Druskininkuose vyko Lietuvos savivaldybių asociacijos Tarybos posėdis, kuriame dalyvavo 51 savivaldybės atstovai.Posėdyje svarstytos savivaldybių biudžetų problemos, padėtis šilumos ūkyje, vyko diskusija apie problemas atliekų tvarkymo sistemoje, išklausyta informacija dėl apskričių viršininkų vykdomų funkcijų perskirstymo tarp valstybės ir savivaldybių institucijų modelio ir t.t.
Tarybos posėdyje dalyvavo, kartu su kitais Lietuvos savivaldybių asociacijos Tarybos nariais aktualius klausimus sprendė ir Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius. Druskininkuose vyko Lietuvos savivaldybių asociacijos Tarybos posėdis, kuriame dalyvavo 51 savivaldybės atstovai.Posėdyje svarstytos savivaldybių biudžetų problemos, padėtis šilumos ūkyje, vyko diskusija apie problemas atliekų tvarkymo sistemoje, išklausyta informacija dėl apskričių viršininkų vykdomų funkcijų perskirstymo tarp valstybės ir savivaldybių institucijų modelio ir t.t.
Tarybos posėdyje dalyvavo, kartu su kitais Lietuvos savivaldybių asociacijos Tarybos nariais aktualius klausimus sprendė ir Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius.

 Šiandien  kai kuriuos
šalies merus Lietuvos savivaldybių asociacija pakvietė į susitikimą su šalies
Vyriausybės pirmininku Andriumi Kubiliumi. Susitikimo metu bus aptartos vietos
savivaldos problemos. Į šį dalykišką susitikimą pakviestas ir Anykščių rajono
meras Sigutis Obelevičius.


 

Vytautas BAGDONAS

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.