Manot, šiandien Kęstutį Tubį pulsiu? Nesulauksit! Kritikuosiu tada, kai jis vėl tvirtai atsistos ant kojų, kai vėl valdys rajoną, kai vėl priiminės sprendimus. Jeigu kada nors jis dar rajoną valdys...

Esu įsitikinęs, kad K.Tubio perrinkimas meru antrai kadencijai būtų visų Anykščių nelaimė. Sakot, žurnalistas neturėtų būti angažuotas? Sorry, aš taip pat žmogus. Man kartais taip pat būna šalta, sūru ir pikta... Kartais aš net tą debilišką ,,sorry“ parašau, nors man pačiam šis žodis skamba kaip keiksmažodis...

 

K.Tubį sulaikė. Mandra formuluotė - ,,prekyba poveikiu“ - verčiama į žmonių kalbą reiškia elementarų, vulgarų kyšininkavimą. Ir ši dėmė užtėkšta ne ant kokio verslininko ar menininko džemperio, o ant buvusio statutinio pareigūno munduro. Sąžiningumas, tvarka, vagių gaudymas buvo itin mėgstamas ir pagrindinis K.Tubio ,,arkliukas“. Dabar šis ,,arkliukas“ purvinas...

Visi Lietuvos politikų sulaikymai su įkalčiais iki šiol baigėsi ... šnipštu. Praktiškai visi sulaikytieji išsilaižė žaizdas ir grįžo ten, kur buvo. Gal tik Eligijaus Masiulio atvejis - maloni išimtis. Jis vis dar nenuteistas, bet seniai jau nebe politikas. Šiaip sau niekas dabar E.Masiulis.

Dažnai žmonės tampa Šiaip Sau Niekuo... Prasigeria, ,,prasinarkašina“... Natūralu, kad virš politikų kabo tas pats, tik didesnis bendaržmogiškasis Damoklo kardas. Esi moralinis degradas - jukš iš viešojo gyvenimo. Tačiau kriminalizuotose istorijose neturėtų būti jokių alternatyvų. Kaltas - sėdi, nekaltas - taip pat sėdi, bet minkštai, šiltai, jaukiai.

Dabartinė mūsų teisinė sistema ar politikams taikoma metodika, regis, yra vientisas griovimo, pasitikėjimo naikinimo mechanizmas. Politikai nepasitiki STT, rinkėjai nepasitiki STT ir politikais.

Sakot, rinkėjai pasitiki STT? Tačiau kaip tada paaiškinti, jog 2015-aisiais po sulaikymo ir kelis mėnesius trukusio ikirinkiminio skandalo Dalia Štraupaitė buvo išrinkta Visagino mere?

Teisiniai nušalinto Anykščių mero procesai iki rinkimų nesibaigs, K.Tubis dalyvaus tiesioginiuose rajono mero rinkimuose būdamas įtariamas apysunkio nusikaltimo padarymu. Laimėti jam šiuos rinkimus dabar jau tikrai sunku. Manau, net ir nebeįmanoma. Bet ką aš žinau... D.Štraupaitė juk rinkimus Visagine laimėjo...

Prieš tai rašiau, kad bijojau, jog K.Tubis bus išrinktas antrai kadencijai. Tad dabar lyg ir turėčiau džiaugtis. Bet mano nuotaikos - kaip Knysliuko, į parduotuvę grąžinusio balionėlius? Kai pardavėja jo paklausė, kodėl grąžinąs balionėlius, Knysliukas atsakė: ,,nedžiugina". Tad va ir manęs šis skandalas nedžiugina. Vienas dalykas laimėti rinkimus rinkėjams įrodžius, kad tu ar tavo mėgstamas kandidatas yra gėris, kitas dalykas - pergalė kito suniokojimo kaina.

Sakysit, pats K.Tubis kaltas, pats ėmė pinigus. Sutinku. Bet jeigu ėmė... O jei neėmė? Teisingumą neva vykdo teismai, bet žmonės žmones nuteisia gerokai anksčiau ir gerokai griežčiau nei teismas, paskelbęs sprendimą.

K.Tubio istorijoje matau kelis esminius niuansus - jei jis pralaimės rinkimus, o paskui bus išteisintas, nusišauti turės sankcijas jam sulaikyti davęs pareigūnas. Dar blogiau jei dabartinis meras laimės rinkimus ir po to bus nuteistas. Tokiu atveju, kolegos rinkėjai, išsišaudyti turėsite jūs, visi iki vieno. Kas už įtariamuoju tapusį merą balsuos? Tie, kurie netiki, jog jis kaltas, taigi nepasitiki šalies teisine sistema, arba tie, kuriems viskas ,,dzin“. Sutikit, kad nepasitikėjimas sistema arba abejingumas nėra patys geriausi argumentai valdžios rinkimuose.

STT ir K.Tubio istorijos moralas labai tinka ir jam pačiam - meras nepamatuotai drąsiai kitiems kabino vagių ir aferistų etiketes, o čiukčių liaudies išmintis sako - neklijuok etikėtės kitam, nes tuščias butelis grįš bumerangu.

K.Tubio skandalas akivaizdžiai yra nenaudingas vicemerui, kandidatui į merus, konservatoriui Sigučiui Obelevičiui, nors įtariu - jis galvoja, kad naudingas. ,,Švarus“ K.Tubis turėjo geriausius šansus laimėti tiesioginius mero rinkimus. Tokiu atveju, pirmasis kvietimo į koaliciją iš K.Tubio būtų sulaukęs S.Obelevičius. Po skandalo dabartiniam merui laimėti rinkimus lieka mažai šansų, tokio pat dydžio ir S.Obelevičiaus galimybės išsaugoti vicemero portfelį. Ar dėl to, kad K.Tubis nušalintas, S.Obelevičius prie mero posto nors kiek pats priartėjo - labai abejočiau... Bent jau argumento, išskyrus - ,,vienu žaidėju mažiau“, nesugalvoju.

Pagal apklausų atlikėjų formuluotę - ,,jei rinkimai vyktų kitą sekmadienį“ - drąsiai sakyčiau, kad liberalai, socdemai ir ,,valstiečiai“ be vargo suformuotų Tarybos daugumą, o meru būtų išrinktas kažkurios iš šių partijų vedlys. Kuris nežinau - iki artimausio sekmadienio dar beveik para.

O iki rinkimų dar ne vienas sekmadienis. Per mėnesį galime ne tik naujo STT desanto, bet ir rusų desanto ar žaliųjų žmogeliukų sulaukti.

P.s. Kalbos apie nusišovimą yra tik pavargusio autoriaus nesveikos fantazijos, darbo vėlų vakarą pasekmė...       

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Ui

  Nuoroda

  Faina skaityti.

  Prieš metus
 • Tinkamiausias Tubis

  Nuoroda

  Vidmantai , jei Tubis nelaime būtu ,pagal tavo triedalus ,tai Vaiginas būtu katastrofa ! O visi kiti ,tuščia vieta .

  Prieš metus
 • Nuomonė

  atsakymas į: Tinkamiausias Tubis Nuoroda

  Gerb.Vaiginas - jokia katastrofa.Tiesiog išstumtas Tubio. Pamatysit, kad po kiek laiko paaiškės, kad naujas ligoninės vadovas, ne šiaip atsirado. Pasidomėkit, kaip greit tapo Anykščių komunalinio ūkio vadovu Linas Pravilionis, kuris yra Kazio Morkūno žentas.Abu šie vyrai yra Tubio rinkimų sąraše. Šapoka buvo atleistas.Viskas vyksta, kaip sovietmečiu,kas tos partijos, tas įdarbintas.

  Prieš metus
 • Pagarba nuomonei

  atsakymas į: Nuomonė Nuoroda

  Negi tu esi tokia jau šlapia višta su gaidžio smegenimis, kad niekaip nesuvoki, kad tavo mielas Vaiginas iš ligoninės direktorių atleistas pasibaigus ko kadencijai? O į tas pačias pareigas konkurso pirmą kartą nelaimėjo, nes buvo taip prastai pasiruošęs, kad nesurinko net minimumo balų. Gi iš antrojo konkurso tavo gerbiamas Dalis slabakiškai pabėgo. Dyzertyravo. Strusino... Ar dabar jau tau aiškiau?

  Prieš metus
 • idomus sutapimas

  atsakymas į: Pagarba nuomonei Nuoroda

  D.Vaiginas konkurse dalyvavo vienas - nepateko nes surinko tik 4,6 konkursinio balo..
  A.Gervinskas taip pat konkurse dalyvavo vienas - pateko ir buvo paskirtas Vandenų direktoriumi..
  Įdomu tik, kodėl Anykščių r. savivaldybė slepia kiek gi A.Gervinskas surinko konkursinio balo ?

  Prieš metus
 • Nelaimė

  atsakymas į: Tinkamiausias Tubis Nuoroda

  tokie komentatoriai, kurie sugebat tik mėšlais drabstytis.Jokios kultūros net tekste.

  Prieš metus
 • Kvarcinis smelis

  Nuoroda

  Kokia Teise buvo leista statybas ant gamtos ištekliu ? Čia valstybine nuosavybe ,o kvarcinis smelis - tautos turtai .Kas leidima dave statyboms ? Labai Idomu .

  Prieš metus
 • LS

  atsakymas į: Kvarcinis smelis Nuoroda

  Finansų ekspertas pataria: „Uždirbk pinigų visais įmanomais būdais, netgi sąžiningai, jeigu nemoki kitaip.“

  Prieš metus
 • Kvarcinis smelis

  Nuoroda

  Kokia Teise buvo leista statybas ant gamtos ištekliu ? Čia valstybine nuosavybe ,o kvarcinis smelis - tautos turtai .Kas leidima dave statyboms ? Labai Idomu .

  Prieš metus
 • Ats

  atsakymas į: Kvarcinis smelis Nuoroda

  valstiečių valdoma AM prie LRV

  Prieš metus
 • To Kaziui

  Nuoroda

  Jūs rimtai, savivaldybė savinasi kitų nuopelnus?

  Prieš metus
 • Taryba

  atsakymas į: To Kaziui Nuoroda

  Savivaldybė pritarė statyboms ant naudingų išteklių žemės ploto. Taigi neaišku kas čia ką labiau savinasi, darydami verslą.

  Prieš metus
 • Kazys

  Nuoroda

  Jokių darbo vietų jis nesukūrė. Čia Juškos ir kitų verslininkų rezultatas, o Tubis tai savinasi.

