Šiandien Panevėžio apygardos prokuratūros atstovai kreipėsi į Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK), prašydami panaikinti Panevėžio miesto mero R. M. R. bei Anykščių rajono mero K. T. teisinę neliečiamybę. Abu šie politikai įtariami korupcinio pobūdžio nusikalstamomis veikomis. VRK prokurorų prašymą patenkino.

 Nuo vasario 1 dienos, paskelbus kandidatų į savivaldybių tarybas ir merus sąrašus, kandidatai įgijo teisinę neliečiamybę, kuri tęsis iki galutinių rinkimų rezultatų įsigaliojimo.

Galiojant įtariamųjų teisinei neliečiamybei, ikiteisminius tyrimus atliekantys teisėtvarkos pareigūnai negali jų atžvilgiu atlikti jokių tyrimo veiksmų. Todėl, siekiant galimai įvykdytas nusikalstamas veikas ištirti per kuo trumpesnį laikotarpį, prokuratūra kreipėsi į VRK dėl Panevėžio miesto bei Anykščių rajono merų teisinės neliečiamybės panaikinimo. Motyvus, kodėl tai reikia padaryti, Vyriausiajai rinkimų komisijai pateikė šiems tyrimams vadovaujanti Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorė Dalia Markauskienė.

Panevėžio miesto meras R. M. R. Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnų buvo sulaikytas pernai vasarą kartu su savo patarėja G. M. bei keliais verslo atstovais.

Ikiteisminio tyrimo metu surinkta duomenų, leidžiančių pagrįstai įtarti, kad Panevėžio miesto savivaldybėje galimai buvo piktnaudžiaujama tarnyba ir duodami neteisėti nurodymai savivaldybės administracijos valstybės tarnautojams, siekiant sudaryti palankias sąlygas kai kurioms įmonėms laimėti viešųjų pirkimų konkursus. Įtariama, kad už pažadėtą palankių sprendimų priėmimą galimai buvo atsilyginta kyšiais.

Ikiteisminiam tyrimui dėl Panevėžio mero ir kitų asmenų galimų korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų vadovaujanti prokurorė D. Markauskienė sausio 28 dieną priėmė nutarimą šį tyrimą išskirti į du ikiteisminius tyrimus.Viename jų Panevėžio miesto merui R. M. R. pareikšti įtarimai dėl prekybos poveikiu ir piktnaudžiavimo, kitame – dėl piktnaudžiavimo.

Anykščių rajono meras K. T. STT Panevėžio valdybos pareigūnų buvo sulaikytas sausio 28 dieną, atliekant.ikiteisminį tyrimą dėl prekybos poveikiu Anykščių rajono savivaldybėje. Anykščių rajono merui K. T. buvo pateikti įtarimai dėl prekybos poveikiu. Šioje byloje įtarimai pareikšti dar 2 asmenims.

Įtariama, kad Anykščių rajono savivaldybėje galimai buvo susitarta priimti bei priimta kyšių iš kai kurių verslo atstovų. Verslininkams, kaip įtariama, buvo pažadėta priimti naudingus sprendimus, paveikiant Anykščių rajono savivaldybės valstybės tarnautojus, kad šie teisėtai arba neteisėtai veiktų ir sudarytų išskirtines sąlygas, pavyzdžiui, dėl disponavimo žemės sklypu, dėl paramos verslo plėtrai.

Generalinės prokuratūros inf.

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Pritariu"mes tai tikrai"

  Nuoroda

  Aplamai didžiulė nesąmonė,kai susikompromitavusiems asmenims leidžiama kandidatuoti ar pareikšti norą dalyvauti rinkimuose:nesvarbu kokiuose.Štai kur didžiulė BĖDA ir GĖDA!Todėl rinkėjams tenka didžiulė ATSAKOMYBĖ už ką balsuoti!(O Sigutis jau yra prabuvęs meru 2 kadencijas),ir kad buvo ramu-dar nereiškia jog buvo viskas gerai.Anykštėnams reikia ne ramybės,o ženklių pokyčių visuose darbo sferose,tik taip rajonas kils į viršų!

