ir eglute žiemu buva negraži (papigiaiskai padaryta). Va Panevėžy, kur Gasiūniene dabar dirba, tai bent miesta papuošimas - internete daugybe peržiūrų ir komentarų.

  Prieš 6 mėnesių
 • eina na

  atsakymas į: Jo jo Nuoroda

  ir per LED kubo reklamą mažai erotikos. Va turėtų paleisti Luko užsklandas, kur beveik visi orgazmą patyrę, tik vienas Lukas susimastęs - kas dabar išdurs?

  Prieš 6 mėnesių
 • Poetizuokim

  Nuoroda

  Tubis buvo rimtas kentas,
  Visgi jisai buvęs mentas.
  Su vištelom jis susdėjo,
  Todėl kaip kiaušinis dėjo...
  ...Galvela žemyn, kojelom aukštyn.
  Galvela žemyn, kojelom aukštyn.

  Prieš 6 mėnesių
 • Pritariu

  Nuoroda

  Gerb. Bronei. Tos meiles nebera. Labai jau supriesinti visi. Visus paskelbe itariamaisiais. Kalti visi. Geras liko tik meras. Visi bijo dirbti, kalbeti, reiksti nuomone atvirai. Net rasytojas Vanagas tyli. Baisu. Rinkimai turi isspresti

  Prieš 6 mėnesių
 • Benamis

  atsakymas į: Pritariu Nuoroda

  Negi ir rašytojas prie tų kurie papirkinėjo. Aš ir galvoju kas jam visur duti adidaro....

  Prieš 6 mėnesių
 • Nesuprantanti

  Nuoroda

  Nesuprantu p.Bronės. Nejaugi ji taip nesusigaudo šiuose nešvariuose žaidimuose. Išvijo vyr. architektę atsisėdęs jos kabinete liberalų pasodintas patarėjas, jeigu net to nesuprato buvusi patarėja, ką su ja galima aptarinėti...

  Prieš 6 mėnesių
 • N

  atsakymas į: Nesuprantanti Nuoroda

  Gerbiamą architektę išvijo negerb. Tubis.
  Apkaltino veikimu prieš ją.

  Prieš 6 mėnesių
 • Vitas

  atsakymas į: Nesuprantanti Nuoroda

  O tai savo galva reikėjo galvoti. Meras esi tai esi už viską atsakingas ir jei patarėjai darė ką norėjo, tai toks čia ir meras buvai.

  Prieš 6 mėnesių
 • Pritariu gerb.Lukaitienei

  Nuoroda

  Kaip suprasti:myliu-nemyliu,mylėjo-nemylėjo.Jeigu jau žmogus mero postą,tai dirbk,žmogau,Anykščių labui,tvarkykis "gaspadoriškai" ir atsakingai.Bet,kai tik atsisėdo į mero kėdę pradėjo darbą pirmiausia nuo savo atlyginimo pakėlimo-štai tada pasimatė tikrasis vado veidas,o paskui ir sekė "viešpatavimas",kuris kai kam baigėsi nekaip...bet paliko kai kuriuos prisitaikėlius,šlykščius pataikūnus ir veidmainius(nors tie keli jau seniai sulaukę pensijinio amžiaus,bet sėdi tvirtai įsitvirtinę vadovo kėdėje).Tai apie kokias teigiamas permainas galima kalbėti,kai akis bado iškreipti standartai?Tai apie kokias Anykščių krašto vizijas galėtume svajoti,kai miestelis tiesiog sustojęs laike?...

  Prieš 6 mėnesių
 • Pasiūlymas

  atsakymas į: Pritariu gerb.Lukaitienei Nuoroda

  Keliam Bronę į meres iki gyvos galvos!

  Prieš 6 mėnesių
 • Vaiginpolkė

  Nuoroda

  Oi koks puikus šiandien oras
  Net Vaiginui kyla noras
  Ne, jam ne vaikus daryti -
  Mero krėsle susraityti!

  Vai kodėl vai kodėl
  Nelaimėsiu nieko vėl?
  Remia Baura su Karbauskiu
  Kaip Gretutė susimausiu...

  Prieš 6 mėnesių
 • Kitos nuomones

  Nuoroda

  Miestas prie Tubio pradejo klesteti ,gatves tvarkomes ,o vakare gatves ,apšviestos .o ligoninej - tamsta koridoriuise,,viska taupe ( ligoniai turejo turet savo net šikpopieriu ,jau nekalbant apie vaistus ir t,t.) neaišku kur Sutaupytas lešas padejo ,nes algos apčiulpytas gaudavom.

  Prieš 6 mėnesių
 • Nuomonė

  atsakymas į: Kitos nuomones Nuoroda

  Jeigu neskyrė Tubis pakankamai lėšų ligoninei, tai teko taupyt apšvietimą.
  Dėl tualetinio popierius tiesiog nusišnekat.Nerasit nei vienos ligoninės, kad būtų per daug popieriaus.Nereikia vogt popieriaus lankytojams, atėjus aplankyt ligonių.Be to Vaiginas nesukontroliuos kiekvieno tualeto.Jei skyriaus slaugytoja neapsukri,k nepasirūpina savo skyriumi, taip galėjo nutikt.Matosi, kad praščiokas rašė,nes gerų dalykų nematė, tik popierių.Algos mokamos pagal išsilavinimą.Visose įstaigose vadovų atlyginimai aukštesni, nei aptarnaujančio personalo.Jei nesugebėjai mokytis gerai ir tapt gydytoju, o tapai sesele, tai gauni mažiau.Seselės visada pavydėjo gydytojams.

