Vienas iš naujienų portalų pranešė, kad prieš savaitę Raguvėlėje įvyko siaurojo geležinkelio traukinio avarija – apsisukdamas šio kaimo stotyje nuo bėgių nuvažiavo siaurojo geležinkelio vagonas. Žmonių vagone nebuvo: užsakomuoju reisu važiavusi panevėžiečių kompanija buvo palikta linksmintis miške, tuščias traukinys turėjo juos paimti apsisukęs Raguvėlėje. Apie įvykį nebuvo informuota nei Geležinkelio transporto policija, nei Geležinkelio inspekcija, nors tai privaloma įvykus avarijai. Vienas iš naujienų portalų pranešė, kad prieš savaitę Raguvėlėje įvyko siaurojo geležinkelio traukinio avarija – apsisukdamas šio kaimo stotyje nuo bėgių nuvažiavo siaurojo geležinkelio vagonas. Žmonių vagone nebuvo: užsakomuoju reisu važiavusi panevėžiečių kompanija buvo palikta linksmintis miške, tuščias traukinys turėjo juos paimti apsisukęs Raguvėlėje. Apie įvykį nebuvo informuota nei Geležinkelio transporto policija, nei Geležinkelio inspekcija, nors tai privaloma įvykus avarijai.

Nei su Aukštaitijos siaurojo geležinkelio vadovu Gintaru Kerbedžiu, nei su Raguvėlės stoties viršininku Deimantu Letkausku apie situaciją pasikalbėti nepavyko: abu vyrai šiandiens dalyvauja geležinkelio inspekcijos posėdyje.
Šalai Raguvėlės stoties gyvenantis girininkas Arvydas Stakė teigė, apie avariją nieko negirdėjęs, apie jokią avariją nekalba ir kiti raguvėliečiai

Sveta VITKIENĖ

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.