Anykščių meras Alvydas Gervinskas šiandien šventė 44-ąjį gimtadienį
Šiandien vykusiame neeiliniame rajono Tarybos posėdyje vicemeras Sigitas Obelevičius merui Alvydui Gervinskui linkėjo “sveikatos ir ukvatos”. Kaip tik posėdžio dieną A.Gervinskas šventė 44-ąjį gimtadienį. “Posėdis sušauktas ne dėl mero gimtadienio”, – šypsojosi vicemeras. O meras deputatus pakvietė po posėdžio užsukti į vicemero kabinetą.

 

Neeiliniame posėdyje buvo priimta vienuolika sprendimų. O posėdis sušauktas dėl biudžeto perskirstymo, kad mokyklos suspėtų šiais metais panaudoti sutaupytas mokinio krepšelio lėšas. Kalbant apie biudžeto lėšų perskirstymą, socialdemokratė, J.Biliūno gimnazijos mokytoja Tamara Božok pasakojo apie gimnazijos patalpų remontą. Dėl remontuojant gimnazijos stogą padaryto broko supelijo pastato sienos ir dabar UAB ”Izobara” (ta pati firma, kuri remontavo stogą) bando perdažyti sienas. Pasak T.Božok, dažomos trečiojo aukšto sienos bei nedidelis plotas lubų – metras prie sienos. “Gal pas mus atsirastų lėšų, kad būtų viskas užbaigta tvarkingai”, – perdažyti visas lubas prašė mokytoja. Tačiau savivaldybės Vietinio ūkio skyriaus vedėjas Albertas Miškinis teigė, jog “negalima išprievartauti rangovo”. Visgi protokoliniu sprendimu Vietinio ūkio skyriaus specialistai įpareigoti apskaičiuoti, kiek kainuotų visų trečiojo aukšto lubų perdažymas, ir kitame posėdyje nutarta skirti lėšas.

Beje, prie sveikinimų merui prisideda ir "Anykštos" žurnalistai, linkėdami jam sveikatos, nepasiduioti korupcijai ir išlaikyti optimizmą.

 O verslininkams primename, kad iki darbo pabaigos dar yra šiek tiek laiko ir merą jie turbūt dar ras savo kabinete.

Vidmantas Šmigelskas
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.