  Prieš metus
 • Zirzeklis

  Nuoroda

  K. Tubis, kad nebūtų eilinį kartą apšauktas melagiu, turi tiksliai ir logiškai apibūdinti, kokiu būdu jis sukūrė 1000 darbo vietų Anykščiuose. Atrodo, tai iš fantastikos srities.

  Prieš metus
 • Nu

  atsakymas į: Zirzeklis Nuoroda

  Tai gal priėmė 1000 savų.

  Prieš metus
 • Analizė

  Nuoroda

  Vakar debatuose iš pretenduojančių į merus, geriausiai pasirodė Dainius Žiogelis ir Lukas Pakeltis, kiti prasčiau, bet jau nebesuprantu iš kur savivaldybė sukurė 1000 darbo vietų?:) ar skaičiuoja laimingą turistą , kuris patyręs Anykščiuose laimę, sėkmingai įsidarbina Norvegijoje?

  Prieš metus
 • Laborantė

  atsakymas į: Analizė Nuoroda

  turite išmokti ne tik klausyti, bet ir girdėti. Domėtis ir žinoti, kad vykdoma parama naujam verslui arba verslo plėtrai pagal tikslines programas. Yra pasirašytos sutartys ir faktiniai veiklų įgyvendinimai su darbo vietų sukūrimu.
  Gaila, kad vienas iš kandidatų, verslininkas, savivaldybės tarybos narys, nevykdė savo pažadų nuo 2015-ų ir nepastatė per 4-is metus objekto su žadėtomis darbo vietomis.

  Prieš metus
 • Analizė

  atsakymas į: Laborantė Nuoroda

  Na paskaičiuojam smulkaus ir vidutinio verslo programa ir dar yra smulkiems ūkiams, kaip beskaičiuosi abi sugeneruoja nedaugiau 20, dauginam iš 4 gaunasi 80 per kadencija, nors realiai ir tiek nebus:)

  Prieš metus
 • Ne kantrus rinkejas

  Nuoroda

  Kad tik greičiau irodytu ,kad Tubis nekaltai suimtas .Klaipedoj sueme nekaltai ,tampe kuri laika ,o žmogus nekaltas .Tai ir pas mus tas cirkas isisiūbavo . Sprogtu akuliorai šmikiui ,jei Tubis būs nekaltas ,ko aš ir linkiu .

  Prieš metus
 • Legalizuoti prostituciją

  Nuoroda

  Taigi ponai, kam tiek nervų?
  Komitete pilna stervų!
  Tų kur partijas pakeitę
  Valdžion braunas net sukaitę

  Prieš metus
 • FCK

  Nuoroda

  Tik už jaunus ir naujus. Gana kriošom. ????

  Prieš metus
 • mix.

  atsakymas į: FCK Nuoroda

  Tamstai pritariu 100%.Paziurekit "Delfi"tv ka zada anykstenams pretendentai i merus.Obelevicius dar nesuprato, kodel Anyksciu raj,baigia sunykti.Dave suprasti,kad pailsejes 4 metus ir toliau tes priverstinio kurortinimo darbus.Tubis ,kaip iprasta pasigyre sukures mistiniu 1000 darbo vietu ir nori pastatyti daugiabuti nama.Vaiginas prisipazino ,kad politikoje be supracio ir neleis statyti gamybos objektu.Ar su tokiom vizijom nesityciojama is anykstenu ?Tik Ziogelis ir Pakeltis nuteike optimistiskai,kad dar galim atsistoti ant koju.

  Prieš metus
 • Be sažines

  Nuoroda

  Šmigelskas ant tiek pavojingas ,jei jau ant saviškiu spaudoj viešina ,tai ner žmigaus .toks gali seseri ir artimus parduot už ka ? Be gedos ,gal su proteliu kažkas ne to ?siaubas .

  Prieš metus
 • žiauru

  atsakymas į: Be sažines Nuoroda

  Šmigelsko bijo visi Anykščių politikieriai

  Prieš metus
 • jei tiksliau

  atsakymas į: žiauru Nuoroda

  ne politikieriai, o amebos.

  Prieš metus
 • Dar mažai kentejom

  Nuoroda

  Nuo koncervu ,kad kažkas bando kišt koncerva? Atsikvošekit ,žmones ! Koncervai išpardave Lietuva ,tokie kaip jovaiša kilojo rankas už tinginiu neaišku kokio plauko " profesoriu" priveźimo ,kai lietuviai neturi darbo ,senukai vos pragyvena ,o jie užkrauna mums tuos tinginius .Tik ne koncervus ,tik kuo toliau nuo lovio lanzbergiu šutve ! Užtektinai kenčiam per tuos dešimtmečius ,gana .Rinkim Tubi ,duokim ŠANSA ,žmogus tikrai stengiasi ,tegu dirba .Kaip sako " tegul meta akmeni tas kuris be nuodemes " ...

  Prieš metus
 • Blynas

  atsakymas į: Dar mažai kentejom Nuoroda

  Kegebiste, maziau klausyk Maskvos propagandos ir nerasinek Kremliaus klisem. Konservatoriai vos 2 kadencijas buvo valdzioje, visa kita laika valstieciai ir socialdemokratai. Tai kurie cia zala valstybei labiau dare?

  Prieš metus
 • Tik nereikia

  atsakymas į: Blynas Nuoroda

  Ir tų kadencijų buvo per daug. Vien didysis krizių valdytojas ko vertas.

  Prieš metus
 • robertas

  Nuoroda

  Vadinasi kartais ir debilas buni

  Prieš metus
 • rinkėja

  Nuoroda

  Aš ir mano šeima balsuos tik už Tubį Kęstutį.Jis vertas būti antrą kadenciją meru Jokie STT sprendimai nepaveiks mano apsisprendimo.

  Prieš metus
 • Taigi

  atsakymas į: rinkėja Nuoroda

  Kas jums belieka, susimokėjus komitetui, tikėtis”otkato”...Bet rinkliavu mašina ir jos šoferis sustabdyti, taip kad viltys blėsta. Balsuok nebalsavęs, balsai - kaip į bala.

  Prieš metus
 • To rinkeja

  atsakymas į: rinkėja Nuoroda

  Jus gerai pagalvokit, gal Pravieniškese yra vertesnių kandidatų

  Prieš metus
 • rinkėja

  atsakymas į: rinkėja Nuoroda

  Mano šeima balsavo už Enriką Daktarą. Jis buvo vertas.

  Prieš metus
 • Felicita

  Nuoroda

  Kas ten Troškūnuose ant sakryžos prie kolonkės mašinas stabdė ?? Svieto pabaiga:)

  Prieš metus
 • Ale

  atsakymas į: Felicita Nuoroda

  Tu matai, seni įpročiai mento atgijo. Lazdelę ir furaškę iki šiol išsaugojo, ir, še tau, praverčia...Girdėjosi, kad ir Troškūnu ligoninę”vizitavo”, prisistatydamas, kad medicina gerai išmano, nes jo sūnus - daktaras, (tiesa, Lietuvoje jam darbuotis nesisekė, laimę bando użsieniuose). Ka gali żinoti, maż taikosi ligoninės direktoriaus pavaduotoju admistraciniam darbui īsitaisyti, kai naujasis direktorius apie administravima żalio supratimo neturi?

  Prieš metus
 • Klausimiukas komentatoriams

  Nuoroda

  Ir ką pikčiurnos jūs darysite, jei rajono rinkėjai pasipiktins, susivienys ir padarys kaip Visagine: Ims ir išrinks meru Kęstutį Tubį,a? Apgins savo merą, kuris gal ir suklysdavo, bet neleido vogti! Taip staugsit, taip losit, kad net uodegas kilosit! :)

  Prieš metus
 • Gaila

  atsakymas į: Klausimiukas komentatoriams Nuoroda

  Uodegas pabruke jus lekete..komandos suniskos baigesi..anykscius mentu manija tubei serifai..sau imones kure ir proaguoja...mentas visada isave lovi lenks

  Prieš metus
 • Patarlė

  atsakymas į: Klausimiukas komentatoriams Nuoroda

  Sako, kad vagis nemėgsta vagies. Tai štai dėl ko tubis taip su jais”kovoja”, aplenkdamas”konkurentus”. Deja, STT kaip arbitras tokiose”varżytuvėse” eliminavo nusikalstamai besielgiantį żaidėja-Tubį !

  Prieš metus
 • Ką mes darysim bus tada aišku, bet ką tu darysi, kai Anykščiai nusiris iki Troškūnų lygio ir visa Lietuva juoksis ir tavo pasipiktinusių rinkėjų durno pasirinkimo. Prasikrapštyk akis ir pamatysi kad ritamės žemyn.

  Prieš metus
 • Ciocė

  atsakymas į: Vera Nuoroda

  Gal gali konkretų pavyzdį,kaip mes nusiritpme į dugną. Pizdielint visi moka.

  Prieš metus
 • Darius

  atsakymas į: Ciocė Nuoroda

  Pirmas tavo zodis ....PIZDELINTI tavo ligi parodo ..up adresa paziuri pagoglinau aiskus komentatorius.

  Prieš metus
 • BGK

  atsakymas į: Darius Nuoroda

  UP- už py...us-čia tavo šūkis, ar hobis

  Prieš metus
 • nelygink piršto su

  atsakymas į: Klausimiukas komentatoriams Nuoroda

  Visagino mere jautėsi teisi ir apskundė teismui jos sulaikymą. Tubis neskundė.
  Todėl nebus durnių kurie balsuos už Tubį

  Prieš metus
 • Keturių metų nekentėsim. Neleisim vogti ir nors tu ką...

  Prieš metus
 • panašu

  atsakymas į: Ats. Nuoroda

  leisite kyšininkauti? Kažkas tai bandė įkišti kyšį, jeigu tokie įtarimai pareikšti.
  LABAI SLEPIAMAS KYŠININKAS - PAPIRKINĖTOJAS. Gal galit pakomentuoti kodėl?

  Prieš metus
 • Poe Zija

  Nuoroda

  O šiandien subjuro oras,
  Bet vistiek Vaiginas nori
  Ne vaikų pasidaryti –
  Mero krėsle susraityti!

  Vai kodėl vai kodėl
  Nelaimėsiu nieko vėl?
  Remia Baura su Karbauskiu
  Kaip Gretutė susimausiu…

  Bruka mane per "Anykštą"
  Net rinkėjams daros šlykštu
  Rinkit meru jūs mane
  Mat be posto man chana!