  Prieš 6 mėnesių
 • Rinkėja

  Nuoroda

  "Kaltas"-"nekaltas"-ne tai esmė(kažkodėl eilinio anykštėno nesulaiko STT),bet esmė tame, jog įtarumo dėmė plačiai pasklido,plačiai "pagarsino"Anykščius.Jokia sukurta rinkimų grupė,į kurią įrašyti asmenis(nesvarbu,kad kai kurie pedagogai ar kitaip gerai anykštėnams pažįstami asmenys:ar jie laiko save Anykščių elitu?...vargu bau...)neužglaistys įtarumo.Tad viskas priklauso nuo RINKĖJŲ VALIOS,tik nuo JŲ APSISPRENDIMO priklauso už ką jie atiduos savo balsą.Ir jokia agitacija nereikalinga,nes rinkėjai -NE AVIŲ BANDA!

  Prieš 6 mėnesių
 • R.Gižinskas

  atsakymas į: Rinkėja Nuoroda

  Tikrai rinkėjai ne avinų banda -už mentus nebalsuos ir Merų ir Prezidento rinkimuose.

  Prieš 6 mėnesių
 • mes tai tikrai

  atsakymas į: Rinkėja Nuoroda

  už vagi nebalsuosime, bet vat didžiulė gėda valstybei, kad leis tokiems vagims dalyvauti rinkimuose - juk kaimuose gyvenantys pensininkai net nežino kad jis vagis (neskaito laikrasciu, neturi interneto)
  Kodėl valstybė apgaudinėja gyventojus ? Va kur bėda !

  Prieš 6 mėnesių
 • Parodykim

  atsakymas į: mes tai tikrai Nuoroda
  Prieš 6 mėnesių
 • Apsisprendusi

  Nuoroda

  Dauguma Kandidatų labai kyšininkiškų profesijų žmonės. Pamenu anuos laikus, kaip ėmė kelių milicija, kaip ėmė ir tebeima gydytojai, veterinoriai. Neėmė tik mokytojai, ką per 8 metus įrodė Obelevičius. 8 metus vadovavo rajonui ir Anykščiai nežinojo žodžio STT, nebuvo švogerių įdarbintų ar draugų. Dabar irgi balsuosiu už kažkurį iš jų: Sigutį ar Vaidutį.

  Prieš 6 mėnesių
 • Mokytoja

  Nuoroda

  Kaip tik liberalas, taip problemos su teisėsauga, tik sumos skiriasi: Masiulis 100 000 kyšis, Steponavičius, nepamenu, gal 10 000, Čia dar neaišku kiek, o liberalai vėl dantis reklamose šiepia, iš mūsų visų tyčiojasi, vėl reklamoms milijonus mėto, vėl ieško durnelių, kurie patikės, kaip anakart, balsuos už Masiulio su Pakalčiu keptus blynus ar dalintas sėklas ir arbatas. Nesulauksit

  Prieš 6 mėnesių
 • Mokytojas

  atsakymas į: Mokytoja Nuoroda

  Net liberalai nusprendė, kad tokio, kaip Tubis negalima priimti į partiją. Dar, kiek atsimenu, nepriėmė Ačo ir Komskio.

  Prieš 6 mėnesių
 • to gyventoja

  Nuoroda

  Vakar buvau mieste ir nemačiau,kad kažkas stovėtų ir juoktusi tai tada pasakyčiau,kad pas Gustą eitų.,bet va vieną kandidatą parke tai tikrai matė su šaika krykštaujančius.

  Prieš 6 mėnesių
 • gyventojai

  Nuoroda

  jusu miestas jau 25 metai vis sypsosi bet beda kad bedantem sypsenom ir vis senesnem ir piktesnem

  Prieš 6 mėnesių
 • algis

  Nuoroda

  kad sovietu sajungoje vadintume spekuliantu o laisvoje lietuvoje prekybininkai verslininkais vadinami tad nesuprantu ar prekyba uzdraude

  Prieš 6 mėnesių
 • apie "tūbelį"

