Meras Alvydas Gervinskas apdovanojimą demonstravo kartu su savivaldybėje viešėjusiais moksleiviais.
Už pastangas plėtoti turizmą Anykščių rajono savivaldybė apdovanota Lietuvos savivaldybių asociacijos apdovanojimu “Auksinė krivūlė” nominacijoje “Lietuvos turizmo sostinė”.

 

 

 

2007 m. sausio 19 d. (penktadienį), 18 val. “Litexpo” parodų rūmuose pirmąkart Lietuvos vietos savivaldos istorijoje susirinko 60 – ties Lietuvos savivaldybių 1560 narių. Iškilmingai buvo pagerbtos savivaldybės, kurias geriausiomis išrinko visos 13 Lietuvos ministerijų (kiekviena savo kuruojamoje srityje).

Iškilmingoje ceremonijoje, kurią,  laimėjęs atvirą konkursą, rengė Strateginių komunikacijų centras, anykštėnams buvo įteikta “Auksinė krivūlė”. Beje, Anykščių meras Alvydas Gervinskas sakė, kad toks Anykščių įvertinimas maloniai nustebino ir tikisi, kad ateityje šis titulas duos ir apčiuopiamos materialinės naudos.

 Auksinės krivūlės laureatų apdovanojimus, kurių tikslas - pagerbti fizinius ir juridinius asmenis, nusipelniusius Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui, įsteigė LSA valdyba. Pirmąkart šie apdovanojimai buvo įteikti pernai.

Linas Bitvinskas
linas.b@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.