  Prieš metus
 • Viskas kaip vakar...

  atsakymas į: Poe Zija Nuoroda

  Regis jau tiek metų praėjo, o neapykanta tokia lyg viskas būtų buvę vakar

  Prieš metus
 • Tikrai

  atsakymas į: Viskas kaip vakar... Nuoroda

  Leonai A. visiškas vargšelis esi. Kaip negali użmiršti, kad per nora Vaiginui”chana” padaryti, tavo meravimui chana atajo...Tubiui, tavo numylėtiniui - irgi chana, nors tu ka !

  Prieš metus
 • Be be be...

  atsakymas į: Tikrai Nuoroda

  Aha! Esu. Pervesk į mano sąskaitą milijoną eurų. Tiks. Padės. L)

  Prieš metus
 • Grafas Montekristas

  atsakymas į: Viskas kaip vakar... Nuoroda

  Taip !

  Prieš metus
 • Vyšnia

  Nuoroda

  Pasirodė man liguistas Šmigelsko požiūris, gal net neapykantos išprovokuotas į švogerį. Sugalvok tu man, kad kandidatas į merus nenori būti meru... Bus Obelevičius meru, kad ir kaip to nenorite p. Vidmantai. Jjjjjeigu jau prieš 4 metus išėjo į antrą ratą purvais apdrabstytas, išeis dabar tuo labiau, juolab, kad neturi net dviejų pagrindinių konkurentų: Bauros ir a.a. Galvono.

  Prieš metus
 • ŽKR

  Nuoroda

  Nesu įsitikinusi žurnalisto įžvalgomis. Kiekvieną mėnesį darome nereprezentatyvias apklausas rajone. Rezultatai - nuo ketinančių balsuoti. Nebalsuos, neapsisprendę 49 (46) proc. Štai jų rezultatai vasario 9-10 dienos (skliausteliuose sausio 12-13 d.):
  už TS-LKD 28 proc. (26)
  Tubio sąrašas - 24 (28)
  LVŽS - 21 (18)
  LLS - 10 (12)
  LSDP 10 (11)
  DP - 7 (5)
  Kandidatai į merus:
  Už Tubį - 23 proc. (31)
  Obelevičių - 33 (27)
  D.Vaiginą - 23 (21)
  Pakeltį - 11 (11)
  Žiogelį - 8 (9,5)
  Zlatkų - 2 (0,5)

  Prieš metus
 • Bet tai visai šakės...

  atsakymas į: ŽKR Nuoroda

  Apklausa atliekama laidiniais telefonais. Skambina Donaldas į kuturkę, muziejų, seniūnijas, mokyklas. Klausia - už ką balsuosi? Įsivaizduojat tik kas penktas mini Tubį ir jo sąrašą. Pravalas!

  Prieš metus
 • Taigis Kaipgis

  atsakymas į: ŽKR Nuoroda

  Tikrai tokia apklausa? Ir ką joje randame? Išvados:
  1, Kaip rinkėjams "Anykšta" bebruktų savo ir Bauros - Karbauskio žaisliuką D.Vaiginą, šnipštas su juo gaunasi.
  2, Kaip rinkėjams ta pati "Anykšta" jau ne vienus metus nedergtų ir nerašytų totalinio šmeižimo stiliumi ant K.Tubio, juo žmonės vis vien pasitiki ir aukštai reitinguoja. Nors STT smūgis prieš pat rinkimus ir isteriškas pjudymas be abejo pakenkė.
  3. Kaip rinkėjams nebūtų "Anykštoje" šaipomasi iš K.Tubio sąrašo - žmonės juos gerbia ir vertina aukščiausiai.
  4, Kiti trupiniai dar keisis.

  Prieš metus
 • Politologas

  atsakymas į: Taigis Kaipgis Nuoroda

  Puiku! Tai tu “trupiniu”(arti 50% neapsisprendusiuju) pakaks valstiečiams ir Vaiginui laimėti rinkimus.

  Prieš metus
 • j.

  Nuoroda

  Paskaicius pretendentu i merus programas,tai tik D.Ziogelio ir is dalies L.Pakelcio atitinka lukescius tu anykstenu, kurie nebenori letai teketi ir letai slepseti,svaikti apie pilis ir turistus.Tik uz D.Ziogeli.

  Prieš metus
 • Rokas

  atsakymas į: j. Nuoroda

  Perskaičiau visas programas ir jos... beveik nesiskiria. Tik už Obelevičių ir jo stipriausią komandą.

  Prieš metus
 • j.

  atsakymas į: Rokas Nuoroda

  Jusu valia.Reitingu lentelei dar nepaskutiniai,matomai pritruko laiko.

  Prieš metus
 • Nuoroda

  Mano šeima balsuos už Tubį.

  Prieš metus
 • Mūsų

  atsakymas į: Nuoroda

  Giminė balsuos už K.Pakeltį

  Prieš metus
 • vitalijus

  atsakymas į: Nuoroda

  paskelbk viesai savo seima ..ar man paskelpti ip adresa galiu pasakyti pavardes kas komentaro raso.tik gaila vagius kad taleruojate

  Prieš metus
 • BGK

  atsakymas į: vitalijus Nuoroda

  Na ką tu paskelbsi, mažarašti, tu blyn savo pavardės be klaidų neparašytum, skelbėjas atsirado

  Prieš metus
 • 100 mečio atminimui

  atsakymas į: Nuoroda

  Kaip gaila. Baranauskas, Vienuolis ir Bilūnas vartosi kapuose kai sužnojo, kad anykštėnai myli vagius.
  100 metų Lietuvos nepriklausomybei.

  Prieš metus
 • Taigi aha !

  atsakymas į: 100 mečio atminimui Nuoroda

  Ne VAGIUS, o APVAGINTUS! Skirtumą jauti?

  Prieš metus
 • 100%

  Nuoroda

  Dar jum iki Vidmanto toli jis paduos i teisma ,svarbu ,kad tik koncervu nematyciau valdzioj ,as noriu ,kad vidma butu meru tada as ateisiu ministru????

  Prieš metus
 • Julytė

  atsakymas į: 100% Nuoroda

  ateik, tik nepamiršk nusiprausti

  Prieš metus
 • 100%

  Nuoroda

  Tik už Grb.Tubi ! Teko bendrauti ,paliko malonaus ir atsakingo mero ispūdi .O kad šmigelskiui nepatinka ir dar keliems ,tai nereiškia ,had blogas.Turi stubura todel neleidžia būt stumdomu ,ar kišt pinigus I ligonine ,todel neitiko keliems ir dabar prasidejo jovalas ,skandint Tubi .
  Aš jo vietoj ,paduočiau i teisma šmigelski iš kart iridžius nekaltuma ,užčiaupt šita pletku gromofona !

  Prieš metus
 • Taip

  atsakymas į: 100% Nuoroda

  Kai davei - meras buvo malonus, nes gavo... Stuburas tai jo kaip šiaudas, į ligoninę dażnai atbėgdavo prispirtas bėdu savo, kai VAIGINAS vadovavo. O prie naujojo direktoriaus ligoninėje nebe jovalas, o visiškas bardakas. Jovalas buvo Paeżerienei grybaujant, įsivaizduojant, kad direktoriauja.

  Prieš metus
 • 100 proc.

  atsakymas į: 100% Nuoroda

  Kaip pasisekė bendravimas? Ar kartais jis jums nesakė smagių anekdotų apie sifilių segantį praporščiką ?

  Prieš metus
 • Asta

  atsakymas į: 100% Nuoroda

  Ryt darbas, blaivykis. Jo stuburą jau "sulaužė" STT.:-)

  Prieš metus
 • Zosė

  atsakymas į: Asta Nuoroda

  o, tu Astut, kuo prie to prisidėjai? Prašei paramos vers- liukui dėl vieno naudingo tau rėmėjo ir pasiūlei atsilyginti per rinkimų kampaniją, o paskui berniukus iš tarnybos atsiuntei pagal pranešimą....Ar gi tai gražu vyrus apgaudinėt?

  Prieš metus
 • Alfrydaa

  atsakymas į: 100% Nuoroda

  Čia tu?

  Prieš metus
 • Yra veiksmas

  Nuoroda

  Yra ir atoveiksmis

  Prieš metus
 • Naiva

  Nuoroda

  "O jūs tikite tuo, ką rašote?" Ha ha ha, čia buvo bajeris, parodija, kaip kslba durnelės.

  Prieš metus
 • Taip

  Nuoroda

  Kazkas su musu teisesauga negerai. Tiria metu metus, o baigiasi dazniausiai niekuo. O apie sugriautus politiku gyvenimus kas nors galvoja. Siaubinga nekompetencija , o gal uzsakymai? Labai jau itartina, kai bando pritraukti kuo daugiau neva nusikaltimu, ir taikyti tam paciam zmogui. O kaltinimai panasus- prekyba poveikiu, kysininkavimas, viesieji pirkimai, igaliojimu virsijimas... ir teismu bent 7 metai? Ar tai normalu? Pritariu autoriui

  Prieš metus
 • Polka su ragais :)

  Nuoroda

  Oi koks puikus šiandien oras
  Net Vaiginui kyla noras
  Ne, jam ne vaikus daryti -
  Mero krėsle susraityti!

  Vai kodėl vai kodėl
  Nelaimėsiu nieko vėl?

  Prieš metus
 • Ale poetui

  atsakymas į: Polka su ragais :) Nuoroda

  Leonai Al., vis garbini Vaigina, ir ko gero, be atlygio? Tiesa, gal tubis uż tai moka, labai panašu?’ Gobšuolį su kyšiais pagavo STT, tai ko gero ir tau nebesumokės. Iš ko reiks 2 mašinas, nama išlaikyti? Ir tu toks pat vargšelis...

  Prieš metus
 • Tra ta ta

  atsakymas į: Ale poetui Nuoroda

  Tai kad to Vaigino garbinti nereikia - pats taip nusigarbino ligoninei vadovaudamas ir taip pačią ligoninę nugarbino, kad net bjauru žiūrėti. Nepainiok Leono A. su Šmigelskų laikraščiu.

  Prieš metus
 • atsakymas į: Polka su ragais :) Nuoroda

  Aš balsuosiu ir mano šeima už Vaiginą. Nesirimuoja jūsų eilės, dar reikia mokslus baigt, kad poetu tapt.Kai paskaitau komentarus, manau tas pats nevykęs poetas rašo,iš kur tiek neapykantos?

