Siaurukas vėl atnaujina reguliarius reisus, tiesa, kol kas - ne Anykščiuose, o į Troškūnų vienuolyną siaurukas panevėžiečius veš ragauti jauno vyno - tai bus pirmoji reguliari šventinė kelionė.

Siaurukas vėl atnaujina reguliarius reisus, tiesa, kol kas  - ne Anykščiuose, o į Troškūnų vienuolyną siaurukas panevėžiečius veš ragauti jauno vyno.Po penkerių metų pertraukos šį šeštadienį siaurukas vėl pradės reguliarius viešuosius reisus  maršrutu Panevėžys - Gitėnai - Panevėžys. Šiuo maršrutu traukinys išvyks kiekvieno mėnesio trečiąjį šeštadienį 11 valandą. 

Aukštaitijos siaurojo geležinkelio direktorius Gintaras Kerbedis sako, kad reise Panevėžys - Gitėnai - Panevėžys traukinys sustos Gitėnų girioje, kurioje dvi valandas keleiviai galės mėgautis gamta. Tiesa, bilietai nepasižymi pigumu - b
ilietų kaina nuo 15 iki 20 litų. 

O pirmoji reguliari šventinė kelionė į Troškūnų vienuolyną planuojama lapkričio 16 dieną 17 valandą. Išvyka pavadinta „Beaujolais reisas - jauno vyno degustacija“, nes tą vakarą tiesiai iš Prancūzijos į Troškūnų vienuolyną bus atvežta šio vyno.

Ir anksčiau panevėžiečiai važiuodavo į Troškūnų vienuolyną -pernai šiame vienuolyne vyko ir Panevėžio literatūrinio festivalio naktiniai poezijos skaitymai.

Linas Bitvinskas
linas.b@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.