  Nuoroda

  Žemaitijoj, kai numezgamos vilnonės pončiakos, vaikui duoda pavedimą nueiti pas kaimyną ir parnešti "tūbelį" pončiakoms suvelti. Kai vaikas prisistato pas kaimyną ir paprašo tūbelio, tada jam į maišą, vaikui nematant, prikrauna visokių nereikalingų daiktų, pagal tradiciją, sunkių, bet vaikui pakeliamų. Maišas užrišamas ir paduodamas vaikui. Kai šis grįžta, tėvai atriša maišą ir klausia, tai kokį "Š" čia parnešei? Nešk atgal. J Žodžiu, čia toks vaikų išdūrimas. Kaip tas tūbelis atrodo, niekam nesakoma. Gerai, jei pasitaiko geros dūšios žmogus ir paaiškina vaikui, kad čia tave norima išdurti, bet jei tokių nepasitaiko, tai vaikas su maišu po kaimą vaikšto. Tai vat taip Masiulis, per.... anykštėnams "TŪBELĮ" ir įkišo.:-)

  Prieš 6 mėnesių
 • tautosaka jėga

  atsakymas į: apie "tūbelį" Nuoroda

  ačiū už pamokančia istoriją...gal užteks proto tų ,,vaikų" be proto daug neišrinkti.

  Prieš 6 mėnesių
 • Visas miestas džiaugiasi

  Nuoroda

  pagaliau vagis-melagis-kyšininkas bus nuteistas !

  Prieš 6 mėnesių
 • pala

  atsakymas į: Visas miestas džiaugiasi Nuoroda

  juokis, juokis. Tik nebuk tas kuris juokiasi paskutinis....

  Prieš 6 mėnesių
 • Gyventoja

  atsakymas į: pala Nuoroda

  Mieste pasidarė linksmiau gyventi. Žmonės pradejo šypsotis, sveikinasi ne tik suburbėdami, bet švytinčiomis akimis. Labai geros naujienos.
  Mūsų miestas turi ateitį.

  Prieš 6 mėnesių
 • Kažin ar gali kandidatuoti gydytojo Gusto pacientė?

  Prieš 6 mėnesių
 • Atsakymas

  atsakymas į: ? Nuoroda

  Tam sąraše, kur yra STT pacientas- gali.

  Prieš 6 mėnesių
 • vitalijus

  Nuoroda

  Tyrimas yra atliktas išsamiai. Informacija yra tikra ir nusikalstamos veikos požymiai yra tikrai nustatyti. Specialiųjų tyrimų tarnyba tiki šitos bylos sėkme“, – sakė Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos viršininkas Žydrūnas Krampalcas.

  Prieš 6 mėnesių
 • dedu 100

  Nuoroda

  + (pliusų) !

  Prieš 6 mėnesių
 • M.F.

  Nuoroda

  Žmoniu kvailumui nèra ribû. Kam rinkimams pinigai, jei ir taip žiniasklaidos pirmuose puslappiuose nemokamai.
  Meru bus išrinktas pirmame ture.

  Prieš 6 mėnesių
 • Kaimynas iš 3 aukšta

  atsakymas į: M.F. Nuoroda

  Nu ponia Marijona, gal jums su galva kažkas negerai ? Nu rašote visiškai vaikišakai,.negi nesuprantate kad iš jūsų visi juokiasi ? Negi nenorite sulaukusi tokio garbaus amžiaus pailsėti, kur nors .. ? SPA, masažai, baseinai, relaksas....Ar Jums tas, mūsų griūnantis namas (Biliūno 18) kaip kosmosas ? VISATA ? PAUKŠČIŲ TAKO ŽVAIGŽDYNAS ? Gal jaučiate pareigą po mirties persykūnyti į mero pareigas ? Susidaro nuomonė, kad ir jūs, taip pat imdavote kyšius LTSR laikais dirbdama pareigūne, taip pat, kaip ir jūsų šlovinamas, nušalintas iš pareigų meras kyšininkas (vagis-melagis) ? Ar tai tikrai tiesa, kaip kalba mūsų kaimynai ? Jei ne, tai kodėl tokį šlovinate ?

  Prieš 6 mėnesių
 • Nebus....

  atsakymas į: M.F. Nuoroda

  Kitas kandidatas.
  Tuo naujuosius kelnes ir einu į Maxima su juodais kunkolais. Paskambinus Pabedonskui, Tapinui kad nufilmuotų. Irgi būsiu nemokamai spausdinamas ant pirmų puslapių.