  Prieš metus
 • O

  atsakymas į: Nuoroda

  Mūsų šeima ir kaimynai už Obelevičių, man atrodo, kad ir Vaiginas, ir Pakeltis būtų tokie pat kaip Tubis.

  Prieš metus
 • Żinoma

  atsakymas į: O Nuoroda

  Kaip obuolys nuo obels netoli krenta, taip Obelevičius nuo Tubio visai netoliese. Juk abu buvo labai tampriai susiję savivaldos reikaluose ir reikaliukuose, tik Tubis pirmiau įkliuvo...Tai aš ir kiek żinau daugelio nuomones jokiu būdu NEBALSUOSIME uż juos, o tik UŻ VAIGINA !

  Prieš metus
 • Tadas

  atsakymas į: Żinoma Nuoroda

  Čia jau įprasta, raudonoji propaganda kad visada įrodinėja, kad dėl visko kaltas Obelevičius. Praeitą kadenciją buvo kaltas, nes socdemuose buvo KGB kapitonas, dabar kaltas, kad šalia buvo Tubis. O aš niekada nėjau balsuoti, bet dabar eisiu, nes reikia palaikyti Obelevičių net nuo giminių ginant.

  Prieš metus
 • Jis

  atsakymas į: Nuoroda

  Čia gi meilė rinkėjams ir troškimas juos apsaugoti nuo brukamo kandidato.

  Prieš metus
 • P.S.

  atsakymas į: Polka su ragais :) Nuoroda

  Remia Baura su Karbauskiu
  Kaip Gretutė susimausiu...

  Prieš metus
 • Jau

  atsakymas į: P.S. Nuoroda

  Tu prieš 18 metu Leonai taip susimovei, kad net saviškiai tavęs neapsikentę iš mero posto išspyrė ! Ka ten tau iki Gretos, kuri susipratusi pati pasitraukė. Belieka iš pavydo nagus graużtis, ir kvailus eilėraštukus rašinėti vis šlovinant tavo ir Tubio neįveikta VAIGINA. Ar jis tau moka?

  Prieš metus
 • Tubis visados teisus

  atsakymas į: P.S. Nuoroda

  Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis teigia yra tvirtai apsisprendęs antrajame rinkimų ture Anykščių- Panevėžio apygardoje balsuoti už Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatę Gretą Kildišienę.
  Tikrai balsuosiu už ją. Tokį sprendimą priėmiau todėl, kad ji atstovauja politinę jėga, kuri nėra buvusi valdančiojoje daugumoje. Antra - G.Kildišienė yra labai smalsus ir pasiruošęs asmuo. Jos temų ir žinių spektras yra platus. Matau, kad tai yra ryžtingas ir pasiruošęs Anykščiams padėti žmogus. Su jokiomis interesų grupėmis jos nesieja asmeniniai ryšiai, tikiu, kad ji dirbs ne sau, o visam Anykščių kraštui. Su G.Kildišiene pabendravau gal valandą – savo žiniomis ir ryžtu ji mane tiesiog nustebino. Antrajame ture aš galiu rinktis iš dviejų kandidatų, pasirinkau tą asmenį, kuris, mano galva, bus geresnis Anykščių interesų gynėjas“, - kalbėjo Anykščių rajono meras K.Tubis. Politinė reklama Užs. Nr. 1294

  Prieš metus
 • mama

  Nuoroda

  Aš už Tubi balsuosiu.!!!!!

  Prieš metus
 • Tete

  atsakymas į: mama Nuoroda

  Net nemyslik !!!!!!!!!!!!

  Prieš metus
 • Pagalvok

  atsakymas į: mama Nuoroda

  Ar beverta uż įtariamaji padarius nusikaltima? Nebent esate bendrininkai, ta pačia virvute surišti. Jau ir tubiokomitetininkai neria į krūmus, sarmattindamiesi vado poelgiu !

  Prieš metus
 • Oi oi

  atsakymas į: mama Nuoroda

  balsuok, gal Tubis vaikučius aprengs ir pamaitins viskuo aprūpins.Televizorius pastatytas prie kultūrnamio, gal antro nebestatys tai sutaupys pinigėlių

  Prieš metus
 • Net interesna

  atsakymas į: mama Nuoroda

  Ar bus balsuotojų, kurie balsuos už vagį ? Kažkaip netikime ,kad LR VRK leis vagiui dalyvauti rinkimuose !

  Prieš metus
 • Kas girdėjo?

  atsakymas į: Net interesna Nuoroda

  Nenusišnekėk, gal K. Tubis sakė: "Aš jums parodysiu kaip reikia vogti"

  Prieš metus
 • Jo

  Nuoroda

  Savickas mano favoritas!

  Prieš metus
 • mano

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  ir kodėl tas Vidmantas taip laukia rusų desanto? Gal už 10 000 kelionėje "pardavė" dalį Lietuvos savo širdžiai mielos tautos tarnyboms, kurių ir kalba suprantama ir mąstymas priimtinas....?

  Prieš metus
 • senis

  Nuoroda

  gudresni mato kas ir is kurio kompo raso komentara,nedrebkit meslo viensant kito,nes gali atsitikti lygiai taip pat kaip merui....syki is mano darbovietes kazkas parase Lingaiciui ,,el.laiska,taias asmeniskai gavau 2str.Anykstoje,nejuokaukite ,nederkite,o apie esme rasykite konkreciai ir kulturingai,o politiku reikalas prikalbinti mus,omusu reikalas balsuoti arba ne.

  Prieš metus
 • atsilikeliui gudruoliui seniui

  atsakymas į: senis Nuoroda

  Gal nežinai kad kiekviename telefone jau yra kompiuteris, o SIM numerį (su nauju IP) gali nusipirkti Norfoje be jokio paso ?

  Prieš metus
 • Eksperimentas

  atsakymas į: atsilikeliui gudruoliui seniui Nuoroda

  Padaryk eksperimentą. Nusipirk naują kortelę. Įsidėk į telefoną. Kokiam nors tinklapyje (pvz. www.anyksta.lt) parašyk komentarą su grasinimais, rasine neapykanta, smurto kurstymu ir t.t.
  Eksperimento rezultatai ateis į namus patys.

  Prieš metus
 • Visiškai taip

  atsakymas į: Eksperimentas Nuoroda

  Tik durniai galvoja, kad pagal kortelę atseka.

  Prieš metus
 • Gėda

  Nuoroda

  Tokiame saraše, kurio lyderis įtariamas kyšininkavimu ir teismo nušalintas 3 mėn. nuo pareigu su kitomis kardomosiomis priemonėmis, ir dėl ju sutiko, būti GĖDA ! Itin - mokytojams, gydytojams, valdininkams, kokia żinia jie neša? O gi, kyšininkavimas, korupcija ir būti įtariamuoju padarius nusikaltimus - tai gėris !? Ar uż tai ir tokius turėtume balsuoti !?

  Prieš metus
 • Pelėda

  atsakymas į: Gėda Nuoroda

  Aš įtariu, kad tu banką apiplėšei. Įrodymų nėra. Tai dabar tavo kaimynai tegu su tavimi nebesisveikina, o tu eik ir pasikark. Tai kas, kad neplėšei. Juk aš įtariu! :)

  Prieš metus
 • D.

  atsakymas į: Pelėda Nuoroda

  Dar karta paskaityk ka parasei.

  Prieš metus
 • Pelėda

  atsakymas į: D. Nuoroda

  Nesamonę. Lygiai taip pat, kaip tas kurį komentuoju. Ar dabar aiškiau?

  Prieš metus
 • augis

  Nuoroda

  puikus sarasas geresnio nesurinksite

  Prieš metus
 • Juza

  Nuoroda

  Kas valdys rajoną po rinkimų - nežinau. Kas nevaldys - žinau: Šmigelskas!

  Prieš metus
 • atsakymas į: Juza Nuoroda

  Savicką! Garbę ir sąžinę Anykščių!

  Prieš metus
 • Nu

  atsakymas į: Juza Nuoroda

  Nu nu..

  Prieš metus
 • Gaila

  Nuoroda

  Tą prasme reikia, kad visai imtų kyšius? Gerai, balsuosime už sąrašą.
  1 Kęstutis TUBIS (kandidatas į savivaldybės tarybos narius - merus)
  2 Rita JUODIŠKIENĖ
  3 Jonas BUZILIAUSKAS
  4 Dangira NEFIENĖ
  5 Audronius GALIŠANKA
  6 Viktorija NOREIKIENĖ
  7 Vytautas DATENIS
  8 Jolita ABRAŠKEVIČIENĖ
  9 Juozas MAČYS
  10 Kristina BEINORYTĖ
  11 Ramūnas BLAZARĖNAS
  12 Asta SEREIKIENĖ
  13 Rita VILKĖ
  14 Daiva ŽIOGIENĖ
  15 Alfrydas SAVICKAS
  16 Daiva TYLIENĖ
  17 Gediminas KUTKA
  18 Algirdas GANSINIAUSKAS
  19 Dominyka JUŠKAITĖ
  20 Donatas TUSKA
  21 Arvidas PAJUODIS
  22 Regina ŽVIRBLIENĖ
  23 Vytautas SENVAITIS
  24 Skaivė MEŠKAUSKIENĖ
  25 Gintaras RAŽANSKAS
  26 Tadas TAURELĖ
  27 Valdas SKLIAUSTYS
  28 Alvyra SIMANONIENĖ
  29 Linas PRAVILIONIS
  30 Diana PETRUSEVIČIENĖ
  31 Aliutė KURMINIENĖ

  Prieš metus
 • nebepilnas ?

  atsakymas į: Gaila Nuoroda

  O tai kur kiti - ar atsisakė būti šiame apsivogėlio saraše ?

  Prieš metus
 • Juzapas

  atsakymas į: Gaila Nuoroda

  Oi, tu tik pažvelki - koks rimtas sąrašas! Jojių rasalų su venetomis.Nei vieno pagiežinsko! Ačiū kad atspausdinote. O aš dar sukau galvą už ką balsuoti... Dabar jau žinau. Už juos!!! :)

  Prieš metus
 • Kazys

  atsakymas į: Juzapas Nuoroda

  O tada nesiskųsk kad čia gyventi blogai ir verslininkai mažai tau moka ir tu ruošiesi emigruoti.

