Verslininkas, lenktynininkas Arūnas Strumskis pasakojo gimnazistams, kokį apmąstymų kelią nuėjo, kol suprato, kad turi gyventi ir dirbti Lietuvoje.
Anykščių rajono mokyklos šiemet toliau tęsia dalyvavimą projekte "Drąsinkime ateitį". Antradienį Anykščių J.Biliūno gimnazijoje vyko susitikimas su šios gimnazijos garbės galerijos nariu verslininku, lenktynininku Arūnu Strumskiu.

 

Anykščių rajono mokyklos šiemet toliau tęsia dalyvavimą projekte "Drąsinkime ateitį". Antradienį Anykščių J.Biliūno  gimnazijoje vyko susitikimas su šios gimnazijos garbės galerijos nariu verslininku, lenktynininku Arūnu Strumskiu.

  Lenktynininkas pasakojo mokiniams savo gyvenimo kelią ir kaip kartais netikėtai viskas susiklosto. Pasak lenktynininko, jis bandė laimę ir bandė gyventi įvairiose šalyse, kol galiausiai suprato, kad tik Lietuvoje, kad tik čia jis turi žymiai didesnes galimybes pradėti verslą. Kaip sakė projekto komisijos narė Renata Miškinienė, įdomu buvo stebėti mokinių reakciją į A.Strumskio pasakojimą. Beje, lenktynininkas į susitikimą su moksleiviais atsivedė ir savo mamą.

Plačiau - "Anykštoje"

Linas Bitvinskas
linas.b@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.