UAB „Jaros agrokompleksas“ direktorius Antanas Baura teigia, kad FNTT vykdomas tyrimas susijęs su jo pirmtako Vlado Gindrėno veikla.
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos akiratyje – UAB „Anrestas“ ir UAB „Jaros agrokompleksas“.

 

Tyrimai. Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos akiratyje – dvi Anykščių bendrovės. Dėl galimo dokumentų klastojimo ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl statybų bendrovės UAB „Anrestas“ veiklos. Nors minėtos bendrovės vadovas Jakovas Leonovas teigia nieko nežinąs apie baudžiamąją bylą, gerai informuotų šaltinių teigimu, baudžiamojoje byloje J. Leonovą ir kitus „Anresto“ vadovus į apklausas kviečia tyrėjai. Spėjama, kad finansiniais nusikaltimais įtariamą „Anrestą“ pasiruošusi ginti J. Leonovo žmona, advokatė Vida Leonovienė.

Tyrimo metu paaiškėjo, kad UAB „Anrestas“ už 73 tūkstančius litų, skirtų iš valstybės biudžeto dengė Anykščių parapijos namų stogą, o finansinės atskaitomybės dokumentuose nurodė skirtingus skaičius. Juokaujama, kad tokiu atveju parapijos namų stogas uždengtas du kartus.

Įtariama, kad neskaidriai Europos Sąjungos išmokas galėjo gauti ir UAB „Jaros agrokompleksas“, kuriai vadovauja buvęs Seimo narys Antanas Baura. Dvejus metus vykdomas tyrimas aprėpia 2004 metus, kai už pasėlius „Jaros agrokompleksui“ buvo skirta apie 300 tūkst. Lt. Tuo metu šiai bendrovei vadovavo UAB „Jara“ direktoriaus pavaduotojas Vladas Gindrėnas.

Plačiau – „Anykštoje“

 

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.