  Prieš metus
 • Nebalsuos

  atsakymas į: Kazys Nuoroda

  jis Panevėžy balsuoja. Ten taip pat turi vietinę pažibą.

  Prieš metus
 • Pupa

  atsakymas į: Kazys Nuoroda

  O prie Vaigino tai bus rojus,ne gyvenimas.

  Prieš metus
 • Miela mano

  atsakymas į: Pupa Nuoroda

  Nu toks rojus,toks koks buvo ligonines darbuotojams,kai vadovavo Vaiginas,su savo Almute Pilkauskaite darbuotojus enge ,zemino ,issidirbinejo ,kaip tik abu mokejo,taip elgsis ir budamas meru ,Almute pasiims prie sono,ta meluos jam intrigas kurs ,o jis zemins zmones

  Prieš metus
 • Kalusymas Vidmai

  Nuoroda

  ar tau . sukelta orgazma ,kai kažka š...u sugebi apipilt ? Kitaip savo kūrybingumo negali perteikt ? Tokiam diplomas nepriklauso .

  Prieš metus
 • Chi chi chi :)

  atsakymas į: Kalusymas Vidmai Nuoroda

  Ko gero Vidma yra iš tų viduramžių laikų "Giljotinbos madonų" padaugintai genų paveldėjęs ir net Pagiežinską lenkia. Dėl to pastarasis ir emigravo į Balninkus.

  Prieš metus
 • Chi P.S.

  atsakymas į: Chi chi chi :) Nuoroda

  ...Giljotinos... ne giljotinbos... sorry

  Prieš metus
 • Įdomu

  atsakymas į: Kalusymas Vidmai Nuoroda

  O kiek orgazmo gaudavo K.Tubis kai užanspauduodavo duris?

  Prieš metus
 • Vasia

  atsakymas į: Įdomu Nuoroda

  Kai tave padukins-sužinosi.

  Prieš metus
 • kva-kva

  atsakymas į: Įdomu Nuoroda

  Mokslininkai ištyrė, kad kai kas ir iš tingėjimo patiria malonumą arba tai atsitinka žiovaujant.
  Vienas tyrimas atskleidė, kad žmonės, gerdami tam tikros rūšies antidepresantus, skundėsi neįtikėtinu pašaliniu poveikiu, t. y. žiovaudami jie pajusdavo... orgazmą. Šis atradimas padarytas dar 1983-iaisiais.

  Prieš metus
 • Orgazmas

  atsakymas į: kva-kva Nuoroda

  Dar ir kvaksėdavo...

  Prieš metus
 • Nu kva kva kva

  Nuoroda

  Ach kiek daug nervingų komentatorių... :) Dar bvriedis girioje, o jie jau kepsnius dalinasi ir dėl žarnų riejasi.

  Prieš metus
 • Replika

  Nuoroda

  matosi iš autoriaus nuotaikos, kad viso scenarijaus užsakovas nėra patenkintas rezultatu ir nemoka pažadėtų sumų. Todėl ir vėl valgyti norisi ir parūkyti...

  Prieš metus
 • Jonas

  Nuoroda

  Puikus ir taiklus, tiesiai į 10 straipsnis. Kitus vagino o pats įkliuvo.:-) Tik paskutinis asilas tokį dar gali rinkti.

  Prieš metus
 • arklys

  atsakymas į: Jonas Nuoroda

  asilais vadint galėsi kurie suorganizavo visą šį scenarijų....

  Prieš metus
 • Jonas

  atsakymas į: arklys Nuoroda

  Matysim kaip bus, bet Tubio tai tikrai nerinksim. Tegul renka asilai.

  Prieš metus
 • Miela mano

  atsakymas į: Jonas Nuoroda

  Mes tai rinksim Tubi,o sito senio nupirdusio Vaigino tikrai nerinksim ,nes Vaigina kaip isrinksi tai ziuresim melodrama pavadinimu Dalis ir Almute

  Prieš metus
 • Svarbu

  atsakymas į: arklys Nuoroda

  STT yra asilai?

  Prieš metus
 • FNTT

  atsakymas į: Svarbu Nuoroda

  paaiškės kas ką sufabrikavo.

  Prieš metus
 • Gal

  Nuoroda

  Gal kas zinot , kaip isidarbint STT ,konkursu gal ten isidarbinant nera , mano specialybe chemikas , daug metu dirbu kita darba ,skaiciau , kad ju mazai paruosiama sios specialybes , o cia STT tai manau su chemija surista ( konkreciai su narkotikais as juos tai atskiriu gerai )

  Prieš metus
 • Yra

  atsakymas į: Gal Nuoroda

  Paklausk Tubio, jis jau buvo įsidarbinęs ir ant narų miegą išbandė.

  Prieš metus
 • ale sakot,

  Nuoroda

  kad kyšį paeme.Jeigu paeme tai kazkas ir padave,o kas padave irgi bendrininkas.Tada reikia nuteisti visus, kas dave ir kas eme,o dabar tik kad eme.Taigi ir patarle yra duoda-imk ,muša-bek.Reikes rinkti Tubi ,da nesu buves rinkimuose,bet dabar busiu dalyvaves.

  Prieš metus
 • Miela mano

  atsakymas į: ale sakot, Nuoroda

  As tik uz Tubi,yra tokiu kurie tikrai ima ,D Petrauskas pats tvenkinius pasiima,ur niekas jo neteisia

  Prieš metus
 • sakom

  atsakymas į: ale sakot, Nuoroda

  esi melagis

  Prieš metus
 • Teisingai

  atsakymas į: ale sakot, Nuoroda

  Tas kuris davė kažin ar paleistas. Tubio sako, kas buvo padaryta provokacija. Jei būtų provokacija, tai kyšio davėjo nebūtų sulaikę ir patalpinę į tardymo izoliatorių.

  Prieš metus
 • nu

  atsakymas į: Teisingai Nuoroda

  tai kas tas davėjas ar dėvėjai. Kas norėjo neteisėtai užvaldyti ir pasinaudoti kyšio papirktomis lengvatomis? Kas toks pasakykit!

  Prieš metus
 • Ot paslaptis

  atsakymas į: nu Nuoroda

  STT buvo pas Gervinską, Menų inkubatoriuje, NŽT, seniūnijoje, pas jauną vedusį vyrioką dėl sklypo Anykščiuose, kurio mamą Tubis padarė direktore. Pakentėkite ir sužinosite. Vyriokas iš geros šeimos

  Prieš metus
 • Visas miestas žino

  atsakymas į: nu Nuoroda

  Davė tas, kurio šeima dėkinga konservatoriams.
  Švietimą rajone kuruoja Sigutis Obelevčius.

  Prieš metus
 • mama

  Nuoroda

  Aš balsuosiu už Tubį.

  Prieš metus
 • Deja neteks

  atsakymas į: mama Nuoroda

  LR VRK neleis vagiui dalyvauti rinkimuose !

  Prieš metus
 • ttt

  Nuoroda

  liuks

  Prieš metus
 • Priedas

  Nuoroda

  Šmigelskas purvais pilste visais imanomais būdais ir jau a.a.Grb..G.V.,atsimenate? Aš labai gerai Atsimenu jo tuos šlykščius straipsnius . šmigelskis tai purviasklaidos skleidejas ir tuo didžiuojasi .Nors ir kaip bevarytum ant Tubio ,aš ir mūsu visa gatve rinksim ji.Nereikia kito ,tegul tesia pradetus darbus ,o kandidatai tegul parodo ka sugeba savo darbe ,dirbdami be kyšiu ,gražiai bendraudami su darbininkams ir be vokeliu.

  Prieš metus
 • Miela mano

  atsakymas į: Priedas Nuoroda

  O Anyksciu mieste yra tokiu kurie neima kysiu,juk visi vienas klanas,visi taip daro ir vienas kita glaisto ,slykstu

  Prieš metus
 • Tiktai?

  atsakymas į: Priedas Nuoroda

  Tai dėl ko po Galvono gražaus bendravimo be vokelių, kaip sakai, Galvono sesuo neturi kur Anykščiuose pernakvoti, kodėl Galvono tėvų namai atiteko kitiems dėl skolų? Radai pavyzdį

  Prieš metus
 • patikslinkit

  atsakymas į: Priedas Nuoroda

  kokia gatvė?

  Prieš metus
 • špyga

  atsakymas į: patikslinkit Nuoroda

  nesulauksit, parsidavėliai už salietrą....

  Prieš metus
 • Jau ne

  atsakymas į: Priedas Nuoroda

  Aš ir kaimynas iš tos gatvės ir Tubio nerinksim, o rinksim Vaiginą. Nekalbėk už visą gatvę.

  Prieš metus
 • Sss

  atsakymas į: Jau ne Nuoroda

  Tegu Vaiginas buna su Almute,o gal su Violeta,nu zodziu su dviem tegu buna,cha cha.

  Prieš metus
 • Gatvės atstovui

  atsakymas į: Priedas Nuoroda

  Pradėti darbai? Kyšiai ar pilis?

  Prieš metus
 • rinkejas

  Nuoroda

  Šmigelskas - didźiausia geda Anykščiams ,pletku rinkejas ,ir purvinantia redaktoriaus varda .Jukš iš redakcijos ,tavo vieta turguj ,kiaušinius pardavinet .

  Prieš metus
 • Funkcionierius

  atsakymas į: rinkejas Nuoroda

  Mes be kyšių nenurimsim.:)

  Prieš metus
 • turgaus boba

  atsakymas į: rinkejas Nuoroda

  tamsta nekiškit to barzdylos kiaušinių prie prekystalio, kur aš dirbu. Čia švaru ir kiaušininiai etiškai ir laisvai , ekologiškai auginamų vištų subrandinti ir surinkti iš lizdų.
  Tegul tas žmogelis pas ligonines eksdirektorių savo kiaušinius neša.....

  Prieš metus
 • diega

  atsakymas į: turgaus boba Nuoroda

  tai pavarėt :)

  Prieš metus
 • Politika

  Nuoroda

  Tad kodėl taip dažnai į politiką žiūrima kaip į kažką turintį bendrą su veidmainiavimu, melu apgaule ir kitomis ydomis bei negerovėmis, priešingomis doro žmogaus elgesiui. Dar daugiau: politika daugelio jau savo esme laikoma realybe, priešinga etikai, ergo nemorali. Atrodo pats gyvenimas kartais verčia mus daryti panašias išvadas, matant kaip daug politikų - pragmatikų, neturėdami etinės vizijos, stumia moralę iš savo profesinės veiklos.

