Antradienį (02 20) Anykščiuose policijos pareigūnai antradienį kelis kilometrus miškeliu vijosi vidurį dienos pensininkę apiplėšusį 17-metį.
Antradienį vidurdienį į Anykščių r. PK budėtojui paskambino Anykščių m. gyventoja (pensininkė) ir pranešė, kad ją netoli namų Lakštingalų gatvėje ką tik užpuolė nepažįstamas jaunuolis, kuris sudavęs stiprų smūgį į galvą, parvertė ją ant žemės ir pagrobė rankinuką su asmens dokumentais ir pinigais.

Reaguojant į šį pranešimą, nedelsiant į įvykio vietą buvo išsiųstas patrulių ekipažas su Anykščių r. PK pareigūnais ir Klaipėdos policijos mokyklos kursantu.

Įvykio vietoje nukentėjusioji pareigūnams parodė, į kurią pusę nubėgo užpuolikas, apibūdino jo požymius.

Pareigūnai nedelsdami ėmė sekti užpuoliko pėdomis, kurios vedė į netoliese esantį miškelį.

Į pagalbą buvo nusiųstas dar vienas policijos patrulių ekipažas. Maždaug pusė kilometro nuo įvykio vietos miškelyje pareigūnai aptiko po sniegu pakastą pareiškėjos rankinuką ir apie tai pranešę radijo ryšiu kitiems kolegoms toliau nusivijo užpuoliką, bėgantį miškeliu.

Maždaug po 40 minučių gaudynių, nubėgę apie 7 km, patruliai pamatė bėgantį aukštą jaunuolį, kuris, supratęs, kad pabėgti nepavyks, sulėtino greitį.

Sulaikant jaunuolis nesipriešino, buvo visas suprakaitavęs ir pavargęs.

Atvežus jį į policijos komisariatą paaiškėjo, kad tai 17-os metų Anykščių rajono gyventojas.

Apklausos metu jis prisipažino apiplėšęs pensininkę ir parodė, kur paslėpė pagrobtus daiktus.

Anykšta

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.