  Prieš 6 mėnesių
 • Abejonė

  Nuoroda

  Gal dabar tubistamas (jo sąrašui ir pasekėjams) atsisuks protas ir praregės akys su kuo susidėjo ? Nepamirškim, kad į merus Tubį atsivedė Pakeltis, kartu blynus kepė, o Obelevičius buvo dešnioji tubio ranka. Ar beverta suteikti jiems visiems galimybę ir toliau vadovauti rajonui?

  Prieš 6 mėnesių
 • Ir ką?

  atsakymas į: Abejonė Nuoroda

  O Banienė į Gruziją važiavo.

  Prieš 6 mėnesių
 • atsakymas į: Ir ką? Nuoroda

  Argi draudžiama vežtis moteris iš savo pinigų? Aišku, dėl skonio nesiginčijama, kažkam reikia ir tokias mylėti. Bet jei pinigai ne asmeniniai, tada kita kalba. Už svetimus pinigus bepigu ir kitaip savivaliauti bei išsidirbinėti, įsijausti į Dž Bondus. Ne visi tokie kvaili, kaip norėtumėt.

  Prieš 6 mėnesių
 • Hm

  atsakymas į: Nuoroda

  Pas kitaicus tai su jaunesne vaziavo... Tiesa,iki grazuoles ir jai toloka, bet ir tokias reikia myleti, del krasto labo, taip sakant.

  Prieš 6 mėnesių
 • Jadze iš Svedasų

  Nuoroda

  Kokiam durniui šovė galvon mintis ilgiausuią sąrašą paskelbti? Gal laiko daug turi tas žmogus, tai tergu pas mani atvažiuoja in Svėdasus mėšlo išmėžt iš tvarto ar sniegą nukasti. Bus nauda didesnė. Kam reikia tą sąrašą skelbti? Sąraše visi žmonės geri, dori ir nereikia iš jų tyčiotis. O jei kas nori niekais užsiimt, tai tegu visus sąrašus paskelbia, ir daktarėlio Vaigino, ir gėlininko vicemero Sigučio arba Luko Pakelčio. Kad ir kaip juodinsite gerbiamą merą Kęstutį Tubį, o vistiek už jį ir jo komandą balsuosime.

  Prieš 6 mėnesių
 • Siaubas

  atsakymas į: Jadze iš Svedasų Nuoroda

  balsuosi už vagį ? Nepamiršk kad dabar jau ne LTSR - kaip vogdavai kambikorma iš kiaulių fermos ! Kai dalinaisi vogta biznį per puse su koluke pirmynyku !

  Prieš 6 mėnesių
 • Molekalne Untanis

  atsakymas į: Jadze iš Svedasų Nuoroda

  Jadzyt - o kodel tu meluoji visiems kad esi nekalta ?

  Prieš 6 mėnesių
 • Svedas

  atsakymas į: Jadze iš Svedasų Nuoroda

  Jadze, atsiversk VRK puslapį ir rasi visus sąrašus. Nekalbėk už kitus. Tu už Tubį, mano aplinkos žmonės už Obelevičių, kiti dar už kažką.

  Prieš 6 mėnesių
 • Koktu

  atsakymas į: Svedas Nuoroda

  Vieno nesuprantu, kaip STT už rankos pagautą žmogų vadinti gerbiamu? Iki jo prisigyvenome, kad neliko nieko švento.Gerb.Stalinas, gerb. Zamolskis, gerb. ...

  Prieš 6 mėnesių
 • O šiltiems?

  atsakymas į: Jadze iš Svedasų Nuoroda

  Kur važiuoti?

  Prieš 6 mėnesių
 • O šiltiems?