  Prieš metus
 • Politika

  Nuoroda

  Kad valdžia tarnautų žmogui
  Kai, ekskomisaras, dabartinis rajono savivaldybės meras, gali sau leisti save privilegijuoti nesilaikyti ir nevykdyti įstatymų, tai jau amoralu ir nusikalstama.
  Amorali politika griauna Lietuvos partinę sistemą, didina nepasitikėjimą valstybinės valdžios institucijomis, visu visuomeniniu gyvenimu, amoralios politikos vardas: PARSIDAVIMAS.
  Taip sutepamas ir moralios politikos veidas, depolitizuojama ir sukiršinama visuomenė, sėjamas nusivylimas Lietuvos politika kaip tokia!

  Prieš metus
 • Išeitis

  atsakymas į: Politika Nuoroda

  Tad nuleiskime inkarą į savo šalies uostą. Mūsų krikščioniškoji pasaulėžiūra reikalauja iš kiekvieno doro ir sąžiningo elgesio. Krikščioniškoji pilietinė pareiga ragina aktyviai dalyvauti politiniame gyvenime. Siekiame tokios valstybės, kurioje atsispindėtų mūsų krikščioniškieji principai.

  Prieš metus
 • Pritariu V.Šmigelskiui

  Nuoroda

  Teisingos V.Šmigelskio mintys,tik apmaudu,kad dalis anykštėnų(komentaruose),kaip užstrigusi patefono plokštelė:mes už Tubį,mes už Tubį...Na,būkit už tą Tubį,na dėkit galvas už jį,bet pirmiau pamąstykit blaiviu protu kas Anykščiams būtų geriau,koks naujas meras imtųsi ryžtingų pertvarkų(nors kai kai,ypač vadovaujantiems pensininkams,būtų "skausminga",bet neišvengiama)?O jau nuėję nuo "arenos"lai nebesvajoja apie LABAI GERAI APMOKAMĄ VIETĄ,jų laikas jau praėjo,tad PATS LAIKAS UŽLEISTI VIETAS JAUNESNIEMS ANYKŠTĖNAMS,kurie neblogiau dirbtų atsakingą darbą!

  Prieš metus
 • MSV

  atsakymas į: Pritariu V.Šmigelskiui Nuoroda

  O iš kur man ir tau žinoti,kad naujas ir jaunas,bus geresnis už dabartinį. Kur garantija? Juk už kelių metų keiksime ir naują ir jauną. Mes gi negalime pagirti ir palaikyti,mes tik mokame kritikuoti iš pavydo ir jeigu nedavė tiek pinigų,kiek paprašė

  Prieš metus
 • Taigi aha !

  atsakymas į: Pritariu V.Šmigelskiui Nuoroda

  O tu nemalk debesų! Konkrečiai, ką keli į merus, ką siūlai, kokių ryžtingų pertvarkų ir kas konkrečiai imsis? Vėl prievarta kurortins? Va taip. Chaoso rajonui jau gana! Ir taip juk nyksta akyse ...

  Prieš metus
 • chmmm

  Nuoroda

  Zurnalistas nekelia sau profesiniu reikalavimu "Sakot, žurnalistas neturėtų būti angažuotas? Sorry, aš taip pat žmogus. Man kartais taip pat būna šalta, sūru ir pikta... "
  Bet tai jam netrukdo reikalauti profesionalumo is visu kitu.

  Juk lygiai taip pat galetu pasakyti ir STT pareigunas, policininkas, teisejas, valdininkas ir kodel gi to negaletu pasakyti meras. Juk visi jie tik zmones. Buti atsakingais ir profesionaliais yra sunku ir neidomu. Daug lengviau atsipalaidavus "triesti" i visas puses ir ant visu.

  Visuomene gali remtis ir neblogai funkcionuoti pagal principa 'pisk prota kitam', bet tai tamsios, vulgarios ir atsilikusios visuomenes pozymis. Zurnalistas vis tik yra profesija kuri turi dideles galimybes itakoti visos visuomenes elgesi, iprocius ir vertybes. Uztat atsakomybes ir profesiniai reikalavimai turetu buti kur kas aukstesni nei daugumai kitu zmoniu. Tenka tik apgailestauti, matant kas ir kaip reiskiasi siuose dirvonuose.

  Prieš metus
 • zz.

  atsakymas į: chmmm Nuoroda

  chmm nusileisk ant zemes ,pamatysi kitus dirvonus.

  Prieš metus
 • Taigi

  Nuoroda

  Rinkimai - tai gaujų (anksčiau tik partijų, dabar ir komitetų) kovos dėl lovio.

  Prieš metus
 • M.F.

  Nuoroda

  Kam svarstyti, kas ir taip aišku. 2019- 03- 03 Anykščiuose meru bus išrinktas K. Tubis.

  Prieš metus
 • Taigi aha !

  atsakymas į: M.F. Nuoroda

  Jei visa Anykščių rajonas susivienys kaip Visaginas ir pasitikės savo meru - taip ir bus! O kuo mūsų žmonės prastesni? Jie dar ne tiek susivieniję gali !

  Prieš metus
 • D.

  atsakymas į: Taigi aha ! Nuoroda

  Beviltiskas.

  Prieš metus
 • Užtenka

  Nuoroda

  lai būna geltonieji žmogeliukai

  Prieš metus
 • Ko čia nesuprasti?

  Nuoroda

  Anykštai naudinga, kad išrinktų Tubį. Po 7 mėn už kyšių ėmimą jį pasodins kaliūzėn ir bus nauji rinkimai. Redakcija dėl to gerai uždirbs, nes reklama visada dedama ten, kur žmonės mato. Taigi į Anykštą.

  Prieš metus
 • Pritariu

  Nuoroda

  Man ir rodos, kad Tubiui per daug demesio. Nusispjaukim per kairi peti kad tik neisrinktu is gailescio. Ir pamirskime ji pagaliau. Tegu grizta i pasaku miska.

  Prieš metus
 • Nemanau

  atsakymas į: Pritariu Nuoroda

  Stalino seniai kaulai supuvo, o rugsėjo 23 vis keliame vėliavas su juodu kaspinu.

  Prieš metus
 • Veronika

  Nuoroda

  Kiek save prisimenu,rajono laikraštis skaitomas mūsų šeimoje visada.Paskutiniu metu privalom skaityti tik apie Kęstuti Tubį.Reklama gera.bet užkniso. Tegul skaito,kam to reikia,mes skaitysim jau kitą spaudą.

  Prieš metus
 • ?

  atsakymas į: Veronika Nuoroda

  Kur gauni ,,Pravdą"?

  Prieš metus
 • j.

  atsakymas į: Veronika Nuoroda

  Niekam neidomu ka skaitai ar skaitysi.

  Prieš metus
 • NEMELUOK!

  atsakymas į: j. Nuoroda

  Man idomu ką ponia Veronika skaito ir skaitys. Jos teisė laisvai rinktis! :)

  Prieš metus
 • saunuoliui

  Nuoroda

  kiek ejo pas tavo kaimyna petra tas vis girtas susisneket negali tai ir paliko ramybej

  Prieš metus
 • Iš tiesų!!!

  Nuoroda

  Kaip visa tai man primena Aleksandro Diuma "Grafą Montekristą"! Po velnių! Rekomenduoju visiems paskaityti.

  Prieš metus
 • Jūza fon Krakatūza

  Nuoroda

  Anykščių rajono "politikai" su S,Nefu priešakyje trypė J.Baltušį: menkystos atiminėjo iš rašytojo garbės vardą. Vardą tai atėmė, tik garbės nuo žmogaus atplėšti nesugebėjo. Dabar trypiamas meras K.Tubis. Nereikia net teismo sprendimo! Kam? Svarbu ką nors dergti! Tradicijos mat čia tokios. Anykščiai - visokių "šmigių" ir "pagiežinskų" veislynu patapo. Tokios čia auros skraido.

  Prieš metus
 • j.

  atsakymas į: Jūza fon Krakatūza Nuoroda

  Jeigu skaitai ,kad p.Tubis nekaltas tai kreipkis i STT.

  Prieš metus
 • Cha cha cha !

  atsakymas į: j. Nuoroda

  Ir ko gi aš ten nematęs?

  Prieš metus
 • Taiga

  atsakymas į: Jūza fon Krakatūza Nuoroda

  Koks sutapimas. Tubis ir Baltušis abu komunistai.

  Prieš metus
 • Chi chi chi

  atsakymas į: Taiga Nuoroda

  Obelevičius trečias.

  Prieš metus
 • Bet yra skirtumas

  atsakymas į: Taiga Nuoroda

  Vienas talentingas, kitas silpnų nervų

  Prieš metus
 • Šaunuolis

  Nuoroda

  Vidmantai,kad atveri žmonėms akis. Visus vagino kuo tik sugalvodavo, teisusis. Cha ,cha. Užtarėjams- kažkodėl pas mano kaimyną Petrą, neatėjo STT. Nepagalvojat,kodėl ? Plačiau akis atmerkit ir giliau pakvėpuokit, kad smegenėlės daugiau deguonies gautų ir pradėtų veikti.Sėkmės.

  Prieš metus
 • įdomu

  Nuoroda

  kiek girdisi iš žmonių kalbų tai bus meras arba rinksime tą patį. Nebesukite sau galvelų.

  Prieš metus
 • Jo

  atsakymas į: įdomu Nuoroda

  Bus meras Vaiginas, tiesa sakai !

  Prieš metus
 • j.

  atsakymas į: įdomu Nuoroda

  Tau jau susisukus.

  Prieš metus
 • niekas jo ir nerinks

  Nuoroda

  ar paramas gražins ar ne

  Prieš metus
 • Faktas kaip blynas !

  atsakymas į: niekas jo ir nerinks Nuoroda

  Tau - tikrai ne! Norėtum? Seilė varva...

  Prieš metus
 • jargutėliau

  Nuoroda

  kaip galima rinkti žmogų,kuris jama kyšius.STT negali apsirikti.Jo vietoje atsiprašyčiau viso kamineto ir atsiimčiau popierukus ir gražinčiau visiems paramas.Tai būtų tikro piliečio poelgis

  Prieš metus
 • istorija ir faktai

  atsakymas į: jargutėliau Nuoroda

  KGB taip pat neapsirikdavo, nuosprendis-ištremti, kad netrukdytų kurti sovietinės santvarkos buvo vykdomas masiškai.
  Kas gali parodyti tą kitą (kitus) nusikaltusį (-sius) įstatymui ir davusį (-us) ar siūliusį (-us) kyšį valstybės pareigūnui ar tarnautojui.????