  Prieš 6 mėnesių
 • Pacientas

  atsakymas į: Nuomonė Nuoroda

  Neknysk proto,Santariškėse kiekvienije palatoje yra tualetinio popieriaus ir skysto muilo ir dezifenkuojančio skysčio. Ne taip kaip mūsű ligoninĕje. Rinkit Vaiginą,tai ir gatvės bus nevalytos ir neapšviestos.

  Prieš 6 mėnesių
 • Tik

  atsakymas į: Pacientas Nuoroda

  tiek supratmo turinčiam.Nelyginkit santariškių su mūsų ligonine.Tai priklauso nuo finansavimo.Gerb.Vaigino dėka aprūpinta ligoninė moderniškomis lovomis ir med.aparatūra ir t.t.Labai gaila, kad Anykščiuose nevertinami išsilavinę ir kultūringi žmonės.

  Prieš 6 mėnesių
 • Tit tik

  atsakymas į: Tik Nuoroda

  Vaigino dėka už kelių metų nebus kam dirbti nė su aparatūra, nė be jos... Nabent naujasis Direktorius sugebės, ką pakeisti, bet per trumpą laiką, vargu. Į krachą juk ėjom 2 dešimtmečius. Vaigino ujami.

  Prieš 6 mėnesių
 • mama

  Nuoroda

  Aš balsuosiu už Tubi.Visi ima kyšius.Aciduri į ligonine be kyšio mirk.Ar neteisybe žmonės mielieji.!!!Slaugytojom ir reik į kišene ydėti kad gi jų algos mažos.Piktos sėdi baisu ir paklaust.Visur kyšiu laukia ir ima ir nieko nebijo.Nepūlkit ir neśmeiškit žmogaus.Kas ateis Vaidutis tai čia bus geriau .Jis jau neims kyšiu duos ir ims.

  Prieš 6 mėnesių
 • Šmeižikams

  atsakymas į: mama Nuoroda

  Nešmeižkit medikų ir seselių.Kiek teko gydytis, nereikėjo jokių kyšių.Medikai dirba atsakingai ir stengiasi gelbėt kiekvieno žmogaus gyvybę.Rašot iš pykčio bele ką.

  Prieš 6 mėnesių
 • Valdemaras

  Nuoroda

  Buvusio mero pagrindinė užduotis, susikurti sau saugią aplinką, ką jis sistemingai, sovietmečiu išmoktais metodais ir darė. Šioje srityje jo gabumai sūperiniai ir dar tikrai neišnaudoti. O kad kažką kurti, tai visai kitų žinių ir proto reikia, o proto dievas davė tik saugiai aplinkai susikurti.:-)

  Prieš 6 mėnesių
 • Violeta

  Nuoroda

  Esu anykštėnas, čia užaugau, čia mano namai. Gerbiama Lukaitienė teisi. Miestas ritasi žemyn, o svarbiausia jokių ateities vizijų, ateities projektų kurie teiktu vilties miestui ir rajonui žengti greta su mūsų kaimynais. Reikia permainų ir nedelsiant.

  Prieš 6 mėnesių
 • uždelsimas....

  atsakymas į: Violeta Nuoroda

  2015 m. triukšmingai į savivaldą atėjo liberalai, žadėdami veržlius pokyčius. Faktas -kaip blynas per užgavėnes. Blynus suvalgėme, tuo pokytis ir baigėsi, nes dėl naujos porcijos blynų nebebuvo norinčių dirbti. Vieni dėl ambicijų ir vietų taryboje pradėjo intrigas, antri liko kategoriški. Galiausiai, kaip kačiukai pridarę į miltus su savo žadėtais pokyčiais paliko rinkėjų patikėtus postus....

  Prieš 6 mėnesių
 • Keletas klausimėlių mąstantiems:
  - kodėl žmogų išleidžia į pensiją ?
  - kodėl psichologai rekomenduoja kas 5 metus keisti darbovietę arba darbo pobūdį ?
  - kodėl žmonės nemėgsta prievartos ?
  Tik teisingai atsakęs gali dalyvauti mero rinkimuose :)
  P.S. primenu - tai klausimai mąstantiems, o ne dalinantiems nurodymus ... :)

  Prieš 6 mėnesių
 • SGC

  Nuoroda

  specialistai pastebi, kad meilė galima tik tarp partnerių, kurie neįkainoja savęs dėl kitam suteikiamo džiaugsmo.
  Ar tai galima taikyti ir visuomeniniuose reiškiniuose, spręskite giliau pasvarstydami....

  Prieš 6 mėnesių
 • pateisinu

  Nuoroda

  kad su meru atejusi komanda nepateisino visu rinkeju lukesciu,dalis ju nesubrende buvo spresti rajono problemu,kai kurie buvo arogantiski,ir reikalavo meiles is kitu per nesveikas ambicijas.Kaip tik Anyksciai isgrazejo,tvarkomos gatves,stadionai.Blogai su tais,kurie viso grozio ir meiles rajonui nenori matyti.Atvira sirdimi sakau,kad meras K.Tubis buvo nuosirdus,grieztas ir tvirtas vadovas.Tikime juo ir jo meile Anyksciams.

  Prieš 6 mėnesių
 • Migrantas

  atsakymas į: pateisinu Nuoroda

  Tai už tokius pinigus bet kas pamiltu !

  Prieš 6 mėnesių
 • Šaunuolė Bronė

  Nuoroda

  Labai teisingai pastebėta.
  Jei žmogus įsimylėjęs save, nelieka vietos aplinkinių ir miesto meilei.

  Prieš 6 mėnesių