Mieli anykštėnai, artėja šv. Kalėdos ir Naujieji metai – gražiausios, prasmingiausios ir puošniausios metų šventės. Tad norėčiau pakviesti visus Jus – čia gyvenančius ir dirbančius – aktyviai prisidėti prie Anykščių puošimo.

Mieli anykštėnai,

Artėja šv. Kalėdos ir Naujieji metai – gražiausios, prasmingiausios ir puošniausios metų šventės. Tad norėčiau pakviesti visus Jus – čia gyvenančius ir dirbančius – aktyviai prisidėti prie Anykščių puošimo.

Kurkime kalėdinę aplinką kartu ir užkrėskime miestą šventine nuotaika! Puoškime ir apšvieskime savo namų bei įstaigų pastatus, langus ir balkonus, gražinkime teritorijas bei aplinką.

Norime, kad šiemet šventėms besirengiantys Anykščiai taptų vienu iš šviesiausių Lietuvos miestų – todėl kartu šviečiančiomis girliandomis papuoškime medžius šalia namų, eglutes, namų ir įstaigų langus ar parduotuvių vitrinas, pastatų fasadus. Svarbiausia, kad miestas būtų kuo šviesesnis, o šventinių akcentų - kuo daugiau.

O mes, rajono savivaldybė, dar ryškiau apšviesime Anykščių gatves ir parkus, miestą papuošime šviečiančiais kalėdiniais akcentais. Gruodžio 12 d. miesto puošimą vainikuos pagrindinės miesto eglės įžiebimas.

Gražus, šviesus ir išraiškingas miestas – tai puiki šventinė dovana visiems miestelėnams.

Išraiškingiausiai ir gražiausiai savo aplinką papuošusių anykštėnų pastangos bus įvertintos apdovanojimais.

Puoškime savo miestą kartu!

Alvydas Gervinskas

Anykščių rajono meras

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.