AB „Anykščių vynas“ generalinis direktorius Marius Gudauskas informaciją apie apšvitintas darbuotojas linkęs slėpti.
Neoficialiais duomenimis, praėjusią savaitę AB „Anykščių vynas“ buvo apšvitintos kelios darbuotojos. Teigiama, kad į medikus kreipėsi vienoje patalpoje dirbusi visa pamaina. Bendrovės generalinis direktorius Marius Gudauskas incidento nekomentuoja.

Kaip teigia gerai informuoti šaltiniai, AB „Anykščių vynas“ darbuotojos buvo apšvitintos baktericidine lempa. Medikai moterims konstatavo akių gleivinės išsausėjimą ir odos nudegimus...

AB „Anykščių vynas“ generalinis direktorius apie minėtą nelaimingą atsitikimą teigia nieko nežinąs. „Kas būtų, jeigu apie kiekvieną bendrovės įvykį būtų rašoma spaudoje? Jeigu įmonėje tikrai įvyktų nelaimingas atsitikimas, apie tai būtų informuota valstybinė darbo inspekcija, tuo pačiu, manau, informacija pasiektų ir jus. Dabar jūs klausiate, ar apšvitinta visa pamaina ar tik keli darbuotojai, ar juos išvežė greitoji medicinos pagalba, ar tie žmonės į medikus kreipėsi patys? Aš nežinau, neturiu informacijos“, - apie bendrovėje įvykusį incidentą vengė kalbėti M. Gudauskas.

Valstybinės darbo inspekcijos pareigūnai „Anykštai“ teigė, apie darbuotojų apšvitinimą „Anykščių vyne“ nieko konkrečiai nežinantys, tačiau vyks į bendrovę ir tirs, ar tai buvo tik incidentas, ar nelaimingas atsitikimas, o gal net profesinis susirgimas? Pareigūnai aiškinsis, kodėl apie minėtą įvykį jų neinformavo ne tik darbdaviai, bet ir medikai, į kuriuos pagalbos kreipėsi AB „Anykščių vynas“ dirbančios moterys.

Arvydas Lingaitis

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.