  Nuoroda

  Tubio rinkimų sąrašo šaukliai
  Jolita ABRAŠKEVIČIENĖ narys
  Agnius ABRAŠKEVIČIUS narys
  Jurgita BANIENĖ narys
  Kristina BEINORYTĖ narys
  Jūratė BERNATONIENĖ narys
  Ramūnas BLAZARĖNAS narys
  Algis BUKAUSKAS narys
  Ligita BUKAUSKIENĖ narys
  Jonas BUZILIAUSKAS narys
  Dangirutė ČEKANAUSKIENĖ narys
  Vytautas DATENIS narys
  Audronius GALIŠANKA narys
  Algirdas GANSINIAUSKAS narys
  Julius JAKUBĖNAS narys
  Rita JUODIŠKIENĖ narys
  Rolandas JURKĖNAS narys
  Elvyra KARALIŪNIENĖ narys
  Aliutė KURMINIENĖ narys
  Gediminas KUTKA narys
  Danutė KUTKIENĖ narys
  Žana LOGINOVA narys
  Juozas MAČYS narys
  Sigita MAČYTĖ-ŠULSKIENĖ narys
  Egidijus MATIUKAS narys
  Asta MISIŪNĖ narys
  Neringa MISIŪNĖ narys
  Kazys MORKŪNAS narys
  Dangira NEFIENĖ narys
  Viktorija NOREIKIENĖ narys
  Arvidas PAJUODIS narys
  Vilma PETRAITIENĖ narys
  Laura PLISKAUSKIENĖ narys
  Nijolė PRANCKEVIČIENĖ narys
  Virginija PRANSKEVIČIENĖ narys
  Gintautas PRANSKEVIČIUS narys
  Linas PRAVILIONIS narys
  Algirdas PUPKIS narys
  Jorūnė RAGAIŠIENĖ narys
  Deividas RAMONAS narys
  Raimundas RAZMISLAVIČIUS narys
  Gintaras RAŽANSKAS narys
  Žydrė SAPRIGONAITĖ narys
  Alfrydas SAVICKAS narys
  Audronė SAVICKIENĖ narys
  Jurgita SENVAITIENĖ narys
  Vytautas SENVAITIS narys
  Asta SEREIKIENĖ narys
  Dalius STASIUKONIS narys
  Rita ŠIMKIENĖ narys
  Algirdas ŠIMKUS narys
  Tadas TAURELĖ narys
  Daiva TYLIENĖ narys
  Kęstutis TUBIS narys
  Donatas TUSKA narys
  Birutė TUSKIENĖ narys
  Donaldas VAIČIŪNAS narys
  Prima VAIŠVILIENĖ narys
  Vaida ZLATKUTĖ narys
  Aušrius ŽĄSINAS narys
  Regina ŽVIRBLIENĖ narys

  Prieš 6 mėnesių
 • nu atrodo normalūs zmones

  atsakymas į: O šiltiems? Nuoroda

  bet kai pažiūri su kuo susidėjo (vagiu-melagiu-kyšininku) - nu pagalvoji kad visas vagių sąrašas susirinko ?

  Prieš 6 mėnesių
 • !!!

  atsakymas į: O šiltiems? Nuoroda

  O taip jie išdėlioti iš eilės (pagal paklusnumą ir kažkokius nuopelnus)

  1 Kęstutis TUBIS (kandidatas į savivaldybės tarybos narius - merus)
  2 Rita JUODIŠKIENĖ
  3 Jonas BUZILIAUSKAS
  4 Dangira NEFIENĖ
  5 Audronius GALIŠANKA
  6 Viktorija NOREIKIENĖ
  7 Vytautas DATENIS
  8 Jolita ABRAŠKEVIČIENĖ
  9 Juozas MAČYS
  10 Kristina BEINORYTĖ
  11 Ramūnas BLAZARĖNAS
  12 Asta SEREIKIENĖ
  13 Rita VILKĖ
  14 Daiva ŽIOGIENĖ
  15 Alfrydas SAVICKAS
  16 Daiva TYLIENĖ
  17 Gediminas KUTKA
  18 Algirdas GANSINIAUSKAS
  19 Dominyka JUŠKAITĖ
  20 Donatas TUSKA
  21 Arvidas PAJUODIS
  22 Regina ŽVIRBLIENĖ
  23 Vytautas SENVAITIS
  24 Skaivė MEŠKAUSKIENĖ
  25 Gintaras RAŽANSKAS
  26 Tadas TAURELĖ
  27 Valdas SKLIAUSTYS
  28 Alvyra SIMANONIENĖ
  29 Linas PRAVILIONIS
  30 Diana PETRUSEVIČIENĖ
  31 Aliutė KURMINIENĖ
  32 Deividas RAMONAS
  33 Agnius ABRAŠKEVIČIUS
  34 Daiva KAPČIUVIENĖ
  36 Algirdas PUPKIS
  37 Paulius ŠIMĖNAS
  38 Eglė Marija KAČKUTĖ
  39 Kazys MORKŪNAS
  40 Renatas PUIKIS
  41 Ramunė LAPIENYTĖ
  42 Nerija ŠIRVELIENĖ
  43 Vilma PETRAITIENĖ
  44 Elvyra KARALIŪNIENĖ
  45 Jūratė BERNATONIENĖ
  46 Laura PLISKAUSKIENĖ
  47 Julius JAKUBĖNAS
  48 Danguolė MATULIENĖ
  49 Vaida ZLATKUTĖ
  50 Donaldas VAIČIŪNAS