  Prieš metus
 • J.

  atsakymas į: istorija ir faktai Nuoroda

  Atsibusk.

  Prieš metus
 • Kreipimamsis į STT

  Nuoroda

  gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 7 metų.
  „Įtariama, kad savivaldybės darbuotojai, pažeidžiant teisės aktų reikalavimus, galimai yra atlikę neatlygintinų darbų asmeninėse valdose“
  Tai,kad liepė savo darbuotojams visą dieną iš jo miško išlaiduoti medienos drožles STT jau žino? Ar ant medienos išlaidavimo važtaraščių nėra savivaldybės darbuotojo parašo? Ar tą dieną kai darbuotojas buvo miške, jo darbo apskaitos žiniaraštyje nebuvo pažymėta, kad jis yra darbo vietoje? Kitas klasuimas- kodėl viešųjų ir priavčiųjkų interesų deklaracijoje nėra nurodyta apie medienos pardavimo sandorį? Ar mediena buvo parduodama nelegalai, ar jos pardavimo suma nesiekė meilikaujamos ribos?

  Prieš metus
 • Vincentas

  Nuoroda

  Vienas is dvieju , Tubis arba Obelevicius , kitu sansai nuliniai ypac liberalu ir valstieciu .

  Prieš metus
 • j.

  atsakymas į: Vincentas Nuoroda

  Padaryk pachmielka.

  Prieš metus
 • M.

  Nuoroda

  Manau, kad joks sveiko proto žmogus neabejoja, kad meru bus išrinktas Obelevičius. Prieš praeitus rinkimus, net ir gausiai apipiltas mėšlu, jis pateko į antrą ratą, nors tada TS-LKD reitingai buvo labai žemi. Dabar TS-LKD pirmauja, vieno iš pagrindinių konkurentų rinkimuose - Bauros nėra, dabar Tubis su kupra, Obelevičius tiesiog neturi lygiaverčių konkurentų.

  Prieš metus
 • j.

  atsakymas į: M. Nuoroda

  Tik nesveiko proto gali taip kliedeti. Tamsta paziurek Anyksciu raj.reitingus Lietuvos mastu ir suprasi kokiam dugne sedime .Gal tamsta pamirsai kas prie to prisidejo.

  Prieš metus
 • K.Inčiūros gimnazija

  atsakymas į: M. Nuoroda

  Vienintelis realus konkurentas - Lukas Pakeltis. Rajonas pavargo nuo tokio Tubio valdymo. Tubio valdymas- tai nesibaigianti operetė- dainavimas su kapelomis, kelionės su moterimis, ašaros ir pavydas.
  Be cirkų atrodso tik Obelevičius, Pakeltis ir Zlatkus.
  Kitiems silpnybė- melo detektoriai, kaltinimai neskaidriais konkursais, sekiojimai po seniūnijų ataskaitų ir pn. klounados.

  Prieš metus
 • Ciocė

  atsakymas į: K.Inčiūros gimnazija Nuoroda

  Jeigu išrinktų Pakeltį,dar labiau pavargtume nuo jo tuščių kalbų.Įsiklausykite kaip jis kalba- viskas apstrakčiai,nieko konkretaus.

  Prieš metus
 • Patarčiau

  atsakymas į: Ciocė Nuoroda

  Paklausyt tarybos posėdžio vaizdo įrašų.

  Prieš metus
 • O bet tačiau...

  atsakymas į: K.Inčiūros gimnazija Nuoroda

  nedaryt gėdos K.Inčiūros vardui. Lukas Pakeltis ir jo liberalai padarė mirtyiną klaidą: jie pirmaisiais į sąrašus įrašė susimovusius, pareigų vežimo nepatraukusius Saulių Rasalą ir Vinetą Veršulytę. Dar ten kažkur "maskatuojasi" Indriūnas. Tipo "nuskriaustųjų trio". Kas gi už tokį sąrašą balsuos? Liberalai parodė, kad L.Pakeltis ateina su skysta komanda, neturi kadrų. O tai - prapultis rajonui.

  Prieš metus
 • Orbis

  Nuoroda

  Sorry, Vidmantai, kad tu, kaip ir meras K.Tubis, taip pat tik žmogus. Skirtumas ne barzdoje, skirtumas tik toks, kad Tubio žmona neturi nuosavo laikraščio, o tavoji turi. Laikraščio, kuriame jau kokie dveji metai meras ne kritikuojamas - jis pjudomas. Iš jo tyčiojamasi. Kažkodėl jis turi parduoti kažkokią valgyklą Elmininkuose (vėliau jau valgyklas, restoranus, pilį...) , kad tu jį gerbtumei. Apšiurusias patalpėles, kurių jis nei pirko, nei turi. Bet tavo "šeimyniniame" laikraštyje šia tema visokių "pagiežinskų" jis yra pjudomas iš tiesų "naujųjų gebelsų" stiliumi. "Šeimyniniame", anksčiau vadintame "švogerių" laikraščiu. Tas tavo "Rieves" "Anykštoje" perskaičiau ne kartą ir štai ką pagalvojau: o nacher... jam, merui Tubiui, ta tavo pagarba? O gal jam net geriau, kad tokie kaip tu jo negerbia? Nepagalvojai, a? Jau virš dviejų metų ko gero priskaičiuočiau, kaip tu ir tavo žmonos laikraštis naudojamas metodiškam mero Tubio ir jo komandos menkinimui. Kaip vienoje pasakoje, tik atvirkščiai: "Ką senelis bepadarys - viskas bus blogai!" Laikraštis susirado naują žaisliuką intrigai - atsvarą Tubiui - Vaiginą. Ir jį su Bauros - Karbauskio partija bei už nemažus pinigus brukte bruka rinkėjams į Anykščių rajono merus. Butent tavo ir žmonos laikraštis kuria apie Vaiginą verksmingą " antrojo Pakso" legendą. Mat Vaiginas - tai nuskriaustasis, ligoninės gelbėtojas, vunderkindas, kurį "teroristas - caras" Tubis negailestingai vertė dainuoti duetu... Dar ko nors kvailesnio skaitytojams "šeimyninis laikraštis" nieko nebegali sugalvoti?
  Taip, šiandieninėje situacijoje merui K.Tubiui, stipriausiam kandidatui rinkimuose, yra smogtas prieš pat rinkimus galingas smūgis purvu. Prilips? "Anykštoje" atverti vartai jo anoniminiam dergimui ir trypimui. Nereikia net laukti teismo sprendimo! Pulkim, trypkim, niekinkim... Ne mes, Šmigelskai - išsišaudyti turėsi tu , jei paaiškės, kad Tubis nėra kaltas tuo, kuo yra STT apkaltintas. Kaip merė Štraupaitė, kaip meras Matuzas, kaip kiti su fanfaromis STT areštuoti, juodinti, bet nekalti. Ir ką, ar toje STT kas nors išsišaudė?
  Padorus žmogus oriai ir santūriai palauktų galutinio įsigaliojusio teismo sprendimo. Bet toks variantas tau, Vidmantai Šmigelskai, atrodo netinka?

  Prieš metus
 • Vidmantas Šmigelskas

  atsakymas į: Orbis Nuoroda

  Niuansėliai: aš savo nuomonę pasirašau pavarde; jeigu taip Orbį erzina mano nuomonė - Jūs laisvas jos neskaityti. Kuriem galam ją skaityti net kelis kartus? Retorinis klausimas: jeigu, Jūs, Orbi, turėtumėt žmoną, o Jūsų žmona laikraštį ar leistumėt man Jus anonimiškai dergti?

  Prieš metus
 • Įdomu

  atsakymas į: Vidmantas Šmigelskas Nuoroda

  Kas sieja Tubį ir Alesionką? Iš kur tokia meilė?!

  Prieš metus
 • Leonas A.

  atsakymas į: Įdomu Nuoroda

  Mano pavardė taip pat yra Alesionka. Kitos tokios pavardės Anykščiuose, skaitančios "Anykštą", nežinau. Meras K.Tubis nėra man nei sūnus, nei tėvas, nei giminė, nei draugas. Priešas taip pat nėra. Nedirbu nei jo patarėju, nei padėjėju, nei konsultantu. Kaip buvęs Anykščių rajono meras K.Tubį pasveikinau laimėjusį tiesioginius rinkimus. Jo kabinete kartu kavos negėriau - nebuvo reikalo. Esu trumpai mandagiai bendravęs priėmimuose švenčių proga. Tačiau jau gal kokie du metai, kaip nesu nei bendravęs, nei susitikęs. Taigi nei meilės merui Tubiui, nei neapykantos manyje nėra. Tačiau nesu nei aklas nei kurčias, Anykščių rajono gyvenimu domiuosi, žiniasklaidą skaitau ir purvasklaidos joje, nukreiptos tiek prieš merą, tiek prieš valdančiąją daugumą apsčiai randu. Į dabartinę situaciją reaguoju ramiai, nes nelaikau STT neklystančia šventa karve. Tik teismas gali žmogų nuteisti arba išteisinti. Juolab, kad šis skandalas sukeltas prieš pat rinkimus. Nemanau, kad tai tik paprastas sutapimas laike. Todėl ir neatmetu tikimybės, kad čia galėjo būti net surežisuota juodųjų technologijų provokacija su politiniu pamušalu. Laikas man pasakys tiesą. Linkiu visiems kantrybės ir susivaldymo. Bet būkite budrūs! Ypač dėl vieno jums brukte brukamo už nemažus pinigus kandidato. Su Anykščių kraštu taip negalima žaisti.

  Prieš metus
 • Orbis

  atsakymas į: Įdomu Nuoroda

  Tai nieko nekeičia. Negaliu atsakyti į tamstos pakutinį klausimą, nes neturiu žmonos, kuri turi laikraštį.

  Prieš metus
 • Tiesa

  atsakymas į: Orbis Nuoroda

  tiesa Jūsų komentare. Tokie atviri pasisakymai didžiajai "Anykštos" auditorijai bus nesuprantami. Čia etika ir moralė jau senokai negalioja.

