Lietuvos kaimo turizmo asociacija išanalizavo bei kartu su Lietuvos interneto vartotojais išrinko 15 svetingiausių Lietuvos kaimo turizmo sodybų. „Utenos alaus“ atstovai apdovanojimų ceremonijoje Trakuose pasveikino svetingiausių sodybų šeimininkus.Svetingiausiu sodybos šeimininku buvo pripažintas Raimondas Plikšnys, prižiūrintis „Pakalnės vingį“ Rusnėje, antrą ir trečią vietas atitinkamai užėmė Dalė Tauginienė (sodyba „Raskila“, Zarasų raj.) ir Rūta Baronienė, (sodyba „Barono vila“, Anykščių raj.)

Lietuvos kaimo turizmo asociacija išanalizavo bei kartu su Lietuvos interneto vartotojais išrinko 15 svetingiausių Lietuvos kaimo turizmo sodybų. „Utenos alaus“ atstovai apdovanojimų ceremonijoje Trakuose pasveikino svetingiausių sodybų šeimininkus.

 Svetingiausiu sodybos šeimininku buvo pripažintas Raimondas Plikšnys, prižiūrintis „Pakalnės vingį“ Rusnėje, antrą ir trečią vietas atitinkamai užėmė Dalė Tauginienė (sodyba „Raskila“, Zarasų raj.) ir Rūta Baronienė, (sodyba „Barono vila“, Anykščių raj.)  

Pirminiame konkurso etape Lietuvos kaimo turizmo asociacija atrinko 15 patraukliausių šalies kaimo turizmo sodybų. Buvo vertinamos šeimininkų teikiamos paslaugos, jų kokybė ir pasirinkimas, šeimininkai buvo reitinguojami stebint jų darbą, atsižvelgiant į svečių atsiliepimus.

 Buvo vertinama ir sodybų kokybė, infrastruktūra, papildomos pramogos ir paslaugos, balsavime taip pat dalyvavo svečiai, gyvenę šiose sodybose.

 Antrajame konkurso etape geriausias sodybas įvertinti ir savo balsą atiduoti už labiausiai patikusią adresu www.atostogoskaime.lt galėjo visi interneto vartotojai, kada nors lankęsi vienoje ar kitoje sodyboje.

Trijų svetingiausių sodybų šeimininkai buvo apdovanoti “Utenos alaus” prizais – skystųjų kristalų televizoriais. Specialūs diplomai buvo įteikti visoms konkurse dalyvavusioms sodyboms.

 

 

 

 

Anykšta

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.