Kavarsko vidurinės mokyklos devintoko Deivido Sauliūno optimizmo nepalaužia net chemoterapijos procedūros.
Antradienį po Anykščių miesto eglės įžiebimo šventės Kultūros centre jau trečią kartą buvo pagerbti 11 moksleivių, kurių elgesys buvo įvardintas, kaip “mažieji žygdarbiai”. Moksleiviai buvo apdovanoti didžiuliais, metrą siekiančiais sausainių rinkiniais, rašto reikmenimis ir visuotiniu dėmesiu bei salės aplodismentais.

 

Antradienį po Anykščių miesto eglės įžiebimo šventės Kultūros centre jau trečią kartą  buvo pagerbti 11 moksleivių, kurių elgesys buvo įvardintas, kaip “mažieji žygdarbiai”. Moksleiviai buvo apdovanoti didžiuliais, metrą siekiančiais sausainių rinkiniais, rašto reikmenimis ir visuotiniu dėmesiu bei salės aplodismentais.

Tiesa, žmonių į salę susirinko tiek, kad kilo realus pavojus, jog apdovanoti nebus kam – meras Alvydas Gervinskas ir mero patarėja Audronė Pajarskienė sunkiai prasiskynė kelią į salę – žiūrovai niekaip nenorėjo jų praleisti ir sunkiai pasidavė įtikinėjimui, kad merui reikia pakliūti į renginį.

“Prieš dvejus metus susirinkome pirmą kartą pagerbti mažųjų didvyrių, kurie išskirtinėmis gyvenimo aplinkybėmis parodė drąsą dalinti gėrį ir grožį žmonėms”, -pradėdamas renginį kalbėjo meras Alvydas Gervinskas. “Mero iniciatyva virto gražiu judėjimu – mokyklų bendruomenės pristatė šiemet 11 žmonių, kuriuos galime vadinti didvyriais”, - kalbėjo mero patarėja Audronė Pajarskienė.

Plačiau - "Anykštoje"

Linas Bitvinskas
linas.b@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.