  Prieš metus
 • Orbis

  atsakymas į: Tiesa Nuoroda

  O aš nebijau. galiu vardu ir pavarde pasirašyti. Ir į akis tą patį išsakyti! Nes taip elgtis negalima.

  Prieš metus
 • j.

  atsakymas į: Orbis Nuoroda

  Pagal tamstos rasliava,del Anyksciu raj.,del p.Tubio apgailetinos padeties kalta "Anyksta" ir anoniminiai komentarai .Atsipeikek! Labai panasu i marazma.

  Prieš metus
 • Ne laikraštis vagį areštavo ir nušalino

  atsakymas į: Orbis Nuoroda

  o STT (surinkusi daug įrodymų ir įkalčių - kyšiai buvo imami iš verslininkų ištisus mėnesius...)!

  Prieš metus
 • ... ir nustatė, kad tas vagis esi tu? Ne teismas nustatė? Ne?

  Prieš metus
 • O tu skaityk tol, kol tau nustos vaidentis. Nepatinka tiesa? Akis bado?

  Prieš metus
 • Stanislovas

  atsakymas į: Orbis Nuoroda

  Pritariu Orbis nuomonei, kad anykštėnai turi gerbti piliečio orumą. Žurnalistas Vidmantas Šmigelskas, turintis skiltis "Anykštoje" ar Facebook'e, faktiškai jau nebekreipia dėmesio nei etikai, nei padorumui, anei lietuvių kalbos gramatikai- vardan pigaus efekto šeimos leidiniui. Man nepriimtina jo "deklaracija" miestelėnų išrinktam asmeniui, kaip ir žurnalistui, kuris leidžia knygas Valstybėje, tačiau pasirodyti geba tik primityviu sienų "dažytoju" savo mieste- be takto ir be skonio iš savo nuomoto balkono... Paskalas skleidžia STT pati tarnyba? Tai apskritai neįmanoma, kad taip vyktų teisinėje valstybėje. Tačiau keisčiausia yra tai, kad asmuo, kuris šmeižiamas, niekada nebando apsiginti teisme. Ar tai- normalu?

  Prieš metus
 • Tiesa

  atsakymas į: Stanislovas Nuoroda

  Piliečio, bet ne kyšininko oruma ginti reikia !

  Prieš metus
 • Stanislovui

  atsakymas į: Stanislovas Nuoroda

  Gerb. Stanislovai, apmšmeižti žmogui pakanka minučių, o jam apsiginti kartais ir metų neužtenka. Tai šmeižikai bei visokio tipo kaltininkai žino nuo "Grafo Montekristo" laikų ir tuo naudojasi.

  Prieš metus
 • Jooo

  atsakymas į: Stanislovui Nuoroda

  STT ne šmeižikai, atsitokėk

  Prieš metus
 • Analogija su Anykščiais

  Nuoroda

  Buvo teigiama, kad siekdamas žūtbūt išlikti mero poste A.Margelis galėjo sudaryti neteisėtą sandėrį su dviem Darbo partijos atstovėmis – M.Bakšiene ir jos dukterimi D.Valaikiene. Mainais už paramą mero rinkimuose M.Bakšienei esą buvo parūpintos savivaldybės kontroliuojamos įmonės „Lazdijų šiluma“ direktoriaus pavaduotojo pareigos.
  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/visagino-vadove-dalia-straupaite-ne-pirma-ir-ne-paskutine-lietuvos-mere-uz-grotu-56-455669?copied

  Prieš metus
 • Taigi aha !

  atsakymas į: Analogija su Anykščiais Nuoroda

  Jokia analogija konkrečiu atveju netinka.

  Prieš metus
 • Būgos gatvė

  atsakymas į: Taigi aha ! Nuoroda

  Labas tinka, nes Tubis darė poveikį įdarbinti vieną, neturintį išsilavinimo asmenį savivaldybės įmonės pavaduotoju. Minėtas Asmuo parėmė komitetą.

  Prieš metus
 • CHA

  Nuoroda

  Valstieciai , liberalai jau raitosi agonijoje ,DP atgime .

  Prieš metus
 • Jo

  atsakymas į: CHA Nuoroda

  Tubis ir tubiniai raitosi kaip gyvatės norėdami apgauti rinkėjus pasakodami pasakas, kad juos każkas sugundė imti kyšius !!

  Prieš metus
 • Tik

  Nuoroda

  Tik meru Tubi , principingas , siekia uzsibrezto tikslo , turi savo tvirta nuomone .

  Prieš metus
 • Tiksliai pastebėta

  atsakymas į: Tik Nuoroda

  Savanaudis visada siekia użsibrėżto tikslo - kuo daugiau kyšiu gauti, kaip ilgiau pelningoje mero kėdėje dar išsilaikyti ir dar labiau pralobti. Bet ta STT visus planus sujaukė it kirto per nagus kyšininkui ! Ar tu tokī mera garbini ?

  Prieš metus
 • Faktas !

  atsakymas į: Tik Nuoroda

  Savo merę Dalią Štraupaitę visaginiečiai apgynė, ja pasitikėjo, vėl mere išsirinko. Ir džiaugiasi. Ar Anykščių rajono žmonės pasitikės savo meru K.Tubiu? Ar jį apgins? Ar išrinks antrai kadencijai? Pagyvensim - pamatysim.

  Prieš metus
 • Mažulik

  atsakymas į: Tik Nuoroda

  Gal žinai kiek pasiekė tikslo? T.y. kokio didumo buvo kyšis?

  Prieš metus
 • Żinau

  atsakymas į: Mažulik Nuoroda

  Kyšis buvo pakankamas, kad Tubis įkliūtu ir giliai !

  Prieš metus
 • jonas

  Nuoroda

  perrinksime-garantuotai

  Prieš metus
 • Taip

  atsakymas į: jonas Nuoroda

  Bulves rūsyje.

  Prieš metus
 • kaimietė

  Nuoroda

  Ar neatsibodo politika ir purvas? Parašyk ką nors gražaus ir pozityvaus. Tiek gražių dalykų mus supa. O rinkimuose balsuosim kiekvienas pagal savo sąžinę, moralines nuostatas ir tikrai tikiu , kad dauguma jau puikiai apsisprendė už ką,

  Prieš metus
 • Labai gražu

  atsakymas į: kaimietė Nuoroda

  Labai gražu, kad laisvoje Lietuvoje nebebijo tarybinės milicijos. Nebijo, kad milicininko draugas dabar vadovauja Vyriausybei. Nebijo, kad milicininkas turi sukaupęs daug kompromatų.
  Labai gražu, kad Lietuvoje yra drąsių žmonių.

  Prieš metus
 • kaimietė

  atsakymas į: Labai gražu Nuoroda

  O tu tik tiek ir matai, pats laikas plėsti akiratį.!

  Prieš metus
 • Labai gražu

  atsakymas į: kaimietė Nuoroda

  Praplėčiau- Panevėžio merą irgi pagavo. Labai gražu. Negalima Lietuvoje vogti. Nebent Jus, turite kitą nuomonę.

  Prieš metus
 • kaimietė

  atsakymas į: Labai gražu Nuoroda

  Politiką buvo, yra ir bus nešvari, ten kova be taisyklių, kuri kuris kurį suvalgys.

  Prieš metus
 • As

  Nuoroda

  Vidmantas pries rasydamas straipsni ar nuo kedes buvo nudribes, ar galva i stakta susitrenke, ar dar kokia pasauline nelaime nutiko ir griebesi plunksnos nelaiku? Raso, kad Liberalas Masiulis tapo NIEKUO ir po to mini, kad Anyksciuose Liberalai formuos dauguma!!! Tai kuo jis laiko Anykstenus ? Gal reiktu suprast taip gyvena mieste kuriame nera darbo ir pinigu, neemigravo, tai gali balsuot uz bet ka, nes durniai?

  Prieš metus
 • Tu

  atsakymas į: As Nuoroda

  Kas bendro tarpo Masiulio ir Anykščių liberalų? Tai, kad savo laiku atvežė Tubį? Tada Darius Gudelis kaltas ,kad savo laiku Audronių Gališanką įsodino į savivaldybės administraciją. Tada Saulius Nefas yra valstietis, nes Dalį Vaiginą paskyrė direktoriumi, o jis tapo valstiečių kandidatu?

  Prieš metus
 • Kas?

  atsakymas į: Tu Nuoroda

  Blynai. Dar Masiulis buvo partijos pirmininkas, Pakeltis - dešinioji ranka valdyboje.

  Prieš metus
 • Studentas

  Nuoroda

  Apklausos duomenys Tubiui neberodė pergalės. Tubio reitingas per 4 mėn. sumažėjo dvigubai. Todėl skandalas jam tik naudingas.
  Neišrinks, todėl galės kaltinti ne savo padarytas klaidas, negebėjimą, nemokėjimą, o STT.

  Prieš metus
 • Roka

  Nuoroda

  Kad pavarges, tai tikrai, kaip nepavargsi, kai tokį nekokį straipsnį reikia suregzti, tris aukštinti, vieną neutralizuoti. Kalba, apie desantą ir žmogeliukus, autoriaus susireikšminimas, parodo koks protingas ir įžvalgus kopijuodamas populiariausius leidinius, bet tiek to, lauk savo žalių žmogeliukų, mes jų nebijom. Mes, sugrįžę iš sibiro.
  Balsuokim už K. Tubio sąrašą, tikėkime, sulauksime, džiaugsimės.

  Prieš metus
 • Kriminalinis kalinys

  atsakymas į: Roka Nuoroda

  Mes, visi kurie galvojama, kad reikia eiti į valdžią ir imti kyšius, balsuosime už kyšių ėmėją. Tegyvuoja Sibiras.

  Prieš metus
 • Roka

  atsakymas į: Kriminalinis kalinys Nuoroda

  Ar Jūs tikrai pareiškiate, kad meras kyšių ėmėjas ?

  Prieš metus
 • Parašyta

  Nuoroda

  Super . Malonu skaityti

  Prieš metus
 • straipsnis

  Nuoroda

  geras ,bet užtenka žmonėms myglą pusti apie žaliuosius žmogeliukus

  Prieš metus
 • Stanislovas

  atsakymas į: straipsnis Nuoroda

  "Čia ne itin daug ko prisikabinsi akių šaukštais- pasaulio grožis iš tikrųjų čia rūstus" (A.JUOZAITIS "Kraštai ir Žmonės")

  Prieš metus