  Prieš 6 mėnesių
 • Vaikai, kantrybės

  atsakymas į: !!! Nuoroda

  Bus bus, viskas bus. Pamatysit.

  Prieš 6 mėnesių
 • kalbos komisija

  atsakymas į: O šiltiems? Nuoroda

  turim susitart, kaip vadinsim-tubininkais, tubiečiais, tubistais ar tubiniais.

  Prieš 6 mėnesių
 • BGK

  atsakymas į: O šiltiems? Nuoroda

  Ir ką tuo nori pasakyt, atsupėli

  Prieš 6 mėnesių
 • Aiskimllll

  atsakymas į: BGK Nuoroda

  Nuostabūs žmonės. Tikri rajono patriotai. Visiems galima suteikti politinio kalinio titulą. Kurie dar negavo, privalo gauti 100 mečio medalius. Atėjus laikui jų pavardėmis turi būti pervadintos miesto gatvės. Šlovė partijai ir vyriausybei.

  Prieš 6 mėnesių
 • Nesuprantu

  Nuoroda

  Savickas pinigų Tubiui pervedė, o Nefienė ne. Kodėl? Kodėl neaukoja Meškauskienė? Komunalinio vadovas su uošviu? Kavinė pas Gedą? Ražanskas?

  Prieš 6 mėnesių
 • Suprask

  atsakymas į: Nesuprantu Nuoroda

  Auka nėra prievolė.

  Prieš 6 mėnesių
 • Tai

  Nuoroda

  Bitinas greitai suprato, kad Tubio dainelė sudainuota ir atsiėmė paramą. Advokatai gerai užuodžia bylos baigtį. Galėtų redakcija pasiklausti ar 2 ar 5 metams bus pasodintas.

  Prieš 6 mėnesių
 • Reklama

  atsakymas į: Tai Nuoroda

  Buvo toks Seimo.narys Butkevičius, tarp kitko kaip ir Tubis nuo Viešintų. Jis Seimo nario kadenciją baigė sėdėdamas kalėjime. Tai išskirtinis atvejis. Balsuokime už Tubį ir būsime garsus pasaulyje. Meras kalėjime.

  Prieš 6 mėnesių
 • prasymui

  Nuoroda

  cia reklamuojama kuriu nerinkti ,nes su teisiamaisiais itariamaisiais kepe blinus

  Prieš 6 mėnesių
 • o tai va

  Nuoroda

  Net giminės atsuka Kęstučiui užpakalį atsiimdami aukotus pinigus. Suprato, kad ne tik giminę apš., bet ir visą komandą. Bitės nevagia- kas tai sakė.

  Prieš 6 mėnesių
 • ai

  atsakymas į: o tai va Nuoroda

  bet kokia reklama yra melas. Ne išimtis ir apie bites, ar kovotojus už Anykščius ar ligoninės saugotoją...

  Prieš 6 mėnesių
 • Už Kęstutį

  Nuoroda

  Jarunda visa tai.Žmogus nekaltas, kol jo kaltu nepripažįsta teismas. O dėl gerbiamo Kęstučio Tubio dar jokio teismo nebuvo. Jis kandidatuoja ir gali laimėti rinkimus. Kandidatuoja ir visagino, Utenos merai, kurie irgi buvo visokiais dalykais kaltinami. Mes balsuisime už Tubį.

  Prieš 6 mėnesių
 • Už Birutę

  atsakymas į: Už Kęstutį Nuoroda

  Visagino merės odisėja dar nesibaigė, Utenos meras pripažintas kaltu, dar yra Panevėžio meras, kad nebūtų liūdna...

  Prieš 6 mėnesių
 • Negalima iškraipyti faktų

  atsakymas į: Už Kęstutį Nuoroda

  Visagino mere gelbėjo miestą nuo kenksmingų atliekų, o Tubis galimai ėmė kyšį. Didelis skirtumas. Katino byla išlindo po rinkimų.

  Prieš 6 mėnesių
 • Prašymas

  Nuoroda

  Prašome panaikinti reklaminius liberalų veidelius, kurie užgožia nuolat išlysdami Anykštos portalą. Ačiū.

  Prieš 6 mėnesių
 • cukrus

  atsakymas į: Prašymas Nuoroda

  Liberalų vadas Lukas prekiauja druską, o jo vaizdelis Anykštos tinklapio bajeriuose-redakcijai saldus medus.

  Prieš 6 mėnesių
 • Pagaliau

  Nuoroda

  Dabar aišku, kodėl sulaikė prieš vasario 1 dieną. Nes po vasario 1 d. būtų reikėja prieš darant kratas kreiptis į VRK komisiją. Iš VRK informacija būtų nutekėjusi ir kaltinamieji būtų paslėpę įkalčius.

  Prieš 6 mėnesių
 • Nepyktas

  atsakymas į: Pagaliau Nuoroda

  Naikinsi nenaikinsi, vis tiek visi balsuos už Pakeltį
  Vaiginas metuose, Obelevičius susikompromitavo pasilikęs su Tubiu ir jį remdamas.
  Kairieji neįdomus.

  Prieš 6 mėnesių
 • nenervuotas

  atsakymas į: Nepyktas Nuoroda

  labiau susikompromituoti nei liberalai vargu ar įmanoma :)

  Prieš 6 mėnesių
 • nepyktam

  atsakymas į: Nepyktas Nuoroda

  ar rengsit brendžio dėžučių paradą:)?

  Prieš 6 mėnesių
 • K giui

  atsakymas į: nepyktam Nuoroda

  Tubis ėmė dėžutę? Ar galima nutekinti tyrimo medžiagą?

  Prieš 6 mėnesių
 • Nu

  atsakymas į: nepyktam Nuoroda

  Bet kvailys tu žmogeli, taip ir sakyk, kad nemėgsti Pakelčio ir fsio. Dabar šudus rašinėji, prie ko Pakeltis jeigu dėžutę paimė Masiulis? Ar jis turėjo vedžiot už rankytės? O čia Tubis galimai tiesiogiai paimė ir px. Čia niekis.

  Prieš 6 mėnesių
 • M.

  atsakymas į: Nu Nuoroda

  Tubį meru padarė Pakeltis ir liberalai. Jų ir atsakomybė

  Prieš 6 mėnesių
 • taigi

  Nuoroda

  Rajonui gales vadovauti is kalejimo

  Prieš 6 mėnesių
 • finansai

  atsakymas į: taigi Nuoroda

  Niekas nebeaukoja ( savo noru ir iš atvyros širdies ) Tubio sąrašui. Tik atgal pasiima pinigus.
  1. UAB "BANGE" 2019-01-11 300,00 Grąžinta aukotojui 2019-01-16
  2. DAIVA GUDAVIČIENĖ 2019-01-16 1000,00 Grąžinta aukotojui 2019-01-22
  3. AUDRIUS BITINAS 2019-01-24 300,00 Grąžinta aukotojui 2019-01-30
  4. AUŠRA PAKARKLĖ 2019-01-25 1000,00 Grąžinta aukotojui 2019-01-31
  5. VITAS KADŽIONIS 2019-01-31 30,00 Grąžinta aukotojui 2019-02-06
  6. ELVYRA KARALIŪNIENĖ 2019-01-31 30,00 Grąžinta aukotojui 2019-02-04

  Prieš 6 mėnesių
 • Sąvokos

  atsakymas į: finansai Nuoroda

  Skirk pasiėmimą nuo nepriėmimo (grąžinimo). Yra kas atsako už finansus ir ne iš visų priima.

  Prieš 6 mėnesių
 • Hm

  atsakymas į: finansai Nuoroda

  Kadžionis ir Karaliuniene (Kadzionyte) Tubio gimines, net ir is ju nepriima ;)

  Prieš 6 mėnesių